
valdish mazda 323f bg
- valdish
- Posts: 71
- Joined: 25 Jan 2010, 11:43
- Location: Lielauce, Auce
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: valdish mazda 323f bg
tā nu esmu divus diskus nobeidzis pulēt un jau vienu no viniem sabildēju šis bija pirmais



piedodiet, ka sliktas kvalitātes bildes, bildēts ar kalkulātoru.
nu ir paris sikumi kur piestrādāt, viss tika pulēt ar rocinām vien,
tikai nezinu kā lai tālāk krāso, vai nu melnu vidu visu, tikai ni trīs pusēm melnu, tā lai paliek pati virsa spīdīga tām mēlītēm.
made in italy



piedodiet, ka sliktas kvalitātes bildes, bildēts ar kalkulātoru.
nu ir paris sikumi kur piestrādāt, viss tika pulēt ar rocinām vien,
tikai nezinu kā lai tālāk krāso, vai nu melnu vidu visu, tikai ni trīs pusēm melnu, tā lai paliek pati virsa spīdīga tām mēlītēm.
made in italy
- Juzix
- burnout.lv foto team
- Posts: 17312
- Joined: 11 Apr 2006, 19:52
- Location: LV
- Has thanked: 23 times
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: valdish mazda 323f bg
Viennozīmīgi - visu melnu
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
Re: valdish mazda 323f bg
valdish wrote:tā nu esmu divus diskus nobeidzis pulēt un jau vienu no viniem sabildēju šis bija pirmais
piedodiet, ka sliktas kvalitātes bildes, bildēts ar kalkulātoru.
![]()
nu ir paris sikumi kur piestrādāt, viss tika pulēt ar rocinām vien,
tikai nezinu kā lai tālāk krāso, vai nu melnu vidu visu, tikai ni trīs pusēm melnu, tā lai paliek pati virsa spīdīga tām mēlītēm.
made in italy
nekas nav jaakraso sapulee un nolako
----
H6
H6
- valdish
- Posts: 71
- Joined: 25 Jan 2010, 11:43
- Location: Lielauce, Auce
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: valdish mazda 323f bg
Mazda ziemu pavadījusi godam, bija pāris buktītes uzradušās, bet tas sīkums.
Ziemas priekus arī nesanāca kārtīgi izbaudīt, rokas bremžes trosītes iesala.
tad pret kupenu ieplēsu bamperi, generātoram oglītes jāmaina.



tiek gatavoti diski, lai varētu vismaz pa vasaru izskatīties smukāk.

tas arī patreiz viss.
Ziemas priekus arī nesanāca kārtīgi izbaudīt, rokas bremžes trosītes iesala.
tad pret kupenu ieplēsu bamperi, generātoram oglītes jāmaina.



tiek gatavoti diski, lai varētu vismaz pa vasaru izskatīties smukāk.

tas arī patreiz viss.
- dzhonsons
- Posts: 176
- Joined: 31 May 2009, 13:51
- Location: Rīga<->Ķekava
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: valdish mazda 323f bg
Izskatās baigi netīrie vai arī bildes krāsas ir galīgās auzās. Uz auto izskatās sliktāk kā iepriekšējās bildēs vienkārši diski.
Varbūt tā šķirba starp arku un riteni ir pārāk liela? 
- Lambertino
- JuniorKupeju, Dzīvokli...
- Posts: 9838
- Joined: 18 Sep 2004, 10:30
- Location: Zem debesīm
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: valdish mazda 323f bg
Sliktāk nepalika ar šiem diskiem, tas nu ir točnanauris wrote:Es pat nezinu ko lai saka
Krāsa izskatās, ka ir dzeltenīga, moš pamēģini viņu papulēt?
Pašreiz kopskats ir kā jau sagurušai mašīnai...






