Page 2 of 6
Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 20:47
by Aigarz`
Juzix kapēc Boru apbižo !?
Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 20:48
by rrrainis
Aigarz` wrote:Juzix kapēc Boru apbižo !?
Aigar izlasi topika nosaukumu

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 20:49
by Juzix
Aigarz` wrote:Juzix kapēc Boru apbižo !?
Jo topika nosaukums ir "Bijušie auto", nevis "bijušie un esošie auto"

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 20:56
by Tomel_q
Lambertino wrote:Žēl, ka nav visi - entās vecās OOOO kupejas, mazdas, sābs vēlviens, audi 80, 90typ 85....
kapeec nepiemini tuuneeto zaz`iku

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 20:58
by Lambertino
Tomel_q wrote:Lambertino wrote:Žēl, ka nav visi - entās vecās OOOO kupejas, mazdas, sābs vēlviens, audi 80, 90typ 85....
kapeec nepiemini tuuneeto zaz`iku

kuru no?
Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 20:59
by Aigarz`
Juzix wrote:Aigarz` wrote:Juzix kapēc Boru apbižo !?
Jo topika nosaukums ir "Bijušie auto", nevis "bijušie un esošie auto"

sorry

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 20:59
by Tomel_q
Lambertino wrote:Tomel_q wrote:Lambertino wrote:Žēl, ka nav visi - entās vecās OOOO kupejas, mazdas, sābs vēlviens, audi 80, 90typ 85....
kapeec nepiemini tuuneeto zaz`iku

kuru no?
ar sporta eļļas/gaisa filtru un integrēto spēļu konsoli salonā !!!
Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 21:00
by rrrainis
Tomel_q wrote:Lambertino wrote:Tomel_q wrote:Lambertino wrote:Žēl, ka nav visi - entās vecās OOOO kupejas, mazdas, sābs vēlviens, audi 80, 90typ 85....
kapeec nepiemini tuuneeto zaz`iku

kuru no?
ar sporta eļļas/gaisa filtru un integrēto spēļu konsoli salonā !!!
Kas pa spēļu konsoli?

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 21:01
by Lambertino
k ko nejauc?
Man mājās kompis vēl nebija, kur nu vēl zazā

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 21:37
by Ren
Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 28 Nov 2008, 21:46
by Kadzhus
Tad te visi manējie pareizā secībā (viens trūkst tikai, bet nau pieminēšanas vērts...
Opel Kadett GSi 2.0 8v , bet gāja lopā, pāris reizes pabūts ar viņu iekš scania un kolas, vinneeju pat e30 325

tad
opel calibra 2.0 8v DZELTENA

brachka no vaacijas atdzina, bija 2 dzeltenos tonjos un ar vairaakiem kasjakiem, dabuujuvisu paarkraasot (sagatavoju pats

)meitenēm patika

Tad
Opel Astra 1.8 16v tāds baigi sterīls bija, nopirka kkāds džeks no rīgas un sarīsoja un nošķīla beigās

Pa lētām naudām tiku pie visjaudīgāka sava drapaka ever
Toyota Celica 2.0 156 lopi

kad lija lietus tad slāpa nost, nezinu kā pārdevu, bet laimīgi tiku vaļā

Tad no vāciijas iepirku bik sabuktētu šo te mazdu 323 F 1.9 16v un viņai tika pat ID

jā un vienu brīdi bija šitāds iepirkts ar gāzes iekārtu pa 150ls

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 00:06
by Tomel_q
Lambertino wrote:k ko nejauc?
Man mājās kompis vēl nebija, kur nu vēl zazā

nu to , kuru biji ielicis pie projektiem !!! nu biji uzmaucis gaisa filtru kurs bija nemts no ellas filtra !!

jeb moshk tas nebiji tu !!!
tas vairaak bija domaats kaa prikoltunings

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 00:59
by Focus
pirmais.. pežo 205 GTI
nopirku, bet izradijas baigi nopi$ts.... ja tagad buutu, noteikti celtu augšā... pārdevu pēc nedēļas
otrais bmw E30 318i
labs auto bija... patika... noteikti neatteiktos atkal no kāda E30
trešais
Honda civic ... pirmais kaspičs

.......bija super labs auto... ļoti patika,.... pārdevu, pēc pāris mēnešiem tika nošķilts
ceturtais
Honda civic... nopirku pa 300Ls, pārdevu 4.5reizes dārgāk

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 14:34
by Wu-Ryder
Mani bijusie transporti:
Atskaitam krosa mopedus un mocus jo sencis ir fanats uz tadam stellem
Vis sakas ar to ka 15. gadu vecnumā mūsu nodarbe bija braukasanas ar ziguliem vai jebkadu citu tehniku, kas kustas. Ne kadas disenes, ne kas, skruvejam un valejam pa vienu meza celju.
1. Bija ZAZ ko radinieks atdeva. Gaja
2. pa 35Ls iegadajam rallijam saktu gatavot ziguli, protams bez bura utt. Naudas nebija iedevem kjila mob tel. Pardevejs pazuda

15. gados - ta bija krize
3. Zigulu laiki ar to beidzas, un tikko pec tiesibu iegusanas tikku pie viena e30 bet bildes nav
4. Svinigi iepirkta Opel Vectra A, atskaitot huinas taisisanu, ielikts GSi motors, kas verpas vienkarsi lopaa. Visi zirneklji, bloklji karbaa .... tralji valji. Nakosais saimnieks 3 diena pec pirksanas uzmeta paris kulenjus
5. Pec Vectras naca Corrado, un tas vel tagad sildaas garazaa. Bet nu tevam atnemu Sieru

Znacit, to ari var saukt par manu
un te jau Gan mana Vectra, gan siera, bauda pedejas muza dienas. Vectra starp citu vel piedalijas gonitiit
P.S. Ja kadam nav slinkums, var apskatit mazo pasakumu ar masinu paklapesanu

Links:
http://www.youtube.com/watch?v=8dO4zWfE-w0" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 15:16
by Foxijs
pirmais auto, ar kuru gaaja jautri

daudz ko sabukteeju un saluzu un sadauzīju, bet nu arī diezgan dadz ko savedu kārtībā... smuks bija..

e36 325i

melnais kkad gribēja bildi no aizmugures
beigu beigaas samainīju pret isu, un varbuut pavisam nedaudz, nožēloju

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 15:53
by Blondiins
nu tad jau es arii
1. auto Opel kadett 90 gada 1,4i

bilzhu nav - bija visaadas shaizes - kaa jau pirmajam auto

2. darba auto (labaakais auto pasaulee) Ford mondeo, Mazda 6

bilzhu ar nav

i-netaa var samekleet liidziigus

3. lai runaa bildes

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 15:59
by nafnafs
Pirmo savās rokās dabūju apjātu cigāru, tad vēl tiesību nebija... tagad, laikam, jau ir atdots tolmetā!
Pēc tam otrais golfs ar 75zs
Tagad, kā jau zināms, 318Is

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 16:11
by Andrejs666
Rihy wrote:Andrejs666 wrote:
16v gti

16v gti
Šitais vienu brīdi bija draugam

Tas kurs dzivoja valmiera vai ari tam kurs vinu uztaisija sitadu??

Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 16:14
by Rihy
Nē, viņš viņu pārdeva veselu tālāk.
Re: Mūsu bijušais transports -
Posted: 29 Nov 2008, 17:09
by fade
Nu ja jau, tad es ar:
Tiklīdz ieguvu tiesības, tad arī 2 mēnešus pārvietojos ar šādu eksemplāru:

No CSDD izskatās, ka šamais moš pat vēl ir:
Reģistrācijas numurs: CK6007
Marka, modelis: VW GOLF
Tieši pēc diviem mēnešiem sapratu, ka nav droši pārvietoties ar iepriekšminēto auto, un iegādājos Audi Coupe 95` 2.6l. Vēljoprojām uz ielas atskatos, šo ieraugot, tiešām labs eksemplārs bija un ir:

Pēc diviem gadiem, gribējās pārmaiņas, un RaiviiC pa pāli atrada Audi S3 00` 1,8T:

Un nu jau vairāk kā divus gadus ar S3
end.