juriz franču draudzenīteS
-
juriz
- Posts: 588
- Joined: 27 Jul 2004, 20:30
- Location: Asari
- Has thanked: 0
- Been thanked: 2 times
- Contact:
Re: juriz franču draudzenīteS
Spriegos, tad jau redzēs, kas tur sanāks. Bet nu depiņā patrāpījās pa rokai zem 10 EUR.
-
juriz
- Posts: 588
- Joined: 27 Jul 2004, 20:30
- Location: Asari
- Has thanked: 0
- Been thanked: 2 times
- Contact:
Re: juriz franču draudzenīteS
Twingo pašlaik palicis vienīgais auto. Tā pavisam neplānoti.
Tagad zinu, ka pilns auto tērē apmēram 6l/100km. Tīri cīšami. Pamērīju, jo nācās ar to braukt tagad pa svētkiem un citus garākus gabalus.
Kāpēc tā. Man tāds ikdienas, ģimenes auto ir Tyotota Avensis. Vēl pat 100k nebija. Sākās viss jau pavasarī, ka aizbraucu riepas samainīt. Tur, kamēr gaidīju savu kārtu, viens atpakālgaitā uzstūmās virsū priekšā kreisajam stūrim.Tīri veiksmīgi, pat lukturis palika vesels, tik cik bamperi iemīcīja un salauza luktura mazgātāja šprici.
kamēr apdrošināšana izkasījās, kamēr serviss, nu sestdien no rīta to auto dabūju sataisītu (bija jau tik nedēļu tur, pārējo laiku braucu), lai var braukt svētkos un tml. Prieki bija īsi. Pēc 3 stundām viens izdomāja, ka Dodiet ceļu uz viņu neattiecas. Vispār, tas pat bija otrs auto "vagoniņā". Ir tāda viena vieta Slokā, pat piebremzēju arī šoreiz, ieslēdzu kreiso pagriezienu, jo redzēju, ka viens BMW netaisās stāties. bet nebiju gaidījis, ka nākamais arī nestāsies. Tā nu man atkal to pašu kreiso stūri nonesa, tikai tagad tā pamatīgi. It kā jau varbūt taisāms, bet tad jau redzēs, cik satāmēs, un ko apdrošinātājs teiks.
Tas gan prasīs gan jau arī labu laiku, un ģimenei ne visai garie gabal ar twingo tomēr.
Skatos, domāju, ko tagad paņemt lēti un labi, lai aizpildītu robu.
Priecīgus Jāņus!
Tagad zinu, ka pilns auto tērē apmēram 6l/100km. Tīri cīšami. Pamērīju, jo nācās ar to braukt tagad pa svētkiem un citus garākus gabalus.
Kāpēc tā. Man tāds ikdienas, ģimenes auto ir Tyotota Avensis. Vēl pat 100k nebija. Sākās viss jau pavasarī, ka aizbraucu riepas samainīt. Tur, kamēr gaidīju savu kārtu, viens atpakālgaitā uzstūmās virsū priekšā kreisajam stūrim.Tīri veiksmīgi, pat lukturis palika vesels, tik cik bamperi iemīcīja un salauza luktura mazgātāja šprici.
kamēr apdrošināšana izkasījās, kamēr serviss, nu sestdien no rīta to auto dabūju sataisītu (bija jau tik nedēļu tur, pārējo laiku braucu), lai var braukt svētkos un tml. Prieki bija īsi. Pēc 3 stundām viens izdomāja, ka Dodiet ceļu uz viņu neattiecas. Vispār, tas pat bija otrs auto "vagoniņā". Ir tāda viena vieta Slokā, pat piebremzēju arī šoreiz, ieslēdzu kreiso pagriezienu, jo redzēju, ka viens BMW netaisās stāties. bet nebiju gaidījis, ka nākamais arī nestāsies. Tā nu man atkal to pašu kreiso stūri nonesa, tikai tagad tā pamatīgi. It kā jau varbūt taisāms, bet tad jau redzēs, cik satāmēs, un ko apdrošinātājs teiks.
Tas gan prasīs gan jau arī labu laiku, un ģimenei ne visai garie gabal ar twingo tomēr.
Skatos, domāju, ko tagad paņemt lēti un labi, lai aizpildītu robu.
Priecīgus Jāņus!
- howitzer
- M30
- Posts: 29481
- Joined: 18 Aug 2010, 15:02
- Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
- Has thanked: 0
- Been thanked: 2 times
Re: juriz franču draudzenīteS
Paņem Clio 4. Afigennijs.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi