Sadaļas lietošanas noteikumi (obligāta lasāmviela)

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Locked
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Sadaļas lietošanas noteikumi (obligāta lasāmviela)

Post by Juzix »

Noteikumi ir domāti visiem un nevis tālab, lai kādu ierobežotu, bet gan, lai mums visiem foruma lietošana kļūtu ērtāka un ātrāka!

Šajā sadaļā foruma lietotāji atrāda savus jaunos auto, kā arī informē par savu auto uzlabojumiem.

:!: Veidojot jaunu tēmu, nosaukumu veido saprotamu!
Piem:
Nepareizi: Mans drapaks
Nepareizi: Mans jaunais Auģiks

Pareizi: Juzika VW BORA 4motion
Pareizi: Juzika Bora

:!: Veidojot aprakstu par savu auto, centies to uzrakstīt gana detalizētu un interesantu. Neskopojies ar informāciju par automašīna vecumu, aprīkojumu, vai kādus uzlabojumus auto ir piedzīvojis.
:!: Pie apraksta veidošanas neaizmirsti fotogrāfijas, tas rakstu padarīs ne tikai interesantāku, bet doss iespēju pārējiem foruma biedriem tevi atpazīt uz ceļa.
:!: Kritizējot kāda cilvēka izvēli, vai viņa auto-pamato savu viedokli.
:!: Nepublicē komentārus, kas var aizskart citus foruma dalībniekus, kā arī kas pauž nievājošu attieksmi.
:!: Vienā ziņojumā nelieto vairāk par četrām fotogrāfijām, turklāt pārliecinies, lai tās nav pārlieku lielas un ātri ielādējas.
:!: Citējot ziņojumu ar bildēm, IZŅEM Image tagus
:!: Izmanto spoiler tagus.

[ spoiler][ img]links_uz_bildi[/img][/spoiler]
Spoiler
Show
Image
Noteikumu neievērošanas gadijumā tavs posts tiks dzēsts. Atkārtota noteikumu ignorēšanas gadijumā, Tev var tikt liegta pieeja forumam.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
Locked