Burnout klubs ?????

Auto un auto tūninga klubi, prese un informācija. Sapulces, tikšanās, organizēšanās u.t.t.

Moderator: Focus

Vai vajag burnout klubu ??

Jā, noteikti !!!
78
65%
Domāju ka nē
37
31%
Nezinu
5
4%
 
Total votes: 120

User avatar
Vapour
Posts: 18
Joined: 10 Jun 2004, 23:47
Location: My Riga!
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Vapour »

liekat KALVi mieraa ! ;)

cilveeks vienkaarshi ir uznjeemies noorganizeet atbildiigu pasaakumu un taadeelj ir stress un lietas uztver nopietnaak - taadeelj arii nepatiik, ka no teemas novirzaas kaads !
esiet saprotoshi ! 8)
Natural Born Tuner
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

nu nenjemiet paaraak nopietni, bet nu tagad skatos uz sho pasaakumu biku savaadaak, un savas negaacijas izsaku reti.bet vai nekriit uz nervien 3 kraasas topiki?nekriit uz nerviem ka viens dienaa mocii 3 jaunus topikus kur naakamajaa dienaa neviens neskataas?Es nemeeginu te ieviest baigo kaartiibu.gribaas jau lai buutu forsi.neesmu tach neko izdzeesis vai sleedzis vai banojis tikai izsaku savas domas.nav jau jaasastaav forumam no jaa / nee un smailinjiem bet nevajag novirziities no teemas par 360 graadiem :wink:
User avatar
Cezars
Moderators
Posts: 868
Joined: 11 Jun 2004, 15:25
Location: Ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Cezars »

BINGO!! KALVE TEV ŽETONS!! Gribas, lai būtu forši.
Image
User avatar
Bastard
Moderators
Posts: 1727
Joined: 11 Jun 2004, 20:43
Location: Zem jumta
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by Bastard »

Par to, ka te vajag būt forši, arī ir runāts... Visu cieņu Kalvem, esmu viņa pusē, jo tādu piekakātu forumu kā iauto nevajag... :twisted: Bet ar fleimu un spamu nevajag aizrauties, jo tam ir domāti speciāli topiki....
Un runājot par klubu, uzskatu, ka pagaidām tas nav vajadzīgs, jo, kā jau te minēja, tur ir jāuzņemas zināma atbildība. Tāpat jau pasākumi notiek, un tāds kā kodols ir izveidojies. Uzlīmes arī ir, kas apliecina piederību šai kopienai, tā kā viss ir štokos, cilindros un blokos (omuļa teiciens... :roll:).
Image
User avatar
omulis
Moderators
Posts: 5810
Joined: 11 Jun 2004, 11:17
Location: Ādaži, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by omulis »

KALVE wrote:nu nenjemiet paaraak nopietni, bet nu tagad skatos uz sho pasaakumu biku savaadaak, un savas negaacijas izsaku reti.bet vai nekriit uz nervien 3 kraasas topiki?nekriit uz nerviem ka viens dienaa mocii 3 jaunus topikus kur naakamajaa dienaa neviens neskataas?Es nemeeginu te ieviest baigo kaartiibu.gribaas jau lai buutu forsi.neesmu tach neko izdzeesis vai sleedzis vai banojis tikai izsaku savas domas.nav jau jaasastaav forumam no jaa / nee un smailinjiem bet nevajag novirziities no teemas par 360 graadiem :wink:
driizaak novirziities pa 180 graadiem :wink: lab lab :yo:
www.unfoto.lv
a kam tagad viegli...
Man garšo Čili.. jūtoz ugunīgaiz Mačo
No īsta čili pat lieli vīri raud(c)
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

mums jau IR klubs. nevajag neko vairaak... ir OK (c) Janchux 8)
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

buutu forshi un burnout kluba biedriem atlaide SPORTECH salona :roll:
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

taapat jau ir 8)
User avatar
Vanags
Admins
Posts: 391
Joined: 16 Jun 2004, 22:20
Location: Juurmala/Riiga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Vanags »

nevajag tachu nekaadu klubu!!! kam vajadziigi papiiri un formalitaates??? Taapat jau tagad viss ir un viss notiek!
Un esmu KALVE`s pusee - spamoshanai ir savi topici u nafig mums te nevajag pie***stu forumu!
Image Auto izvilkšnana no kupenām, grāvjiem, stāvvietām utt. Auto evakuācija no grūti sasniedzamām vietām - bezceļa, dubļiem utt. 29996978 00-24http://www.4x4klubs.lv
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

Laikam jau jums taisniibaa, paaraak lielas probleemas ar to klubu buus :roll:
Hamann
Posts: 124
Joined: 22 Jul 2004, 22:38
Location: ogre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Hamann »

garaiss wrote:buutu forshi un burnout kluba biedriem atlaide SPORTECH salona :roll:
Doma ir ok :idea:
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

:offtopic:

man domaat ka foruma un pasaakumu aktiivistiem taapat ir atlaides, un bez tam sportech: cenas ir ljoti draudziigas :cool:
User avatar
viez
Admins
Posts: 707
Joined: 02 Sep 2004, 10:38
Location: rix
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by viez »

lai arii balsojuma spiedu "jaa" bet peechaakpadoaajot nonaacu pie secinaajuma.. klubs mums jau ir.. un pofigs uz kaukaadiem oficiaaliem papiiriem! .. mums ie http://www... mums ir ikpiektdienas satikshanaas :) un mums ir kauss! :) ko veel vairaak dziivee var gribeet!
aa un galu galaa mums ir arii uzneemiigi cilveeki kas to visu vairaak vai mazaak krutjii! taa kaa ja vareetu tad tagad nodotu savu balsi par "nee"
User avatar
freimo
Admins
Posts: 7443
Joined: 14 Jun 2004, 11:16
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by freimo »

viez wrote:klubs mums jau ir.. un pofigs uz kaukaadiem oficiaaliem papiiriem! .. mums ie http://www... mums ir ikpiektdienas satikshanaas :) un mums ir kauss! :) ko veel vairaak dziivee var gribeet!
aa un galu galaa mums ir arii uzneemiigi cilveeki kas to visu vairaak vai mazaak krutjii!
Wo zelta waardi..!!

:yo: :yo: :yo: :cool: :cool: :cool: :yee: :yee: :yee: :aljo: :aljo: :aljo:
BMW F31 M-Sport Estoril Blue
User avatar
6ec
Posts: 876
Joined: 07 Sep 2004, 19:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by 6ec »

Man liekās ka burnout lapā vajadzētu uztaisīt sadaļu "dalībnieki" kur izveidot sarakstu ar uzlīmes numuru + īpašnieka ņiku + auto - ķipa spiež uz numuru un atvērās neliela informācija par numura īpašnieku + pāris auto foto...
Svaigākais no sabiudēta - blogā: http://6ec.livejournal.com/
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

6ec wrote:Man liekās ka burnout lapā vajadzētu uztaisīt sadaļu "dalībnieki" kur izveidot sarakstu ar uzlīmes numuru + īpašnieka ņiku + auto - ķipa spiež uz numuru un atvērās neliela informācija par numura īpašnieku + pāris auto foto...
ja godiigi, tad man patiik :yo:
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

Es arī par šito ideju.
Good morning? No such thing!
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

nu tad uz priekshu, ja veelaties sadalju kuraa buutu redzams juusu miilulis tad suutat man bildes ar savu autinju un ID uz PM vai [email protected] uztaisiisim, lai citi var siekaloties par muusu smukuljiem. varam uztaisiit ko liidziigu :arrow: http://www.audi-style.lv/ourAudi/Carsmain.htm kaa ir A|S tikai nedalot pa modeljiem, lagan skatoties no aktivitaates varbuut sadaliisim ar kaut kaa kaut ko suutat bildes, ja buus aktivitaate buus sadalja :yo: nebūs aktivitāte - nebuus :roll:
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Android »

KALVE wrote:nu tad uz priekshu, ja veelaties sadalju kuraa buutu redzams juusu miilulis tad suutat man bildes ar savu autinju un ID uz PM vai [email protected] uztaisiisim, lai citi var siekaloties par muusu smukuljiem. varam uztaisiit ko liidziigu :arrow: http://www.audi-style.lv/ourAudi/Carsmain.htm kaa ir A|S tikai nedalot pa modeljiem, lagan skatoties no aktivitaates varbuut sadaliisim ar kaut kaa kaut ko suutat bildes, ja buus aktivitaate buus sadalja :yo: nebūs aktivitāte - nebuus :roll:
A drīkst es sūtīšu bildez kad auto būs pārkrāsoc (tipa pēc 2-3 nedēļām)....?
Un (sorry par offtopic) kādz kādreiz solīja ka uztaisīs tādu kā tipa anouncer vai kā viņu tur kas uzrādīz ja kādam userim šajā dienā ir dzimšanas vai vārdadienaz...
Good morning? No such thing!
Guest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Guest »

nu ja taisam to galeriju tad protams ka pildinam vinju visu laiku nevis ieliekam vienas bildes un chav, taisam saliekam kas ir un kad kaadam paraadas kas jauns liekam iekshaa to vai paraadaas jauni lietotaaji liekam tos iekshaa un updeitojam visu laiku galeriju.

par dzimmeneem neko nezinu.
Post Reply