Ziemas autosprints

Viss par un ap autosportu.
Burnout Drift team
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ziemas autosprints

Post by Rihy »

Es to vērtēju pēc savām izjūtām :) Man labāk patīk supersprinta formāts. Vēl viens pluss ir arī tas, ka vienā braucienā ir iespēja kļūdīties, bet vari vēl cīnīties par kaut ko. Ziemas sprintā tomēr tā nav, ja kļūdies pirmajā braucienā tā kārtīgi, tad pa lielam otrais brauciens ir tikai sacensības pašam ar sevi, jo neko izcīnīt vairs nevari :)
Patīk tomēr arī tie ātrumi, kas ir RSS. Lai arī ar audi neko mega nav iespējams sasniegt, bet tomēr tā braukšana patīk labāk, nevis ziemā meklēt saķeri utt :)
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by ParaTr00per »

gt99 wrote:
Rihy wrote:Patīk tomēr arī tie ātrumi, kas ir RSS.
Paratrooper piecreiz izlasi. Rihy ar savu maku balso par ātrām sacīkstēm. :D Organizators, kurš rīko drošas sacīkstes paliek ar garu degunu.
mhm. to var redzeet peec daliibu njemosho sportistu un atbalstiitaaju daudzuma... :mhm:
principaa jau var riikot dajebkaadas sacensiibas, galvenais, lai peectam organizators nechiikst, ka daliibnieki ir suudiigi, jo ir maz un negrib maxaat lielu daliibas maxu, un ka sponsori ir suudiigi, jo negrib atbalstiit ne-masu pasaakumu. :)
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by karlisbe »

Wu-Ryder wrote:
mpb wrote:
Lambertino wrote:Troop - pa lielam ir tā, ja ja neskrien pēc mega rezultāta, tad ziemas sprintos (pie nosacijuma, ja ir sniegs) ir īstā vieta, kur auto nesalauzīsi ;) Protams, vienmēr pastāv iespēja k kur iebraukt, arī tajā pašā gumahā tas jau ir izdarīts. :D
A par lietu ar naudu - sprinti tiešām ir bijuši padārgi. Ja brauc rezultātos (pat neiet runa par trijnieku), tad vēl ir gandarījums, bet tīri, lai pataisnotu rokas un vienlaicīgi samērītos ar lielajiem puišiem, ir jāiztērē ap 35lvl par pāris apļiem trasē... :hvz:
pagājuši gad, rīkojot gonku Spilvē, pats sapratu, ka pa lēto gonku uztaisīt nevar, ja grib noīrēt labu trasi, trasi sagatavot, sagādāt balvas un kaut ko arī nopelnīt. rīkot sacensību seriālu un neko nenopelnīt liekas apsurdi. es toč neko tādu nedarītu. šeit pie tam klāt nāk vēl license no laf`a, medicīniskais personāls, ugunsdzēsēji.

Šogad cerams, ka ar kautko Jūsu pusē uzrīkosi? :hvz:
:shura_melnu_muti_skruvē_Q_arī_jubilejas_modeli:
ja rīkošu, tad tikai kādu gonku "savējiem" ;) neatmaksājas nedēļu čakarēt nervus un vēl no savas kabatas pielikt naudu.
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ziemas autosprints

Post by Wu-Ryder »

gt99 wrote:
Rihy wrote:Patīk tomēr arī tie ātrumi, kas ir RSS.
Paratrooper piecreiz izlasi. Rihy ar savu maku balso par ātrām sacīkstēm. :D Organizators, kurš rīko drošas sacīkstes paliek ar garu degunu.

gt99

Tu vēl laikam neesi izpratis kas cilvēkiem tā īsti nepatīk tajos ziemas sprintos.

1. piem KTSK. Aizkulies hvz cikos no rīta uz Liepājas galu, piereģistrējies, izbrauc vienu, braucienu, tad nosēdi 8h un pēctam otru :yo: + visam tas vēl ir ZIEMĀ un ja tā kā pagājušā tad -20 arā. Superr!!!
2. Ziemas auto sprints vai kā vinju sauc te Rīgas pusē. Cik atceros, bija sadalīts pa klasēm RWD FWD un AWD, katra grupa savos laikos. Bet piem. aizkulties uz Cēsu trasi, lai izbrauktu divus braucienus, un tam visam pa virsu - ar TREILERI, nu tā tīri pa OLIGARHU stilam aiziet.
3. Kā nav kur apdaudzīt mašīnu - tās kamaza un traktora riepas jau no pūkām sastāv? Kādi sezonas beigās izskatās tie bamperi un sāni lielākajai daļai dalībnieku?
Sakarā ar mūsu laikapstākļiem - trases sagatavotājs moš iepriekšējā naktī šķurējis trasi +/-0 grādos, un nākošajā ir -10. Tādi ledus gabali, ka karteri var pārsist.
Un tu saki ka ar parastu ielas auto, var atbraukt un noķert braukšanas sajūtas? Tač izbeidz. Kautkas kautcik priekš auto ir variantā uz ezera.

Nu nevar parasts cilvēks no malas ar ielas auto normāli pagāzt. nolauzīs bamperus, sasītīs karteri utt.

Supersprints: Tur jau tev skaidrs uz ko ej, kā jāgatavo braucamais utt. Kamēr tajā pašā laikā - daudzcīņu sauc par braukšanas pamatu pamatu.

Personīgi es labāk aizbraucu uz tādu gonku kā rīkoja mbp, var izbraukties, iztusēies utt. Vot tur ir sajūta. Jo nezinu ne vienu, kam būtu kāds baigais gandarījums, vai super prieks, par to ka redz: Es braucu tajā pašā gonkā kur 3 kārtējs ziemas sprintu čempions, vai sazin vel kas.
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ziemas autosprints

Post by Wu-Ryder »

Gt99 nezinu vai tu brauci pirms 4-5iem gadiem, bet redz, šāds izskatās sezonas kopvērtējuma 4-5vietas auto.
(stabili 3sezonas no vietas nobrauca kopvērtējumu 6iniekā)

Image

Auto droši, nekas nevar notikt. Vis vietās, kā no rūpnīcas :yo:

Un vis šis ziemas komplekts par ~30Ls un 2x2 aplī formātā :D ir labi.

Jāsāk domāt cik ~ 1min trasē izmaksā dalībniekam.

Lai nav tukša muldēšana tad arī es esmu uzvaidojis vienas sacensības. Formāts pietuvināts sprintiem, trases garums vienā braucienā 3km utt.

Beigās ar visu OPEN pro utt. Evo jauki nobrauca ~50-70L sporta degvielas. Un padomā cik daudz viņi dabūja izbraukties.

Un dalībnieki bija pietiekoši, visās klasēs. Pat stabili ka vairāk, nekā lielākajā daļā ziemas sprinta posmu.

Un pie visa vēl šī - kas tajos 333 ir tāds, lai ZIEMĀ 1h maksātu 100Ls? :hvz: Tip ar 3-4 gonkām visi trašu saimnieki plāno izpildīt ziemas budžeta plānu??? :hvz:
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ziemas autosprints

Post by Wu-Ryder »

gt99 wrote:
Wu-Ryder wrote:
Spoiler
Show
Image
Spoiler
Show
Image
:hvz: četros gados pāris skrāpējumi buferiem bijuši. Un mēs ar ielas autiņu braucām. Nekādu treileru utt. Toziem šis auto bija Fii daily driver.
Nu redz, 50:50 un līdz ar to tas nav TIK droši priekš auto. Un pats zini cik daudzi katrā gonkā apskādējas.
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
User avatar
Wu-Ryder
Posts: 1779
Joined: 22 Sep 2004, 00:49
Location: Dobele/Jelgava/Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ziemas autosprints

Post by Wu-Ryder »

Mans viedoklis ir šāds:

sacensībām, kā tādām nav nekādas vainas. Ne pa velti visi jaunie braucēji un rallisti daudzcīņu sauc par braukšanas pamatu.
ja organizātori atrastu iespēju, kā palielināt braucienu skaitu, vai trases km skaitu, vis būtu ideāli.

Domāju, ka pagājušais gads konkrēti pierādija ka visiem ir piegriezies tas 2x2 apli pa diezgan pienācīgu summu. Neliekas dalībniekiem adekvāta tā dalibas maksa Vs nobrauktais.

Kapēc supersprints ir apmeklēts: principā tā pati dalības maksa, bet formāts un nobrauktais ir arī attiecīgi liels.
Image
Poliuretāna bukses/Drift ANGLE/flanči/sajūgi https://www.facebook.com/3BMotorsport.lv

(c) 3BMotorsport
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ziemas autosprints

Post by Rihy »

gt99 - Jā man patīk RSS tas, ka es vienu braucienu kļūdoties, vēl saglabāju iespēju pacīnīties. Neesmu es tik labs braucējs, lai nobrauktu visus braucienus ļoti labi.
Par to, ka nenobraucu līdz galam, tev nebūs spriest. Ar auto brauc kopā 3 dalībnieku, tas šo to maina. Un kā brauc - tas lai nu paliek ;)
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ziemas autosprints

Post by Rihy »

gt99 wrote:
Rihy wrote:Patīk tomēr arī tie ātrumi, kas ir RSS.
Paratrooper piecreiz izlasi. Rihy ar savu maku balso par ātrām sacīkstēm. :D Organizators, kurš rīko drošas sacīkstes paliek ar garu degunu.
Ar maku balsoju par ātrām trasēm? Ar to, ka maksāju vienu summu gan par RSS, gan par ziemas sprintu, bet izvēlos RSS?
Saprati pats, ko uzraksīji? :D
User avatar
Locis
Posts: 126
Joined: 28 May 2009, 16:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by Locis »

Wu-Ryder wrote:

Šogad cerams, ka ar kautko Jūsu pusē uzrīkosi? :hvz:
:shura_melnu_muti_skruvē_Q_arī_jubilejas_modeli:
Man likās es pārskatījos,ka tas ir jubilejas modelis :roll: Āksoties, prasīju,vai tas ir jubilejas modelis :D
:Ja_Cusmens_palīdzēs_skrūvēt_Q_viņam_grūti_skatīties_kā_tas_pa trasi_ārdās:
User avatar
honded
Posts: 54
Joined: 02 Feb 2008, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by honded »

hej, a bezradžu nishpas ari aizliegtas Ziemas sprintā?
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Ziemas autosprints

Post by Rihy »

Tak vajag palasīt to nolikumu un ratos, kas rakstīts. Kā arī te. Ar nišpām varēs tikai Kuldīgas kausā braukt. Citur nē.
User avatar
honded
Posts: 54
Joined: 02 Feb 2008, 17:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by honded »

Rihy wrote:Tak vajag palasīt to nolikumu un ratos, kas rakstīts. Kā arī te. Ar nišpām varēs tikai Kuldīgas kausā braukt. Citur nē.
Šodien saņemu ielas nišpas rally2000 bez radzem, ar E markejumu. Atļauts piedalities ceļu satiksmē. Tik un tā nedrikst braukt ziemas sprintā?
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by gintsk »

Nišpu piegriešana ir mudinājusi mani sarosīties. Lūkošu kaut kur piedalīties.
Kādas ir opcijas Rīga+70km?
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by Lambertino »

gintsk wrote:Nišpu piegriešana ir mudinājusi mani sarosīties. Lūkošu kaut kur piedalīties.
Kādas ir opcijas Rīga+70km?
Šo 6dien, biķerniekos RTK kauss, sīkāk šeit viewtopic.php?f=7&t=12053
No burnouta būs paprāvs bariņš, takā velkomēts :cool:
ImageImage
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by gintsk »

gt99 wrote:
gintsk wrote:Nišpu piegriešana ir mudinājusi mani sarosīties. Lūkošu kaut kur piedalīties.
Kādas ir opcijas Rīga+70km?
Tikai 333 kauss, ja interesē sacensības, kas beigās iet čempionāta ieskaitē. Startēs 26. decembrī.

http://www.laf.lv/laf/wp-content/upload ... 010_11.doc
Man nav intereses par čempionāta ieskaiti. Bet sacīkstes gribās. Pie tam man 333 neiet pie sirds - vismaz ne uz kartodroma.
Kas vēl notiek? Kāds taisa kādus seriālus?
Vecos laikos man vislabāk patika Brīvkalni.
User avatar
gintsk
Posts: 300
Joined: 03 Sep 2006, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by gintsk »

RTK tas nav tā, ka mēs atbraucam un sakaujam RTK audzēkņus tikai tāpēc, ka viņiem nav labu riepu un benzīna treniņiem? Vai arī tur džekiem viss ir?
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by Lambertino »

Tur ir ļoti dažādi - pagajušo reizi gan AWD klase nebija daudz dalībnieku, bet nu katrā ziņā, neviens no viņiem nebija audzēknis, vismaz pēdējos 5gadus :naac:
Vienīgas, kas ir, ja piedalies un neesi RTK audzēknis - tu neej kopējā ieskaitē.
Bet tā, ar pirmo gonku visi bijām ļoti apmierināti (Es, Freimo, Arcuks, Rihy, Valdis) jo nesamaksājot lielu naudu, varējām labi izvizināties pa trasi :drive:
Katrā ziņā, centīšos apmeklēt visus šos pasācienus, jo PricePerfomance ir :cool:

Ja jāatbild vai kādam k ko atņemsi - nu tas jau ir no tevīm atkarīgs. Pa biksēm tur var norauties labi :yo: :D Protams, ja esi autosporta zvezda ar super sagatavotu tačku un visi sprinti novinēti, tad šeit laikam nebūs īsti ko iesvīst.
ImageImage
User avatar
Nixon
Posts: 2224
Joined: 25 Mar 2009, 02:38
Location: Valmiera, Mazsalaca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by Nixon »

Vēl jau sestdien ir šāda gonka: viewtopic.php?f=28&t=12052 :)
Image
User avatar
Atvars 075
Posts: 77
Joined: 12 May 2010, 00:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ziemas autosprints

Post by Atvars 075 »

6dien ari ir vaztuss ! :naac:
Post Reply