mēs tur vairākas reizes testējām, labākajā variantā gājām tuvu vienādi, bet apdzīt nevarēju, ja tagad viss plānotais saies, vajadzētu būt sīvai cīņai...cerams
tam m52 ir traka induction skaņa
mēs tur vairākas reizes testējām, labākajā variantā gājām tuvu vienādi, bet apdzīt nevarēju, ja tagad viss plānotais saies, vajadzētu būt sīvai cīņai...cerams
tam m52 ir traka induction skaņa
