Smith Audi B6 quattro

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

Nu ko šodien aiz gara laika izdomāju uzcept topiku savam jaunajam daily driverim. Tādu kā virtuālo remontgrāmatu n stuff.

Stāsts sākās ar to, ka bija man BMW tourings kas man bija jau diezgan daudz noriebies un biju saguldījis tajā daudz naudu, bet tāpat vēl bija daudz ko darīt. Beigās izbeidzās viena sprausla, to nomainot pieteicās kārba. Pārdevu pirmajā dienā par 1400eur. Parēķināju, ka saliekot kopā tos 1400 plus visu defektu novēršanai vajadzīgo naudu tur jau sanāk vairāk nekā maksā tāds pats ar jaunu skati un ejošā kārtībā.
Tā nu BMW savu mūžu pie manis beidza. Aizbraucot pajūgā :D

Image

Tad nu tika meklēts nākamais auto. Budžets apmēram 4500. Vienīgie nosacījumi - lai nav FWD un ir manuālā kārba, jo automāts jau biški apriebies. Un vēl gribējās lai ir daudz maz aprīkots.
Nu ko meklēšanas diena klāt. Iesākumā bija doma par Audi A4 B6 quattro ar 1.9 tdi, bet vienu nokavēju un otrs kas atbilda manām prasībām jau no bildēm neizturēja facecontrol. Paliek 1.8T un V6 TDI. 1.8T nebija neviens sludeklis uz to mirkli ar manuāli un quattro. Atlika V6 dīzelis, kurš man jau ir bijis, taka daudz maz pazīstu to dzinēju. :grudaks:

Ok, zvanu pirmajam, tas saka, ka darbā līdz vakaram un apskatīt varēs tikai tad. Sarunājam, ka tiksimies vakarā un pa to laiku braucu uz perekupu galvas pilsētu, kur arī atrodas visi 3 pārējie eksemplāri.

Pirmais ko apskatu - Aprīkots diezgan ok, bildēs izskatās labi.

Image

Vnk drausmīgs. Rūsa visur, daudzi plastmasi salauzti, BOSE izdauzīta, roku balsts nolauzts, kondiška un stūres pastūzis nestrādā, motors nopuņķojies utt.

Nākamais spaiņa krāsā ar mazu aprīkojumu, toties izskatījās pēc bildēm ļoti svaigs. -

Image

Diezgan nostāvējis placī. Dabuju pastartēt diezgan līdz pieleca. Bagāžnieku attaisīt nevar. Logi aplipuši ar kkādiem sūdiem, salons nereāli piekurīts un šofera beņķī caurums. Uzsākot braukt kkādi sitieni no apakšas. Pateicu, ka nepirkšu, perekups iekāp pamēģina pats un saka - Nu kkas te nav kārtībā, bet tik traki jau arī nav :D

Tad bija vēl viens kam man nav bilde un īpašnieka sieva braucot uz darbu ar viņu un dabuju appētīt bez īpašnieka klātbūtnes aizslēgtu. Baltais ādas salons padilis un tā arī pēc tam vairs nepiezvanīju.

Aizbraucu mājās un sāku šķirstīt sludinājumus un skatīties E46 FL virzienā, jo domāju jau, ka visi tie B6 nopysti līdz kliņķim un ka nav izredzes atrast labu un ka tas pēdējais ko sarunāts vakarā aplūkot nebūs labāks. Skatījos tikai vidējā izmēra auto, jo negribas man vairs tik lielu un smagu auto kāds bija E39. :?

Čalis aizkavējas darbā un reāli satumst. Saku, lai brauc uz Nesti un pabrauc zem kalonkas. Tur vismaz gaišs :D Nu un šitas reāli bija labs pa manam prātam. Aprīkots ļoti labi, dzinējs sauss, piekare klusa, rūsa nav. Sarunājam tikties CSDD, jo čalim bija 2ciparnieks virsū ko atdot negribēja. :] :]

Nu ko. Iegādājos 2003. gada Audi A4 B6 quattro avantu ar V6 TDI 180hp un 6gang manuāli. :latvija:
Ievests no fričiem šī gada martā laikam. vai aprīlī. Neatceros.

Image

Aprīkojuma viskkas, tajā skaitā -
*quattro (galvenā extra :naac: )
*pusādas alcantaras salons
*Parkingi abās pusēs
*piekabes āķis noņemams
*elektriski nolokāmi spoguļi
*BOSE
*kruīzs
*ledusskapis
*pavadošās gaismas
*s-line zeminātā piekare
*AUTO gaismas utt.

Trūkst lietus sensors, xenons un varbūt vēl kkas ko gribētu. Xenonu varbūt kkad ielikšu atpakaļ, jo ir bijis pēc VIN. Kā arī pie svirām ir level sensori. Nezinu kas pie vainas, ka nav vairs, varbūt nabagie kas nevar spuldzes vai blokus nomainīt. :naac:

Pagaidām nomainīju eļļu un filtrus. Drīzumā uzmainīšu siksnas un varēs gāzt.

Image

Izdega viena spuldze, ieliku Osram night breakerus

Image

Un protams iedevu offroadā :D

Image

Šeit var redzēt salīdzinājumu parastajai piekarei un zeminātajai. :drive:

Image

Pagaidām esmu ļoti apmierināts ar auto, patīk stabilitāte un gaita uz ceļa, kā arī skaņas izolācija salonā, kas E39 vnk simtkārt pārsit pušu. Vienīgi jauda sākumā likās par maz, taču nu jau esmu pieradis un neliekas nemaz tik slikti.

Šeit dažas labākas bildes.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Nākotnes plānos ietilpst tā xenona uzstādīšana, pa ziemu atrast vasaras diskus, novākt OEM telefona turētāju, atrast sietu ko liek uz bagana grīdas lai piespiež maisus, nomainīt siksnas un gāzt. Vēl visādi VCDS modi, mož ar xenona ielikšanu bi-xenon upgrade. Varbūt arī kkad čips, bet nez vai vajag. Tas īsumā viss pagaidām. Ja neesmu neko aizmirsis. :shock:

Paldies par uzmanību. :aleluja:

P.S. Paldies arī arniks8 par iedvesmu.
Last edited by smith on 04 Oct 2017, 22:09, edited 2 times in total.
User avatar
Svā
Posts: 1042
Joined: 29 Jun 2015, 13:01
Location: Madona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by Svā »

Xenons kkur pazudis, nebija quattro bļembuka restē, kkas nav tīrs
Bet veiksmi, lai labi ripo


Sent from my iPhone using Tapatalk
1995 BMW 316 MX-47
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

Svā wrote:Xenons kkur pazudis, nebija quattro bļembuka restē, kkas nav tīrs Image
Bet veiksmi, lai labi ripo Image


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nu hvz kas tur bijis, bet neizskatās bliezts. Viss ir savās vietās, nekas nav locīts.

quattro bļembuku pirmajā dienā jau sadabūju :D

Paldies :grudaks:
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by UldisUldis »

Pirms volgo arī šitādu meklējām, bet kaut cik aprīkotu un nenojātu 1.9tdi kvatrix atrast principā neiespējami. No V6 dīzeļa bija bail, pārāk daudz bēdu stāstu :D Bildēs izskatās stalts un taisns, lai labi ripo :cool:
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

UldisUldis wrote:Pirms volgo arī šitādu meklējām, bet kaut cik aprīkotu un nenojātu 1.9tdi kvatrix atrast principā neiespējami. No V6 dīzeļa bija bail, pārāk daudz bēdu stāstu :D Bildēs izskatās stalts un taisns, lai labi ripo :cool:

Šobrīd ssā ir 2 gab, bet abi pliki kā baznīcžurkas. Pietam viens no tiem ir sedans, kas man B6 izpildījumā nu galīgi nepatīk. Paldies :]
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by Melnais »

smith wrote:atrast sietu ko liek uz bagana grīdas lai piespiež maisus
Kad atradīsi, pasaki pārējiem arī! :cool:
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

Melnais wrote:
smith wrote:atrast sietu ko liek uz bagana grīdas lai piespiež maisus
Kad atradīsi, pasaki pārējiem arī! :cool:

Baigais retums?
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by Melnais »

smith wrote:
Melnais wrote:
smith wrote:atrast sietu ko liek uz bagana grīdas lai piespiež maisus
Kad atradīsi, pasaki pārējiem arī! :cool:

Baigais retums?
Hvz, es esmu izjutis nepieciešamību pēc tāda, bet nekad neesmu iedomājies pameklēt tādu. :shura:
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by GG. »

Ja nemaldos tad VW viņš jauns ap 40eur maksāja. Dubultais tīkls ar raifera kabatu. Cenu klubā ir universālais.
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

GG. wrote:Ja nemaldos tad VW viņš jauns ap 40eur maksāja. Dubultais tīkls ar raifera kabatu. Cenu klubā ir universālais.
Hmm, paldies būs iemesls iegriezties cenuklubā uzmest aci.
User avatar
Klobsters
Posts: 59
Joined: 20 Mar 2014, 14:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by Klobsters »

Te var redzēt iemeslu, kāpēc daudzi no B6 izmet to ksenonu. Viņam viena blīvīte nobeidzas, tiek iekšā mitrums, svīst ciet un nobeidz reflektoru. :D
Image

Ja tiec līdz ksenona nopirkšanai, tad es varu tālāk detalizēti izstāstīt, kā tos lukturus atdzīvināt. ;)
(Vai arī varu piedāvāt 1.9q jau ar ksenoniem) :D
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15200
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by Black President »

LoL kvepx
ZX
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by howitzer »

Sasveikts ar jaunu mopēdu. :cool: Nezinu,ko Tu pīpē,bet b6 salonā ir vismaz 3x skaļāks par e39. :D Grāmatiņu par abiem lasīju. :D Lai maz problēmu ar motoru un apkari, jo jau 1.9 bija grūti tikt kam klāt, v6 noteikti tajā,mazajā motortelpā vispār ir ķirurga sapnis. :D
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11869
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by ttd »

howitzer wrote:Sasveikts ar jaunu mopēdu. :cool: Nezinu,ko Tu pīpē,bet b6 salonā ir vismaz 3x skaļāks par e39. :D Grāmatiņu par abiem lasīju. :D Lai maz problēmu ar motoru un apkari, jo jau 1.9 bija grūti tikt kam klāt, v6 noteikti tajā,mazajā motortelpā vispār ir ķirurga sapnis. :D
ka tik šis nebija tas skaistais auto, kam, lai zobeni nomainītu, bija jaizceļ mators :naac:
User avatar
mdz
Posts: 3957
Joined: 17 Dec 2010, 03:14
Location: Salaspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by mdz »

Var mēģināt celt, bet normālam cilvēkam pietiek noskrūvēt purnu, kas turās klāt uz pāris skrūvēm un nāk nost viss sborā. :aiwa:
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

Klobsters wrote:
Ja tiec līdz ksenona nopirkšanai, tad es varu tālāk detalizēti izstāstīt, kā tos lukturus atdzīvināt. ;)
(Vai arī varu piedāvāt 1.9q jau ar ksenoniem) :D
Ok, bet nu jau par vēlu :D
Black President wrote:LoL kvepx
Tici vai nē, bet kvēpa nav nemaz.
howitzer wrote:Sasveikts ar jaunu mopēdu. :cool: Nezinu,ko Tu pīpē,bet b6 salonā ir vismaz 3x skaļāks par e39. :D Grāmatiņu par abiem lasīju. :D Lai maz problēmu ar motoru un apkari, jo jau 1.9 bija grūti tikt kam klāt, v6 noteikti tajā,mazajā motortelpā vispār ir ķirurga sapnis. :D
Paldies :grudaks: nepīpēju jau gandrīz gadu, bet esmu sēdējis vismaz 5 E39 un visos ir bijis skaļāk nekā manā B6, kurš gan ir vienīgais B6 kurā esmu atradies :D
Jā ķirurģija būs jāstudē, jo vakar ar to jau saskāros mainot spuldzes :D

ttd wrote: ka tik šis nebija tas skaistais auto, kam, lai zobeni nomainītu, bija jaizceļ mators :naac:
mdz wrote:Var mēģināt celt, bet normālam cilvēkam pietiek noskrūvēt purnu, kas turās klāt uz pāris skrūvēm un nāk nost viss sborā. :aiwa:
Jup, pietiek tikai ar purna noraušanu. :]
User avatar
Matiiss_T
Posts: 904
Joined: 24 Aug 2013, 14:17
Location: Rīga - Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by Matiiss_T »

Varbūt fricis ir nopakojis salonu, jo, piemēram, mans e39 arī klusāks kā paziņas b6

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
GOT SMOKE? I don't
User avatar
rrrainis
Posts: 4466
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by rrrainis »

Kāds patēriņš? :rasta:
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
Audi A6 C6 Stage 2+
VAZ 2105
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by smith »

rrrainis wrote:Kāds patēriņš? :rasta:
Tā precīzi neesmu mērījis, bet liekas, ka kkas no 7-8 varētu būt. Sēņot nemāku :D
Kaķis
Posts: 256
Joined: 24 Apr 2014, 09:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Smith Audi B6 quattro

Post by Kaķis »

Labs, man iepriekšējā darbavietā 2 čaļiem bija B6Q unīši 2.5tdi, šiem pa pilsētu 12 litri :rofl:
Post Reply