Navigacija, kadu nemt?

Audio tehnika, subwooferi, pastiprinātāji, cd/md/dvd
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by ParaTr00per »

gintsk wrote:Es nu gan uzskatu, ka viss vienā nekad nebūs pilnvērtīgs.
Labāk normāls navi un normāls telefons. Navi, kas joprojām strādā, kad tev jārunā. Un telefons, kuru drīkst nomest zemē un var ielikt kabatā, un pēc dažām dienām pielikt uzlādēties.
ar ko pokemoniska, zemas kvalitaates leetaa gala nokia ir vairaak telefons par, piemeeram, htc desire? :) ar ko atsevishkjs kjiinieshu naffigaacijas devaiss buus labaaka neavigaacija par topashu htc desire? :)
Melnais wrote:Zinkā, vēl jau liels mīnuss ir tiem "viss vienā", ja tas "viss vienā" noplīst tad tiek pazaudēts viss! :naac:
shii te probleema ir atrisinaata gan jablofoniem (cik zinu), gan googlefoniem - ja mans telefons nosliixt podaa, tad pazaudeets tiek tikai pats dzelzis, panjemot no plaukta (vai atnjemot siikajam :shura:) naakamo googletelefonu, tas telefons peec "mana telefona" izskatiisies jau peec paaris minuuteem. kontakti, zvanu zhurnaals, maili, dokumenti un nopirktaas programmas ir piesaistiitas konkreetam google accountam un tiek automaatiski sinhronizeeti ar severi.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Melnais »

ParaTr00per wrote: shii te probleema ir atrisinaata gan jablofoniem (cik zinu), gan googlefoniem - ja mans telefons nosliixt podaa, tad pazaudeets tiek tikai pats dzelzis, panjemot no plaukta (vai atnjemot siikajam :shura:) naakamo googletelefonu, tas telefons peec "mana telefona" izskatiisies jau peec paaris minuuteem. kontakti, zvanu zhurnaals, maili, dokumenti un nopirktaas programmas ir piesaistiitas konkreetam google accountam un tiek automaatiski sinhronizeeti ar severi.
Ok, ok, tas ir skaidra lieta, bet ja tev tas viedtālrunis nokrīt zemē un saplīst displejs, vai vēl kaut kas, ko tad? Ļoti šaubos, ka tev serviss kā maiņas telefonu dos tādu pašu. :mhm: Un pats trakākais tādā gadījumā ir, ja tev vajag to pašu navi, vai arī netu utt.
Manā uztverē visa šī digitalizācija ir laba lieta, taču analogās lietiņas joprojām būs izturīgākas par digitālajām. Un te arī ir tas, kura cilvēces daļa uzticās digitālajam un kura tomēr ne. :cietais_rieksts_4: :D
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by gintsk »

HTC vajag maciņu, maciņam somiņu, visur pa lādētājam, un neko aktīvu ar to rotaļietu nevar darīt.
Mana klausule maksā Ls60 un iet 5 dienas. To var slīcināt, nomest uz flīzītēm kaut no 5tā stāva un tā joprojām strādā. Ar to arī labāka par HTC.
Ķinas navi var nopirkt par tiem pat Ls60. Un tas nav jāstaipa līdzi.
HTC maksā Ls250. Iekrita podā? - atkal 250.
User avatar
gacciZm
Moderators
Posts: 1681
Joined: 31 Aug 2005, 06:29
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by gacciZm »

gintsk wrote:Kādas ovi maps, kādas googles kartes? Tam ir vājš sakars ar to, kādai ir jābūt navi.
Protams, ka tās programmas nav navi etalons. Bet RoDeO neminēja, ka ir vajadzīga mega navi, lai dotos bezceļos.

Ar to pašu Google maps progu, skatoties pases bildes lieluma ekrānā, tika atrastas visas nepieciešamās adreses un firmas.

Kamēr kabatas kodolreaktors nebūs izdomāts un gribēs visas fīčas vienā dzelzī, tikmēr būs jāsamierinās ar bateriju vienai dienai.
Kādreiz man likās stilīgi staigāt apkārt ar navi, TAPE atskaņotāju, kalkulatoru, 3310 un VHS maģi mugursomā. Tagad izvēlos to visu vienā un neizjūtu stresu katru vakaru uzlādēt ierīci, kuru vairs īsti par telefonu nevar nosaukt.

Par lietošanas paradumiem (podā/aizā/kontrolakā) jau ir cits stāsts.
User avatar
Martinss
Posts: 4868
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Martinss »

gintsk wrote:HTC vajag maciņu, maciņam somiņu, visur pa lādētājam, un neko aktīvu ar to rotaļietu nevar darīt.
Mana klausule maksā Ls60 un iet 5 dienas. To var slīcināt, nomest uz flīzītēm kaut no 5tā stāva un tā joprojām strādā. Ar to arī labāka par HTC.
Ķinas navi var nopirkt par tiem pat Ls60. Un tas nav jāstaipa līdzi.
HTC maksā Ls250. Iekrita podā? - atkal 250.
Tak bezjēdzīgi, šas vēl ābolisti pievienosies ar putām uz lūpām, ka mēs taču neko nesaprotam, esam bomāri utt. :shura: Jauna ēra, jauna ēra, htc b*e :emo:
User avatar
Agniz
Posts: 781
Joined: 15 Jun 2006, 00:28
Location: Rīga, Pļavnieki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by Agniz »

nosauc vēl kādu šāda tipa ierīču ražotāju kas kaut attālu stāv klāt htc un apple :aiwa:
jāsēdina veeeel©™
атсалдетс бембистс
User avatar
feelfree
Posts: 540
Joined: 08 Jul 2007, 04:20
Location: RIGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by feelfree »

Nepatīk mans avatars? ir risinājums 5ls un nomainīšu uz jums tīkamu PM :aiwa:
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by ParaTr00per »

gintsk wrote:HTC vajag maciņu, maciņam somiņu, visur pa lādētājam, un neko aktīvu ar to rotaļietu nevar darīt.
Mana klausule maksā Ls60 un iet 5 dienas. To var slīcināt, nomest uz flīzītēm kaut no 5tā stāva un tā joprojām strādā. Ar to arī labāka par HTC.
Ķinas navi var nopirkt par tiem pat Ls60. Un tas nav jāstaipa līdzi.
HTC maksā Ls250. Iekrita podā? - atkal 250.
man vieniigie aksesuaari manam jau pusotru gadus vecajam htc hero ir strikjiitis, ar ko pakarinaat kaklaa - aizstaaj macinju, sominju, kaa arii lieliski paliidz pret nosliikshanu podaa :shura: un auto tureetaajs ar laadeetaaju - iekaapjot mashiinaa taa ir navigaacija un handsfree. laadeetaajs man ir KAUTKUR, buus jaameklee, lai paraadiitu :D darbaa/maajas telefons tiek shad tad sleegts pie kompja (stumdiit bildes / dokumentus / muuziku / lalala). ar to arii pa lielam tiek apmierinaata telefona apetiite pret elektriibu. ja nu kaadreiz juut, ka akuraat pietruuks - tiek izvilkts no kabatas tas pac usb kabelis un atrasta iekaarta ar usb portu. :) no 5. staava telefonu neesu metis, man ir tikai 2staavu maaja, bet uz fliizhu griidas paaris reizes kritis ir - pagaidaam veiksmiigi. naglas ar telefonu nedauzu, soljarkaa nemeerceeju, bet citaadi visaadi nekaadu saspringumu par iekaartas integritaati neizraadu.
vairaak par "liekajiem" izdotiem 150ls mani uztrauc tieshi iekaartas lietoshanas eertums - man nav atsevishkji pulkstenis, telefons, kompass, PDA, navigaacijas iekaarta, liimenjraadis, bezvadu routeris, mp3 playeris un playstation portable. manas kabatas taapat ir pilnas, lai es veel tur sabaaztu shaadu iekaartu komplektu :shura: turklaat saskaitot visu to kopaa, ar pusliidz ne galiigi kreisiem kjiinas izstraadaajumiem, taapat savaaksies vismaz tikpat daudz naudinjas, cik es samaxaaju par savu universaalo tapu. ;) btw, es siikajam nopirku LG P500, kas peec visiem parametriem sasit manu HTC Hero un maxaaja 122ls :naac: aa, viens truukums ir - nav cauruma korpusaa, kur strikjiiti ieveert... :shura:

Martinss - tava provokaacija tevi izlamaat nav izdevusies, neviens ar putaam uz luupaam necentiis paarliecinaat, ka tu esi bomaars. taapat kaa tad, kad tu acperes zaagjeeji :shura:
User avatar
DimanC
Posts: 1140
Joined: 06 Jan 2006, 13:09
Location: 59N 56'; 10E 58'
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by DimanC »

ParaTr00per wrote:
Martinss wrote:Jā, un bačas darbības laiks uzreiz 1 diena. :urb:

Un pričom te kauguri? Tu labāk sameklē orģinālos brizgavikus un uzliec augstākas riepas. :aiwa:
mashiinaa izmantojot naffigaaciju, tu taapat turi telefonu tureetaajaa, kam ir laadeetaajs - brauc kaut 2 nedeeljas nonstopaa. :naac:
es nez, kaada maarutka peec man vajadzeetu 7 iekaartas, ar 7 baroshanas blokiem, ar 7 vadiem un tad veel mugursomu, kur tas viss jaatur? :hvz: man ir viens mobiils devaiss, ar kuru es varu klausiities muuziku, lasiit meilus, atrast webaa ko vajadziigu un izmantot kaa navigaaciju.
novēlu Tev to devaisu, piemēram, noslīcināt - nebūs ne navigācijas, ne telefona, ne mūzikas, ne e-pastu, muahahahahahāāāā


p.s. ja nopietni - ņem visu, tikai ne TomTom. šī zīmola pār-uzpūstā slavenība Latvijā tiešām nav saprotama, prodokti tādi-nekādi-viduvēji :hvz:
burnout.lv: "pagrieziena lenkis","strava no generatora kas ir na šaru","koniskas riepas","speciga provodka","turbodizelis+benzins der gandriz jebkura kombinacija",atmosferiskais turbo,divmastu spararats,un,protams, MELNAIS
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by gintsk »

Visp tādā devaisā vienmēr pietrukst dažas būtiskas lietas. Piemēram bārdas dzenamais: daudz biežāk vajadzīgs par gan līmeņrādi, gan kompasu, gan navigāciju. Labs lukturītis. Nazītis. Nu vienkārši elementāras lietas!
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by ParaTr00per »

gintsk wrote:Visp tādā devaisā vienmēr pietrukst dažas būtiskas lietas. Piemēram bārdas dzenamais: daudz biežāk vajadzīgs par gan līmeņrādi, gan kompasu, gan navigāciju. Labs lukturītis. Nazītis. Nu vienkārši elementāras lietas!
baidos jautaat, cik biezhi tu skujies... :shura:
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by gintsk »

ParaTr00per wrote:
gintsk wrote:Visp tādā devaisā vienmēr pietrukst dažas būtiskas lietas. Piemēram bārdas dzenamais: daudz biežāk vajadzīgs par gan līmeņrādi, gan kompasu, gan navigāciju. Labs lukturītis. Nazītis. Nu vienkārši elementāras lietas!
baidos jautaat, cik biezhi tu skujies... :shura:
Nu labi... :hmmm: reizēm ta gadās!
Vairums gan to dara biežāk!
Toties lukturīti es lietoju katru dienu. Bet līmeņrādi 2x gadā.
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by dzejnieks »

Tak katrs pērk telefonu savām vajadzībām, kur ir problēma, nopērc mob ar lukturīti, ar nazi vai zobenu vēl nēsmu redzējis... :hvz:
B4 TDi
User avatar
feelfree
Posts: 540
Joined: 08 Jul 2007, 04:20
Location: RIGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by feelfree »



sitās kitajozas ir ok? :D
Nepatīk mans avatars? ir risinājums 5ls un nomainīšu uz jums tīkamu PM :aiwa:
rixis
Posts: 1955
Joined: 01 Jul 2008, 00:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by rixis »

beidzot kāds pa tēmu :D

sorry..nenoturējos :offtopic: :D :D
Audi A3 2.0TDi '09 :coconet:
Nissan Leaf ZE0 '14 :naac:
Honda Accord Aerodeck F20A2 '94 - pārdots
Honda Civic Aerodeck VTi B18C4 LSD '99 - pārdots
Alfa Romeo 145 Limited 500/No. 383 '00 - karotēs
*Honda Civic EJ9 1.4is '96 - karotēs
User avatar
jurci-s
Posts: 963
Joined: 02 Dec 2009, 02:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by jurci-s »

TOMTOM XXL super aparāts, ļoti advancēts, nekādu iebildumu pret šo te.. :)
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Navigacija, kadu nemt?

Post by gintsk »

jurci-s wrote:TOMTOM XXL super aparāts, ļoti advancēts, nekādu iebildumu pret šo te.. :)
Paskaties, vai tanī xxlā ir, piemēram, Īlūkste. Tā ir pilsēta BTW!
Vai kaut vai paskaties, kas notiek pie Carnikavas, braucot Saulkrasti-Jaunciems.
Post Reply