Un kur es biju tad kad šāds piedāvājums bija?
Kādu auto izvēlēties!?
Moderator: Bastard
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Bļēēē un cik gadus brauci ar viņu?
Un kur es biju tad kad šāds piedāvājums bija?

Un kur es biju tad kad šāds piedāvājums bija?
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM
- AtmoBenzin
- Posts: 12047
- Joined: 01 Nov 2012, 16:10
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Kādu auto izvēlēties!?
:perfekts_donors_priekš_e30:Mikelis wrote:Bļēēē un cik gadus brauci ar viņu?![]()
Un kur es biju tad kad šāds piedāvājums bija?![]()
![]()
Re: Kādu auto izvēlēties!?
3,5 gadi bija manā īpašumā, pārdevu es viņu powerā, gribētāji bija daudz, bet līvānieši bija visoperatīvākieMikelis wrote:Bļēēē un cik gadus brauci ar viņu?![]()
Un kur es biju tad kad šāds piedāvājums bija?![]()
![]()
man patīk ātri notirgot
Кто разбирается тот разбирается...
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Jā, būtu man bijis tavs tel.nr - visus tavus bijušos auto būtu nopircis 
Pa cik biji sākumā eMmīti iemetis tirgoties?
Pa cik biji sākumā eMmīti iemetis tirgoties?
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Par MS vai VEMS, kur tu rāvi, ka neatmaksājās? Tā audi šprice jauna maksā oi oi oi, vems vai ms ir 2x vai 3x lētāks ar visu uzstādīšanu. Pietam, to ms vai vems tu vari jebkurā laikā noņemt nost un uzstādīt citam motoram. Kurā vietā neatmaksājās?ttd wrote:Erm... Ieplūdes kolektors jātaisa no jauna, degvielas reika, GMM utt - principā tikai MS2 via VEMS var uzlikt normāli. Un īsti, manuprāt, neatmaksājas. Viens te stumdija 2.2 motoru ar MS2 un neteiktu, ka ekonomiskāks bija. Un problēmas vienmēr atradās tāpat.AtmoBenzin wrote:A kāpec neviens tiem sūdiem neuzliek vienkārši normālas šprices? Nav īsti no kā ņemt vai kā?
Jo cik noprotu tad tās sūda kvatras maina īpašniekus vidēji reizi trīs mēnešos - kāds nopērk, vienreiz izbrauc, 3 mēn čakarējās lai dabūtu atkal normāli rūcošu un tirgo nākamajam loham.
Rekur Artūrs arī ieteica baigi feino alternatīvu - 200sx.Ņemtu pats tādu.
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Precīzi tu pateici, tāpēc raudi arī ir kā variantsttd wrote: ..Pietam, dzīve ir pārāk īsa, lai iespringtu tikai uz RWD. Tie tev gana bijuši, paprovēt vajag tad kvatru.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... dfphi.html
šitam arī cimperlīgais motors ja? der tikai 3b
Кто разбирается тот разбирается...
Re: Kādu auto izvēlēties!?
R_89 zināja kko sīkāk, bet arī šis eksemplārs nekas labs neesot. tik vien kā nesen sakrāsots un izskatās bish solīdāk..kars wrote:Precīzi tu pateici, tāpēc raudi arī ir kā variantsttd wrote: ..Pietam, dzīve ir pārāk īsa, lai iespringtu tikai uz RWD. Tie tev gana bijuši, paprovēt vajag tad kvatru.![]()
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... dfphi.html
šitam arī cimperlīgais motors ja? der tikai 3b
Sodit slidgultnus uz spiediena
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Pāris ziemas atpakaļ man bija uznākusi kāre pēc AWD, papētot variantus - izdomāju, ka vajag Xdrive un paņēmu e34 IXu - fantastisks auto. Ērts, kluss un ar lielisku sadalījumu starp asīm - 38% priekša, 62% aizmugure. Ja būtu bijis vairāk $$$, tad e28 vietā būtu tagad ņēmis iXu 
Vēl tagad divi draugi brauc ar IXiem un priecājās
Ir atsevišķas nianses un daudzi saka, ka lūzt un neko nevar dabūt, bet realitātē nav tik traki. Lūza salīdzinoši maz, gāja labi un visādi citādi patika
SSā ir 2 gab, viens oranžš, otrs izskatās normāls - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fcghx.html
Vēl tagad divi draugi brauc ar IXiem un priecājās
Ir atsevišķas nianses un daudzi saka, ka lūzt un neko nevar dabūt, bet realitātē nav tik traki. Lūza salīdzinoši maz, gāja labi un visādi citādi patika
SSā ir 2 gab, viens oranžš, otrs izskatās normāls - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fcghx.html
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM
- Rii
- Posts: 7751
- Joined: 21 Sep 2008, 17:50
- Location: 200km uz Austrumiem
- Has thanked: 0
- Been thanked: 5 times
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Šis ir tavs ex? http://www.kupunslipe.lv/forum/viewtopi ... 58&start=0kars wrote:3,5 gadi bija manā īpašumā, pārdevu es viņu powerā, gribētāji bija daudz, bet līvānieši bija visoperatīvākieMikelis wrote:Bļēēē un cik gadus brauci ar viņu?![]()
Un kur es biju tad kad šāds piedāvājums bija?![]()
![]()
![]()
NB MX-5 99'
MB W211 07'
MB W203 08'
MB W211 07'
MB W203 08'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Mikelis wrote:(...)paņēmu e34 IXu(...)
SSā ir 2 gab, viens oranžš, otrs izskatās normāls - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... fcghx.html
Sodit slidgultnus uz spiediena
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Jā
es tak liku linku iepriekšējā lapā
pirmās bildes, vēl iekš DE http://www.bmwmregistry.com/detail.php?id=6087
pirmās bildes, vēl iekš DE http://www.bmwmregistry.com/detail.php?id=6087
Кто разбирается тот разбирается...
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Ja tas ir tas pats, tad redzēts pāris reizes. Skan ļoti labi, bet neejot nemazCh. wrote:R_89 zināja kko sīkāk, bet arī šis eksemplārs nekas labs neesot. tik vien kā nesen sakrāsots un izskatās bish solīdāk..kars wrote:Precīzi tu pateici, tāpēc raudi arī ir kā variantsttd wrote: ..Pietam, dzīve ir pārāk īsa, lai iespringtu tikai uz RWD. Tie tev gana bijuši, paprovēt vajag tad kvatru.![]()
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... dfphi.html
šitam arī cimperlīgais motors ja? der tikai 3b
Audi 200 | Audi A3 | e30 316 coupe
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Un rekur ir oranžais, bet šķiet, ka tur kkas nav labi, jo sludinājuma autors raksta, ka priekšu var atslēgt, kautgan tā ir pirmā dzirdēšana. Drīzāk tur kautkas ir izbeidzies
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... gxkcb.html
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Ir vēl e30 IX, bet labu tādu grūti atrast 
e30 jebkurā gadījumā ir laba izvēle
e30 jebkurā gadījumā ir laba izvēle
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM
Re: Kādu auto izvēlēties!?
Nekad, nekad nevajag tādu pirkt. Gandrīz visa ritošā atšķirās un maksā tiešām kosmosu.Mikelis wrote:Ir vēl e30 IX, bet labu tādu grūti atrast
e30 jebkurā gadījumā ir laba izvēle
'Par to balto - ja viņš griežas lupatās, tad uzreiz var ņemt ciet. Protams, rūsa arī jāpapēta, jo ir sanācis aizbraukt apskatīt C3q un secināt, ka puveklis.
Un par tiem dzinējiem - vienīgā problēma, kas viņiem var būt ir tā, ka nelec silts/auksts. Ja var piedarbināt normāli aukstu un, pēc motora uzsildīšanas atstāj pastāvēt uz minūtēm 20, un, ja tad var iedarbināt normāli(nedodot gāzi), tad tur viss ir labi. Man kvatrai, par spīti tam, ka viss tur tip top, ir pagrūtāk piedarbināt siltu(kad bik pastāvējis). Tas izpaužas tā, ka darbinot gāze jāuzdod bik. Bet tā jau braucam 2us gadus un viss zbis.
- AtmoBenzin
- Posts: 12047
- Joined: 01 Nov 2012, 16:10
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0