Leons_ Volvo 940

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Reinis_m wrote:tas auto izskatās nevis pēc Volvo, bet pēc kaut kā nekā.
Tieši tāds arī bija mērķis - likvidēt kliedzošo Volvo emblēmu. Un nevis tāpēc, ka man būtu kauns par Volvo, bet tāpēc, ka man tā nepātīk līdz matu galiem. Šis parastais siets ir tik labs ar savu parastumu. Izskatās vienkārši un varbūt nedaudz nekā. Un tas ir tas, ko vēlējos panākt.
Dizaina elemetns... Man šķiet, ka dizaineris šo auto radīja līdzīgi kā Džuzepe radīja Pinokio - ar cirvi. Tas ir apgāzies ledusskapis, kuram viens stūris nedaudz ieliecies. Un tāds dizains nāk no astoņdesmitajiem, tik vien, kā priekšējās lampas nedaudz savādākas. Ko tur var gribēt?
Ja "lielāka daļa" no foruma lietotājiem teiks, ka cēsu alu nevajag dzert, jo tas ir negaršīgs, tad es to izliešu un nedzeršu? Bet protams, ka nē. Es to turpināšu dzert, jo man tas garšo. Kuru matu man uz galvas uztauc tas, ko domā foruma lietotāji? Izsakiet savus viedokļus, no kritikas es nebīstos, bet tas nenozīmē, ka kāda indivīda subejktīvais viedoklis mainīs manu skatījumu uz auto.
P.S.
Būtībā bmw arī bez nierēm izskatītos pēc bmw.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17045
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Juzix »

Dizaineris, ibio :reeka:

Kā tur bija - par gaumi nestrīdās, par to smejās!
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28636
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Leons_ Volvo 940

Post by howitzer »

Leons_ wrote:ledusskapis, kuram viens stūris nedaudz ieliecies. Un tāds dizains nāk no astoņdesmitajiem, tik vien, kā priekšējās lampas nedaudz savādākas. Ko tur var gribēt?
Manuprāt, šie, kantainie, ir vieni skaistākajiem Volvo, kādi ražoti - man ārkārtīgi patīk tas čemodāns uz riteņiem, tās kantainās formas,"flying brick" paskats ir vienkārši ideāls + tev vēl ir universālis. Ko vispār vēl var vēlēties? :cool:
Kad šo koferi samet slīpi, no skata acis izsprāgst uz kātiņiem! :yo:
Bet, ja runājam par to resti - nu, ārkārtīgi krīt acīs, bet, diemžēl, ne pozitīvā nozīmē. Es būtu nokrāsojis orižinālo matēti mellu un būtu kedā + pamēģinātu uzmeikot hello dark.
Leons_ wrote: Būtībā bmw arī bez nierēm izskatītos pēc bmw.
Nu, manuprāt, izskatās pat vēl vairāk, ne kā tikai sūdīgi...
Image
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
feelfree
Posts: 540
Joined: 08 Jul 2007, 04:20
Location: RIGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by feelfree »

Image
Nepatīk mans avatars? ir risinājums 5ls un nomainīšu uz jums tīkamu PM :aiwa:
User avatar
rufix
Posts: 548
Joined: 15 Mar 2011, 00:38
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by rufix »

feelfree wrote:Image
Bilde un teksts :rofl:
Bet tādā sexadrōmā čiksas būs priecīgas-nebūs jāmocas. :lol:
Ja saliek beķus-grīda līdzena?
Mums kolhozā arī viens tirgoja šitādu. Iekšā bija koža,roža,ģerevo,el.logi utt. Gandrīz nopirku. Patika tā "govs" plašuma ziņā. Uz disenēm bija jāved tumbas-no problem-samet iekšā bez problēmām un go!
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Mjā, kad nolaiž pakaļējos benķus, grīda ir līdzena un es ar saviem 1,86 metriem varu gulēt taisnām kājām. Ir pavisam ērti, vienīgi nedaudz sajūta kā akvārījā.
Tas auto ir plašs, par to nav tirgus. Braucot uz FR, bāgūzī iemetu 26" ričuku, sniega dēli/zābakus/2as ķiveres un vēl veselu lērmumu savu un drauga mantu. Un tā pat vidējā spogulī varēja redzēt, kas notiek aiz auto.
Juzix - negrasos uzmesties par dizaineri. Bet tas, kurš to ir darījis, ir pamodies ar olimpisko fūgu, jo spējis atrast tikai lineālu un zīmuli...
Nepirku auto dēļ dizaina, viens no iegādes iemesliem ir iztirzāts augstāk, reku vēl daži: benzīna dzinējs priekšā, garenvirzienā ar turbo gliemezi, mehāniskā kārba, kardāns un bloķis.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Hi, auto turpina ripot un priecēt.
Kas jauns? Amīši jauni, tas ir, tiku pie četriem jauniem Bilstein B6 sport amīšiem. Kopā ar amortiņiem tika nomainīta arī ģenģera siksna, tai jau bija neliels gabals izlūzis.

Image
Un kopā ar zemajām, cietajām atsperēm auto uz ceļa turas nesalīdzināmi labāk. Uz ziemu vēl prasītos uzlikt labas mizas un aidā - winter drift. Neesmu slinks, uz slapja asfalta pakutinu ziemas sviru. Un ir labi, pavisam labi. Atliek tikai mācīties un mācīties.
Kādu laiku atpakaļ trāpījos uz pirmā sniedziņa. Prieki beidzās ar to, ka pārsitu pakaļējo labo ratu. Kādu laiku ripoju ar cīsiņu, bet nu rats ir atpakaļ vietā un viss ir feini.
Un te ir bilde no šī gada divdesmit piektā oktobra. Nē, tajā dienā nevizinājos, bet gribējās. Cīsiņš pie vainas.
Image
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
Andis
Posts: 982
Joined: 01 Dec 2005, 22:18
Location: Ziepniekkalns
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Andis »

Amīši pareizie. :cool:
GP-1714
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Sveiki. Sen te neko neesmu iepirdis. Auto nav pārdots un nošķilts, turpinu pārvietoties, tiesa, pārsvarā pa ārzemēm.
Savu "neveiksmīgo" tuninga resti iznīcināju driftēdams pa ziemu, trāpīju vienā sniega valnī un reste ielīda iekšā apmēram līdz radiatoram. Pēc tam diezgan ilgi pārvietojos bez restes:

Image
Image

Pēc tam atvaļinājuma laikā ieliku oriģinālo resti, pirms tam no nopūsdams ar melno baloniņu.

Image

Turpināju rullēt. Šī ir bilde no pavasara atvaļinājuma. Bildēts pie Vidusjūras, pavisam netālu no FR/IT robežas.

Image

Nu man atkal ir atvaļinājums un ir vaļa sēdēt pie ekrāna. Reku neliels updeits - nomainīju stūri. Sameklēju pāreju un pēc tam meklēju stūri. It kā jau skatījos ar mazu iznesumu, bet tā pat kliņģeris man ir klēpī un līdz pagrieziena slēdzim nav viegli tikt, bet pieņemu, ka piešaušos un viss būs čiki.

Image

Image

Lielākais piedzīvojums sākās ar turbīnas restaurēšanu. Pašam šķita, ka tā turba vēl pūš, nedūmo un lieki eļļu neēd, bet tad to noskrūvēja, aizveda uz Vecpiebalgu pie kaut kāda onkas, šams to fēnu atvēra un teica, ka iekšā ir kapi. Pasūtīja detaļas no UK, nomainīja visu, kas tur iekšā kustas, nobalansēja un atdeva servim, ur to uzmontēja uz auto. Tā kaste kustas vienk ellīgi. Uzliku mehānisko turbo spiediena regulatoru, pieregulēju tā, lai pūš 0,7 - 0,8 un smaids pa visu seju. Pa lielam tas ir ikdienas auto un pa ziemu arī drifta kaste, caur to ar šī brīža setupu man pietiks ar lielu uzviju. Nezinu, cik tur tagad ir zirgu, bet standarta 165 točna vairs nav, tur ir piepilcējušies vēl kāds pārīts. Pēc servisa man to kasti atdeva un turbo pūta līdz 1 bar, bet tur nav prikola, ja pie tāda spiediena sprauslas nespēj pabarot cilindrus un beigās var sanākt izkausēt virzuļus. To man nevajag. Reku pāris bilžu no motortelpas.

Image

Image

Vēl es esmu iepircis 15 collu oriģinālos volvo ļitakus un ziemas tupeles. Tos montēs virsū kaut kad vēlāk, pagaidām šīs riepas jānospolē. Un kāda kopbilde būs pēcāk, kad nomazgāšu savu kasti.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Melnais »

:cool:
Ja saki, ka ziemai ari, blokis sim ir? Ka vinam tur aizmuguree? pusasis?
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Ir, ir bloķis. Pat visjēdzīgākais, kas šādiem volvo pieejams - saslēdzas un neatslēdzas iekams nebeidz spolēt.
Un pakaļējais tilts kā gazikam. Pusasis nāca vēlākiem modeļiem.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
Nikijs
Posts: 265
Joined: 09 Nov 2009, 15:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Nikijs »

Leons_ wrote:Ir, ir bloķis. Pat visjēdzīgākais, kas šādiem volvo pieejams - saslēdzas un neatslēdzas iekams nebeidz spolēt.
Un pakaļējais tilts kā gazikam. Pusasis nāca vēlākiem modeļiem.
Kā tas ir?
User avatar
ttd
Spam addicted
Posts: 11884
Joined: 24 Oct 2011, 11:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by ttd »

Nikijs wrote:
Leons_ wrote:Ir, ir bloķis. Pat visjēdzīgākais, kas šādiem volvo pieejams - saslēdzas un neatslēdzas iekams nebeidz spolēt.
Un pakaļējais tilts kā gazikam. Pusasis nāca vēlākiem modeļiem.
Kā tas ir?
Live axle
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Leons_ Volvo 940

Post by -AF- »

Jeb scroll veidīgais, vai makaroška kā citi sauc. Bet tas nav jēdzīgākais , tas ir stulbākais , jo bloķē kad ir izgriezies jau gandrīz viens apgrieziens ratam, un kad tu atmeties , tad atbloķējas un tev ieslēdaz vienritenis un tu ievelc apmalē vai kokā ;) jo tas ir one way locking diff's, tādus tagad masā ražo quaif
Image
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15201
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Black President »

Isti viri neatmetas

If in doubt flat out
ZX
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Leons_ Volvo 940

Post by -AF- »

labi es nedaudz neprecīzi izteicos, šis difs ir stulbs driftam un sportam, pamatdoma lai startā nespolē ar vienu ratu un ja kaut kur iesedies tas funkciju pilda ;)
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Melnais »

Atkarigais tilts aizmugure? Kuriem tad bija neatkarigais aizmugure?
User avatar
O.z
Posts: 10684
Joined: 08 May 2013, 23:05
Location: Lauki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by O.z »

Smēķētāju tilts
User avatar
Leons_
Posts: 107
Joined: 10 Apr 2007, 09:08
Location: Pāķis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Leons_ Volvo 940

Post by Leons_ »

Iepriekšējā lapā ir bilde ar manu kasti no apakšas, tur to tiltu var pavisam labi redzēt.
Nez, varbūt neesmu braucis ar "īstajiem" un "pareizajiem" bloķiem, bet šis šķiet pavisam okei, lai padriftētu pa slapju asfaltu vai sniegu.
Mūžu dzīvo, mūžu mācies,
Man šis kurss ir tikko sācies...
User avatar
ray112
Posts: 5033
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Leons_ Volvo 940

Post by ray112 »

Pa sniegu ari vienritenis liekas ka proper drift car. Ta ka tas nav gluzi raditajs
Post Reply