Vēlreiz: gaisa filti

Dzinēja jaudas palielināšana, balstiekārtas un bremžu uzlabošana

Moderator: Focus

ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by ParaTr00per »

mnja... neenu, IMHO es visu informaaciju par filtriem izdaliiju - tagad katrs pats seu stomatologs (tm) :)
soulfreak wrote:P.S. man jau liekas, ka APEX'i rullē, jo man viņu nomainot pret standarta filtru ar kasti ir ļoti jūtams jaudas pieaugums :-D
no 140zs uz 140.3zs? :reeka:
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by Rihy »

Man fordam stāv virsū kaut kāds OMP filtrs, tāds jau atnāca no .de, pats neesmu licis. Kas no tiem visiem tiešām būtu tāds labāks, ko uzlikt virsū?
Saprotu, ka oriģinālais būtu labāks, bet tam tur vnk nav vietas :(
Te var redzēt, ka vietas filtram ir maz, bet bilde paveca, jaunākas man laikam ar motortelpu nav, tagad tas filtrs ir vēl vairāk padzīts uz spārna pusi.
Image
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by ParaTr00per »

nu sameklee ieprieksheejaa mustanga gaisa kasti un lieto orig papiira konisko filtru.
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by Rihy »

Aha, paldies ;)
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by ParaTr00per »

Rihy wrote:Aha, paldies ;)
piekam najebajaa kaukur pa 25$ taas kastes ir maniitas. pashi filtri amerikas auto vai atlasmotoraa kaadreiz 7ls maxaaj...
User avatar
pilots
Posts: 77
Joined: 13 Apr 2009, 13:11
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by pilots »

nu jaa mums tie celji nav tie labakie un puteklji netrukst, ataisi logu un vari jau tirit paneli :dusma:
Peugeot 406 Mi16 SVE 2.0T
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by ParaTr00per »

Melnais wrote:ēm, es arī gribēju izteikties... Tie koniskie nav paredzēti tik putekļainiem apstākļiem, kā grunts... Tas i viens... Putekļus laiž cauri? Tur kur ražo tos koniskos, tur tie ceļi bik tīrāki, tāpēc tā!! ;) Bez tam, tas kurš jautāja par savu pežō, tam ir 2.0 turbo motors, ja pareizi sapratu. Ja tā, tad nafig tur kautkādu gaisa stapsienu, ja tā turbīna pati sasilda to gaisu? :D Labāk interkūleri uzlikt un basta! ;)
tur kur razho koooooniskos filtrus, ir pilniigi po, kas notiek ar tavu motoru :) taapat, kaa tiem, kas razho zhiletes ir pilniigi vienalga par tava auto aerodinamiku. :)
bet tas viss nepadara tos filtrus par mazaak drankjiigiem ;)
User avatar
soulfreak
Posts: 1998
Joined: 15 Jun 2004, 15:42
Location: Okinawa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by soulfreak »

...
Last edited by soulfreak on 19 Apr 2009, 21:01, edited 1 time in total.
Toyota Supra JZA80 | Honda S2000 AP1
User avatar
soulfreak
Posts: 1998
Joined: 15 Jun 2004, 15:42
Location: Okinawa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by soulfreak »

ParaTr00per wrote:mnja... neenu, IMHO es visu informaaciju par filtriem izdaliiju - tagad katrs pats seu stomatologs (tm) :)
soulfreak wrote:P.S. man jau liekas, ka APEX'i rullē, jo man viņu nomainot pret standarta filtru ar kasti ir ļoti jūtams jaudas pieaugums :-D
no 140zs uz 140.3zs? :reeka:
kāpēc es tā saku!? Tāpēc, ka iepriekš ar standarta filtru es nevarēju izkabināt otru melno MR2 ar standarta diskiem, viņš vienmēr bij kādu korpusu priekšā uz kādiem 400m, bet tagad pret šo pašu auto es jau esmu viņam veselus divus korpusus priekšā! Liekas neticami, bet ja Toyotas inženieri uztaisa ~2m garu ieplūdes traktu, kas veido trīskāršu S burtu un vienā posmā ir paranormāli šaurs :cc: , tad loģisks ir jaudas pieaugums ar šo manu taisno ~30cm trubu + APEX'i :)
Toyota Supra JZA80 | Honda S2000 AP1
User avatar
dzejnieks
Posts: 2267
Joined: 04 Sep 2008, 18:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by dzejnieks »

Rihy wrote:Man fordam stāv virsū kaut kāds OMP filtrs, tāds jau atnāca no .de, pats neesmu licis. Kas no tiem visiem tiešām būtu tāds labāks, ko uzlikt virsū?
Saprotu, ka oriģinālais būtu labāks, bet tam tur vnk nav vietas :(
Te var redzēt, ka vietas filtram ir maz, bet bilde paveca, jaunākas man laikam ar motortelpu nav, tagad tas filtrs ir vēl vairāk padzīts uz spārna pusi.
http://photos.fotki.lv/photos/4/W000192 ... 3_rihy.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Kas tad tev stāv oriģināl\\a filtra kastes vietā, ka nav vietas?? :neka:
B4 TDi
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by Rihy »

dzejnieks wrote:
Rihy wrote:Man fordam stāv virsū kaut kāds OMP filtrs, tāds jau atnāca no .de, pats neesmu licis. Kas no tiem visiem tiešām būtu tāds labāks, ko uzlikt virsū?
Saprotu, ka oriģinālais būtu labāks, bet tam tur vnk nav vietas :(
Te var redzēt, ka vietas filtram ir maz, bet bilde paveca, jaunākas man laikam ar motortelpu nav, tagad tas filtrs ir vēl vairāk padzīts uz spārna pusi.
http://photos.fotki.lv/photos/4/W000192 ... 3_rihy.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Kas tad tev stāv oriģināl\\a filtra kastes vietā, ka nav vietas?? :neka:
Suhe figņas kartera ventilācijai.
Image
un original
Image
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by ParaTr00per »

Rihy, a tu negribi labaak paarvietot to kartera ventilaaciju?
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by Rihy »

Uz kurieni? Cik nu netā redzēts, tad vienmēr viņa tā tikusi uzstādīta. BET es tiešām nezinu, vai tas viss darbojas, jo nu Šutelis teica, ka neesot pareizi uzlikts kaut kas un tas viss reāli nedarbojas :neka:
User avatar
Desa
Posts: 120
Joined: 17 Aug 2005, 12:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by Desa »

screwy wrote:Pag pag, Apexi power intake nav mazgaajams,vinam iekshaa ir papildus papiira slaanis, tad tas mosh ir cits? :roll:
Tieši tā, apexi power intake ir sausā tipa filtrs viņu nav nekādi jākopj.. pēc 20kkm.. vai mazāk izmet un uzliek vietā jaunu!
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by ParaTr00per »

Rihy wrote:Uz kurieni? Cik nu netā redzēts, tad vienmēr viņa tā tikusi uzstādīta. BET es tiešām nezinu, vai tas viss darbojas, jo nu Šutelis teica, ka neesot pareizi uzlikts kaut kas un tas viss reāli nedarbojas :neka:
nu brauc ciemaa kaadu weekendu, izpeetiisim kas teu tur ir ;) kartera ventilaacijai tachu nebija prasiibas atrasties konkreetaa vietaa...
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Vēlreiz: gaisa filti

Post by Rihy »

ParaTr00per wrote:
Rihy wrote:Uz kurieni? Cik nu netā redzēts, tad vienmēr viņa tā tikusi uzstādīta. BET es tiešām nezinu, vai tas viss darbojas, jo nu Šutelis teica, ka neesot pareizi uzlikts kaut kas un tas viss reāli nedarbojas :neka:
nu brauc ciemaa kaadu weekendu, izpeetiisim kas teu tur ir ;) kartera ventilaacijai tachu nebija prasiibas atrasties konkreetaa vietaa...
Nu tas gan. Ok, kad man būs bremzes, kad būs TA logā, tad atbraukšu, gan jau, ka uz maija beigām ;)
Post Reply