Auto audio!!! vajag padomu!

Audio tehnika, subwooferi, pastiprinātāji, cd/md/dvd
edgary
Posts: 3
Joined: 03 Oct 2016, 19:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by edgary »

jj-ozzy wrote:Nē, viss ok. Tik iesaku sakomplektēt vispirms labu setu priekš priekšas, par subu domāt pēc tam. Pa 300e jau kaut ko var iegādāties.
Atceries, ka "tumbām" aka skaļruņiem arī ir nepieciešams pastiprinātajs. Iesaku uzreiz skatīties uz komponentiem skaļruņiem-
Spoiler
Show
Image

Šiem jau ir novecojusi tehnoloģija -
Spoiler
Show
Image
Kas par aparātu to visu vadīs - kāda galva(magnetola) ?
Nu tam man ir vairākas idejas. Ko tu ieteiktu līdz 100eiro?
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by rufix »

Yo! Kāds ir taisījis kasti subim no stikla šķiedras? Vai varbūt kombo no finiera (vai kāda cita koka izstrādājuma) un stikla šķiedras? Subis st'v nopirkts jau dažus gadus un nav sanācis kasti uztaisīt. Plānoju kasti uztaisīt/iebuvēt bagažnieka sānā. Tur riteņa arka un tad krēsla atzveltne un shit. Būtu man kruti darba galdi, uztaisītu kā YouTube.
Par atbildēm paldies.
User avatar
synthia.custom
Posts: 128
Joined: 16 Jan 2016, 12:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by synthia.custom »

rufix wrote:Yo! Kāds ir taisījis kasti subim no stikla šķiedras? Vai varbūt kombo no finiera (vai kāda cita koka izstrādājuma) un stikla šķiedras? Subis st'v nopirkts jau dažus gadus un nav sanācis kasti uztaisīt. Plānoju kasti uztaisīt/iebuvēt bagažnieka sānā. Tur riteņa arka un tad krēsla atzveltne un shit. Būtu man kruti darba galdi, uztaisītu kā YouTube.
Par atbildēm paldies.
Ir ļoti daudz redzētas subja kastes, kas tieši taisītas no stiklašķiedras, lai ielien nestandarta vietās. Ja interesē kāds, kas to var paveikt tavā vietā, tad iesaku Incar vai 12voltshop
User avatar
Briedis
Mondeo ST 220
Posts: 4799
Joined: 11 Jun 2004, 09:06
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Briedis »

rufix wrote:Yo! Kāds ir taisījis kasti subim no stikla šķiedras? Vai varbūt kombo no finiera (vai kāda cita koka izstrādājuma) un stikla šķiedras? Subis st'v nopirkts jau dažus gadus un nav sanācis kasti uztaisīt. Plānoju kasti uztaisīt/iebuvēt bagažnieka sānā. Tur riteņa arka un tad krēsla atzveltne un shit. Būtu man kruti darba galdi, uztaisītu kā YouTube.
Par atbildēm paldies.
Esmu taisījis kasti, kas ir daļēji finiera, daļēji stiklaškiedras. varu pameklēt vecās bildes, ja ir interese.
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by rufix »

Briedis wrote:
rufix wrote:Yo! Kāds ir taisījis kasti subim no stikla šķiedras? Vai varbūt kombo no finiera (vai kāda cita koka izstrādājuma) un stikla šķiedras? Subis st'v nopirkts jau dažus gadus un nav sanācis kasti uztaisīt. Plānoju kasti uztaisīt/iebuvēt bagažnieka sānā. Tur riteņa arka un tad krēsla atzveltne un shit. Būtu man kruti darba galdi, uztaisītu kā YouTube.
Par atbildēm paldies.
Esmu taisījis kasti, kas ir daļēji finiera, daļēji stiklaškiedras. varu pameklēt vecās bildes, ja ir interese.
Interesē. Dod bildes.
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Ch. »

Pērku kabeli/adapteri uz e46:
1 gals - štekeris, kas spraužas BM54 bloka vietā
2 gals - parastā bmw e46 maģa (ne-16:9) konektors.
Respektīvi, vēlos 16:9 un BM54 aizstāt ar Androidu, bet Androids kuru iegādajos paredzēts parastajam BMW maģa štekerim.

Tas ko man vajag izskatās šādi:
Image

PM
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
Laapsta
Posts: 3241
Joined: 13 May 2013, 01:49
Location: Vienīgā pilsēta kas nav lauki - RĪGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Laapsta »

Var kāds iedot kontaktus, kur par sakarīgām cenām varētu neko nesaplēšot un neizvarojot, sainstalēt tumbas un maģi iekš w124?
Last edited by Laapsta on 17 May 2018, 10:13, edited 1 time in total.
DYXBY
no krustojuma vienmēr izbraucu pirmais
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by *Sicram »

Laapsta wrote:Var kāds iedot kontaktus, kur par sakarīgām cenām varētu neko nesaplēšot un neizvarojot tumbas un maģi sainstalēt iekš w124?
Es tavā vietā atrastu čomu kas nedaudz velk pa elektrību un pagalmā to izdarītu pats.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Laapsta
Posts: 3241
Joined: 13 May 2013, 01:49
Location: Vienīgā pilsēta kas nav lauki - RĪGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Laapsta »

*Sicram wrote:
Laapsta wrote:Var kāds iedot kontaktus, kur par sakarīgām cenām varētu neko nesaplēšot un neizvarojot tumbas un maģi sainstalēt iekš w124?
Es tavā vietā atrastu čomu kas nedaudz velk pa elektrību un pagalmā to izdarītu pats.
esmu rukožops, kurš no tā vispār neko nesajēdz :(
DYXBY
no krustojuma vienmēr izbraucu pirmais
User avatar
Cherbikoff
Posts: 163
Joined: 16 Nov 2017, 13:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Cherbikoff »

Priekš tam jau to čomu vajag, Tev tikai jāpadod instrumenti un alus čomam kas velk tos vadus
User avatar
Briedis
Mondeo ST 220
Posts: 4799
Joined: 11 Jun 2004, 09:06
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Briedis »

Kādam nav bijusi reāla pieredze ar šādu vai līdzīgu? ir ok?

https://www.amazon.de/PUMPKIN-Moniceive ... Double+Din" onclick="window.open(this.href);return false;
Teorētiķis
Spam addicted
Posts: 1922
Joined: 13 Aug 2015, 23:55
Has thanked: 13 times
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Teorētiķis »

Jautājums - ko Tu sagaidi no 2din kluča?
Pazīmēties maziņajām? Audio kvalitāti?
Galvenokārt aizdomājies par ergonomiku - vai būs ērti skatīties? Ātrumkloķis netraucēs? Skata leņķis, saulainā dienā būs lielisks?
Varbūt parastā planšete piestiprināta ar prisosku pie "lobavuhas" būs lētāk un labāk? Varbūt to naudu investēt firmas riepās, hektorā un pulverī?
At aino, ka tik daudz jautājumu un neviena uz pieredzi balstīta komentāra
User avatar
Briedis
Mondeo ST 220
Posts: 4799
Joined: 11 Jun 2004, 09:06
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Briedis »

Teorētiķis wrote:Jautājums - ko Tu sagaidi no 2din kluča?
Pazīmēties maziņajām? Audio kvalitāti?
Galvenokārt aizdomājies par ergonomiku - vai būs ērti skatīties? Ātrumkloķis netraucēs? Skata leņķis, saulainā dienā būs lielisks?
Varbūt parastā planšete piestiprināta ar prisosku pie "lobavuhas" būs lētāk un labāk? Varbūt to naudu investēt firmas riepās, hektorā un pulverī?
At aino, ka tik daudz jautājumu un neviena uz pieredzi balstīta komentāra
Man baigi nepatīk visādi papildus gadžeti piestiprināti pie paneļa, tadēl ir doma esoša 2din maģa vietā ielikt kaut ko vismaz ar bluetooth, lai var savu mūziku ieslēgt, ne vienmēr pa radio var atrast kaut ko klausāmu.

Riepas jau pagājušo gad paņēmu no daudz maz sakarīga brenda :)
Vajag lai +/- der visam. Lai var sakopēt iekša gan savu mūziku, bluetooth, navigācija. Vajag e-bookus, podcastus klausīties, Youtube palaist multeni sīkajam, ja korķī stāvot sākas kašķis. Reizēm atvērt vāzi, lai nav pa kabatām jāmeklē telefons un tad jādomā kur to piestiprināt. ja liek telefonu vai planšeti tad atkal visādi lādētāju vadi karājas pa visu paneli utt. Protams, arī kvalitātei jābūt daudz maz līmenī, nav vairs tik augstas prasībās kā jaunībā, bet sūds nederēs.

Dzīvē izskatās apmēram šādi.
Image
User avatar
Bandito
Posts: 247
Joined: 18 Feb 2016, 17:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Bandito »

Ņēmu diviem auto šeit - erisin.com , kvalitāte ir ok, nāk komplektā ar visiem vadiem un plastmasiem priekš konkrētā auto (gan uz multistūri un citām ekstrām)
Maserati 2107, pēc Micuka pamācības
User avatar
Briedis
Mondeo ST 220
Posts: 4799
Joined: 11 Jun 2004, 09:06
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Briedis »

Bandito wrote:Ņēmu diviem auto šeit - erisin.com , kvalitāte ir ok, nāk komplektā ar visiem vadiem un plastmasiem priekš konkrētā auto (gan uz multistūri un citām ekstrām)
Kā ar signāla kvalitāti? radio, bluetooth utt.. ?
User avatar
Bandito
Posts: 247
Joined: 18 Feb 2016, 17:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Bandito »

Bluetooth neizmantoju, ar radio viss labi. Mežā arî ķer :emo:
Maserati 2107, pēc Micuka pamācības
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Melnais »

Es ieliku 1din pioneer 80 prs, tur ir dsp un tas ir pats svarīgākais. Aparāts lasa SD, bt, 2x USB, 2x aux, radio, CD. Android platforma pēc noklusējuma nevar atskanot mūziku ar augstu kvalitati. Bet ja nevaig kvalitatīvo skaņu, tad var ņemt android.
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by nakurilijs »

Melnais wrote:Es ieliku 1din pioneer 80 prs, tur ir dsp un tas ir pats svarīgākais. Aparāts lasa SD, bt, 2x USB, 2x aux, radio, CD. Android platforma pēc noklusējuma nevar atskanot mūziku ar augstu kvalitati. Bet ja nevaig kvalitatīvo skaņu, tad var ņemt android.
Automašīnā pēc noklusējuma nevar dabūt skaņu ar augstu kvalitāti un tad ir pats svarīgākais, ko zināt.
:dj:
User avatar
Briedis
Mondeo ST 220
Posts: 4799
Joined: 11 Jun 2004, 09:06
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Briedis »

Var dabūt diezgan augstu kvalitāti arī mašīnā, bet nevar salīdzināt istabu ar auto.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Auto audio!!! vajag padomu!

Post by Melnais »

Nu nevar, bet man 14W x4 + oem bez jaudas subis. Skan skaļi, bes kropļojumiem, skaņa ir tīra,viss ir zbis.
Te arī bik tas stories, citam vaig 100w rms, bet mana gadījumā pietiek ar 14w. Nu, tur ir smalka zinātne tomēr.
Post Reply