Tik arii vareetu maksaat.nafnafs wrote:cik tie dzeltenie kluči izmaksāja? Adparts lapā ir uzrādīti kaut kādi nesaprotami 80lsviesulis. wrote:
EBC un tas ir uzlabojums
Viesuļa ģimenes universālis
- Martinss
- Posts: 4976
- Joined: 04 May 2006, 11:29
- Location: pieRīga
- Has thanked: 3 times
- Been thanked: 0
Re: Viesuļa ģimenes universālis
Re: Viesuļa ģimenes universālis



ūūū, kas tad tas? Tas ir dārgs, bet dievīgs prieks. Oriģinālie Ford weather stripi
Braucu ar mondeo 7 gadus un pirmo reizi logs aizveras bez netīrumu čirkstoņas. Orgasms!!!
Logus arī samainīšu priekšējos. Tur vēl ir šādi tādi uzlabojumi man padomā
Re: Viesuļa ģimenes universālis
cik? arī kādreiz gribešuviesulis. wrote:http://content3-foto.inbox.lv/albums/o/ ... .sized.jpg
http://content3-foto.inbox.lv/albums/o/ ... .sized.jpg
http://content3-foto.inbox.lv/albums/o/ ... .sized.jpg
ūūū, kas tad tas? Tas ir dārgs, bet dievīgs prieks. Oriģinālie Ford weather stripi
Braucu ar mondeo 7 gadus un pirmo reizi logs aizveras bez netīrumu čirkstoņas. Orgasms!!!
Logus arī samainīšu priekšējos. Tur vēl ir šādi tādi uzlabojumi man padomā
Re: Viesuļa ģimenes universālis

Mainīju stiklu. Labāk bagāžniekā, nekā pagalmā

Peļu pīzdiņas nebija ielikuši stiprinājumu stiklam un nācās knibināt nost no vecā.

Eksperimentālā kārtā ielīmēju kaut ko pret vibrāciju un troksni. Izbraucu testa braucienu un pie 160 nekādas atšķirības

Skaistuļins
- J.K.jr.bad.
- Posts: 1268
- Joined: 09 Jul 2004, 21:22
- Has thanked: 0
- Been thanked: 1 time
Re: Viesuļa ģimenes universālis
Cik tad maksā sānu stikli Fordam?
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- J.K.jr.bad.
- Posts: 1268
- Joined: 09 Jul 2004, 21:22
- Has thanked: 0
- Been thanked: 1 time
Re: Viesuļa ģimenes universālis
Nezināju, ka aftermārketā ir arī sānu stikli... Būs zināt.
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Rii
- Posts: 7751
- Joined: 21 Sep 2008, 17:50
- Location: 200km uz Austrumiem
- Has thanked: 0
- Been thanked: 5 times
Re: Viesuļa ģimenes universālis
Pie kā un cik? :shura_jau_gadu_tonee_sev_logus: 
NB MX-5 99'
MB W211 07'
MB W203 08'
MB W211 07'
MB W203 08'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
Re: Viesuļa ģimenes universālis

Kad mainīju stiklus, tad apstiprinājās aizdomas, ka ir nosprāguši pīkstuļi. Nopirku kādu laiku atpakaļ vienīgos, kuri bija atrodami Jēkabpilī. Vadiņi tievi kā matiņi, bet paši pīkstuļi bija lieli.
Pasūtīju šādus Pioneer, kas lieluma ziņā ar iepriekšējiem ir necili, bet skaņa ir nesalīdzināmi labāka
- Briedis
- Mondeo ST 220
- Posts: 4799
- Joined: 11 Jun 2004, 09:06
- Has thanked: 5 times
- Been thanked: 1 time
Re: Viesuļa ģimenes universālis
Negribu apbēdināt, bet MK3 rūsē vairāk par MK2.viesulis. wrote:Gribu citu, bet šī pagaidām ir tāda māžošanās. Jātiek skaidrībā ar finansēm un tad es tēmēju uz ko šādu :
kesons, lielais navi, daizelis.
SSā ir viens St220 pikaps par sakarīgu cenu, tikai vēl 300-500ls jāieliek, lai var skati iziet
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... gkdhp.html
Re: Viesuļa ģimenes universālis


Tadāāā, man ir divi mondy
Mans pirmais dīzeļtraktors.
Kesons, skārienjūtīgais navi, ventilējamie beņķi, 17 diski, 6 robu kārba utt... Maksimāli pilns.
240k ar pilnu servisa vēsturi. Šur un tur roka jāpieliek. Kaut kas briesmīgi aizmugurē grab.
Pieļauju, ka stabilizatoru atsaites. Es esmu laimīgs un tagad tikai jābrauc un jāremontē. Nekāda šķūninga


