FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Fretka »

DeeCee wrote:a to blokaiti nevar uztaisiit ar sleedzi, lai neblokjee kad nevajag ?
actually kaut kā tam vajadzētu būt izdarāmam, tikai jāpārtaisa, lai "klapīte", kas aizsitās ciet pēc 40km/h ir uz slēdzi, nevis uz reduktora inerci :cool:
User avatar
Brand
Posts: 331
Joined: 11 Jan 2011, 23:42
Location: Ogresgals
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Brand »

o, sviedru mercedes :)

atbrauksi pēc ziemas nopulēt :D
User avatar
ruuzs
Posts: 358
Joined: 06 Dec 2010, 23:55
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by ruuzs »

Uzlīme sap*š svedziņu, bet kopumā patīkams.
Un aizmugure ir skaista. Ar heckblendi būs vēl labāk.
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Ch. »

Edmunds wrote:
Rihy wrote:
Edmunds wrote:Pirmais CH auto, kuram redzu tālāku nākotni par tolmetu.. :cool:
Vai Fretkas? :mhm:
Tfu bļin.. nu sajuka.. :emo: :D
Image
:D

bet vispār TG/AM.
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by ganga »

sveikts penšu klubiņā :naac:
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Diegzz
Posts: 151
Joined: 04 Dec 2009, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Diegzz »

Paldies par gaisa masas mērītāja testēšanu, tagad zinu kas jāmaina, diezgan ilgi jau mocos ar problēmām! ;)

Eksemplārs labs! ;) Prasās tik uz vasaras diskiem un būs gerai!
User avatar
mk2_frukts
Posts: 311
Joined: 18 Dec 2012, 20:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by mk2_frukts »

vajadzēja divas mazas uzlimites katrā pusē uz spārna zem pagrieziena. :cool: Bet visādi citādi man jau patīk šitie volvo. :miiila:
kā tie vasaras diski izskatās no malas? :hvz:
VW Bora variant IR editon
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Fretka »

Pēc krāsošanas un pulēšanas vajadzētu būt šādam kombo, tikai ar lielāku plauktu, bildē ir 7j, man 9j

Image
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Edmunds »

Kapēc vēl nav posta ar jaunajām logu slotiņām? :shock: :hvz:
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Gustiņš »

Edmunds wrote:Kapēc vēl nav posta ar jaunajām logu slotiņām? :shock: :hvz:
Jo...
Fretka wrote:A es iemetu bildes dienas snapos 8)

Topiku netaisīšu, jo negribu tomsstyle wunderbaum eglīte, elkoņbalsts, gabarīta lampiņa, salona tīrīšana topiku. Kad būs kaut kas sadarīts, tad arī būs razklads :)
:piss:
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Fretka »

Edmunds wrote:Kapēc vēl nav posta ar jaunajām logu slotiņām? :shock: :hvz:
aizej nogrūdies ar zuzi perdakā
User avatar
BLINGZ
Posts: 307
Joined: 06 Apr 2009, 11:02
Location: Saulkrasti, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by BLINGZ »

Respekts par ķieģeļa iegādi. :beer: Hipsteru meitenēm un opjiem miklums biksiņās. :cool:
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Fretka »

:cool:

Pareizajā mirklī pacēli topiku. Vīkendā un pagājušajā nedēļā diezgan daudz sadarīts, plānojas vēl tik pat daudz darīt, taču mēģināšu šodien vai rīt kaut ko uzbildēt un bik atsvaidzināt topiku. ;)
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Fretka »

As promised, neliels apdeits.
Telefons nobrucis, tāpēc nav nekādu bilžu no paša procesa, bet nu rezultātu sabildēju, lai nepīkst, ka neko nerādu :wunderbaum: clap

Bilžuks ar salonu demolācijas laikā :shura:

Image

Remontēju visu Gogoļa st. pagalmā, vadījos pēc amīšu pamācības, kā nomainīt salona radiatoru. Kā jau parasti, bija diezgan liels ieberziens, jo tikai tad, kad biju visu paneli nonesis sapratu, ka radiators jāņem no vadītāja puses, blakus pedāļiem :shura:
Oh well, redzēju, ka normāli pil no radiatora, taču trubas un vārsts sauss, tāpēc uzsūtiju radiatoru (paldies Rosigais no powera, ātri un lēti :cool: ) un sāku likt labo pusi un viduskonsoli lēnām kopā :shura:

Dabūju radiatoru, saliku visu kopā (neko nesalauzu un skrūvs pāri nepalika :shock:) un tagad iet bez nekādām problēmām 8)
Startējot nedaudz nosmird pēc tosola, taču pieļauju, ka vnk iepriekšējais nosēdies šur un tur gaisa tuneļos.

Pirms aizmirstu - liels paldies Foxijam par instrumentiem, Smasham par palīdzību un pārējiem, kas piebrauca sakurīt un pakavēt laiku :aiwa:

Atradu ilgi medīto heckblendi paaaa 10eur, ir plaisas pie stiprinājumu vietām, acīm redzot bija piemaukts bez nekādām gumijas blīvītēm or smth, bet nu tās plaisas pa lielam neredz, jo priekšā vnz.

Image

Pieliku to, pēc tam nomedīju Saab'a spoileri. Cena nebija tik draudzīga, cik piedāvāja pāris šrotos, taču, tā kā tirgoja Ch čoms un bija pieejama piegāde pie mājām + zināju, ka viss gerai stovis, tad paķēru arī to pa 25eur.
Sākumā bija doma likt tikai uz sāna klipšiem + kārtīgas divpusējās, bet, tā kā to mājās neatradu, izdomāju sadrillēt caurumus, kas sanāca veikli un veiksmīgi :)

Diezgan ievilkās vakars pāķos, tāpēc fiksi noravēja zirga dimpi, lai nebojā aizmugures skatu + gribējās piesēdināt, taču, tā kā viss pagalms bija dubļos un auto pa lielam visur grima iekšā, tikai fiksi parāvu uz domkrata augšā, piefleksēju tik, cik tiku klāt, bet negribēju, lai perebors. Rezultātā pa lielam nekas neizmainījās, bet nu tāpat vajag cietākas atsperes, saīsināt amjiem štokus un tad jau būs legit (kinda).

Gribēju arī lukturus nofist all red + heckblendi pārpūst, jo tā gadu gaitā nedaudz samatējusies, bet nu to visu citā vīkendā :)
Ā jā, noravēju visas uzlīmes.

To-do-lists nedaudz samazinājies, bet tuvākajos darbos ietilpst izplūtes pārmetināšana uz 2.5" vai 3" (vēl neesmu īsti izlēmis).
Par pārējo pēc tam, šeku kopskats :

Image

Image

Image

Image

Speciāli Jūdam, bilde ar spaisa bodi 8)

Image

Pagaidām not feeling it, bet domāju, ka ar pāris gaterismiem, smukāku izplūdes dimpi un more lowz viss nostāsies pa manam :)
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by howitzer »

Grūti saprast, kā spoileris izskatās, vajag kaut kādu gaišāku, veiksmīgāku bildi.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Fretka »

vari droši aizbraukt un nobildēt to
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by ganga »

Much nice, uzlabojumi approved :cool:
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Matiiss_T
Posts: 904
Joined: 24 Aug 2013, 14:17
Location: Rīga - Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by Matiiss_T »

Kad būs aizmugurē all red lukturi, iespējams glābs kopskatu, jo lukturi vienīgie izraisa nepatiku 940'ajos :-D
GOT SMOKE? I don't
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by ttd »

Es ar e34 ierāvu tajā pat salona izjaukšanas zarā. :shura:

Bet nevajag, manuprāt, full red aizmugurē. Atpakaļgaitu atstāj baltu. Ja atpakaļgaita sarkana, 95% gadījumu, izskatās pēc galīgām Cēsīm. :|
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: FRETKAS OVLOV 940 2.0T

Post by howitzer »

Fretka wrote:vari droši aizbraukt un nobildēt to
Uziksi ripuļus un piesēdināsi, varam arī sabildēt.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Post Reply