Cēsu ziemas autosprinta kauss 2017

Viss par un ap autosportu.
Burnout Drift team
Post Reply
MārisMillers
Posts: 18
Joined: 25 Feb 2015, 01:26

Cēsu ziemas autosprinta kauss 2017

Post by MārisMillers » 21 Feb 2017, 18:59

Image

Nākamās nedēļas nogalē, 4. martā pa Cēsu ielām norisināsies autosporta sacensības “Cēsu ziemas autosprinta kauss 2017”. Piedalīties var jebkurš interesents ar savu ielas vai sporta auto.

Dalībnieki tiks sadalīti astoņās dažādās klasēs: FWD, RWD, 4WD – klases automašīnām ar ielas bezradžu riepām, FWD-R, RWD-R, 4WD-R – klases automašīnām ar ielas radžu riepām, Junioru un Dāmu klase. Junioriem līdz 18 gadiem un dāmām būs draudzīgākas dalības maksas.

Sacensības norisināsies Cēsīs, Baltās ielas apkārtnē pa 2,8km garu ielas ātrumposmu, kas sastāvēs no 55% grants un 45% asfalts seguma ceļiem.

Šo piektdien, 24. februārī sāksies pieteikšanās sacensībām internetā, bet pieteikties varēs arī sacensību dienā, iepriekš pabrīdinot organizatoru.

Links uz reģistrāciju un citi jaunumi tiks publicēti – http://www.facebook.com/cesukauss" onclick="window.open(this.href);return false;.

4. martā plkst. 7:00 sāksies dalībnieku reģistrācija un auto tehniskā pārbaude.

Arī skatītāji ir laipni aicināti apmeklēt sacensības -pirmā brauciena starts paredzēts plkst. 10:00. Atgādinām ievērot drošības prasības un apsargu norādījumus.

Nolikums - http://www.ej.uz/cesukausanolikums" onclick="window.open(this.href);return false;
Tiekamies Cēsīs!
» Skatīties Youtube


Post Reply