Labdien visiem drifta entuziastiem!
Daudziem sportistiem e-pasti sacensību reģistrācijā nav bijuši uzrādīti un daudzi konti ir neaktīvi - tādāļ publicēju info arī šeit.
Pirmkārt - novēlu visiem veselīgu, interesantu un panākumiem pilnu Jauno - 2012.gadu!
Otrkārt, vēlos informēt par to, ka jau 28. janvārī mums visiem ir iespēja satikties, lai apsveiktu un apbalvotu 2011. sezonas labākos un veiksmīgākos cilvēkus mūsu pārstāvētajā autosporta disciplīnā - driftā. LAF Šosejas komisijas (autošoseja, drifts, dragreiss) 2011. gada laureātu apbalvošanas pasākums notiks Rīgā, klubā Godvil (Brīvības gatve 214b). Pasākuma sākums pl.19:00, ierašanās no 18:00. Pasākumā piedalīsies pazīstami mākslinieki un ballē, kā jau ballē - neiztikt arī bez saviesīgās vakara daļas. Ielūguma cena – Ls 15, licencētiem tiesnešiem – Ls 10. Ielūgums var iegādāties Latvijas Automobiļu federācijā.
Apbalvosim labākos 3 klasēs - PRO, ProAM un Street, labākās komandas un, saskaņā ar nolikumu - arī labāko "iesācēju" - Matīsu Skudri, kurš šogad startē pirmo gadu Street klasē ar gada licenci un kopvērtējumā izcīnījis 2.vietu.
Apsveicu visus labākos un arī pārējiem nākamajā sezonā novēlu spraigas cīņas un milzu pacietību, gan strādājot pie tehnikas, gan attīstot braukšanas iemaņas.
Tuvāku informāciju un federācijas kontaktus varat meklēt šeit:
http://www.laf.lv/laf/?p=3972
Uz tikšanos,
Kristena
LAF drifta darba grupas vadītāja