MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Diskusijas par un ap motocikliem

Moderators: omulis, EDX

Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Rihy »

Mārci beidz spamot :offtopic:
User avatar
Berze
Posts: 335
Joined: 18 Aug 2006, 21:08
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Berze »

Bij man Piaggio TPH50.Ar "sporta" izpūtēju no ebay pa 50ls,17mm karbūzi pa 15ls ebay, konisko gaisa filtru (8ls,tepat LVL), un manuālo čoku (5ls) varēju 90-100 izdabūt ārā.

Bet normāli dodot iekšās,kas parasti tika arī darīts,pilnā ručkā rija viņš 5 līdz 6l.Pa štrāsi braucu tikai vienreiz pa visu vasaru un noņammāja labi ja 2.5l
Image
Bērzs
User avatar
sciroco
Posts: 790
Joined: 14 Jun 2004, 17:28
Location: Olaine, 4-ta stava :)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by sciroco »

motoroleri dēļ ekonomijas vai tomēr arī dēļ MOTo transporta :roll:

jo manuprāt golfs ar gāzi būs ekonomiskāk :D
за рулем Ветра с дыркой в кармане :D (c) не помню
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Archuks »

sciroco wrote:motoroleri dēļ ekonomijas vai tomēr arī dēļ MOTo transporta :roll:

jo manuprāt golfs ar gāzi būs ekonomiskāk :D
nu cik reāli tas rolleris ēdīs? 3-4 litri? Sanāk 3 ls uz 100 km. Golfs tāpat tērēs savus 8 litrus = sanāk tas pats. Bet golfam vajag apdrošināšanu, TA, ceļa nodokli, kā arī golfam var drīzāk kkas saplīst, tas viss tīri no ekonomiskā viedokļa :) Arī Golf iegāde + gāzes iekārta izmaksās vairāk, ar skatēm, CSDD tie paši 500 salasīsies ;) No lietošanas viedokļa abiem ir savi + un - ...


P.S. Nu un ar rolleri pārvietoties ir stīlīgāk nekā ar vecu golfu :D
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Ch. »

lai sataupītu rolleris imho ir ok. mašīnai, pat tad, ja nekas arī nesaplīst (kas ir maz ticams) izmaksas ir lielākas. +kaut kam kas sākumā maksā aptuveni 200-250ls vērtības zudums pārdodot būs relatīvi neliels.

par stilīgumu gan nepiekrītu - rolleris, vismaz man, atstāj 15gadnieka iespaidu, savukārt vecs golfs, ja piemēram, uztaisa kā waldmenz, izskatās tīri stilīgi. :naac:
:offtopic:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
MartinsG
Posts: 1473
Joined: 01 May 2007, 16:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by MartinsG »

Pacan, paverj mne na slovo, nenuzhen tebja takoj gemoroj :bumer_2: :aiwa:

dziivojot pilseetaa rolleris ir forshi, bet, ja domaa no Pinkjiem uz Riigu un back, tad nu i nafig :roll: Tad eertaak/jeedziigaak/leetaak ir maukt ar sabtransu :)

Nu ok, ja vareetu par labu cenu saziimeet normaalu 125, tad jaa, tas ir apsverams variants :cool: bet ar mazo 50cm3 pljerdaku pa shoseju miiciit imo nav forshi :D


edit: piekriitu Ch. par to 15gadnieka iespaidu :wink:
Last edited by MartinsG on 31 May 2010, 00:07, edited 1 time in total.
E39 ///M paket individual key-lets-go swadowline edishen
Alfa 166 aka poor man's Quattroporte :aiwa:
Izbanotais
Posts: 276
Joined: 03 May 2010, 02:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Izbanotais »

Archuks wrote:
sciroco wrote:motoroleri dēļ ekonomijas vai tomēr arī dēļ MOTo transporta :roll:

jo manuprāt golfs ar gāzi būs ekonomiskāk :D
nu cik reāli tas rolleris ēdīs? 3-4 litri? Sanāk 3 ls uz 100 km. Golfs tāpat tērēs savus 8 litrus = sanāk tas pats. Bet golfam vajag apdrošināšanu, TA, ceļa nodokli, kā arī golfam var drīzāk kkas saplīst, tas viss tīri no ekonomiskā viedokļa :) Arī Golf iegāde + gāzes iekārta izmaksās vairāk, ar skatēm, CSDD tie paši 500 salasīsies ;) No lietošanas viedokļa abiem ir savi + un - ...


P.S. Nu un ar rolleri pārvietoties ir stīlīgāk nekā ar vecu golfu :D
vasarā daudz līs :mhm:
pirdiens
User avatar
sciroco
Posts: 790
Joined: 14 Jun 2004, 17:28
Location: Olaine, 4-ta stava :)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by sciroco »

nu te uzreiz var redzēt ka vnk gribās rolleri :D :cool:

rollerim eļļu nav jāperk ? ķiveri, ta vien izmaksās tris reizes dargāk ka golfa apdrošināšana visai vasarai :D

Man ziemā bija Scirocco ar gāzi, ēda 7 (0,35LVL) litrus = apmēram 2,4 ls 100km

Kādu degvielu jālej rollerim ? 95(0,78LVL) 3 litri uz 100 km, tātad var nobraukt 100 km par tiem pašiem 2,3ls :D .. bet ar jumtu virs galvas :D

ja brauc ar dizeli ar krievu saļarku (~0,50 LVL), tad sanāk vel ekonomiskāk :D

Man protams nevajag klausīt, jo nekad nebraucu ar savu rolleri un nemaz nenojaušu cik izmaksā remonti, cik viņi ir bieži, cik maksā ķivere, vai vajag kaut kur gāzt eļļu (saprotu ka ar benzīnā vairs nav jamaisa) bet nezinu vai vajag/nevajag :oops: :D
за рулем Ветра с дыркой в кармане :D (c) не помню
User avatar
sciroco
Posts: 790
Joined: 14 Jun 2004, 17:28
Location: Olaine, 4-ta stava :)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by sciroco »

var būt ir vērts paņemt nomā , pamēģināt ?
за рулем Ветра с дыркой в кармане :D (c) не помню
User avatar
feelfree
Posts: 540
Joined: 08 Jul 2007, 04:20
Location: RIGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by feelfree »

eu , SCIROCO, tev gadijuma nebij krizes jetta? 2.0 16v ? netirgo? :naac:
Nepatīk mans avatars? ir risinājums 5ls un nomainīšu uz jums tīkamu PM :aiwa:
User avatar
sciroco
Posts: 790
Joined: 14 Jun 2004, 17:28
Location: Olaine, 4-ta stava :)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by sciroco »

Ja man ir :naac: Jetta tikai ne 2,0 bet gan KR 1,8 16v bija iekšā, bet tagad (taupīšanas nolūkam) ir iebāzts 1,8i 8v :)

8-9l gāzes uz 100km :D

Image

Ne, netirgošu, kamēr nesāks jukt vismaz :reeka:
за рулем Ветра с дыркой в кармане :D (c) не помню
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Archuks »

man patīk tas, ka negatīvi izsakās pārsvarā tie, kam nav bijusi saskarsme ikdienā :hvz: būs rītā jāuzprasa arno, kā viņam patika pagājušovasar vizināties :D

P.S. Auto, protams, paralēli arī būs, bet nu tik neekonomisks un spoortisks, ka ikdienā toč ar tādu braukt nebūs pa kabatai :shura:
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
sciroco
Posts: 790
Joined: 14 Jun 2004, 17:28
Location: Olaine, 4-ta stava :)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by sciroco »

es neko sliktu par rolleri nesaku, pats pirms laika biju domājis tādu ņemt, bet tieši tas ko rakstija, atbaidīja tie 15km kas jāveic pa šoseju, kur uz 90 neviens nebrauc :D
за рулем Ветра с дыркой в кармане :D (c) не помню
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Archuks »

Nu man ir 10 km pa šoseju, bet nu jūrmalenei + ir tāds, ka ir trīs joslas, kā arī principā pa pirmo joslu neviens diži ātrāk par 90 arī nebrauc.
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
Arc
Posts: 750
Joined: 17 Nov 2004, 15:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Arc »

Nu i laiki pienākuši :D e36 > celica > fords > rolleris

Imo, ja es kādreiz apsvērtu rollera iegādi, tad tikai ko šādu, vismaz stilīgi izskatās - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto- ... jpggc.html" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Archuks »

Arc wrote:Nu i laiki pienākuši :D e36 > celica > fords > rolleris

Imo, ja es kādreiz apsvērtu rollera iegādi, tad tikai ko šādu, vismaz stilīgi izskatās - http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto- ... jpggc.html" onclick="window.open(this.href);return false;
beidzot sagaidīju šādu komentāru :mhm:
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
Izza
Posts: 83
Joined: 21 Mar 2010, 16:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Izza »

Heh ,Archuk :twisted: :twisted:
savaa laikaa esmu ar rolleri gan vizinaajis ,gan ``Durkaa`` braucis :D
taatad ,125cc nav iipashi liela jeega njemt ,kaa paarvietotaaju ,labi varbuut dazhs labs ekzemplaars iet aatraak par 120,bet reaali ,tas neatmaksaajas ,iet skati,pirkt apdrosinashanu- tapat ne jau uz Luuznavu tu ar vinju brauksi ...normaals 50cc rollis iet + / - 90-95km/h un tas ir pat ljoti Ok ,ikdienai un piem. aizshaut ar kaadu dzhusi liidz Sauchiem ...Peec savas persoonigas pieredzes ,iesaku njemt ,vai nu Gilera Runner,Malaguti Firefox 12 / 15 ,Aprilia Sr50,Piaggio NRG,vai Yamaha Aerox/Neos (kgan sitiem tev iespejams stuure pret celjiem liikumos sitiisies ,man taaa bija ,es jau garsh :D :D ) tie ir taadi favoriiti un nebuus suudi kaa chainapower kas bruuk ik peec nedeeljas :)
Ja labi grib tad arii tas 50cc iet ok ,man reiz bij Aprilia ,kas no 50 veel rataa gaaja un max aatrums pie 125 bija :D ...bet nu tad es biju jauns un naudu nebija kur likt :D
50niekiem ,pat pilniigi pietiek apmainiit izpuuteeju ,pret tipa ``sporta`` un transmisijai variatoru un siksnu,iespejams diizi karbii lielaaku un paterins bus pie 4-5litri bet ies vins arii daudz ,daudz sakariigaak + izmaksas nebuut nebus tik lielas :)
Ja kas ,PM ,sito teemu labi paarzinu :D
User avatar
sciroco
Posts: 790
Joined: 14 Jun 2004, 17:28
Location: Olaine, 4-ta stava :)
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by sciroco »

tātad cik sapratu no te rakstīta visai moto tehnikai virs 50 kubi vajag apgrošināšanu un TA ?

un tiem kas zem 50 cc nevajag pilnībā neko ?

un ka tur ir ar to eļļu, vai tiešām nekur viņu nevajag gāzt :roll: :oops:

man ši tēma vienalga ir aktuāla :)
за рулем Ветра с дыркой в кармане :D (c) не помню
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by Archuks »

Izza wrote:Heh ,Archuk :twisted: :twisted:
savaa laikaa esmu ar rolleri gan vizinaajis ,gan ``Durkaa`` braucis :D
taatad ,125cc nav iipashi liela jeega njemt ,kaa paarvietotaaju ,labi varbuut dazhs labs ekzemplaars iet aatraak par 120,bet reaali ,tas neatmaksaajas ,iet skati,pirkt apdrosinashanu- tapat ne jau uz Luuznavu tu ar vinju brauksi ...normaals 50cc rollis iet + / - 90-95km/h un tas ir pat ljoti Ok ,ikdienai un piem. aizshaut ar kaadu dzhusi liidz Sauchiem ...Peec savas persoonigas pieredzes ,iesaku njemt ,vai nu Gilera Runner,Malaguti Firefox 12 / 15 ,Aprilia Sr50,Piaggio NRG,vai Yamaha Aerox/Neos (kgan sitiem tev iespejams stuure pret celjiem liikumos sitiisies ,man taaa bija ,es jau garsh :D :D ) tie ir taadi favoriiti un nebuus suudi kaa chainapower kas bruuk ik peec nedeeljas :)
Ja labi grib tad arii tas 50cc iet ok ,man reiz bij Aprilia ,kas no 50 veel rataa gaaja un max aatrums pie 125 bija :D ...bet nu tad es biju jauns un naudu nebija kur likt :D
50niekiem ,pat pilniigi pietiek apmainiit izpuuteeju ,pret tipa ``sporta`` un transmisijai variatoru un siksnu,iespejams diizi karbii lielaaku un paterins bus pie 4-5litri bet ies vins arii daudz ,daudz sakariigaak + izmaksas nebuut nebus tik lielas :)
Ja kas ,PM ,sito teemu labi paarzinu :D
:cool: tāpat pie tevis kkad būs jāpiebrauc vēl vienas tēmas sakarā :twisted: tā kā parunās arī par rolleriem :)
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
kaartmens
Posts: 38
Joined: 21 Oct 2004, 10:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: MOTOROLLERI - ko, kā pirkt?

Post by kaartmens »

Varu pastaastiit par savu pieredzi. Pirms 2 gadiem panjeemu lietotu kjiiniizeri 125 cc 4T. Panjeemu taapeec, ka nebija uz to briidi nekaa sakariiga cita ko njemt un arii taapeec, ka shis ir regjistreets kaa 50 cc - nav jaaiet tehniskaa, nav jaapeerk OCTA. Lietoju tiiri kaa paarvietotaaju starp maajaam uz darbu (~ 50 km dienaa), vasaraa, ja lietus neliist :) Neko sliktu par sho aparaatu nevaru teikt - shiis funkcijas pilda un tpu, tpu, tpu, neko neesmu veel remonteejis - kopaa esmu nobraucis ~ 3000 km. Tik ellja jaamaina un benziins jaalej.
Plus/minus:
- izskataas nekaa;
- pa shoseju braucot diezgan uzkarst (biju pielicis elljas temperatuuras datchiku), nav uudens dzeseeshanas;
- maza degvielas baaka, tikai ~ 3 l, diezgan biezhi jaapildaas;
+ dzineejs ir hondas gy6 dzineeja kopija, protams, kjiinieshu izpildiijumaa, bet nekaadas baigaas shaizes laikam nav sataisiijushi;
+ mazs pateerinjsh (man sanaak videejais ~ 2.8l/100 km);
+ 4T, nav jaachakareejas ar atsevishkju elljas lieshanu benziinam;
+ iet 70 km/h - var arii aatraak, bet tad jaagriezh sarkanajaa - meegjinu nemociit motoru;
+ saliidzinoshi normaala izmeera ritenji - 13 collas. Ar mazaakiem negribeetos pa ideaali uztureetajaam Riigas ielaam braukt.
Post Reply