achmed VAZ 21013

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Sveiciens visiem! :31:
Nevarētu gluži teikt, ka esmu jauniņais, jo ar dažiem burnout.lv lietotājiem esmu iepazinies. Nolēmu jums atrādīt, izstāstīt par auto, kas tērē manu laiku un laiku. Uz jautājumu kāpēc žigulis, viņš taču neiet, priekš kam tas vajadzīgs utml. jautājumiem esmu jau pieradis atbildēt. Man viņš asociējas ar bērnību, tēta pirmo auto, manu pirmo auto, auto ar kuru iemācījos braukt, pirmā spole, sānslīdes (ja to tā var saukt), nu katram jau savs. Pirmo reizi ar žiguli izbraucu sēžot krusttēvam klēpī 6 gadu vecumā. Savu pirmo žiguli iegādājos 13 gadu vecumā (diemžēl nav saglabājusies neviena bilde). Jau tad zināju, ka man kādreiz būs žigulis ar TA, ar kuru brīvdienās varētu pabraukāt.
Gadījās tā, ka pirms 3 gadiem priekšnieks izdomāja: "Eu, a ir kāds normāls žigulis, teiksim 300Ls robežās?" Atbilde bija pozitīva, žigulis atradās Rēzeknē. Ilgi neposāmies, braucām pakaļ. Sajūtas dzenot viņu mājās jau baigās, likās tiešām esmu iekāpis laika mašīnā un atgriezies pagātnē - visa tā rūkoņa, vibrācijas, degvielas smaka... hm bija forši. Pēc kādiem 3 mēnešiem priekšniekam viņš apnika un jautāja man vai es negribu viņu nopirkt. Ilgi nedomāju, sarunājām cenu, atdeva par 250 Latvijas naudiņām. TA uz 6 mēnešiem, ziemas riepas, kaudze ar rezerves detaļām, likās gadsimta darījums :cool: Biju apmierināts, visu vasaru braucu uz darbu Rīgā (dzīvoju Saulkrastos).
Nevar nepiebilst, ka uz viņa stāv izvēles nummurs LARRY, dēļ kura izpelnījos gana daudz uzmanības un :cool: . Tas protams patīkami. Bet nummurs nebūs uz ilgu laiku. Varēšu viņu pavelkāt kamēr priekšnieks nopirks kādu interesantu auto, jo teica ka uz Passat vai Town&Country likt netaisās.

Tuvāk tēmai
Marka: VAZ
Modelis: 21013
Reģ.datums: 1986
Motora tilpums: 1.2L
Motora jauda: 58hp 8)
Pašmasa: 955kg
Krāsa: brūna

Ieskatam

Pabūts Park&Party pasākumā Medzābakos
Image
Image
Darbā
Image
VAZ 21013 1500s
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Nu tad sākam! Izdomāju, ka gribu mazliet sakopt vizuālo, ielikt gaumīgāku salonu, jo vecais tāds padilis. Gribējās ar motoru mazliet jaudīgāku. Sākam jaukt
Image

Slīpējot visas rūsiņas, buktes, nokārās deguns, jo pirms tam likās, ka viss taču labi. Čoms nomierināja un pierunāja palīdzēt darbos. Tad arī mainījās domas par tālāko darbību. Tika uzstādīti mērķi: izjaukt pilnībā, tikt galā ar rūsu, nomainīt defektētos paneļus pret jauniem, pārkrāsot, ielikt citu salonu, pieķūnēt motoru. Bet viss pēc kārtas

Kad rūsa izbersta, uzpūtu skābo grunti

Image

Grīda likās tīri pieņemama (nebija tik daudz rūsas kā gaidīju)

Image

Image
VAZ 21013 1500s
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Spēkstacija :naac: Oriģināla glāžu atsaite. Esmu dzirdējis, ka no viņas liela labuma nav un trases apļa laikus neuzlabo, bet jā glāzes ir bēdīgas, tad vismaz spārni nesakļausies :rofl: Un jā, vērīgie gan jau ievēroja, ka uz atsaites ir lampiņa - extra? :roll:

Image

Jāpiebilst, ka neskatoties uz jaudas neesamību, motors ir tehniski labā stāvoklī. Tikai samainīti vārstu blīvslēgi, vārstu atsperes, pieslīpēti vārsti, nomainītas vārstu vadīklas, ar mikrometru noregulēti vārsti, nomainīta ķēde ar mierinātāju, jauna sadales vārpsta, motora blīve. Varbūt vēl kāds sīkums.

Motors laukā, pēc dušas ar ķīmijām un Kerhera

Image
VAZ 21013 1500s
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: achmed VAZ 21013

Post by howitzer »

Izskatās, ka mums, Burnoutā, jau ir vairāki žiguļi. Tā turēt. :cool:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Tā, braucam tālāk!
Te jau nodīrāts, jāsāk gatavot jaunajiem paneļiem (redzami bildes labajā pusē)

Image

Tā kā salonā vairs nav krēsla uz kā apsēsties, un tā kā pārdzenot negribējās sēdēt uz ķebļa, tad tika ieinstalēts Opel spooorta taburete (nav uz palikšanu) Nospriedām, ka krēsls gana ērts!

Image

Vēl kāda bilde no procesa

Image

Image
VAZ 21013 1500s
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Darba procesā tika uzkonstruēta smilšu strūkla, lai ātrāk/labāk tiktu vaļā no rūsas. Tas gan nav tikai priekš manis, paralēli čoms atsvaidzināja ar savu auto E36 2.8.

Image

Akmens dārziņā, caurums grīdā un slieksnī - saucat kā gribat. Bet slieksnis, grīda jāmetina, šofera krēsla kreisais stiprinājums jāmaina.

Image

Lai vieglāk nosmilšot grīdu, jāmet uz sāniem

Image

Image
VAZ 21013 1500s
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Kad grīda nosmilšota, ir pienācis laiks pārklāt to ar bitumu, izmantojot kompresoru. Rekomendēju Hagman produkciju :cool: Uz grīdas izgāja 1L

Image

Image


Jaunie paneļi vietā, noklāti ar skābo grunti

Image

Image

Kur gan bez miestiņa? Bez tā jau nevar! :beer:
VAZ 21013 1500s
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Gatavojam motortelpu

Image

Nogruntēts ir, laiks krāsot 8)

Image

Motortelpa izkrāsota

Image

Motors iekšā, tiesa gan tas pats vecais. Paralēli tiks gatavots cits, bet tas lai paliek vēlākam

Image

Pēc kaut kā sāk izskatīties

Image
VAZ 21013 1500s
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by ttd »

Naajs. Ieteikums - ja plāns barukt tikai vasarās, tad mierīgi no ņeržas mauc augšā ieplūdes kolektoru un liec divus wēberus vai visus 4us karbiņus. EFI likt nav kūl, vajag dabūt visu ārā no tā žika motora ar karbiņiem. ;]
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Runājot par nākotnes plāniem :arrow:

Izlemts par krāsas toni. Oriģinālā no VAZ krāsu paletes 127. Gribu ieturēt klasiskā stilā, tā lai katram opim skaidrs, kas tas par auto. Tiesa tiks samazināts klīrens un ir padomā par platajiem bleķiniekiem. Tikai nevaru saprast cik platus likt? Šosejā važņi brauc ar 175/70 R13 7J. Nav slikti, salīdzinot ar standarta 5J, bet gribētu ar mazāku balonu un mazliet platākus diskus. Ir Krievijā psihie, kas ar 9J brauc :shock:

Image

Iepirkts salons

Image

Jautājums jums :?:

Image

Kurus diskus lai paplatina? Ir mājas abi komplekti. Stāsts tāds, ka tie kas kreisā ir oriģinālie no kapeikas (2101, 02, 11, 13) un ir tās pumpiņas dekoratīvo disku uzlikšanai. Tiesa nezinu likt vai nelikt tos spīdīgos kalpakus?
Otri nāca 2105 modelim, precīzi tik pat plati tikai bez tām pumpiņām
VAZ 21013 1500s
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by Fretka »

Vienmēr patikuši bleķinieki ar platākiem/retākiem caurumiem :)
Plus pačota punkti par klasiskas krāsas izvēli, paldies Dievam nav kāda no "stilīgajām" marrakesch brun vai citām krāsām :aiwa:
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

ttd wrote:Naajs. Ieteikums - ja plāns barukt tikai vasarās, tad mierīgi no ņeržas mauc augšā ieplūdes kolektoru un liec divus wēberus vai visus 4us karbiņus. EFI likt nav kūl, vajag dabūt visu ārā no tā žika motora ar karbiņiem. ;]
Par tiem weberiem ir tā, ka bez galvas ar lielajiem vārstiem, platās sadalenes un kārtīgas kompresijas, izplūdes nav īsti liela jēga. Protams, ka sliktāk neies, bet vai par tiem pāris zs maksāt teju 300EUR ir prātīgi? Par moča karburatoriem stāsts līdzīgs.
No tā paša standarta sākuma jāpaņem ko var - 2106 bloks, virzuļi no 2110 82,8 mm, sēdināta galva, T veida vārsti, platāka sadalene, reg. zobrats, bezkontaktu aizdedze. Ies jūtami labāk un makam paliks alus vēders vēl :cool:
Bet paldies par ieteikumu :naac:
VAZ 21013 1500s
User avatar
Klavz
Posts: 894
Joined: 12 Aug 2010, 14:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by Klavz »

Foršs topiks :cool:
Image
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

howitzer wrote:Izskatās, ka mums, Burnoutā, jau ir vairāki žiguļi. Tā turēt. :cool:
Prieks pievienoties :cool:
VAZ 21013 1500s
User avatar
Rii
Posts: 7572
Joined: 21 Sep 2008, 17:50
Location: 200km uz Austrumiem
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: achmed VAZ 21013

Post by Rii »

Salons :cool:
Man šķiet, ka būtu forši platie bleķinieki ar hromētajām uzlikām
Vasarā arī gāzām uz sāna žiku, tikai civilizētāk :D
Spoiler
Show
Image
Image
NB MX-5 99'
Seat Leon 01'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Rii wrote:Salons :cool:
Man šķiet, ka būtu forši platie bleķinieki ar hromētajām uzlikām
Vasarā arī gāzām uz sāna žiku, tikai civilizētāk :D
Spoiler
Show
Image
Image
Mjā, ar grillu būtu bijis daudz vieglāk/parocīgāk strādāt, bet nu kaut kā jau galā tikām.
VAZ 21013 1500s
User avatar
Rekords
Posts: 3100
Joined: 19 Oct 2009, 09:54
Location: KOCCMOC
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: achmed VAZ 21013

Post by Rekords »

Arī prieks ka žigulim būs oriģinālā krāsa! :cool:

Manuprāt lieliski izskatītos plati bleķi ar spīdīgajiem kalpakiem, klasiski un stilīgi :naac:
Es te neesmu
User avatar
achmed
Posts: 165
Joined: 13 Oct 2009, 20:24
Location: Saulkrasti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by achmed »

Vizuālais uz kādu tiecos, nav nekādu noslēpumu :naac: Man gan krāsa būs cita, sava patīk labāk :cool:

Image
VAZ 21013 1500s
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: achmed VAZ 21013

Post by Juzix »

Diskus orģinālos un ar visiem spīzdīgiem kalpakiem!
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Klavz
Posts: 894
Joined: 12 Aug 2010, 14:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: achmed VAZ 21013

Post by Klavz »

Diskus platos!
Image
Post Reply