Page 1 of 1
arku valcesana
Posted: 22 Dec 2011, 11:07
by ritvars124
sveiki. nopirku amg diskus 18niekus savam w124. tagad mekleju kur valcet aizmugures arkas.jautajums ir kur? pa cik? un cik maximali daudz var izvalcet?
Re: arku valcesana
Posted: 22 Dec 2011, 13:03
by elksnis
Re: arku valcesana
Posted: 22 Dec 2011, 15:38
by ritvars124
paldies par info,bildes bus rit:)
Re: arku valcesana
Posted: 25 Dec 2011, 12:04
by ritvars124
piedodiet ka ar tadu nokavesanos,bet nu te vins ir...
Re: arku valcesana
Posted: 25 Dec 2011, 12:13
by Ch.
Apsveicu ar ideālu disku izvēli!

Re: arku valcesana
Posted: 25 Dec 2011, 12:22
by *Sicram
Hmm.. jāa kombo pareizs !

Tik manuprāt, ka ir vēl otrs variants, nopirkt pareiza izmēra monoblokus !
KKur dzirdēju, ka viņiem iznesums varot "nostaigāt" par 4 cm attiecīgi pa modeļiem !

ps
Protams, ja tu esi iegādājis īstos un tā, tad viss līdzēni !

Re: arku valcesana
Posted: 25 Dec 2011, 12:57
by ritvars124
es domaju ka sadu disku del var pacensties ari pie arkam:) paslaik vel tiek pielikta roka amg orig buferiem( nevis kekavai

)
Re: arku valcesana
Posted: 25 Dec 2011, 12:58
by *Sicram
ritvars124 wrote:es domaju ka sadu disku del var pacensties ari pie arkam:) paslaik vel tiek pielikta roka amg orig buferiem( nevis kekavai

)
Labi, labi

Tad kādreiz arī uztaisi topiku !

Re: arku valcesana
Posted: 25 Dec 2011, 13:02
by ritvars124
ok, nju katra zinja saksu ripinaties tikai pavasari....