Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Pastāsti citiem par paveikto, vai paprasi padomu kā un kur to var izdarīt

Moderator: gacciZm

User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by Micuks »

Ok, nenozīmē tad nenozīmē, ar karotīti visu mutē nebāzīs, meklē pats kāda atšķirība starp benzīnu un gāzi 8)
Konkrēto cilvēku pieredze rāda to, ko viņa rāda, kapitālie remonti tika taisīti divas, trīs reizes biežāk kā braucot ar benzīnu, jā tas bija laiks kag gāzes kvalitāte iespējams bija sliktāka, ir cilvēki, kuri vēl šodien brauc ar padomju auto ikdienā Latvījā, bet pārsvarā Krievījā un viņiem arī pieredze. Neizdils tev tas motors tuvākajā laikā ar nosacījumu ja jnebūs jau izdilis.
TAX
Posts: 218
Joined: 07 Jul 2004, 15:02
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by TAX »

skatos te to autonama mājaslapu... tur ir kaut kas minēts par papildus eļļošanas sistēmas uzstādīšanu!
kāds zina izstāstīt? kas tur īsti papildus? un kādeļ?
Aizmugureejaa priekshrociiba
TAX
Posts: 218
Joined: 07 Jul 2004, 15:02
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by TAX »

Micuks wrote:Ok, nenozīmē tad nenozīmē, ar karotīti visu mutē nebāzīs, meklē pats kāda atšķirība starp benzīnu un gāzi 8)
Konkrēto cilvēku pieredze rāda to, ko viņa rāda, kapitālie remonti tika taisīti divas, trīs reizes biežāk kā braucot ar benzīnu, jā tas bija laiks kag gāzes kvalitāte iespējams bija sliktāka, ir cilvēki, kuri vēl šodien brauc ar padomju auto ikdienā Latvījā, bet pārsvarā Krievījā un viņiem arī pieredze. Neizdils tev tas motors tuvākajā laikā ar nosacījumu ja jnebūs jau izdilis.
es nesaprotu par ko tev tāds cepiens? ja zini to ko es nezinu , tad vienkārši izstāsti, ja nezini, tad tā arī pasaki! kas tie par skuķu bazariem - mutē nebāzīs, meklē pats, blabla blaaa? šis ir auto forums un te arī meklēju! tā tev ir mutē bāšana? vai vienkārši sieva nav iedevusi? :D
Aizmugureejaa priekshrociiba
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by Micuks »

Tu ko dumjš esi? neaizskar manu sievu par tādām runām var tev ģīmi izķaidīt!
Nēsi skuķis un meklē! es necepos, diskutēju, bet vairs to nedarīšu, nēsi pelnijis, lai ko skaidrotu seviški ja aizskar manu sievu ar jēlībām :evil:
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by GG. »

Vienīgais ko es varētu iztēloties - problēmas ar vārstiem un to vadīklām :hvz: Bet tās taču tāpat būtu jāmaina, ja slīpē galvu un lej e98? :hvz:
TAX
Posts: 218
Joined: 07 Jul 2004, 15:02
Location: Valmiera
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by TAX »

Micuks wrote:Tu ko dumjš esi? neaizskar manu sievu par tādām runām var tev ģīmi izķaidīt!
Nēsi skuķis un meklē! es necepos, diskutēju, bet vairs to nedarīšu, nēsi pelnijis, lai ko skaidrotu seviški ja aizskar manu sievu ar jēlībām :evil:
Nu žēl, ka tu nespēj neuzvienu jautājumu par tēmu normāli atbildēt un viss jārisina ar ģīmju šķaidīšanu :(

kas attiecas par tavu sievu un jēlībām, Es ļoti atvainojos! (neesmu audzis kristiešu ģimenē vai taml. un nezināju, ka jautājums, vai pēdējā laikā sex ir bijis, ir jēls un sievu aizskarošs) :( LŪDZU PIEDOD!
Aizmugureejaa priekshrociiba
User avatar
Micuks
Posts: 2876
Joined: 12 Aug 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by Micuks »

Tie kas mani pazīst peronīgi zin ko spēju vai nespēju, tavā gadījumā, lai būtu, ka nespēju vismaz pats pakustināsi smadzenes ja neatmetīsi ar roku.......
Ar kristietību nav nekāda sakara, es tavus ģimenes locekļus šeit neapspriežu un nepspriežu cik un kad tev ir bijis seks, ne man tas interesē ne tas ir normāli interesēties par sveša cilvēka seksuālo dzīvi......
User avatar
BMW-Valcha
Posts: 19
Joined: 09 Feb 2006, 21:23
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by BMW-Valcha »

Rudens super cenu piedāvājums! Interesentiem pm :yo:
Gāzes iekārtas tavam bendzīna un dīzeļa transporta līdzeklim. http://www.ekoauto.lv/
edgars106
Posts: 100
Joined: 25 Feb 2012, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by edgars106 »

Sveiki! Veca diskusija, bet paturpināšu šeit, īsumā kādas šobrīd ir tendences gāzes iekārtu tirgū, kādas būtu iekārtas no kurām būtu jaizvairās, kuras būtu ieteicamākas? Cik zinu te gāzinieki apgrozās un droši vien teiks, lai liek to ko iesaka gāzinieks,kurš liks to iekārtu, bet tomēr būtu labi zināt vai ir vēl kādi citi,kas strādā ar tāda ražotāja iekārtām. Kā vispār sadzīvo ar gāzi auto kam ir divas zondes?
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by Foxijs »

Ieteicamje kantori LPGPower.lv, heinrihs gāze, autogaze.lv..

Kad pats uzstādiju iekārtas elektronika patika no STAG, poļu ražojums, itāļu elektronika cik nācies paspaidīt nekad nepatika.. shark reduktori, principā poļu ražotās iekārtas ir OK.
edgars106
Posts: 100
Joined: 25 Feb 2012, 22:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by edgars106 »

Esmu no kurzemes šie licēji nederēs, bet cik apjautājos tad šobrīd piedāvā kaut kādu lpgtech, kas arī ir polis bet nav ne jausmas vai tā ir adekvēta iekārta . Senāk bija audi b4 ar Stag isa 300 laikam, ar to iekārtu nebija pilnīgi nekādu problēmu, tāpēc gribētu tādu, pārējie poļu tad ir uzskatāmi par līdzvērtīgiem ?
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by *Sicram »

nu kurzemē ir VECAIS :]
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by Foxijs »

LPG Tech nav ne vainas, cik esmu ar to krāmējies šķiet 1:1 ar STAG.. un jā, ja kurzemē tad jāliek PIE VECĀ LIEPĀJĀ!
User avatar
hazaa
Posts: 2210
Joined: 07 Feb 2005, 10:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by hazaa »

ari velejos uzzinat seit ir kadi kas nemas ar gazes iekartam un apkalposanam, vajadzetu paris konsultacijas volvo restaurejot :)
User avatar
petka17
Posts: 6606
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by petka17 »

hazaa wrote: 26 May 2019, 02:02 ari velejos uzzinat seit ir kadi kas nemas ar gazes iekartam un apkalposanam, vajadzetu paris konsultacijas volvo restaurejot :)
Tev tak tur karburators.

Tev tur gāzes sistēmai ir 5 detaļas un kādi 5 vadi. Ko tur konsultēt?
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

KTM FANBOY
Subaru Leone
KTM 690 Enduro
Ex:
BMW F650 Funduro
S210 E430 kombi
Toyota Supra Mk3
E39 528i
Honda Civic EG D15B2
Toyota Celica GT4 2.0T 4x4
VW Golf Mk2
BMW E30 318
Opel Omega 3.0
BMW E36 2.8
Audi 80 B2 1.8
User avatar
hazaa
Posts: 2210
Joined: 07 Feb 2005, 10:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gazes iekarta.Kada butu piemerota?

Post by hazaa »

petka17 wrote: 27 May 2019, 10:39
hazaa wrote: 26 May 2019, 02:02 ari velejos uzzinat seit ir kadi kas nemas ar gazes iekartam un apkalposanam, vajadzetu paris konsultacijas volvo restaurejot :)
Tev tak tur karburators.

Tev tur gāzes sistēmai ir 5 detaļas un kādi 5 vadi. Ko tur konsultēt?
nu man ir ponja nulle pa to, tapec gribeju lai kads atnak apskata vai nevag apkopi un varstus samianit, plus es mainu uzpildes vietu un varbut vel visadus sikumus...
Post Reply