Navi un R

Audio tehnika, subwooferi, pastiprinātāji, cd/md/dvd
Post Reply
Frenks
Posts: 49
Joined: 13 Mar 2014, 21:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Navi un R

Post by Frenks »

Sveiki!
Varbūt kāds ir saskāries ar manu esošo problēmu:
Iebāzu savā auto panelī to gudro planšeti ar zaļo ķēmu sistēmā, vārdā androids!
Tagad sekojošā probēma ir tāda,ka ieliekot reversa viņš grib man rādīt atpakaļ gaitas kameru,kuras man nav un nemaz netaisos uzstādīt,problēma nebūtu tik neciešama ja vien man nebūtu tomāts,vienmēr sanāk iet caur R, ejot no P uz D un atpakaļ, un tas vienmēr sarausta visu pasākumu! Varbūt kāds zina ieteikt kā es varētu izlaist pass by kameru! Jo pats nemaz neēsmu pievienojis video kabeļus kamerai,tā tad šis R impuls tiek padots jau no orģinālās pravodkas uz maģi!

Kautko palasījos angļu forumos ka kāds esot pašā sistēma dzēsis šo app. un dažs labs esot meklējis un kniebis vadus!
Nodomāju ka šeit noteikti kāds jau ir instalējis šo navi un zina par ko iet runa un varbūt mācēs ieteikt vēl kādu iespēju vai apstiprinās kādu no manām esošajām divām informācijām! :grudaks:
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navi un R

Post by Melnais »

Kad ieliec R, mašīna padod + signālu uz maģi. Parkod to vadu pie maģa un viss. :hvz:
juriz
Posts: 311
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Navi un R

Post by juriz »

No sākuma kārtīgi izej cauri iestatījumiem aparātā, iespējams, kaut kur var norādīt, ka kamera nav pievienota.
Ja tiešām nav iestatījumu, jākniebj vads.

Iestatījumu nav, bet 5min. google
i did disable the reverse camera mode by deleting the APK file from /system/app

i dont remember the file name but i think its MTCreversecam.apk

now about 3 months without unusual system actions

i did decide to delete the file because i already have the backup ROM files to recover if it fails
Post Reply