Alpine

Audio tehnika, subwooferi, pastiprinātāji, cd/md/dvd
Post Reply
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Alpine

Post by howitzer »

Labas dienas.
Esmu izdomājis kaut kad ( :D ) iemest savā auto ALPINE firmas magnetolu.
Iepriekš esmu saskāries ar SONY, KENWOOD un PIONEER firmas izstrādājumiem un tie mani īsti neapmierina, bet ar ALPINE nav bijusi darīšana, tāpēc gribas ko jaunu pamēģināt.
Problēma ir tāda, ka īsti tajos modeļos neorientējos, man tā firma ir kas jauns, taču atsauksmes par šo firmu ir diezgan labas, tāpēc varbūt kāds varētu padalīties ar padomiem, kādu modeli ņemt?
Budžets? Nu nezinu, kosmosu jau nemaksāšu, bet līdz 200ls, iespējams, var domāt par dāvanu sev ziemassvētkos. :D
Galvenā prasība, protams, lai ir plašas regulēšanas iespējas un labs signāls no maģa.
Auto šobrīd atrodas divi pastiprinātāji (viens uz subi, otrs - tumbām) un diezgan parasts un ar regulēšanas iespējām skops KENWOOD maģis, kas tomēr dod diezgan jūtamus kropļojumus.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
juriz
Posts: 311
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Alpine

Post by juriz »

Kas tieši neapmierina piem. Pioneer? Pa to pašu cenu skan ne sliktāk. Ok, savādāk, bet ne sliktāk.
Alpine mēdz būs pašvaka barošana USB portam, t.i. nevar pieslēgt ārējo HDD.
Alpine parasti nav LPF uz sabvūfera izejas, Pioneer ir.
prakstiski no Pioneer līdz 200Ls nav jēgas ņemt neko vairāk par DEH-4200SD, nu labi, varbūt vēl 5200SD, jo tam biku lielāks līmenis izejām. Ja tik nav vēlme pēc iebūvēta BT.

ja no Alpine, nu tad CDA-117Ri, tur jau varēs laika kavējumus salikt, tik nez vai tev vajag
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Alpine

Post by howitzer »

Pioneer ir izmēģināts un skanējums kaut kā neiecepīja - vienkārši gribas to Alpinu pamēģināt un WiSs! :D
Low pass filtrs man ir subja pastūzim, tā kā tāda funkcija iekš magnetolas īpaši nerausta, galvenais, lai ir vismaz 1x lineārā izeja, kuras skaļumu var atsevišķi regulēt - aļa subwoofer control.
Ārējais HDD absolūti nerausta, bet USB spraudnītis un AUX ieeja gan būtu noderīga fīča. :)
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
jaaniss
Audi 80
Posts: 2878
Joined: 11 Feb 2005, 14:22
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Alpine

Post by jaaniss »

Lietoju šādu
http://www.220.lv/product?p=37791&lang= ... ob=stars_d
tiesa gan uz parastajām mazajām tumbām, skan labi, nav nekāda vaina, USB ieeja ļoti noderīga lieta. Tikai paneļa noņemšana uzlikšana varēja būt ērtāka, tumsā grūti uztrāpīt virsū, jo mazas tās stiprinājuma austiņas, kurām ļoti precīzi jātrāpa virsū.
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Alpine

Post by howitzer »

Mani jau, protams, interesē, kā skanēs savienojumā ar JBL GRAND TOURING pastūzi. :)
Iepriekš, uz mazajām, parastajām tumbām arī KENWOOD likās ok, bet tagad jau sāk likties tāds, čābīgs, tāda sajūta, ka kroplīgs signāls, ausij ne visai tīkams, kā arī neko īsti saregulēt nevar. :)
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Post Reply