Abit e30 318

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Abit e30
Posts: 1160
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

arniks8 wrote: 16 Jun 2026, 10:54 Izskatījās ka pārāk neatpalika tam E36, tgd pēc uzlabojumiem varēs mēģināt pacelt ne :naac: ?
mēs tur vairākas reizes testējām, labākajā variantā gājām tuvu vienādi, bet apdzīt nevarēju, ja tagad viss plānotais saies, vajadzētu būt sīvai cīņai...cerams :alkofest: :-D :-D
tomaac2 wrote: 16 Jun 2026, 12:14 skaņa mega laba
tam m52 ir traka induction skaņa :yo:
User avatar
Abit e30
Posts: 1160
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Abit e30 318

Post by Abit e30 »

apdeits nebija ilgi jāgaida :cry:
Image

slavenā m20 galvu plaisu problēma atnāca arī pie manis.
cik sapratu vedīs pie Kaļķa, mēģināsim savārīt :065:
Post Reply