LČ Vasaras sprintā - aptauja

Viss par un ap autosportu.
Burnout Drift team

Vai izmaiņas noteikumos ir tas, kas nepieciešams, lai es startētu VS

 
Total votes: 0

User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by Lambertino »

tie atbilžu varianti ir vienkārši dievīgi :reeka:
ImageImage
User avatar
MartinsG
Posts: 1473
Joined: 01 May 2007, 16:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by MartinsG »

Man po, es balsoju par J-malas shoseju :aiwa: bet nu arii M-pakai nav ne vainas :lol:

Bet nu pozitiivi, ka tiek vairaak domaats par vienkaarshaas tautas klasi :cool:
Last edited by MartinsG on 23 Nov 2009, 12:08, edited 1 time in total.
E39 ///M paket individual key-lets-go swadowline edishen
Alfa 166 aka poor man's Quattroporte :aiwa:
User avatar
karlisbe
Posts: 6405
Joined: 13 Aug 2005, 18:19
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by karlisbe »

kā tiks noteikts vai dzinējs ir "tūnēts"? kā tu pateiksi, ka man ir sēdināta galva, pulēti kanāli u.c. neredzamas lietas?
mani šobrīd vairāk attur dalības maksa. būtu ar mieru braukt arī necīnoties par vietām, ja dalības maksa būtu krietni draudzīgāka!
• Reibums - labprātīga ļaušanās vājprātam.
Image
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by Rihy »

Nu mani no piedalīšanās drīzāk attur nevienai klasei īsti neatbilstošs auto :roll: Vēlme startēt būtu, bet reāli nav ar ko. Bet ja par to konkurenci, tad tā tas diemžēl ir, ka pat ar oem e9 tu īsti uz neko augstu nepretendē, ja neesi tiešām labs braucējs. Sākās riepas, vēl tūnungs un tas to prieku krietni sadārdzina.. No vienas puses tā "tautas klase" būtu laba, bet tad tiešām pēc kā to visu noteiks?
User avatar
fleix
BMW M3
Posts: 2251
Joined: 20 Nov 2005, 01:53
Location: Rix
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by fleix »

Nav laika nodarboties ar šīm muļķībām, krutāk ir maukt uz divīti pa Jūrmaleni

;) :D
User avatar
Lambertino
JuniorKupeju, Dzīvokli...
Posts: 9838
Joined: 18 Sep 2004, 10:30
Location: Zem debesīm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by Lambertino »

Man ir divi atbilžu varianti - nav naudas un startēšu ja būs dalītas klases.
respektīvi šobrīd, ja arī bija iespēja braukt, nebraucu jo tur nav ko darīt ar +- standartu
ImageImage
iz
Posts: 1502
Joined: 13 Dec 2007, 19:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by iz »

gt99 wrote:Es šaubos vai Streetam aizliegs pāršūtu ECU, aftermarket izpūtēju un coiloverus.
Moro klienti varētu būt dažas vadošās lielās klases mašīnas. Vari pakomentēt vai tām ir darīts kaut kas daudz nopietnāks par minētajiem uzlabojumiem, lai būtu liegta pieeja Streetam?
Ezeriņu neskaitot, tur kosmoss.
nu tad jau sanāk, ka beigās situācija būs tāda pati kā tagad, ka no ielas mašīnām tur nosaukumi vien paliek, standarta piekare visiem nomainīta, riepas speciālās, kompis cits,turba cita, utt.
itkā satiksmē piadalīties var značit street :neka:
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by ParaTr00per »

es gan nebraukshu deelj "makatanau" probleemas jebkaadaa sadaliijumaa, ir citas prioritaates, bet padaliishos iespaidos, kas manii nosit jebkaadu veelmi piedaliities auto sacensiibaas latvijaa:
ja viss buus kaa vienmeer pie mums, ja tiek noteikti kaukaadi nepilniigi noteikumi un tie taapat netiek ieveeroti, ar otmazku "bet mees jau nevaram paarbaudiit", tad jeega ir maza. varat oponeet, bet taapat uzvareetaaju pamataa nosaka auto. ok, ja vien vadiitaajs nau iipashi apdaliits ar prasmi braukt. :) un te es nedomaaju motora tilpumu vai piedzinju, bet auto izveeli - vaz, bmw, civic type-r, un sagatavotiibu vispaar - riepas, piekare, utt..

varbuut nevajag tik siiku daliijumu klasees - IMHO taapat buus probleemas shajos apstaakljos nokomplektee taas klases, bet gan kvalitatiivi sagatavotus un cieshaakus tehniskos noteikumums? lai nesanaak vienaa klasee tur vecs ventilatorauzis un jauns skyline ar visiem aktiivajiem difiem vai vecs zhigulis un lotus elise 1.8l klasee. lai nesanaak, ka vienaa klasee brauc ar reigeriem un 200ls/gab ielas slikiem kopaa ar plazaam un navarkaam apriikoti auto. lai nau taa, ka katraa klasee ir "elite", kas brauc ar tehniski paaraakiem auto un paareejiem ar parastajiem auto (tm) ceriibas uz pjedestaalu buutu tikai tad, ja visa elite novaakojas. kaukaa taa... :)
User avatar
baggy
Posts: 1293
Joined: 20 Apr 2009, 20:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by baggy »

ParaTr00per wrote:es gan nebraukshu deelj "makatanau" probleemas jebkaadaa sadaliijumaa, ir citas prioritaates, bet padaliishos iespaidos, kas manii nosit jebkaadu veelmi piedaliities auto sacensiibaas latvijaa:
ja viss buus kaa vienmeer pie mums, ja tiek noteikti kaukaadi nepilniigi noteikumi un tie taapat netiek ieveeroti, ar otmazku "bet mees jau nevaram paarbaudiit", tad jeega ir maza. varat oponeet, bet taapat uzvareetaaju pamataa nosaka auto. ok, ja vien vadiitaajs nau iipashi apdaliits ar prasmi braukt. :) un te es nedomaaju motora tilpumu vai piedzinju, bet auto izveeli - vaz, bmw, civic type-r, un sagatavotiibu vispaar - riepas, piekare, utt..

varbuut nevajag tik siiku daliijumu klasees - IMHO taapat buus probleemas shajos apstaakljos nokomplektee taas klases, bet gan kvalitatiivi sagatavotus un cieshaakus tehniskos noteikumums? lai nesanaak vienaa klasee tur vecs ventilatorauzis un jauns skyline ar visiem aktiivajiem difiem vai vecs zhigulis un lotus elise 1.8l klasee. lai nesanaak, ka vienaa klasee brauc ar reigeriem un 200ls/gab ielas slikiem kopaa ar plazaam un navarkaam apriikoti auto. lai nau taa, ka katraa klasee ir "elite", kas brauc ar tehniski paaraakiem auto un paareejiem ar parastajiem auto (tm) ceriibas uz pjedestaalu buutu tikai tad, ja visa elite novaakojas. kaukaa taa... :)
Nu ar to autosportu ir tā. Nez vai arī normāli būtu gonka ar pilnīgi vienādiem auto. Nevajag varbūt iedomāties ka nu man ir kautkāds drapaks un es ar gribu būt pirmais. Iedalijumu pa tilpumiem vajag un katram pašam jācenšas sasniegt autiņam labākā kondīcija. Un ja nav naudas tad neko darīt pjedestāls nespīd. Es kā open klases piekritējs saku ka ir ok tas ka cilvēki cenšas kautko sadomāt, uzķīlēt utt. Un ja jau kāds ir ļoti apdāvināts tad dubūltliels kaifs samizot kādu biezā maka turētāju ar necilu lētu automobīli. :)
User avatar
soulfreak
Posts: 1998
Joined: 15 Jun 2004, 15:42
Location: Okinawa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by soulfreak »

ir ļoti liela vēlme piedalīties, bet ar naudas problēmām tas viss arī apstājas. Auto būtu ļoti atbilstošs, lai konkurētu kādā no standarta klasēm, taču nevaru atļauties labas un jaunas riepas, kur nu vēl uz katru posmu vai vairākas reizes sezonā tās mainīt.

Tikko būs kāda finansiāla iespēja, tā piedalīšos :)

P.S. Tāpēc arī starp draugiem notiek improvizētais Iecavas Kauss, kas vismaz reizi gadā ļauj ar krīzisko maka saturu tomēr izvizināties pa trasi un sacensties savā starpā, lai gan tehnika sākas ar veciem žiguļiem un beidzas ar Porsche... :)
Toyota Supra JZA80 | Honda S2000 AP1
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by ParaTr00per »

gt99 wrote:VS ir sacensības, kur var atbraukt ar jebkuru ielas auto ar derīgu TA, kam ar drošibu viss OK, un piedalīties (neredzu te nekā slikta). NEVAR uztaisīt klašu dalījumu tā, lai ikviens būtu konkurētspējīgs savējā. Automobiļi ir tik dažādi :roll:

Autosports ir dārgs. To nenoliegšu, tomēr VS ir pieejamākais no tiem, kam ir čempionāta statuss (pat varbūt no visiem, kas zem LAFa). Un nekad nebūs tāda situācija, kad visi to varēs atļauties.
Un tādēļ mans uzskats ir, ka es varu atļauties iztērēt hobijam gadā tos xxx Ls (es tērēju summu, kas noteikti mazāka par 1000Ls (iekļauts viss izņemot tūnings + paika un maz saistītas izmaksas), precīzi neesmu rēķinājis) un nebraukt tuvu vadošajiem (situācija vēl pirms gada + iepriekšējie 3 gadi). Gūt sacensību prieku, redzēt kā katru gadu mans sniegums uzlabojas + atlicināt naudiņu par kuru uzlabot auto (process, kas arī aizrauj).

Pie tam šajās sacīkstēs var ar vienu auto startēt vairāki. Tas to pasākumu padara vēl lētāku. Protams mēdz notikties dažādi, es zinu, kam VS sezona izmaksāja xx xxx Ls :roll:
tad varbuut var izveidot tehniskos noteikumus taa, lai buutu klase, kuraa tu vareetu izteereet tos 1000ls (piemeeram) un vismaz paciiniities par uzvaru? varbuut tas iedroshinaatu un iedvesmotu piedaliities daudz lielaaku skaitu daliibnieku? :)
User avatar
ImI
Posts: 490
Joined: 23 Oct 2008, 19:23
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by ImI »

man jau leikas, ka šāds sezonāls pasākums ir tīri, lai autovadītajs gūtu preieku sev un labi pavadītu laiku ar saviem draugiem, un līdzīgi domajošiem cilvēkiem. Personīgi - ja es piedalītos tāda pasākumā, tad tikai sava prieka pēc! Paskatīties uz ko es pats būtu spējīgs, un novērot savu izaugsmi. Un protams, kā mainās rezultāti pamainot šādu tādu detaļu un regulējumu (tīra inženiera zinātkāre). VS manuprāt nav vieta, kur baigi iespringt uz uzvaru, bet uz to kā labāk paradīt sevi trasē. :neka: :D
User avatar
baggy
Posts: 1293
Joined: 20 Apr 2009, 20:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by baggy »

Un zinu ka ir daudz pasākumi pa 5Ls kur nevajag tērē nekādus 100ols. Ja galīgi naudas nav bet braukt gribas tad var laizt uz turieni. :) Izbraukties var uz nebēdu. :)
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by ParaTr00per »

ImI wrote:man jau leikas, ka šāds sezonāls pasākums ir tīri, lai autovadītajs gūtu preieku sev un labi pavadītu laiku ar saviem draugiem, un līdzīgi domajošiem cilvēkiem. Personīgi - ja es piedalītos tāda pasākumā, tad tikai sava prieka pēc! Paskatīties uz ko es pats būtu spējīgs, un novērot savu izaugsmi. Un protams, kā mainās rezultāti pamainot šādu tādu detaļu un regulējumu (tīra inženiera zinātkāre). VS manuprāt nav vieta, kur baigi iespringt uz uzvaru, bet uz to kā labāk paradīt sevi trasē. :neka: :D
tieshi topashu es varu izdariit noiireejot laiku 333 ;)
User avatar
ImI
Posts: 490
Joined: 23 Oct 2008, 19:23
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by ImI »

ParaTr00per wrote:
ImI wrote:man jau leikas, ka šāds sezonāls pasākums ir tīri, lai autovadītajs gūtu preieku sev un labi pavadītu laiku ar saviem draugiem, un līdzīgi domajošiem cilvēkiem. Personīgi - ja es piedalītos tāda pasākumā, tad tikai sava prieka pēc! Paskatīties uz ko es pats būtu spējīgs, un novērot savu izaugsmi. Un protams, kā mainās rezultāti pamainot šādu tādu detaļu un regulējumu (tīra inženiera zinātkāre). VS manuprāt nav vieta, kur baigi iespringt uz uzvaru, bet uz to kā labāk paradīt sevi trasē. :neka: :D
tieshi topashu es varu izdariit noiireejot laiku 333 ;)
Jā, bet tad tu nepiedalies sacensībās. :D Un tur ir LIELA starpība. ;)
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by ParaTr00per »

ImI wrote:Jā, bet tad tu nepiedalies sacensībās. :D Un tur ir LIELA starpība. ;)
hm... kuraa briidii ir starpiiba? ja nu vieniigi tu pa 6ls viens pac pa 333 brauc stundu (ja nau cenas mainiijushaas), bet sacensiibaas tevi izlaizh 2x pa 3 apljiem izbraukt, par daudz vairaak latiem. :)
User avatar
baggy
Posts: 1293
Joined: 20 Apr 2009, 20:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by baggy »

Nu ko te cepties. kas spējgonku novērtēt tas arī atradīs kur pabraukt.
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by ParaTr00per »

baggy wrote:Nu ko te cepties. kas spējgonku novērtēt tas arī atradīs kur pabraukt.
luuk tieshi taapeec autosports pie mums ir tieshi tur, kur tas patreiz atrodas. ;)
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17042
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by Juzix »

gt99 wrote:
ParaTr00per wrote:luuk tieshi taapeec autosports pie mums ir tieshi tur, kur tas patreiz atrodas. ;)
Mūsu autosports atrodas tur kur atrodas tādēļ, ka pārāk mazs tirgus, lai kādu sponsoru nopietni ar reklāmas iespējām ieinteresētu. It sevišķi tagad. Dabujiet kādu, kas nosponsorē VS organizatoriem trašu īri + mediķus un dalības maksa būs 10-15 Ls.
Nu, nu - vasaras kausi jau nu gan nevar sūdzēties par mazo dalībnieku skaitu un publicitāti, tā kā ar tirgu viss ir kārtībā! Problēma ir orgos
Last edited by Juzix on 23 Nov 2009, 17:35, edited 1 time in total.
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: LČ Vasaras sprintā - aptauja

Post by ParaTr00per »

gt99 wrote:
ParaTr00per wrote:luuk tieshi taapeec autosports pie mums ir tieshi tur, kur tas patreiz atrodas. ;)
Mūsu autosports atrodas tur kur atrodas tādēļ, ka pārāk mazs tirgus, lai kādu sponsoru nopietni ar reklāmas iespējām ieinteresētu. It sevišķi tagad. Dabujiet kādu, kas nosponsorē VS organizatoriem trašu īri + mediķus un dalības maksa būs 10-15 Ls.
nu... maz tirgus ir deelj attiexmes. "kas gribees, tas atradiis, kur braukt", "jaa, tas ir daargs (elitaars) sports, visi nevar gribeet", "ja jums kaukas nepatiik, taisiet pashi". shitais peedeejos 10 gados jau ir 4ratos apzeleets liidz nelabumam... :)
Post Reply