Discomania Summer Dragrace Cup” 22. jūlijā Biķerniekos

Viss par un ap autosportu.
Burnout Drift team
Post Reply
Duuda
Posts: 131
Joined: 28 Jan 2005, 23:03

Discomania Summer Dragrace Cup” 22. jūlijā Biķerniekos

Post by Duuda » 04 Jul 2012, 22:03

Autosporta sezonas pašā vidū 22. jūlijā Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiks Latvijas Dragreisa Čempionāta 3. posms „Discomania Summer Dragrace Cup 2012”. Sacensībās sezonas līderi mēģinās noturēt pārsvaru pār konkurentiem, kā arī redzēsim sportistus, kuri sava auto jaudu oficiālā trasē izmēģinās pirmo reizi.
Pēc sezonas otrā starta, kas jūnija vidū notika Igaunijas pilsētā Tartu, konkurence ir ļoti spraiga gan PRO, gan arī Street klasēs, un sportisti īpaši rūpīgi steidz piestrādāt pie spēkratu tehniskajiem uzlabojumiem! Tieši Igaunijā mūsu D klases līderis Ilmārs Zausajevs uzstādīja jaunu personisko rekordu, 402 metrus nobraucot nieka 8,8 sekundēs, turklāt adrenalīnu sacensībām piešķir dalībnieku cīņa komandu ieskaitē. Šobrīd līdervienība ir „Japcar.lv”, aiz sevis atstājot „ILMS Motorsports” un „Eparts.lv Racing Team” komandas. Skatītājus sacensībās priecēs dalībnieku parāde, „Glamorous” karsējmeitenes un tradicionālais „Rubbers” riepu kūpināšanas šovs, kā arī pirmo reizi uz starta līnijas stāsies un 201 metra distancē par uzvaru cīnīsies arī drifta meistari! Visiem skolēniem dāvana – kraukšķīgās „Pērnes” kartupeļu plāksnītes!
Ar tehniskajiem noteikumiem un čempionāta nolikumu ir iespēja iepazīties Latvijas Automobiļu federācijas mājas lapā (www.laf.lv), kā arī visi jaunumi un diskusijas – www.forsaza.lv. Dalībnieku on-line reģistrācija http://www.forsaza.lv/pages/ViewEvent/l7.
Biļešu iepriekšpārdošana jau sākusies „Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, DUS „Statoil”, kā arī www.bilesuserviss.lv. Uzmanību – līdz 10. jūlijam biļetes uz sacensībām iespējams iegādāties tikai par LVL 3,00, bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, bet no 7 līdz 14 gadiem (uzrādot skolnieka apliecību) – LVL 2,00.
Ceturtais Latvijas Dragreisa Čempionāta posms (402m) notiks 26. augustā Liepājā, bet lielais sezonas noslēgums paredzēts 2. septembrī, kad jau otro gadu pēc kārtas Latvijā notiks arī Igaunijas Dragreisa Čempionāta fināls, kurā piedalīsies Igaunijas un Somijas ātrākie dragsteri un motocikli.
Mediju pārstāvjiem, kuri vēlas akreditēties 22. jūlija sacensībām, akreditāciju iespējams pieteikt, līdz 17. jūlijam sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi respektauto@inbox.lv.

Post Reply