FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Viss par un ap autosportu.
Burnout Drift team
User avatar
bastunas
Posts: 24
Joined: 09 Jun 2007, 09:34
Location: Lithuania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by bastunas »

Foto from race :)


http://www.4x4foto.com/drift/main.php?g2_itemId=15551" onclick="window.open(this.href);return false;


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

123 !!!
http://www.bastunas.com" onclick="window.open(this.href);return false;
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by chainsaw »

peec atsauksmeem dzirdeju ka psakums bijis baigais suds. organizacija pakalja esot bijusi un trase kaka. vismaz nenozheloju ka neaizbraucu :D
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by karlisbe »

chainsaw wrote:peec atsauksmeem dzirdeju ka psakums bijis baigais suds. organizacija pakalja esot bijusi un trase kaka. vismaz nenozheloju ka neaizbraucu :D
nez, es no sava skatu punkta raugoties tā neteiktu - trase baigi ātra, maz braucēju, kas spēja izbraukt kvalifikāciju nesagriežoties, no organizatoriskā viedokļa arī likās tīri ok.
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by chainsaw »

manejie vakar atbrauca un pateica ka pfzdu tos lietuvishus :D
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by harcho »

uz aci izskreeju cauri visaam bildeem, Lambertu nekur nemaniiju?? shim kaukas notikaas, vai nu arii leishi vnk nefochee vinju??? :D
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by karlisbe »

harcho wrote:uz aci izskreeju cauri visaam bildeem, Lambertu nekur nemaniiju?? shim kaukas notikaas, vai nu arii leishi vnk nefochee vinju??? :D
nekas nenotika ;) viss bumbās
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
RoDeO
Nissan 200sx
Posts: 1667
Joined: 14 Jun 2004, 21:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by RoDeO »

rezultaati?

ka LV braucejiem gaaja? pastastietiet kko!
Image
gludeklis
Posts: 31
Joined: 27 Feb 2006, 18:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by gludeklis »

Huļigāns no latviešiem tika vistālāk. Īsti nesapratu vai 3. vai 4. vieta viņam.
Tiesneši, manuprāt, nebija taisnīgi, jo kad latvietis kļūdās- viss ir beidzies un brauc mājās, kad lietuvietis kļūdas- jāpārbrauc.
Arī nepatika, ka (laikam) 1 braucienā bija ielikts latvietis ar latvieti.
Tas tā īsumā. :)
Seesam Octa un Kasko pie manis.
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by karlisbe »

gludeklis wrote:Huļigāns no latviešiem tika vistālāk. Īsti nesapratu vai 3. vai 4. vieta viņam.
Tiesneši, manuprāt, nebija taisnīgi, jo kad latvietis kļūdās- viss ir beidzies un brauc mājās, kad lietuvietis kļūdas- jāpārbrauc.
Arī nepatika, ka (laikam) 1 braucienā bija ielikts latvietis ar latvieti.
Tas tā īsumā. :)
1.kārt - tandēmā vērtēja distanci un ātrumu! līdz ar to sagriešanās ir faktiski izstāšanās!
2.kārt - tandēmus liek pēc kvalifikācijas rezultātiem!

Lamberts no LV kvalifikācijā bija labākais, taču tandēmos jau pirmajā kārtā izstājās... bija labi atrāvies, taču kļūdījās, sagriezās un ar to arī viss cauri.
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
bastunas
Posts: 24
Joined: 09 Jun 2007, 09:34
Location: Lithuania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by bastunas »

My first video :-D

http://www.youtube.com/watch?v=mcdJvmbKz5I" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.bastunas.com" onclick="window.open(this.href);return false;
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by chainsaw »

Melnais wrote:
tev pēdējā laikā vissirslikti, par visu ņirdz un tici visam, ko "viena tante teica". :evil: izlien āra no savas garāžas un paskaties, kas notiek pasaulē, za to sēdi un dirs pa labi, pa kreisi! zb jau! :evil:
taa viena tante atshkjiriba no tevis bija taja pasakumaa :suck:
pirmkaart bija najobka ar vip biljetem, nacas skraidit no vienas kases uz otru, jo pashi orgi nezin ko vinji tur dara(izradijas ka tadas tur neėsot?!).
seedeet zaalee liidz kulei ari nesot bijis nekads funs.
es vismaz zinu ko dirshu :reeka:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by Juzix »

chainsaw-es gan neenožēlju, ka aizbraucu!
1. Trase bij ļoti O.K.- Itkā sarežģīta, bet tai pašā laikā pietiekami ātra, lai daudziem tas radītu problēmas. No sportistiem ar nevienu sliktu vārdu nedzirdēju.
2. Ar organizēšanu ar viss bija O.K. varbūt vienīgi pauzes maķenīt pa garām, bet vismaz paspējām gaļu uzcept.
3. Par biļešu problēmām nemāku spriets, bet pret akreditētajiem preses pārstāvjiem tatieksme ļoti O.K, mūs pašus uzmeklēja lai sakārtotu papīrus utt
4. Par sēdēšanu zalē-Ja bija zināms, ka pasākums notiek vecā lidlaukā, tad bija jārēķinās, ka nebūs ne tribīņu, noasfaltētu celiņu, ne puskailu meiteņu, kas karstā laikā pavēdina ar vēdeklīti.

Es ar tur biju un zinu ko runāju, neviss kā Tu-pārstāsti to ko tev stāstija! Pēc taviem tekstiem tā tava tante ir viens varen neapmieināts babulis, vai cilvēks bij gaidijis pasākumu ar kaviāru un šampānieti :doh:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by Wu-Ryder »

Pats vakar biju uz pasakumu. Njaa ta jau ir ka Latviesi kkadi sikumu piseji...... Piegaju pajautaju VIP biletes, nebija, OK, gaju talak. Viss OK. Paldies ka nebija sudains MOTOROLLERA stunts, kkada jokaina komentesana utt. Likas tiri OK.
Stavot starp LT publiku, bis taka kauns, LT publika atbalstija gan Lambertu, gan vel lielu dalju no LV dalibniekiem ieskaitot lielas ovacijas par STENDERU, ko pie mums LV nevar maniit, ka kaads atbalstitu kadu kaiminu brauceju. Par cik lidz bija cilveks kas saprot LT val. vins iztulkoja daudzus textus ko Lietuviesi teica par latviesu braucejiem.

Par trasi - njaa, liela dalja no LV braucejiem nekko vairak par uzzsisanu pa sajugu jau nezin :reeka: , bet bija ari tadi, kas tiesam Ok brauca. Sorr, bet LT dzeki brauc krietni atrak un izmanto visas iespejamas drifta tehnikas. Trase manuprat bija ljoti interesanta, sakot ar atru likumu beidzot ar lenu apakalejosu.

Par tiesasanu - vis godigak notiesatais match ko esmu redzejis, jo beidzot tika nemta vera distance u.c sikumi kas pie mums sad tad paslid kautkur garam.

Ok, tagad varat mani nolincot, bet tads ir mans viedoklis.

P.S. Sis taka nedaudz atsauce uz to VIENAS TANTE TEICA tekstu
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by chainsaw »

Juzix wrote:chainsaw-es gan neenožēlju, ka aizbraucu!
1. Trase bij ļoti O.K.- Itkā sarežģīta, bet tai pašā laikā pietiekami ātra, lai daudziem tas radītu problēmas. No sportistiem ar nevienu sliktu vārdu nedzirdēju.
2. Ar organizēšanu ar viss bija O.K. varbūt vienīgi pauzes maķenīt pa garām, bet vismaz paspējām gaļu uzcept.
3. Par biļešu problēmām nemāku spriets, bet pret akreditētajiem preses pārstāvjiem tatieksme ļoti O.K, mūs pašus uzmeklēja lai sakārtotu papīrus utt
4. Par sēdēšanu zalē-Ja bija zināms, ka pasākums notiek vecā lidlaukā, tad bija jārēķinās, ka nebūs ne tribīņu, noasfaltētu celiņu, ne puskailu meiteņu, kas karstā laikā pavēdina ar vēdeklīti.

Es ar tur biju un zinu ko runāju, neviss kā Tu-pārstāsti to ko tev stāstija! Pēc taviem tekstiem tā tava tante ir viens varen neapmieināts babulis, vai cilvēks bij gaidijis pasākumu ar kaviāru un šampānieti :doh:
nu jaa protams es ari esmu apmierinats kad aizeju uz pasaakumu kur man ir ielugums un caurlaide autinjam, un varu darit ko gribu :reeka: bet kad tu aizbrauc ka mirstiigais pilsonis tad tevi metaa turpu shurpu pa kaseem un lidz panjemtais dzeramkresls nekam neder, jo zaale tad ir garaaka par tevi, tad nu hwz :reeka: nez laikam cik cilveku tik viedoklju, piemeram melnais tur nebija bet vinjsh sakak ka viss ir zajebiss tur bijis :reeka: :reeka: :reeka: :reeka:
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by Wu-Ryder »

chainsaw wrote:
Juzix wrote:chainsaw-es gan neenožēlju, ka aizbraucu!
1. Trase bij ļoti O.K.- Itkā sarežģīta, bet tai pašā laikā pietiekami ātra, lai daudziem tas radītu problēmas. No sportistiem ar nevienu sliktu vārdu nedzirdēju.
2. Ar organizēšanu ar viss bija O.K. varbūt vienīgi pauzes maķenīt pa garām, bet vismaz paspējām gaļu uzcept.
3. Par biļešu problēmām nemāku spriets, bet pret akreditētajiem preses pārstāvjiem tatieksme ļoti O.K, mūs pašus uzmeklēja lai sakārtotu papīrus utt
4. Par sēdēšanu zalē-Ja bija zināms, ka pasākums notiek vecā lidlaukā, tad bija jārēķinās, ka nebūs ne tribīņu, noasfaltētu celiņu, ne puskailu meiteņu, kas karstā laikā pavēdina ar vēdeklīti.

Es ar tur biju un zinu ko runāju, neviss kā Tu-pārstāsti to ko tev stāstija! Pēc taviem tekstiem tā tava tante ir viens varen neapmieināts babulis, vai cilvēks bij gaidijis pasākumu ar kaviāru un šampānieti :doh:
nu jaa protams es ari esmu apmierinats kad aizeju uz pasaakumu kur man ir ielugums un caurlaide autinjam, un varu darit ko gribu :reeka: bet kad tu aizbrauc ka mirstiigais pilsonis tad tevi metaa turpu shurpu pa kaseem un lidz panjemtais dzeramkresls nekam neder, jo zaale tad ir garaaka par tevi, tad nu hwz :reeka: nez laikam cik cilveku tik viedoklju, piemeram melnais tur nebija bet vinjsh sakak ka viss ir zajebiss tur bijis :reeka: :reeka: :reeka: :reeka:
A, tev kautkur iznemot savu toleti ir labi?????? :neka: :neka:
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by chainsaw »

Wu-Ryder wrote: A, tev kautkur iznemot savu toleti ir labi?????? :neka: :neka:
nu man vispaar viss ir labi :reeka:
btw tu brauci kopa ar sarkanu 200sx ar nr HC-kautkas??
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by chainsaw »

Melnais wrote: kur tu manā postā redzi tadu tekstu? es vnk izteicu savu nepatiku pret to, ka tu pēdējā laikā pārāk daudz esi pasacis [consored] visos stūros! laikam pārāk daudz galva tev ir sakāpis, ne? :evil: vot nav ko smirdēt te, ej labāk labo savu ilggadējo ē30 remontu, nevis projektu! :doh: un tad nāc smieties! :evil:
nu jaa projektu,tagad jau modee katru suuda pishanu saukt par projektu :reeka: :reeka: :reeka: :reeka:
nepird par manu e30 vinjsh jau kadu laicinju ir ejosh ar citu motoru :reeka:

es jau vareju teikt piemeram kad man patiik autinji ar kuriem brauc lietuvieshi vai ko taadu pozitiivu, bet tad man nebutu ar ko pakasiities lai laiku nosistu :reeka: :reeka: :reeka: :reeka:
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by chainsaw »

Melnais wrote: u, ok, es kkur dzirdēju, ka tu ar ē30 brauci uz skati, un pa ceļam kkas notika, līdz skatei neesot ticis! :reeka: :D
:offtopic:
ar skati bija taa ka ieliku motoru un uzliku topashu gjeneratoru kas lidz naca, neiedomajos paskatiities cik vinjsh laadee, kaa izraadijaas tas gjenerators bija varteikt neejosh. un vel izradijas ka mana termomufte ari ir neejosha :reeka: nekas traks uzliime logaa jau ir :D
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by Wu-Ryder »

chainsaw wrote:
Wu-Ryder wrote: A, tev kautkur iznemot savu toleti ir labi?????? :neka: :neka:
nu man vispaar viss ir labi :reeka:
btw tu brauci kopa ar sarkanu 200sx ar nr HC-kautkas??
Jaa mees braucam majas kopaa no LT :)
2gab 200sx un KIA :D
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
chainsaw
Posts: 391
Joined: 15 Nov 2006, 17:20
Location: Baltezers
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: FOTO: DRIFT FIGHT 2 Braliuku Musis Lithuania 2008-07-05

Post by chainsaw »

jasnis
Post Reply