Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

juriz
Posts: 312
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: UldisUldis ECh6 Tourings

Post by juriz »

Bal0dis wrote: 23 Feb 2022, 20:29 Savā galā šitādus e46 daudz nenākas redzēt , bet Jelgavā tādu ir pa pilnam :D
WhatsApp Image 2022-02-23 at 11.05.11.jpeg
Šim ir lēts risinājums - pagriezt telefonu horizontāli
Bal0dis
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2022, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Bal0dis »

Mini update:

Tākā rocene strādāja ļoti labi , bet jauni loki bija uzsūtīti un gribējās kaut ko paskrūvēt, tad nu samainīju rocenei bremžu lokus ar visām atsperītēm. Biki čakars bija man ar savām līkajām rokām , bet sanāca. Tagad gan nestrādā roķene tik labi , kā pirmstam :D , jo sūdīgi saregulēju. Kad būs pacēlājs salabots, tad būs jāpaceļ augšā un pa smuko jasaregulē.
WhatsApp Image 2022-03-27 at 10.41.58 PM (1).jpeg
Ķip tagad viss tip top, braucu mājās no garāžas , iedodu čībā un kaut kāda dīvaina grabēšana un purināšana nāk no aizmugures. Es jau nu nodomāju baac, kaut ko ne tā esmu salicis. Bet normāli braucot nekas nepurinās, tikai, kad dod čībā pāri 4k rpm. 2 nedēļas nobraukāju , bet tad man apbesījās, kad iespiežot grīdā sajūta tāda , ka aizmugurējie riteņi tūlīt atdalīsies.
Uzprasīju padomu, izrādījās , ka man kardānam karājošais gūltnis aizgājis pie dieviem. Tad nu uzsūtīju jaunu gultni un tikai gultni, jo es jau domāju, ka man neko citu nevajadzēs Hahaha. Atbraucu mājās no skolas un pataisno skrūvēt. Sākumā bija janoņem izpūtējs, kur jau visslikti.lv
WhatsApp Image 2022-03-27 at 10.41.59 PM.jpeg
Šajā brīdi es sapratu, ka vienā vakarā nesanāks neko sadarīt un ir uzradusies jauna problēma. Izpūtējam flanči galīgi bēdīgi. Man ieteica uztaisīt jaunus flančus, tad nu es sāku kaut ko meistarot :D
WhatsApp Image 2022-03-27 at 10.41.59 PM (1).jpeg
Vēlāk arī pasaucu čomu un pa diviem noņēmam kardānu un samainījam to gūltni. Sastelēju visu atpakaļ, izbraucu test draivā, viss forši , nekādu lieku vibrāciju.
Tā kā negribējās braukt uz skolu ar autobusu un 2h braucienu bez izpūtēja es neizturētu, tad pagaidu variantā pieskrūvēju viņu atpakaļ. Gan jau pāris nedēļas turēs kamēr izvirpos man caurumus tajos flaņčos.

Vēl interesanti , atnāca siltums un priekšējais amortizātors, kurš man likās, ka ir beigts, pamodās , tagad strādā kā vaig : D

Tagad esmu izdomājis, ka gribu salonu uzfrišināt. Varbūt kāds zin, Jelgavā ir kāds normāls kantoris, kur stūres un beņķus pāršuj?
Varbūt arī kādam ir labā stāvoklī alcantara beņķi uz pārdošanu ? Manējie galīgi saguruši. :hvz:
User avatar
UldisUldis
Posts: 4533
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by UldisUldis »

Forši, ka pats skrūvē :cool:
Bal0dis
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2022, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Bal0dis »

Labu laiku nekas nav rakstīts , bet tomēr jāatskaitās, ka 46tais vēl brauc. Šis tas kopš pavasara sadarīts , bet nekas daudz.
Tā kā beņķis bija diezgan bēdīgā stāvoklī, to vajadzēja atsvaidzināt.
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.35 PM (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.40.05 PM.jpeg
Pie reizes arī izdomāju stūri atsvaidzināt.
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.40.05 PM (1).jpeg
Samainīts izspiedējgultnis, jo sāka trobeli taisīt izspiežot sajūgu.
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.36 PM (2).jpeg
Bal0dis
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2022, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Bal0dis »

Vēl arī acīm traucēja rūsa uz durvīm un degvielas vāciņa ( it kā maz, bet rūsu redz un tas man nepārāk)
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.35 PM.jpeg
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.53.07 PM.jpeg
Durvīm rūsa izrādījās vairāk nekā tikai vizuāli no ārpuses , bet nekas viss smuki sadarīts, rūsas vairs nav. :)
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.37 PM.jpeg
WhatsApp Image 2022-10-08 at 1.25.11 PM.jpeg
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.37 PM (1).jpeg
Bal0dis
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2022, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Bal0dis »

Tad atnāca vasaru, sākas lauksaimniecības darbi , laiks paskrūvēties vispār nesanāca un tā ari nobraukāju visu vasaru neko nedarot :D
Problēmas uz doto mirkli:
1.Pussasis tādas šaubīgas palikušas, jūtama brīvkustība.
2.Kaut kas gaudo turot konstantu ātrumu, izteiktāk uz 110km/h , atlaižot gāzi vai iemīcot grīda gaudošana pazūd. Manuprāt vai nu reduktors vai kārba vainīga.
3.Gāze liekas , ka iet garām caur reduktoru , normāli pēc gāzes plītes smird :D, cerams šo problēmu gāzes džeki nākamnedēļ novērsīs.
Vēl kaut kādi nenozīmīgi kasjaki , kas šad un tad uzrodas un pazūd.
Tagad vajadzētu būt vairāk brīvajam laikam , jāsāk novērst visas problēmas.

Te pāris random snapi no vasaras:
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.36 PM (3).jpeg
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.37 PM (2).jpeg
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.37 PM (4).jpeg
WhatsApp Image 2022-10-08 at 12.17.38 PM (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-10-08 at 1.57.08 PM.jpeg
Bal0dis
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2022, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Bal0dis »

Atskaite/ sacerējums , kas nu pa gadu noticis un sadarīts zilajam , lai gan švaki vai visu atcerēšos :D. Uz ceļa tfu, tfu, tfu, piesitam vēl pie ozolkoka galda , nav atstājis , bet tāds brīdis , kad nu visas problēmas atrisinātas un var nedomājot braukt , arī nav bijis :D. Cepuri nost Uldim par auto uzturēšanu stīgā , bet nu man studenta maciņš tādām izvirtībām nedavelk.
Tad nu kas sadarīts :

2022. gada beigās bija skati jāiet , pirms skates vējstiklu jaunu ielika , nomainīja bremžu trubiņu, paspārņus jaunus salika, vienu atsaiti vēl samainīj . Vēl bažas radīja caurums grīdā , kur grīdas korķis ir , bet nu korķis tur kādu laiku jau nebija bijis un metāls tur tāds kraukšķīgs palicis . Nācās pabakstīt ar pirkstu to caurumu lielāku , lai citu korķi var ielikt , ar piķi pāri un cerams apskates džekiem nebūs jautājumi.( Šim vajadzētu kaut kad ar metināmo pievērsties ) Aizbraucu uz skati pēdējā gada darbadienā ar cerību , ka iziešu un nebūs nodoklis pa diviem gadiem jāmaksā. Protams neizgāju ;D Džekiem bremzes aizmugurē un rocene nepatika. Nu neko , mēnesi nobraukājos kamēr uzģenerēju peso jaunam nodoklim, īsi pirms melnās beigām samainīju remkomplektus suportiem aizmugurē , pievilku roceni un izgāju skati. Tik viens vieninieks par miglas lukturi , hvz kas viņam nepatika viņā , es pētīju to miglu un neieraudzīju kas tur viņai beigts , nākamgad apskates inspektoram jāuzprasa :D.

Izieta skate , ķip viss skaisti , bet zilais izdomāja , ka tā jau nu nevar , karoč jābūt visam slikti. Sākās man problēmas ar elektroniku . Salonā un ārpus tā visa elektronika dzīvoja savu dzīvi , kad jāstrādā , tad nestrādā , kad nevajag strādāt , tad nu strādās. Gaismas kkad gāja , kkad nē. Aizslēgt un atslēgt viņu arī bija laimes spēle , bet pats lielākais iepisiens bija lietus laikā braukt ar šotkām , kuras neiet. Sāku lasīt forumus un meklēt kas pa vainu , bet ar savu saprašanu par elektroniku , kura ir 0 , nekur tālu netiku.
WhatsApp attēls 2023-07-17 plkst. 00.13.58.jpg
Pēc kādu divu mēnešu jāšanās pa servisiem un baigā elektriķa tēlošanu pašam , atradu Talsos elektriķi vārdā Koļu. Aizvedu bembi pie viņa , nepaspēju pat īsti pateikt , kas pa problēmām , ka šis jau pasaka , lai lasos prom no viņa garāžas un šis zvanīšot , kad būs gatavs. ;D Un tik tiešam pēc paris h Koļā zvana , viss gatavs. 100 ejro Koļam , jauns aķis un viss atkal ir +- tip top. Kad jautāju , kur tad bija problēma , šis man krieviski gari un smalki apstāstīja , pateicu šim ,ka neko ņi bumb bumb pa krieviski , tad nu saņēmu saīsinātu latvisko versiju : "Vadi beigti ( ar pirkstu norāda uz dzinēja telpas labo stūri ) , bet tagad viss salabots."


Kādu laiciņu novizinājos bez ieguldījumiem , tad atnāca smuko disku laiks , liekot virsu atcerējos , ka man takš riepām aizmugurē iekšmalas līdz kordiem nodilušas , mēnesi nobraukāju ar tādam, tad ieķeru lietotu pāri pa 60 euro. Pabraukāju un sapratu , ka jaunas riepas vairs nepirkšu :D. Īsi pēc riepu maiņas sāka gaudot gultnis aizmugurē un dzinējs sāka raustīties šad un tad un vēl antifrīzs zuda no izplešanas trauka apakšas ( Jau kādu pus gadu gan , bet izvēlējos reizi mēnesi litru pieliet klāt nekā mainīt to trauku :D ).
Pirms pāris nedēļām samainīts gultnis , jauns antifrīza trauks , jaunas sveces dzinējam ( raustīšanās problēmu gan neatrisināja ) .

Uz doto brīdi kas jāsadara :

Jānomaina spole , liekas , ka dēļ viņas raustās
Vārstu vāka blīve jānomaina
Jaunas trosītes rocenei
Eļļa un filtri jāsamaina

Vēl lietas kuras būtu labi sadarīt/samainīt , bet nav peso šādām izpriecām un braukšanai baigi pagaidām netraucē
Bilšteini priekšā jāmaina , bet 200 eiro pa amīti , nu neee . Pabraukšu vēl ar viņiem kamēr nav pilnība beigti.
Rūsa sāk likt par sevi manīt ;/
Termostatu , ūdens sūkni un siksnu ar ruļiem jaunu uzlikt.
Kārba gaudo .

Te dažas bildes no ziemas, kad kontrolēta sānslīde pēkšņi pārtapa ar nekontrolētu un dažas jau no smuko disku laika
WhatsApp attēls 2023-07-16 plkst. 23.56.46.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
User avatar
ray112
Posts: 5033
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by ray112 »

Man liekas ka tam auto ir kaut kāds lāsts uzlikts. Taisa viņu 3x vairāk kā citus auto, bet viņš tāpat visu laiku saplīst.
User avatar
GG.
Posts: 15719
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by GG. »

Citus vienkàrši netaisa un nobrauc līdz kliņķim.

Cīnies!
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28636
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by howitzer »

ray112 wrote: 17 Jul 2023, 10:02 Man liekas ka tam auto ir kaut kāds lāsts uzlikts. Taisa viņu 3x vairāk kā citus auto, bet viņš tāpat visu laiku saplīst.
Kāds lāsts? :D Tas ir 25 gadus vecs, izļurkāts bumeris. Visi viņi ir šitādi. Te cilvēks vienkārši ieraksta ko vairāk par “uzliku diskus un android maģi no Aliexpress”.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
ray112
Posts: 5033
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by ray112 »

howitzer wrote: 18 Jul 2023, 09:16
ray112 wrote: 17 Jul 2023, 10:02 Man liekas ka tam auto ir kaut kāds lāsts uzlikts. Taisa viņu 3x vairāk kā citus auto, bet viņš tāpat visu laiku saplīst.
Kāds lāsts? :D Tas ir 25 gadus vecs, izļurkāts bumeris. Visi viņi ir šitādi. Te cilvēks vienkārši ieraksta ko vairāk par “uzliku diskus un android maģi no Aliexpress”.
Nu nedirs ka visiem 25 gadus veciem auto katru mēnesi parādās kāda jauna kaite. Tad apgriezieni peld, tad gaismas dzīvo savu dzīvi. Vnk liekas ka iepriekš uldisuldis diezgan daudz ko jau paspēja taisīt un samainīt. Kaut kad taču ir jābūt arī atelpas brīdim.
User avatar
UldisUldis
Posts: 4533
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by UldisUldis »

ray112 wrote: 19 Jul 2023, 21:16
howitzer wrote: 18 Jul 2023, 09:16
ray112 wrote: 17 Jul 2023, 10:02 Man liekas ka tam auto ir kaut kāds lāsts uzlikts. Taisa viņu 3x vairāk kā citus auto, bet viņš tāpat visu laiku saplīst.
Kāds lāsts? :D Tas ir 25 gadus vecs, izļurkāts bumeris. Visi viņi ir šitādi. Te cilvēks vienkārši ieraksta ko vairāk par “uzliku diskus un android maģi no Aliexpress”.
Nu nedirs ka visiem 25 gadus veciem auto katru mēnesi parādās kāda jauna kaite. Tad apgriezieni peld, tad gaismas dzīvo savu dzīvi. Vnk liekas ka iepriekš uldisuldis diezgan daudz ko jau paspēja taisīt un samainīt. Kaut kad taču ir jābūt arī atelpas brīdim.
ja tu nesamaini burtiski visu uzreiz, tad tas nekad nebeigsies. kā kaut ko salabo, tā piesakās nākamā lieta un drīz pēc tam arī nesen samainītais ir savu nokalpojis, ja auto tiek normāli ekspluatēts. un tā uz apli. atelpas brīdis ir pēc pārdošanas :D

bet nu tāpat dažreiz liekas, ka labāk būtu bijis netirgot, iemest 46tajam ar pāris pakām un pašam braukt līdz tolmetam :shura:
User avatar
ray112
Posts: 5033
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by ray112 »

UldisUldis wrote: 19 Jul 2023, 22:01
ray112 wrote: 19 Jul 2023, 21:16
howitzer wrote: 18 Jul 2023, 09:16
ray112 wrote: 17 Jul 2023, 10:02 Man liekas ka tam auto ir kaut kāds lāsts uzlikts. Taisa viņu 3x vairāk kā citus auto, bet viņš tāpat visu laiku saplīst.
Kāds lāsts? :D Tas ir 25 gadus vecs, izļurkāts bumeris. Visi viņi ir šitādi. Te cilvēks vienkārši ieraksta ko vairāk par “uzliku diskus un android maģi no Aliexpress”.
Nu nedirs ka visiem 25 gadus veciem auto katru mēnesi parādās kāda jauna kaite. Tad apgriezieni peld, tad gaismas dzīvo savu dzīvi. Vnk liekas ka iepriekš uldisuldis diezgan daudz ko jau paspēja taisīt un samainīt. Kaut kad taču ir jābūt arī atelpas brīdim.
ja tu nesamaini burtiski visu uzreiz, tad tas nekad nebeigsies. kā kaut ko salabo, tā piesakās nākamā lieta un drīz pēc tam arī nesen samainītais ir savu nokalpojis, ja auto tiek normāli ekspluatēts. un tā uz apli. atelpas brīdis ir pēc pārdošanas :D

bet nu tāpat dažreiz liekas, ka labāk būtu bijis netirgot, iemest 46tajam ar pāris pakām un pašam braukt līdz tolmetam :shura:
Tiešām tik traki ar F10? Kad būs kāds update tajā sadaļā?
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28636
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by howitzer »

ray112 wrote: 19 Jul 2023, 21:16
howitzer wrote: 18 Jul 2023, 09:16
ray112 wrote: 17 Jul 2023, 10:02 Man liekas ka tam auto ir kaut kāds lāsts uzlikts. Taisa viņu 3x vairāk kā citus auto, bet viņš tāpat visu laiku saplīst.
Kāds lāsts? :D Tas ir 25 gadus vecs, izļurkāts bumeris. Visi viņi ir šitādi. Te cilvēks vienkārši ieraksta ko vairāk par “uzliku diskus un android maģi no Aliexpress”.
Nu nedirs ka visiem 25 gadus veciem auto katru mēnesi parādās kāda jauna kaite.
Tu vai nu neesi braucis pietiekami daudz ar vecu bmv, vai arī vienkārši tagad huiņu pa tukšo mal.
Visi tie 300k+ km noskrējušie auto ir jāčinī nonstop, ja vien Tu nebrauc 5k km gadā. Lai gan tad arī no stāvēšanas tie sūdi ir vislaik jāčinī nonstop. Man ir bijuši 5 gab tie mēsli, tur visu laiku kaut kas jādara, lai tas auto būtu kaut cik kārtībā. Protams, ka 90% owneru to nedara (un laikam arī pareizi dara, jo visu laiku grūst naudu tajos sūdos vienu brīdi ir zb) un tikai uzliek diskus un paķeti. Jaunais īpašnieks vienkārši ir jauns censonis, kurš cenšas to šrotu vēl kādu brīdi uzturēt pie kaut kādas dzīvības, lai varētu aizbraukt tālāk par Mārupi un nesalūzt. Kas arī ir saprotami un normāli. :cool:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Bal0dis
Posts: 9
Joined: 20 Feb 2022, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Bal0dis »

Sveiki tautieši! Mainot gāzes filtrus saskāros ar negaidītu pārsteigumu. Parasti pēc nobrauktiem 10k uz magnetiņa pie filtra bija daži metāla putekļu gabali , bet šoreiz ņemot filtru ārā viss tur pilns ar metāla putekļiem. Ēdamkaroti izdevās piepildīt ar to visu huinu. Cik saprotu tas ir dēļ nekvalitatīvas gāzes. Līdz šim pildījos tikai cirkulī , bet izskatās , ka tas ieradums būs jāpamaina. Varbūt kādam līdzīga pieredze ? Kurā tankā varētu būt labāk?
juriz
Posts: 312
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by juriz »

Nekad nekādi metāli nav bijuši. OK, man tikai pašlaik otrais auto ar gāzi.
Hazard
Posts: 155
Joined: 29 Jan 2019, 22:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by Hazard »

Normala paradiba. Nemīz. Noņem filtru, izsuc vel cik vari ar putekļu sūcēju. Saliec atpakaļ un brauc talak. Vnk maini biežak. Ja tas tev ļoti traucē, nepildies Viadā, tajā vairāk tās zdrazas.
Attachments
IMG_20200530_192451_1.jpg
User avatar
andrams
Posts: 401
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Bal0dis ECh6 Tourings (ex. UldisUldis)

Post by andrams »

No balona uz reduktoru PTFE caurule vai kapara?
Post Reply