Iztīri diskus no sniega!Martinss wrote:Jā, jā - pabūts pie Egona un paskrūvēts sierrs.
[img]siers[/img]
Apakšā viss itkā taisns - dēļ gultņa moška vibrē? Jo riteni saimainīju, bet vibrācija ir palikusi. :neka:
Es tevi redzēju 18
Moderator: Juzix
Re: Es tevi redzēju 18
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
Re: Es tevi redzēju 18
Jap - bračkas pasvēcināju.Rihy wrote:Nesen pa Lubānas ielu pabraukts gandrīz līdzās ar freimo. Bijām zilajā raudi un melnajā multivan
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
-
Rihy
- Posts: 10413
- Joined: 03 Jan 2005, 18:26
- Location: Mārupe
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Es tevi redzēju 18
Braucām turpat priekšā viņiemfreimo wrote:Jap - bračkas pasvēcināju.Rihy wrote:Nesen pa Lubānas ielu pabraukts gandrīz līdzās ar freimo. Bijām zilajā raudi un melnajā multivanmultivanu gan neatceros :neka:
Re: Es tevi redzēju 18
Monstrs, Aigarz' un Pavārs @ Sekļa ezers.
Publisks paldies Monstram par palīdzību mana auto stumšanā no kupenas

Publisks paldies Monstram par palīdzību mana auto stumšanā no kupenas
E39 ///M paket individual key-lets-go swadowline edishen
Alfa 166 aka poor man's Quattroporte
Alfa 166 aka poor man's Quattroporte
Re: Es tevi redzēju 18
MartinsG wrote:Monstrs, Aigarz' un Pavārs @ Sekļa ezers.![]()
Publisks paldies Monstram par palīdzību mana auto stumšanā no kupenas![]()
jaa bija ok
p.s. Feldmanis pipsis visus aizbaidīja
End Credits
Re: Es tevi redzēju 18
daudzi shodien pie Kadagas ezera no burnautieshiem bija sabraukushi 
Pārdodu, riepas,eļļas, diskus, akumulātorus,riepu montāža, balansēšana, disku valcēšana, riepu glabāšana. Ja ir interese PM vai 26175401
- TheGirL
- Lady
- Posts: 1753
- Joined: 11 Sep 2005, 20:42
- Location: Rīga
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Es tevi redzēju 18
Brīvdienas Raiskumā ar SALSO 
Nedz Manas tēmas prestižs un instrumentu spēks, nedz zināšanu plašums un plānu precizitāte..Nevar aizstāt Manas pieejas oriģinalitāti un skatiena vērīgumu
Dare to be Different 
E46ci 325 , parasts golfs, parasts porsche sex, drift & rock'n'roll !
E46ci 325 , parasts golfs, parasts porsche sex, drift & rock'n'roll !
-
Rihy
- Posts: 10413
- Joined: 03 Jan 2005, 18:26
- Location: Mārupe
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
- Contact:
- vdx-treme
- WD-40
- Posts: 385
- Joined: 28 Oct 2008, 10:58
- Location: RIX, LV
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Es tevi redzēju 18
administratīvo piešuva par kaut kādu tur noteikumu 50.p 5.4 pārkāpšanuDeeCee wrote:vdx-treme uz jugliisha, ko tev pieshuva ?
- Aleks
- Posts: 189
- Joined: 08 Jan 2009, 19:02
- Location: Riga/Ziepniekkalns
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Es tevi redzēju 18
tas tipa to kas ari man var but?vdx-treme wrote:administratīvo piešuva par kaut kādu tur noteikumu 50.p 5.4 pārkāpšanuDeeCee wrote:vdx-treme uz jugliisha, ko tev pieshuva ?jāiet vēl uz razborku
redzēju, kā gāji ar +3 gar pašvaldībnieku busiņu pāri ezeram
Re: Es tevi redzēju 18
choms telefonu snovojot pakaasavdx-treme wrote:administratīvo piešuva par kaut kādu tur noteikumu 50.p 5.4 pārkāpšanuDeeCee wrote:vdx-treme uz jugliisha, ko tev pieshuva ?jāiet vēl uz razborku
redzēju, kā gāji ar +3 gar pašvaldībnieku busiņu pāri ezeram
Ir tikai divu veidu cilvēki - tādi, kuriem es patīku, un tādi, kuri var iet dirst.
Re: Es tevi redzēju 18
+1lipinsh wrote:+1emsinjsh wrote:daudzi shodien pie Kadagas ezera no burnautieshiem bija sabraukushi
un arī +1Krish90 wrote:Šodien paslidinājāmies pa Baložu ezeru ar: Martinss, Alex un Rrrainis !
Jeep Grand Cherokee
BMW E91 320D
VAZ 2105
Audi S8
SAAB 9-5 Vector
VW Golf 8
BMW E91 320D
VAZ 2105
Audi S8
SAAB 9-5 Vector
VW Golf 8
- Lambertino
- JuniorKupeju, Dzīvokli...
- Posts: 9838
- Joined: 18 Sep 2004, 10:30
- Location: Zem debesīm
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Es tevi redzēju 18
piedevām vēl diskutējot ar stāvietas inkasātoru-marcis- wrote:vakar Lamberts pie tirgus
Paldies par atlikuma piegādi
Laikam nevajadzēja Raivi vestsRihy wrote:s/k 333 satikti Labertino, Fade un RaiviiC


- mbertulis
- Dubultaģents
- Posts: 5213
- Joined: 08 Mar 2008, 18:32
- Location: Naudīte
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Es tevi redzēju 18
Archuks - http://auto.boot.lv/bootlv-video-apskat ... -8033.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
Ratus taisa ziemā, ragavas vasarā, bet bembi visu cauru gadu !

Ratus taisa ziemā, ragavas vasarā, bet bembi visu cauru gadu !

- Lambertino
- JuniorKupeju, Dzīvokli...
- Posts: 9838
- Joined: 18 Sep 2004, 10:30
- Location: Zem debesīm
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0


