Page 1 of 1

arku valcesana

Posted: 22 Dec 2011, 11:07
by ritvars124
sveiki. nopirku amg diskus 18niekus savam w124. tagad mekleju kur valcet aizmugures arkas.jautajums ir kur? pa cik? un cik maximali daudz var izvalcet?

Re: arku valcesana

Posted: 22 Dec 2011, 13:03
by elksnis

Re: arku valcesana

Posted: 22 Dec 2011, 15:38
by ritvars124
paldies par info,bildes bus rit:)

Re: arku valcesana

Posted: 25 Dec 2011, 12:04
by ritvars124
piedodiet ka ar tadu nokavesanos,bet nu te vins ir...

Re: arku valcesana

Posted: 25 Dec 2011, 12:13
by Ch.
Apsveicu ar ideālu disku izvēli! :cool:

Re: arku valcesana

Posted: 25 Dec 2011, 12:22
by *Sicram
Hmm.. jāa kombo pareizs ! :cool:
Tik manuprāt, ka ir vēl otrs variants, nopirkt pareiza izmēra monoblokus !
KKur dzirdēju, ka viņiem iznesums varot "nostaigāt" par 4 cm attiecīgi pa modeļiem ! :)
ps
Protams, ja tu esi iegādājis īstos un tā, tad viss līdzēni ! :cool:

Re: arku valcesana

Posted: 25 Dec 2011, 12:57
by ritvars124
es domaju ka sadu disku del var pacensties ari pie arkam:) paslaik vel tiek pielikta roka amg orig buferiem( nevis kekavai :D )

Re: arku valcesana

Posted: 25 Dec 2011, 12:58
by *Sicram
ritvars124 wrote:es domaju ka sadu disku del var pacensties ari pie arkam:) paslaik vel tiek pielikta roka amg orig buferiem( nevis kekavai :D )
Labi, labi :cool:
Tad kādreiz arī uztaisi topiku ! :cool:

Re: arku valcesana

Posted: 25 Dec 2011, 13:02
by ritvars124
ok, nju katra zinja saksu ripinaties tikai pavasari....