sabvuferis iekš v70

Audio tehnika, subwooferi, pastiprinātāji, cd/md/dvd
Post Reply
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sabvuferis iekš v70

Post by ganga »

sveiki, lieta tāda, ka vēlos ielikt subi iekš v70 (2) ar orģinālo skaņas sistēmu.
budžets kādi 120ls, gribu saprast ko tieši man vajag pasīvo/aktīvo, lietotu/jaunu, kādu pastiprinātāju, kaut ko vēl, kādas firmas ir lietojamas ?
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: sabvuferis iekš v70

Post by Juzix »

Iesākumā, Tu viņu slēgsi pie orģinālās galvas? Ja jā, tad subim izeja ir?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: sabvuferis iekš v70

Post by ganga »

domāju , ka nav un jā, pie orģinālās, nu cik saprotu, tad man vienkārši vajag pastiprinātāju ar filtru ?
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: sabvuferis iekš v70

Post by Juzix »

Ā izeja uz pastiprekli ir?
Neko daudz no tā nesaprotu, bet kad man skaidroja, tad Tev vajag hi input pastiprekli, kuru var slēgt klāt pie esošajām izejām. Aizmet PMu Melnajam, viņš man visai jēdzīgi toreiz apstāstija, kas ir kas.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: sabvuferis iekš v70

Post by ganga »

šis nav kkas sakarīgs manam gadijumam ? http://www.aux.lv/lv/aktvie-subvferi/11 ... t-12a.html
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: sabvuferis iekš v70

Post by *Sicram »

Es tev ieteiktu aizdoties uz incar, vai arī uz pašu aux.lv , viņiem laikam veikals bija..
Tur būs spečuki, kas tev noteikti varēs palīdzēt ar visu ! ;)
Zini, kāa.. šajā topikā neizskatās, ka būtu pieslēdzies kāds no mūsu audio speciem :?
Aa varbūt vari piezvanīt shwin vai kkā tml.. viņš esot :yo: uz muziku !
Tas notiekti būtu pareizāk..
Incarā esmu 1x bijis, uzzināju savam auto ideālo audio instalāciju.. pastāstija utt Arī aptuvenas canas uzzināju.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: sabvuferis iekš v70

Post by ganga »

Nu jaa, vienkarshi no riigas esmu 120km un katraa milljaa bridii nevaru aizbraukt uz incaru vai auxu, bet ok, kad bushu rigaa megjinaashu
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
marrs
Posts: 767
Joined: 23 Sep 2008, 21:36
Location: plavnieki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: sabvuferis iekš v70

Post by marrs »

ganga wrote:šis nav kkas sakarīgs manam gadijumam ? http://www.aux.lv/lv/aktvie-subvferi/11 ... t-12a.html
ne nav turies pa gabalu
wwd fail
Image
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: sabvuferis iekš v70

Post by Melnais »

Teg vajag ar jebkādu tehniku, galvenais, lai ir high level input, kas nozīmē, ka signālu var zagt no aizmugurējām tumbām. Pārējais ir gaumes jautājums. Tam pašam fli, sameklē informāciju un izpēti, vai ir high level input vai nav. Bez šīs ieejas tas pasākums būs liels čakars.
Post Reply