Ir doma, ka pa vasaru jaanopeerk lietie diski, kaadus likt?

Dzinēja jaudas palielināšana, balstiekārtas un bremžu uzlabošana

Moderator: Focus

Kurus diskus izvelēties?

1.
1
2%
2.
2
4%
3.
2
4%
4.
9
19%
5.
12
25%
6.
3
6%
7.
19
40%
 
Total votes: 48

HEFRAG
Posts: 234
Joined: 08 Jan 2005, 21:49
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by HEFRAG »

DjCrack wrote:uzskati mani pa cirvi, bet VAZaa guldit naudu iekshaa... vai nu jabut krievam-patriotam vai nu jadziivo 80tajos...
Neesi redzējis Kubā zikus - pizdec cik sakopti... Spīd un laistās...




P.S. Emīla fočenē kaut kas ritīg labs pie sienas karājās(ne jau tā stūre :) )


P.P.S. :arrow: Ghostface, ja jau ņem zikam diskus, tad ņem tos, kuri izturīgāki! :wink:
User avatar
kurinātājs
Posts: 104
Joined: 05 Jul 2004, 21:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Post by kurinātājs »

Manējos! :mrgreen:
Auto evakuācija un transportēšana ar un bez pasažieriem!
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

HEfrag wrote:
DjCrack wrote:uzskati mani pa cirvi, bet VAZaa guldit naudu iekshaa... vai nu jabut krievam-patriotam vai nu jadziivo 80tajos...
Neesi redzējis Kubā zikus - pizdec cik sakopti... Spīd un laistās...




P.S. Emīla fočenē kaut kas ritīg labs pie sienas karājās(ne jau tā stūre :) )


P.P.S. :arrow: Ghostface, ja jau ņem zikam diskus, tad ņem tos, kuri izturīgāki! :wink:
Redzu gan ventileejamie bremzu diski, droshvien daavana man uz dzimshanas dienu, kas buus peec nedeeljas :mrgreen:
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

kurinātājs wrote:Manējos! :mrgreen:
Tev naaktos man veel piemaksaat :rofl: :rofl: :rofl:, no offens
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
ledusskapis
Posts: 1712
Joined: 29 Jun 2004, 01:14
Location: saldus
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ledusskapis

Post by ledusskapis »

kaadam veel tur muzejam? dariit nav ko vinjam! turees garaazaa sev par pieminju :wink: kaut vai man ir drausmiigs riebums pret krievu mashiinaam es tomeer atbalstu GhostfacE! lai izdodas veciit :wink:
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: ledusskapis

Post by GhostfacE »

ledusskapis wrote:kaadam veel tur muzejam? dariit nav ko vinjam! turees garaazaa sev par pieminju :wink: kaut vai man ir drausmiigs riebums pret krievu mashiinaam es tomeer atbalstu GhostfacE! lai izdodas veciit :wink:
Thx, tiks dariits viss, lai tiktu pie laba iznaakuma, leenaam, bet tomeer :twisted:
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
ride
Posts: 324
Joined: 20 Jan 2005, 16:28
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ride »

Es varu pardot 4tos diskus pa 80ls! diviem diskiem ir mazas buktiites, kuras iztaisnot maksa aptuveni 5ls katra! Lidzi vel nak nobrauktas riepas!
User avatar
EMils
Posts: 1030
Joined: 15 Jun 2004, 23:53
Location: Rīga...Saullkrasti...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EMils »

GhostfacE wrote:
HEfrag wrote:
DjCrack wrote:uzskati mani pa cirvi, bet VAZaa guldit naudu iekshaa... vai nu jabut krievam-patriotam vai nu jadziivo 80tajos...
Neesi redzējis Kubā zikus - pizdec cik sakopti... Spīd un laistās...




P.S. Emīla fočenē kaut kas ritīg labs pie sienas karājās(ne jau tā stūre :) )


P.P.S. :arrow: Ghostface, ja jau ņem zikam diskus, tad ņem tos, kuri izturīgāki! :wink:
Redzu gan ventileejamie bremzu diski, droshvien daavana man uz dzimshanas dienu, kas buus peec nedeeljas :mrgreen:
Vispār tas ir moča bremžu disks.

Savus diskus nopirku pa 50 LS, 5 gabalus. Riepas vēl braucamas! Krievijā ražoti diski, speciāli žiguļiem, pastiprināti, tipa domāti sporta vajadzībām.
Zero Emission, 3d printeri and shtuff.. ķip filmē un fotogrāfē, taču vairāk skaitās kā kino darbinieks.
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

EMils wrote:
GhostfacE wrote:
HEfrag wrote:
DjCrack wrote:uzskati mani pa cirvi, bet VAZaa guldit naudu iekshaa... vai nu jabut krievam-patriotam vai nu jadziivo 80tajos...
Neesi redzējis Kubā zikus - pizdec cik sakopti... Spīd un laistās...




P.S. Emīla fočenē kaut kas ritīg labs pie sienas karājās(ne jau tā stūre :) )


P.P.S. :arrow: Ghostface, ja jau ņem zikam diskus, tad ņem tos, kuri izturīgāki! :wink:
Redzu gan ventileejamie bremzu diski, droshvien daavana man uz dzimshanas dienu, kas buus peec nedeeljas :mrgreen:
Vispār tas ir moča bremžu disks.

Savus diskus nopirku pa 50 LS, 5 gabalus. Riepas vēl braucamas! Krievijā ražoti diski, speciāli žiguļiem, pastiprināti, tipa domāti sporta vajadzībām.
Ups :oops: , man jau likaas zikam Tu nopirki ventileejamos :lol:
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
EMils
Posts: 1030
Joined: 15 Jun 2004, 23:53
Location: Rīga...Saullkrasti...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EMils »

Par hadeni domāšu vasarū, tad arī būs tam līdzekļi. TAgad japabeidz motors, vēl joprojām nevaru izdomāt kādu ieplūdi likt, ir kādi ieteikumi, mono šprice, k-jetronic vai vecais labais karburators?
Zero Emission, 3d printeri and shtuff.. ķip filmē un fotogrāfē, taču vairāk skaitās kā kino darbinieks.
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

EMils wrote:Par hadeni domāšu vasarū, tad arī būs tam līdzekļi. TAgad japabeidz motors, vēl joprojām nevaru izdomāt kādu ieplūdi likt, ir kādi ieteikumi, mono šprice, k-jetronic vai vecais labais karburators?
Tas ir atkariigs, cik zirgus veelies dabuut aaraa, ja neveelies baigo monstru vari likt shprici, nez tas tev jaaizlemj pasham, kaa nekaa pats pa savu naudu taisi :wink: Vispaar jau :offtopic:
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
EMils
Posts: 1030
Joined: 15 Jun 2004, 23:53
Location: Rīga...Saullkrasti...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EMils »

GhostfacE wrote:
EMils wrote:Par hadeni domāšu vasarū, tad arī būs tam līdzekļi. TAgad japabeidz motors, vēl joprojām nevaru izdomāt kādu ieplūdi likt, ir kādi ieteikumi, mono šprice, k-jetronic vai vecais labais karburators?
Tas ir atkariigs, cik zirgus veelies dabuut aaraa, ja neveelies baigo monstru vari likt shprici, nez tas tev jaaizlemj pasham, kaa nekaa pats pa savu naudu taisi :wink: Vispaar jau :offtopic:
:offtopic: šprice būs ekonomiskāka, būs labāka degmaisījuma sadale un peivade cilindriem, līdz ar to lielāka jauda, tikai tas attiecīgi maksā. Ideālais variants atrast kādu auto uz izjaukšanu ar mono vai k-jetronic iešprici un noskrūvēt visu ko vajag. Vai kāds zin kur ir kāds auto ar mono vai k-jetronic šprici uz izjaukšanu??? Help!!! Ļoti vajag, dēļ ieplūdes remonts stāv uz vietas jau kādu mēnesi!!!
Zero Emission, 3d printeri and shtuff.. ķip filmē un fotogrāfē, taču vairāk skaitās kā kino darbinieks.
User avatar
eXistenZ
Posts: 93
Joined: 24 Jan 2005, 17:17
Location: Latvia,Bauska
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by eXistenZ »

nu 6 , 3 , 7 laikam bus norm uz zhigulja :?
Teker
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Teker »

Iesmidze sistēma, Hm.., 75 gada ar 1.2 forsetu standarta motoru un Weber, kas bija domāts kaušanai arī labi gāja, uz asvalta spolēja 1 un 2 robā, uz gruntenes visos četros, tepēc es domāju, ja uzmest šprici, tad dragos ar varētu piedalīties. :beer:
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GirtzB »

Neviens no piedāvātajiem variantiem.
Papūlies un sameklē krievu magnēzija dzletenos diskus - viegli un mega izturīgi.

Pie tam 4x100 ij nedomā likt virsū nemainot stupicu. Jāliek ir 4x98 jo savād būs vakars uz ezera.
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

GirtzB wrote:Neviens no piedāvātajiem variantiem.
Papūlies un sameklē krievu magnēzija dzletenos diskus - viegli un mega izturīgi.

Pie tam 4x100 ij nedomā likt virsū nemainot stupicu. Jāliek ir 4x98 jo savād būs vakars uz ezera.
Kas tad buus?? :roll:
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
GirtzB
Posts: 2233
Joined: 30 Jun 2004, 12:13
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GirtzB »

Vaznim diski centreejas uz stupicaam, un ja pirmkaars taas buus par lielu un otrkaart arii skruuvju caurumi nesakritiis, tad buus ljoti sarezhjiiti riteni nocentreet un otrkaart nolausiici skruvees vai izrausi viitnes....
R6 spēks S54B32+2JZ-GE
Braukt ir priex
p.s. mans viedoklis ir autoritatīvs un vienīgais pareizais.
User avatar
EMils
Posts: 1030
Joined: 15 Jun 2004, 23:53
Location: Rīga...Saullkrasti...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by EMils »

Teker wrote:Iesmidze sistēma, Hm.., 75 gada ar 1.2 forsetu standarta motoru un Weber, kas bija domāts kaušanai arī labi gāja, uz asvalta spolēja 1 un 2 robā, uz gruntenes visos četros, tepēc es domāju, ja uzmest šprici, tad dragos ar varētu piedalīties. :beer:
TAgad taisu motoru tā lai var pa ielu braukt. Kad būs vairāk līdzekļi ķeršos pie 1,6, ar to gan jau varēs mēģināt dragos braukt. :twisted:
Pagaidām laikam būs jāuzliek karburators.
Zero Emission, 3d printeri and shtuff.. ķip filmē un fotogrāfē, taču vairāk skaitās kā kino darbinieks.
User avatar
Aidžis
Posts: 301
Joined: 04 Jul 2004, 16:27
Location: Grobiņa, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Aidžis »

Ceturtais smuki izskatiitos! :cool:
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

GirtzB wrote:Vaznim diski centreejas uz stupicaam, un ja pirmkaars taas buus par lielu un otrkaart arii skruuvju caurumi nesakritiis, tad buus ljoti sarezhjiiti riteni nocentreet un otrkaart nolausiici skruvees vai izrausi viitnes....
Kaa vareetu sho situaaciju viss vienkaarshaak atrisinaat? Taas stupicas pa ko Tu runa ir tie suudi uz kaa uzliekaas disks, divas mazas assiites???Ieskruuveetas priekshaa bremzu diskaa un aiizmuguree barabanaa?
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
Post Reply