Navigacija, kadu nemt?

Audio tehnika, subwooferi, pastiprinātāji, cd/md/dvd
User avatar
RoDeO
Nissan 200sx
Posts: 1667
Joined: 14 Jun 2004, 21:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Navigacija, kadu nemt?

Post by RoDeO »

taatad kadu izveleties? un kapec tadu!

kuram ar kartem ir vienkaarsak?

vajag jau rita nopirkt, un vajag jaunu!

uz ko skatiities?

cik advanceetu vajag vienigi gribu lai var redzet celu taka ralija :D ka var pa migulu tumsu braukt un zinat ka nav likums prieksa!
Image
RolandsK
Posts: 21
Joined: 28 Mar 2007, 23:54
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by RolandsK »

Čoms nesen nopirka HTC Desire HD (~400Ls :emo: ). Uzlika programmu Waze, kur auto lietotāji reportē par visādiem negadījumiem, policistu slazdiem, fotoradariem utt. Karte nekāda, Rīga normāli, bet ārpus tukši lauki. Bet tā jau forši - var paskatīties, kur sastrēgumi utt. Arī redzēt, kur savējie čomi brauc :naac:
Uzlika igo navigāciju uz HTC. Cik esam braukuši - laba. Braucot smuki parāda blakus ceļu nosaukumus, karte samērā izsmeļoša, bļaustās visu laiku par ātrumu :rofl: utt.
Tom Tom, cik esmu dzirdējis atsauksmes, sliktas kartes.
Garmin - ja pareizi atceros, uzvarēja AutoBild žurnāla testos. Kolēģis gan kaut kādā veidā pamanījās iegrābties - nopirka garmin verķi (~180Ls - ierīce + karte), bet tas ik pa laikam izslēdzas, uzkaras - mainīts, tas pats :emo: Varbūt ne tā lieto :hvz:
P.s. igo mēs tieši pielietojam līkumiem tumsā :drive:
User avatar
Vāveris
Posts: 1611
Joined: 16 May 2008, 09:55
Location: S-pils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Vāveris »

Pats sev paņēmu jaunu ķīniešu NAVIO pa 65Ls nekādu problēmu jaunā IGO karte, bluetoth, FM transmiters, video failus var lūrēt aizmirsu kāds formāts laikam bija mpg4 ļoti laba, protams pārējās fīčas,ātruma brīdinājumi utt, orģināli nāca 2GB micro SD karte piepirku 8GB karti un var uzlikt mazajiem multenes garākā ceļā un pie tam 5 collu ekrāns
Image
Prātam ir jābūt, lai tajā kas ienāktu. /G.Pilsums/
User avatar
Guntijs
Posts: 479
Joined: 13 Jun 2009, 11:53
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Guntijs »

becker laikam saucas - visprecīzākā karte, ko zinu - vairāki teikuši,ka laba.
Galvenais skaties, lai nesanāk kā man, ka atmiņa ir tikai 2GB un nevar lielāku karti ielikt - arī uzlabot atmiņu nevar :( (tomtom XL2)
Bet citādi arī waze var lietot...
Chrysler 300C, 3.5 V6, 4x4, Touring
User avatar
janni
Posts: 277
Joined: 11 Sep 2007, 19:06
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by janni »

nafig tos garmin/tomtom/igo orģinālos navigācijas devaisus.. ņem ķīnieti kā biedrs Vāveris un tam krāmē virsū ko vēlies.. vari modificēt sākumlogu (vai kādam palūgt to izdarīt) un būs vienkārši pa skaisto.. ;)

p.s. Beckers izmanto tās pašas kartes ko iGO..
Chrysler Town&Country 3.8 AWD '01.
njakts
Posts: 42
Joined: 29 Jan 2011, 00:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by njakts »

es ebayaa paņēmu kkādu ķīniešu verķi +2gb SD karti pa ~20ls (paveicās izsolē) . Igo kartes var viegli atrast internetā un tās ir ļoti detalizētas + ir pāris 3D ēkas :) (TomTom nav tik labas kartes, vismaz pagaidām) lietoju ~gadu un problēmas nav bijušas. +Igo katrai valstij karte ir atsevišķā failā, kas nozīmē ka vari izdzēst ārā ko nevajag lai ietaupītu vietu.
User avatar
RoDeO
Nissan 200sx
Posts: 1667
Joined: 14 Jun 2004, 21:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by RoDeO »

pagaidam iziireju pa 10ls 10 dienam! kkadu Becker!

izbrauksu vaciju utt. un tad domas ko nemt vieta!
Image
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by dzejnieks »

Man telefonā ir gan Tomtom, IGO un Waze :naac:

Nesaprotu priekš kam jāpērk vēl viens verķis... :hvz:
B4 TDi
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Martinss »

Tas kas der visam - neder nekam (tm) ;)
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by dzejnieks »

Martinss wrote:Tas kas der visam - neder nekam (tm) ;)
Muļķlības, vajag tak beidzot dzīvot mūsdienās.. Ja jau ar fotoaparātu var filmēt, tad telefons un GPS ir labi apvienojamas lietas..

Tas Tev nav, Kauguros, puņķus smērēt čigāniem uz pajūga :D
B4 TDi
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Martinss »

Jā, un bačas darbības laiks uzreiz 1 diena. :urb:

Un pričom te kauguri? Tu labāk sameklē orģinālos brizgavikus un uzliec augstākas riepas. :aiwa:
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by dzejnieks »

Martinss wrote:Jā, un bačas darbības laiks uzreiz 1 diena. :urb:

Un pričom te kauguri? Tu labāk sameklē orģinālos brizgavikus un uzliec augstākas riepas. :aiwa:
1 diena jau ur deflautā... :naac:

Nekas, satiksimies parunāsim :D
B4 TDi
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by ParaTr00per »

Martinss wrote:Jā, un bačas darbības laiks uzreiz 1 diena. :urb:

Un pričom te kauguri? Tu labāk sameklē orģinālos brizgavikus un uzliec augstākas riepas. :aiwa:
mashiinaa izmantojot naffigaaciju, tu taapat turi telefonu tureetaajaa, kam ir laadeetaajs - brauc kaut 2 nedeeljas nonstopaa. :naac:
es nez, kaada maarutka peec man vajadzeetu 7 iekaartas, ar 7 baroshanas blokiem, ar 7 vadiem un tad veel mugursomu, kur tas viss jaatur? :hvz: man ir viens mobiils devaiss, ar kuru es varu klausiities muuziku, lasiit meilus, atrast webaa ko vajadziigu un izmantot kaa navigaaciju.
User avatar
gacciZm
Moderators
Posts: 1681
Joined: 31 Aug 2005, 06:29
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by gacciZm »

+ par GPS telefonā.

Kopš ir pieejamas tādas programmas kā Google Maps vai Ovi Maps telefonā whatever, tad īsto GPS devaisu plauktā ķirmji ir sākuši grauzt.
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by dzejnieks »

Nav ko smieties, varbūt cilvēkam nav tādas ierīces... Zinu, ka daudziem nepatīk tie jaunie telefoni, izmanto vecos, jo bača turot nedēļu un vēl nez sazin kapēc.. :hvz:
B4 TDi
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Martinss »

Cilvēks prasīja ieteikt navigāciju, ko jūs ar saviem HTC varat bāzties atkal virsū? Tas jau izskatās pēc ābolistu diagnozes, ka tas rullz un nekas cits un pārējie ir lohi un vispār neko nerubī. :mhm:

Imo, nepatīk tieši tā iemesla dēļ ka netur bača, vecajam telefonam vairs turēja knapi dienu, ja runāja aktīvāk, nelietojot vispār to telefonu, max 2 dienas. Skatījos arī uz HTC, bet 1kārt - pārāk liels, 2kārt, kāda jēga no tā hlama, ja es klausos mūziku, lietoju wifi un izmantoju navigāciju un tas sūds knapi dienu tur? :D Paņēmu nokia X3-02, wifi ir, mūzika ir un to visu aktīvi lietojot tur 3 dienas kā minimums, atsevišķi piepērc navigāciju ko lietot autiņā un aidāa. ;) Enīvēj :offtopic:
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by ParaTr00per »

Martinss wrote:Cilvēks prasīja ieteikt navigāciju, ko jūs ar saviem HTC varat bāzties atkal virsū? Tas jau izskatās pēc ābolistu diagnozes, ka tas rullz un nekas cits un pārējie ir lohi un vispār neko nerubī. :mhm:

Imo, nepatīk tieši tā iemesla dēļ ka netur bača, vecajam telefonam vairs turēja knapi dienu, ja runāja aktīvāk, nelietojot vispār to telefonu, max 2 dienas. Skatījos arī uz HTC, bet 1kārt - pārāk liels, 2kārt, kāda jēga no tā hlama, ja es klausos mūziku, lietoju wifi un izmantoju navigāciju un tas sūds knapi dienu tur? :D Paņēmu nokia X3-02, wifi ir, mūzika ir un to visu aktīvi lietojot tur 3 dienas kā minimums, atsevišķi piepērc navigāciju ko lietot autiņā un aidāa. ;) Enīvēj :offtopic:
es tev ljoti skaidri uzraxtiiju pamatojumu *vienai* ieriicei. ja tu uzskati, ka piebaazt kabatas ar gadzhetiem visaadiem ir kuul - aber luudzu :D
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by gintsk »

Es nu gan uzskatu, ka viss vienā nekad nebūs pilnvērtīgs.
Labāk normāls navi un normāls telefons. Navi, kas joprojām strādā, kad tev jārunā. Un telefons, kuru drīkst nomest zemē un var ielikt kabatā, un pēc dažām dienām pielikt uzlādēties.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Melnais »

Nū, katram savs, citiem viss vienā kastē der, citam atkal neder, jo nu, ne vienmēr ir ērti, ja tev telefonā ir navi un tev vēl aktīvi jārunā pa to, tad vēl sms jāraksta, netu vaig.. Bez tam, vai vienmēr vajag izterēt 300Ls par visu, ja liela no tā telefona piedāvātajām funkcijām ikdienā netiek izmantotas? :hvz: Manuprāt labāk tomēr ir, ja telefons, navi un kompis ir atsevišķi. Zinkā, vēl jau liels mīnuss ir tiem "viss vienā", ja tas "viss vienā" noplīst tad tiek pazaudēts viss! :naac:
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by gintsk »

Kādas ovi maps, kādas googles kartes? Tam ir vājš sakars ar to, kādai ir jābūt navi.
Post Reply