Page 4 of 5

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 27 Aug 2010, 15:39
by foxx
Diski neder, vajag uz R16 :hvz:
Spoiler
Show
Image

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 27 Aug 2010, 16:42
by valdish
par diskiem vēl nesapņošu, jāsaved ir vēl tehniski un vizuāli kašjani janovērš un tad domasim par diskiem smukākiem, patreiz iztiksim ar to, kas ir

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 27 Aug 2010, 17:08
by freimo
valdish wrote:diski man ir - vēl pie tam 15"
Oooooukeeeeiiiiiiiiii... :D

Lai izdodas viss iecerētais!!!

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 27 Aug 2010, 17:28
by valdish
freimo wrote:
valdish wrote:diski man ir - vēl pie tam 15"
Oooooukeeeeiiiiiiiiii... :D

Lai izdodas viss iecerētais!!!
centisimies 8)

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 27 Aug 2010, 19:40
by Hazel
Arī es vēlu veiksmi, bet disksu vajag ;) :yo:

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 29 Aug 2010, 00:29
by fleix
tu tos diskus kraasoji :D ?
izskataas, ka uz riepas bishku traapijis esi :D :D

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 29 Aug 2010, 21:57
by valdish
nu ne tikai bišķīt, bet gan pamatīgi :D

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 03 Sep 2010, 12:28
by valdish
Šodien ir iziet TA un tagad varu gadu braukt mierigi. tikai vakar servisa regulejot gaismu bija par augstu viena lampa, nacas to trukumu noverst uz vietas apskate

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 05 Jan 2011, 22:47
by valdish
tā nu esmu divus diskus nobeidzis pulēt un jau vienu no viniem sabildēju šis bija pirmais
Image
Image
Image
piedodiet, ka sliktas kvalitātes bildes, bildēts ar kalkulātoru.
:D
nu ir paris sikumi kur piestrādāt, viss tika pulēt ar rocinām vien,
tikai nezinu kā lai tālāk krāso, vai nu melnu vidu visu, tikai ni trīs pusēm melnu, tā lai paliek pati virsa spīdīga tām mēlītēm.
made in italy :D

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 05 Jan 2011, 22:52
by Juzix
Viennozīmīgi - visu melnu

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 05 Jan 2011, 22:56
by ramex
valdish wrote:tā nu esmu divus diskus nobeidzis pulēt un jau vienu no viniem sabildēju šis bija pirmais
piedodiet, ka sliktas kvalitātes bildes, bildēts ar kalkulātoru.
:D
nu ir paris sikumi kur piestrādāt, viss tika pulēt ar rocinām vien,
tikai nezinu kā lai tālāk krāso, vai nu melnu vidu visu, tikai ni trīs pusēm melnu, tā lai paliek pati virsa spīdīga tām mēlītēm.
made in italy :D

nekas nav jaakraso sapulee un nolako

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 05 Jan 2011, 23:00
by valdish
ir vietas ko nevat smuki spidošu dabūt, tapēc būs jākrāso, diez kā profiņi visu kārtīgi sapulē :hvz:

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 05 Jan 2011, 23:27
by Nixon
Ar alumīnija krāsu un nolakot. :cool:

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 03 May 2011, 15:12
by valdish
Mazda ziemu pavadījusi godam, bija pāris buktītes uzradušās, bet tas sīkums.
Ziemas priekus arī nesanāca kārtīgi izbaudīt, rokas bremžes trosītes iesala.
tad pret kupenu ieplēsu bamperi, generātoram oglītes jāmaina.
Image
Image
Image

tiek gatavoti diski, lai varētu vismaz pa vasaru izskatīties smukāk. 8)
Image

tas arī patreiz viss.

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 16 May 2011, 20:45
by valdish
nu tā mazdiņai ir vasaras tupeles ar smukām zeķītēm, bet tagad prasās sēdināt 8)
Image
Image
Image

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 16 May 2011, 22:31
by dzhonsons
Izskatās baigi netīrie vai arī bildes krāsas ir galīgās auzās. Uz auto izskatās sliktāk kā iepriekšējās bildēs vienkārši diski. :) Varbūt tā šķirba starp arku un riteni ir pārāk liela? :naac:

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 17 May 2011, 07:50
by nauris
Es pat nezinu ko lai saka :-|

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 17 May 2011, 09:24
by Lambertino
nauris wrote:Es pat nezinu ko lai saka :-|
Sliktāk nepalika ar šiem diskiem, tas nu ir točna :cool:
Krāsa izskatās, ka ir dzeltenīga, moš pamēģini viņu papulēt?
Pašreiz kopskats ir kā jau sagurušai mašīnai... :hvz:

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 17 May 2011, 12:17
by valdish
nu jāsapulē ir viņa, jo aprīlī bija smuki spīdoša, bet maijā uzsnigušais sniegs un vēl lietus padarija viņu atkal pelēcīgāku.

Re: valdish mazda 323f bg

Posted: 17 May 2011, 13:57
by Android
Pēc sapulēšanas neaizmirsti arī ar vasku apstrādāt