Izpludes/izputeja modificesana

Dzinēja jaudas palielināšana, balstiekārtas un bremžu uzlabošana

Moderator: Focus

Post Reply
User avatar
billyboy
Posts: 160
Joined: 30 Sep 2009, 09:10
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Izpludes/izputeja modificesana

Post by billyboy »

Sveiki foruma!

Interese izputeja modificesana..lai motoram vieglak elpot un skanja butu dobjaka.Ir E39 M52B25 motors ar M50 iepludi(~30% vairak gaisa par stock).Vairak gaisa ieplust..tatad vajadzetu ari izpludi partaisit :)
Stock izputejs sads izskatas:
http://www.bildites.lv/images/gyxcjh4sdfa1fo1nu841.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bildites.lv/images/np287dzaqjzjp8fcsc6m.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Ir iegadata M52B28 izplude kas izskatas sada:
Image
Image
Image
Image

Ka var redzet tad atskiras no manas izpludes ar 2 trubam kurai katrai ir savs katalizators(izraveti) un aiz katalizatoriem vel kaut kas nak.Gala ir 2 bunduli nevis ka man viens.Pirms nonemsanas izpludei ap ~2000rpm bija tads plerkskis kurs visticamak del tuksajam katalizaoru vietam.
Ir ari kaut kads aftermarket Scorpion gala bundulis iepirkts bet var but bez ta var iztikt.
http://www.scorpion-exhausts.com/produc ... autoid=287" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Image

Man ieteica katalizatoru vieta ielikt rezonatorus un parejo taisit taisnu un gala bunduli.Pareizi..nepareizi?Vel jasaprot kas ta par bunzu pec katalizatoriem.
Var but kads var ko ieteikt vai ir interese pakimereties ar ko tadu?Var ari ieteikt kadu cilveku Riga..Rigas apkratne kam ir laiks,vieta un iespejas visu sametinat un zin kur njemt tos rezonatorus utt un ir ko tadu darijis.Man vajag budzeta variantu!Mekleju domajosu cilveku kas sajedz ko dara un mak darit.
User avatar
Vents S
Posts: 743
Joined: 27 Mar 2012, 11:56
Location: RipoDL
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Izpludes/izputeja modificesana

Post by Vents S »

Tik daudz, cik es saprotu, izplūdi ir jēga pārbūvēt, ja tev ir iespēja pēc tam veikt regulāciju kompim.
Būvējot zirnekli un mainot izpūtēja diametru var iegūt dažādu efektu vai defektu. Ja vnk likvidēsi visus bunduļus, ies vel sūdīgāk. Uzliekot lielu diametru iegūsi asumu pie zemiem rpm, bet pie augstiem nebūs tas cēliens. Lai viss būtu baigi forši, vajag regulejamu kompi, specu kurš māk izrēķinat izplūdes pretestības un kādu kas to pareizi saliek kopā.
Būtu turbo, nebūtu tāda ķēpa :D
p.s. Vispār uzjautā karosam par šīm leitām :D
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Izpludes/izputeja modificesana

Post by GG. »

Liec to pašu 2.8 izplūdi virsū, viņa izskatās ļoti labi. Pat ir apendikss, lai nav pļerkšķis
User avatar
billyboy
Posts: 160
Joined: 30 Sep 2009, 09:10
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Izpludes/izputeja modificesana

Post by billyboy »

GG. wrote:Liec to pašu 2.8 izplūdi virsū, viņa izskatās ļoti labi. Pat ir apendikss, lai nav pļerkšķis
Doma vnk stock likt virsu?Ir pljerkskis virs ~2000rpm.Ar apendiksu doma to aiz katiem?
Gribas gala ari bunduli.
Post Reply