Page 17 of 17

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Posted: 25 Jun 2026, 16:40
by krabiz
lūk tā ir maucība :(

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Posted: 25 Jun 2026, 16:55
by petka17
arniks8 wrote: Yesterday, 13:10
petka17 wrote: Yesterday, 11:48 Arnix, tev normāls fistings pašam ar sevi sanācis.

Man ar Supru bija līdzīgi, bet nu ilgāk un lēnāk. Skaties vai tev nav kaut kur vibrācija motorā? maza un ne gluži jūtama. Man bija demferis ne izģērbies, bet ne arī svežaks un tas radīja mini vibrāciju no kā skrūves pašas nāca vaļā un grenadē motoru.
Man demferis ir tāds skumīgs, bet viņus nevar dabūt. Man bija doma paņemt no 8v demferi un virpā noraut skaidu, lai der priekš 16v. Katrā gadījumā tagad to uzgriezni likšu uz vītņu līmes :susnaks:
Nav jau tikai demferī problēma, var būt jebkur balansējumā. manā gadījumā bija demferis, jo visu pārējo es biju balansējis, samainījis utt. Cik skatījos, tad kloķeni es nepiefiksēju, ka balansēji.. Moš tur kaut kas?

Katrā ziņā - moš pienācis K20 swapa laiks? Būs normāls frankenšteins

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Posted: 25 Jun 2026, 17:57
by Agnisr
Vadīklas liektajiem vārstiem mainam by default. Tur nav ko riskēt, nemaksā vadīklas neko daudz. Savādāk itin beži mēdz jaunie vārsti uzkārties (kad dzinējs labi uzsildīts) un atkal motoršādens klāt.
Redzot sadaleni, es teiktu, ka nocirstais spriegotājs ir sekas, nevis cēlonis. Nav nekad nekas tāds redzēts oldskūla vag'iem, neiegriezi to dzelzi RPM, kas šim nav paredzēts (nevajag aizrauties ar RPM celšanu auto ar kompensatoriem)?
Tur būs ar garantiju arī paceltas špiļkas "kakliņiem", es teiktu, ka galva cūkām. Hvz cik viegli tagad dabūt kr/9a/abf :hvz: