спортивный e36 316i >> 318IS+1L + stalažas salonā #rūsaspūķis

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

Spekis wrote:Atļauts nav. Ieteiktu pēc šitā upgreda ar pulveri nokrāsot, lai nav tā, ka izceļas.
Tā, kā tas ir izdarīts dzeltenajam kompaktam (2. Vietai.) Skatē neko neteica/nepamanīja.
Smuks kompats tev :cool:
O.z wrote:Tas heits uz apskatniekiem ir priceless :reeka:
nezinu, man ar viņiem nav problēmu, es nekasos, mani neaiztiek, tā ka es neko sliktu par viņiem nevaru teikt, vismaz savā rajonā.

ja vajadzēs, nomainīšu to tiltu...un nav jau teikts, ka kompatam maz vairs tiks ieta skate :rofl:
zarins wrote:....
P.S. Abit Vidzemes ziemas kausā brauksi? Raunā? 17.12.
runā ka būšot grants dops 2.2km garumā.
ir doma, ir doma, tik tur tehniskie noteikumi tādi neinteresanti.
cerams ka būs grants nevis ledus. tad varētu būt interesanti :D

bet tikmēr BMW iemājo kautkas no subaru.

no zināma cilvēka iepirkām imprezas sēdekļus, kas ir bijuši e36, karoč esot plug&play. aizbraucām, parunājām, vizuāli uz ātro apskatījām benķus, savācām un braucam mājās.
ar nepacietību sagaidīju brīvu dienu lai mestu iekšā un iztestētu....mmmhm :-D
pirmkārt iepriekš ir maukts, tā ka sēdeklis bijis pieskrūvēts uz 3 skrūvēm, un ieskrūvējot tā kā bijis, sēdeklis bija nēnormāli pa kreisi no stūres...skaidrs, ka būs ko darīt :emo:

sākot dziļāku apskati, tika secināts, ka sēdekļi ir dzīvi redzējuši :D
aizmugurē izlūzis viens stiprinājums, un ''precīzi'' sataisīts, pirmkārt pat nav salikts kā vajag, un metinājums arī interesants
Image

ja ne savādāk, tad labāk gan...
Image

priekšējie stiprinājumi....
Image

Image

tālāk noņēmu visus vecos oem stiprinājumus lai paliek tikai sliedes, un tad sāku domāt kko tālāk.
beigās uztaisīju atsevišķu rāmi un uz tā piemetināju sēdekli.
kkur pašā sākumā, rāmis sāk ieņemt kkādu izskatu, pēc tam vēl nāca šķērsām stiprinājumi.
Image

bonusā vēl uztaisījām nelielu tūnu, pielocījām kāju sānu balstus augstāk, tuvāk.

baigi nebij laika bildēt, te jau gatavs :susnaks:
rezultātā viss stiprinās kā pie cilvēkiem, regulējas, un sēdeklis pret stūri ir praktiski tāpat kā oem, nēdaudz nobīdīts.
pēc sajūtām vispaŗ nevar salīdzināt. redzēs kā būs trasē.
Image

turās!
User avatar
Mellaish
Posts: 161
Joined: 12 Nov 2013, 20:44
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Mellaish »

Abit e30 wrote: ir doma, ir doma, tik tur tehniskie noteikumi tādi neinteresanti.
cerams ka būs grants nevis ledus. tad varētu būt interesanti :D
kas tur neinteresants?? ka salonam jābūt pilnā komplektācijā??? :emo:

es uzgāzēšu ar savu zāles pļāvēju. Redzēs, ko tas nabaga D15Z6 var izdarīt :D
Opel Zafira A `02 Silver 2.2 DTI (family wagen)
VW Jetta MKII `91 Manypaint 1.8 mono (daily driven shitbox)
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

Mellaish wrote:
Abit e30 wrote: ir doma, ir doma, tik tur tehniskie noteikumi tādi neinteresanti.
cerams ka būs grants nevis ledus. tad varētu būt interesanti :D
kas tur neinteresants?? ka salonam jābūt pilnā komplektācijā??? :emo:

es uzgāzēšu ar savu zāles pļāvēju. Redzēs, ko tas nabaga D15Z6 var izdarīt :D
apmēram, nu tur sanāk ka nevar būt ne metinātie reduktori, ne hidro rocenes, visam salonam jābūt, bet nu organizators teica, ka ķip izvērtēs katru auto. ganjau laf noteikumi...
User avatar
Mellaish
Posts: 161
Joined: 12 Nov 2013, 20:44
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Mellaish »

Vairāk jau, ka kāds dalībniekiem varot kaut kādas pretenzijas pacelt. bet neiet runa par hidro ručņiku vai svarku reģī, bet vairāk par atvieglināto salonu. Es jau ar maukšu bez TA, bet ķip mašīnai vajadzētu "atbilst" TA prasībām. Orgi man arī atbildēja, ka uz trases palaidīšot bez salona, bet ja kāds pasūdzēšoties, tad būšot spiesti ierubīt diskābeli.
Opel Zafira A `02 Silver 2.2 DTI (family wagen)
VW Jetta MKII `91 Manypaint 1.8 mono (daily driven shitbox)
Spekis
Posts: 79
Joined: 25 Dec 2011, 14:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Spekis »

Abit e30 wrote:
Spekis wrote:Atļauts nav. Ieteiktu pēc šitā upgreda ar pulveri nokrāsot, lai nav tā, ka izceļas.
Tā, kā tas ir izdarīts dzeltenajam kompaktam (2. Vietai.) Skatē neko neteica/nepamanīja.
Smuks kompats tev :cool:
Nav mans, čomam. :twisted:
topiks :cool:
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

hayā džasā, tātad, tā kā autō tika uzstādīti jauni sēdekļi, vajadzēja tos patestēt... :emo:
viens variants bija iztestēt uz asfalta seguma, ideāli, 333 Ziemas kauss, Enduranceformātā (iebrauciena rezultātu sastāda 4 apļu summa)

nomazgāts, smuks :reeka:
Image

līdz 6dienai viss rādījās ideāli, +2 grādi, mitrs, pienāk 6diena....uzsnidzis sniegs, trasē ap 0 grādu...fōk, paveicās ka trase bija bez sniega, vnk mitra/ledus, jo kā jau zināms konkurētspējīgas riepas ziemīgiem apstākļiem mums nav, tātad atkal braucam ar vasaras Uniroyal :naac:

..bet nu galu galā braucās diezgan okey, bija ledains, šur tur priekša paslīdēja utt, uz grunts bija labas kočkas, bet nu kkas sanāca.

Es uz grūnts, pārsvarā plakaniski, pārsvarā lēnu..
Image

Arča prātīgāk un ātrāk..
Image

Image

finālā Artūram 2. vieta nopelnīta
Image

ieskats pirmajā braucienā.
» Skatīties Youtube

Tā kā Kretīns turpināja svinēt uzvaras, man nekas cits neatlika kā turpināt sisties pa aizmuguri un mēģināt Vidzemes ziemas kausu.
No 333 naktī atbraucu mājā, un pa taisno uz garāžu montēt citas riepas, jo ar pašreizējajām aizmugurējajām riepām vispār būtu čau (2gadi veca ķīna-proķis liels, bet cieta, pa grunti vasarā ideal...uz ledus nevar no vietas izkustēt :-D ), uzliku priekšā jaunu Sailūniņu un aizmugurē uzliku Hankookus no priekšas, ko pagāšgad jaunus salikām.
Pāris stundas pagulēju un aiziet uz to Raunu.

Pa lielam jau uzreiz bija skaidrs ka būs ž*pa, jo trase ledaina un kompaktam saķeres koeficients būs pietuvināts 0...
Un aizdomas apstiprinājās, jo tieši tā arī bija, roteros bija ledains tur mašīna vnk pati gāja kur grib, tā kā apdauzīt negribēju un spoguļus sasist pret metāla mucām ne tik, rezultāts bija super lēns. Trasē kur pilnpiedziņas bija samētājušas grunti bija ok, varēja kaut nedaudz pagāst, bet tā, ar 1.8 varēja grīvi 4tajā pārnesumā spēlēties ar gāzi un spolēt :reeka:

kur grāvis....tur beha :naac:
īsais stāsts, visu trasi biju nobraucis +- labi, pīrmspēdējais līkums, noteicu, ka jābrauc prātīgi un aiziet, izslīd priekša, aiziet taisni...neko vairs nevar piekoriģēt, un bams grāvī...dāāudz lamuvārdu, dusmas utt :naac:
Image

Te ieskats 3. braucienā, nu jā, roteri pārāk lēnu un vienu roteri vispār nesaprotu kāpēc bremzēju, jo iepriekš iepazīstoties ar trasi sev noteicu, ka te jābrauc taisni cauri, bet gonkās vnk brutāli sadzēsos, bezsakars...čota galva nestrādāja tajā dienā, trasi arī nespēju atcerēties, tikai pēdējā braucienā atcerējos kas ir aiz nepārredzamajie līkumiem, karoč visslikti...
» Skatīties Youtube

» Skatīties Youtube

beidot jāatrisina saķeres problēmas aizmugurei, plāns ir zināms, tikai jādara, update būs :]
Prīceigus svātkus no Mundieris motorsport komandys!
Last edited by Abit e30 on 20 Dec 2017, 18:41, edited 1 time in total.
Tilts
Posts: 222
Joined: 02 Aug 2010, 15:11
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Tilts »

Un kā sēžas jaunajā ķeblī?
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

Tilts wrote:Un kā sēžas jaunajā ķeblī?
nu salīdzināt ar e36 tām sportsitzēm nevar, protams, bet varēja būt labāk..
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by J.K.jr.bad. »

J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

J.K.jr.bad. wrote:Lūk būs pareizās taburetes:
https://adparts.eu/lv/auto/seats-access ... -seat.html
Jā, šitais sēdeklis man patīk, kolēģim ir.
tādam vidējas/ mazas miesasbūves cilvēkam ļoti labs, šaurs sēdeklis. Paciets gan ļoti :D

pa lielam subāra sēdekļiem mīnuss ir tikai sēžamajā daļā, varēja būt nēdaudz dziļāka, jo mugurai man piemēram ir ļoti labi.
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by J.K.jr.bad. »

Es teiktu tā, ka normālas miesas būves. Tas, ka paciets ir tieši tas kas ir nepieciešams. Dēļ tā tu krēslā turies iekšā nevis kraties pa to.

Man pašam Lupo ir tāds. Un Biķernieku aplī līkumos man vairs nevajag ne spiesties pret durvīm ne arī karāties stūrē vai ātrumkloķī.
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
User avatar
blokks
Posts: 184
Joined: 22 Feb 2015, 15:08
Location: Rīga, Madona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by blokks »

Izskatās, ka Raunā gribēdams trasi ātri nevarēja izbraukt, tāda pajāta šķiet. Bet tā jau čotka. Cepums par bļāvienu, kad paķēri malu :D
instagram.com/jaaneens
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

blokks wrote:Izskatās, ka Raunā gribēdams trasi ātri nevarēja izbraukt, tāda pajāta šķiet. Bet tā jau čotka. Cepums par bļāvienu, kad paķēri malu :D
varēja varēja, vajag tik mācēt braukt :D
tas jau tāds neliels kuiļa rūciens :susnaks:
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

heu
vēl viens solis pretī saķerei paveikts :naac:

kā jau zināms oem kompaktam tāpat kā e30 aizmugurē nekas neregulējas, un jo vairāk sēdini jo vairāk riteņi aiziet stancē / \
uztaisīju sliedes un iepirku e39 skrūves ar piederumiem un aiziet

''sliedes'' gan nācās konkrēti pārtaisīt ar fleksi, jo biju ierasējis pārāk masīvas viņas, nācās visādi apgraizīt :(
no tiem lielajiem klučiem kas bija sākumā bij jānonāk līdz šādiem
Image

tālāk vajag precīzi nolīmeņot :-D lai regulācijas būtu pareizi horizontālas un vertikālas
Image

kad regulācijas bija sametinātas nolēmu ka jāiet uz pilnu banku :reeka:
pie reizes arī pastiprināju
Image

caps
Image

tālāk uz pulveri, un gatavs
Image

smūūki
Image

Image

domāju jābūt labāk noteikttt, savirze gan vēl nav uztaisīta, bet izgāzums sanāk šādi
Image

gaidam 333 posmu 6dien..
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by -AF- »

Arvi, iesaku izdzēst bildes un info ar to ko tu tiko pārmetināji, jo šeit apgrozās arī TA žurkas.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by smith »

O.z wrote:Tas heits uz apskatniekiem ir priceless :reeka:
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

-AF- wrote:Arvi, iesaku izdzēst bildes un info ar to ko tu tiko pārmetināji, jo šeit apgrozās arī TA žurkas.
taču lai skatās man nav žēl, varbūt kāds inspektors savam auto izdomās ko līdzīgu, lai smeļas idejas :naac:
un kā jau teicu, nemaz nav teikts, ka šim auto vēl draud tehniskā apskate :D
User avatar
Mellaish
Posts: 161
Joined: 12 Nov 2013, 20:44
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Mellaish »

blokks wrote:Izskatās, ka Raunā gribēdams trasi ātri nevarēja izbraukt, tāda pajāta šķiet. Bet tā jau čotka. Cepums par bļāvienu, kad paķēri malu :D
nu bija jābūt ĻOTI labām riepām. es braucu šipu klasē un nekas prātīgs nesanāca. pa pēdējām vietām ar savu kolēģi no Duos Idiotos Racing Team. :emo:
Opel Zafira A `02 Silver 2.2 DTI (family wagen)
VW Jetta MKII `91 Manypaint 1.8 mono (daily driven shitbox)
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Gustiņš »

Šitais ir max ko var iztaisnot, vai ir vēl regulācijai vieta un pat jau aiziet šitā \ / ?
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: спортивный e36 316i >> 318IS

Post by Abit e30 »

Gustiņš wrote:Šitais ir max ko var iztaisnot, vai ir vēl regulācijai vieta un pat jau aiziet šitā \ / ?
izgāzumam ja taisa šādi, tad tas ir max jā, ķip man sanāk zemākā pozīcija ir stock urbumu vietas. Ja gribi lai var taisnāk dabūt, tad jāmetina tās sliedes jau startā augstāk un tad jāpiemetina pagarinājumi tām stiprinājumu kastītēm.

Te viens kolēga no Spānijas atmeta bildi, ka šie vispār tās oem ''kastītes'' griež nost no tilta un no rokas uzlocītas metina klāt citas-augstākas un tad tās sliedes cik augstu gribi metina, bet nu tur jau ir viegli iebraukt auzās, piemetinot tās kastes neprecīzi :D
Post Reply