HaL Ducati Monster

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Post Reply
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2991
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

HaL Ducati Monster

Post by HaL »

Iespaidojoties no Howa, izdomāju, ka vajag uztaisīt arī man jaunu topiku par manu nesen iegādāto moto.
BET uzreiz brīdinu, šis stāsts nebūs ne tik epitetu pilns, ne arī interesants. Too old didn't read! :coconet:

Man gan uzreiz ir jāsaka, ka neesmu pirmo dienu ar pīpi uz jumta un laivā esmu mīzis :naac: ar domu - šis nav mans pirmais moto. Neesmu gan arī nekāds moto magnāts.
Bērnībā/jaunībā močīju ar 9V Jawa (vēl laukos garāžā stāv :aiwa: ), kritu, cēlos un maucu tālāk. Bet tad 16 gados pārcēlos uz Rīgu un kopš tā laika Jawa vnk pūst.

Un tad nu jau ļoti tālajā 2007.gadā, kad man bija veselīgi 24 gadi, izdomāju, ka man atkal gribas motociklu. Un jā, tiesības man vēl nebija un tiesības nokārtoju 2008.gadā :drive:
Protams, ka 24 gadi, loceklis stalts - vajag žileti. Protams, ka vajag žileti. Sapratnes maz, bet čoms kaut ko ar močiem ņēmās - ieteica skatīties Suzuki. Sacīts darīts un ļoti ātri īpašumā nonāca 2001. gada Suzuki GSX-R600.
Image
Šī bilde gan ir pēc pārkrasošanas, kad 333 trasē bik sanāca šaizīte :emo: Bet vizuāli izskatās svaigāks!
Image
Kaut ko apgreidoju, bet nu tā principā tikai brouts.
Neatceros gan vairs cik ilgi bija īpašumā, kādi 3 gadi visdrīzākais līdz lielkrīzei.

Tad ilgi neko nebrouts. Jau tad secināju, ka neesmu baigā motopele.

Kaut kādā brīdī 2018. gadā atkal izdomāju, ka gribu moto. Pabraucu ar dažādiem un sapratu, ka viss, kas nav Suzuki, ir vnk misene. Ļoti gribēju BMW, bet kaut kā paliku pie Suzuki. Pareizi jau saka - ja gribi motociklu, jāpērk japāņi.
Šoreiz nopirku stipri pasvaigu 2016.gada Suzuki GSX-R1000.
Image

Nobraucu 3 gadus un viss patika - stabils, ātrs un foršs. Trešajā gadā gan nobraucu pa visu vasaru ap 300km :emo:

Vienu nedēļu samainījos ar čomu, kam bija BMW S1000RR.
Image

Un atkal secināju - viss, kas nav Suzuki, ir sūds. Uz ceļa kā puņķis uz drāts, lielā ātrumā nestabils utt. Nepatika.
Un arī vēljoprojām secināju, ka neesmu baigā motopele un pārāk maz braucu, lai tik dārgs moto vienkārši mētātos pie mājas.

Ir 2023. gada beigas un mēģinājums Nr.3 - atkal tipa gribas moto :reeka:
Sieva saka - nebūs. Tu brauc kā debīls. Labi, domājam citu taktiku. Teorētiski jau piekrītu, ka 40+ gados varbūt vairs nevajag žileti. Bet nu citi motocikli vnk brauc pēc sūda :emo: Un dubļi/smiltis lai paliek lauķiem.
Bet arī saprotu, ka neesmu tomēr motopele, un ar moci braukšu diezgan maz, tāpēc kaut kādu dārgu kasti toč nevajag. Nu līdz 4-5k EUR. Skatos Streetus. Sūds, sūds, sūds un vēl lielāks sūds. Labi varbūt nevajag! Aizmirstam!

Janvārī aizbraucu uz Barselonu un kārtējiem auto testiem un vakarā sēžam pie galda ar LT žurnālistiem un pļāpājam par prostitutām un mašīnām. Tad LT kolēģis saka - klau, es beidzot nopirku sev dubļu sūdu (Ducati Multistrada) un mans Ducati Monster 1100 ies uz tirdziņu. Tā tā tā. Paskatos - patīk. Kuram gan nepatīk Ducati? Viņam pāris foršās modifikācijas jau uzliktas, attiecīgi vispār bomba. Sarunājam, ka paliekam uz sakariem.
Image

Pēc pāris nedēļām jau bakstu leiti par cenu utt, procesu un gribu sākt kārtot, ir sievas akcepts, jo ietāstu, ka šis ir mierīgs un parasts mocis :naac:
Bet nu process beidzas nesācies - izrādās leišu mocis ir USA tirgum un LV vajag sertfikāciju. Tā vēl nebūtu liela bēda, bet, lai sertificētu, mocim ir jābūt stock un te stock sen vairs nav un oem detaļu arī nav. Aizmirstam Nr.2 :alkofest:

Principā izskatās, ka man nevajag moci.

Tomēr ik pēc pāris dienām paskrollēju sludinājumus un izdomāju - ja atnāks pretī foršs Ducati, tad iespringšu. Lieki piebilst, ka Monster sludinājumi SS ir diezgan apaļa 0.
Vienu marta rītu pie kafijas pirms pīpja un kakas pamanu jaunu sludekli. Tā tā tā tā tā. Vidējā 800cc matara versija jau ar "pareizo" Ducati vienpusējo dakšu (mazajiem matariem ir bomžu dakšas abās riteņu pusēs). Gribējās nedaudz litrīgāku versiju, bet nu ir pievilcīga cena manā nospraustajā budžetā, jau ir Arrow izplūde virsū. Jaunas riepas un tikko atvests no marihuānas zemes!

Aizbraucu uzmest ar aci tepat uz Ikšķili un, kaut busa līdzi nav, saprotu, ka jāņem.
Image
Ārā auksts (jo ir fakin marts). Tā kā čalis ir moto perekups un pats brauc trasē - viņam ir gan moču trelis, gan arī iespēja atvest uz CSDD. Sarunājam pēc aptuveni nedēļas (kad laika prognoze rādīja, ka nebūs sniega) tikties CSDD un nodarīt lietas.

Protams mistiskajā 4dienā ir -2 un snieg :reeka: bet nu labi, sarunāts ir. Pārrakstam, samaksāju bablo un braucu gaitā mājās!
Netieku līdz tuvējam Circle-K, jo beidzas degviela. Nu joptvaju :dusma: :rofl: Nu labi, aizstumju, sapildu - čalis turpina mani asistēt. Sapildu, iedarbinu un rūc, kamēr mēs pļāpājam. Kamēr rūc, pārkarst sajūgs un vairs nevar ielikt robā. Win [censored] :susnaks: Atdzesējam un var maukt.

Pēc tam gan saprotu, kāpēc. Ir defekti - šis ir diezgan kaprīzs moto ar saviem prikoliem un uzturēšana nav baigi lēta. Pie mana nobraukuma šī gan nav baigā problēma.
Mocim ir beidzies sajūgs (ik pēc ~20k ir jāmaina un mocim ir tieši 20k) - ļoti ātri sāk slīdēt un knapi līdz mājām aizbraucu. Bet nu, tā ir labojama lieta un drīzumā tam pieķeršos.

Rekur ir - 2012. gada Ducati Monster 796 ABS
Image
Image
Image

Pāris apgreidi!
Tā kā pie akumulatora klāt tiek tikai izjaucot pus motociklu, viņam zem sēdēkļa ir speciāls konektors speciālam lādētājam/uzturētājam!
Un tā kā braukšu ne katru dienu, izdomāju sev uz dzimšanas dienu nopirkt šādu brīnumu:
Image
Tas sūds maksā 120 EUR :emo: Bet nu savādāk uzlādēt aķi nav iespējams - jānoņem bāka, sāni utt, lai tiktu pie akumulatora.

Un tākā sajūgu mainīs, tad pie reizes izdomāju nopirkt upgreidotu sajūga cilindrīti - Oberon performance:
Image
Šis arī atrisinās problēmu, ka krājas kondensāts sajūgā (jo ir sausais sajūgs) un tāpēc arī pārkarsa sajūgs nopirkšanās dienā!
Šim brīnunam ir uzlabots blīvējums un ventilācija, lai novērstu noplūdes, nekrātos kondensāts un un sajūgs būtu precīzāks!

Un jā, vēl stāv garāžā un jā, vēl neesmu izgājis pat skati :aiwa: Pāris reizes izbraucu pa rajonu - bomba :yo:
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28707
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HaL Ducati Monster

Post by howitzer »

Normāli fleksē uz bomāriem.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28707
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HaL Ducati Monster

Post by howitzer »

Bet Monster man arī vienmēr ļoti paticis, lai gan tāds pēc sojas lates braucamais vien ir. :shura:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
andrams
Posts: 412
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: HaL Ducati Monster

Post by andrams »

Dukāti vienmēr prātā ir tie, kas dzied kā skrūvju spainis. :shura: Šitie visi nāk ar Desmodromic vārstiem, vaai ne?
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2991
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: HaL Ducati Monster

Post by HaL »

Desmo jā! Skan savdabīgi tas motors - sākumā šķita, ka smiltis ap šālēm :shura: bet tā viņi skan!
Life is what happens while you're busy making other plans
juriz
Posts: 321
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: HaL Ducati Monster

Post by juriz »

Es tūlīt te ielikšu kaut ko par saviem 4 velosipēdiem
User avatar
Ch.
Posts: 10567
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HaL Ducati Monster

Post by Ch. »

Nais neko nesaprotu bet izskatas stiligs :D
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11898
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL Ducati Monster

Post by ttd »

izskatās forši, bet nezinātu, kurā bākas pusē, lai alus vēderu liek :hvz:
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1216
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: HaL Ducati Monster

Post by J.K.jr.bad. »

100 punkti, ka tev tjūniga saraksts bija jau galvā vēl pirms moci iegādājies. :D

Brauc uzmanīgi. Kā nekā tev jau 40+ :D
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
V.I.P.
Posts: 1293
Joined: 13 Jun 2004, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: HaL Ducati Monster

Post by V.I.P. »

piekrītu, ka viss, kas nav GSXR1.0, ir sūds. :D
Image
being a better driver is not an unfair advantage...
Post Reply