Andrams | Frontera B

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
andrams
Posts: 402
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Andrams | Frontera B

Post by andrams »

:reeka: life in a nutshell
User avatar
andrams
Posts: 402
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Andrams | Frontera B

Post by andrams »

Nu tā, jopt... :]

Sestdien bija Vanilla Rīgas pusē, un ir laiks iemest vienu kaudzi ar bildēm :naac:
Pa nedēļu saliku redneku troses, uzmetu ZAZa jumta bagūzi un piektdienas vakarā pamanīju, ka ir ielūzis izpūtējs, atkal kaut kur virs tilta. It kā jau likās, ka kkur papūš, bet baigi neiespringu. Piektdien arī neiespringu, vakarā vairs čista negribējās svarčīt to trubu.

Sidenote: Es nezinu, kāpēc, bet mani bobikošanā visvairāk satrauc(-a) ideja par to, ka varētu gadīties piesmelt salonu... Hehe, nē, nu jā.. :susnaks:

So, sestdiena, 333... xero mācās nolaist spiedienu riepās
Image

Kaut kādas pirmās vēsmas - protams, jau pats savā striķī sēž :reeka: Pats labākais - par enkuru otrā galā Wrangler Rubicon, kas prosta izdomāja sākt braukt uz priekšu, kamēr pret viņu vinčojos :emo:
Image

Image

Image

Image

Tad ietrāpījām kūdras placī, pamanījos vienās un tajās pašās pēdās norakties ne vienu, ne divas, a veselas 3 reizes. Pietrūkst ātrums, pietrūkst klīrenss, tas nabags ieraujas pats savās risēs, un viss, tur arī paliek.
Image

Pēc šī bija pusdienlaiks, un pēc pusdienām bija nedaudz kadru maiņa.
Šo konkrēto peļķi pirmo reizi braucu savā pirmajā Vanillā, pretējā virzienā, tad viņa nebija tik traka. :coconet: pirms braukšanas iekšā vēl viss ok.
Image

Te es no šofera beņķa ieraudzīju ūdeni uz kapota, un man likās, ka tā vēl nav bijis, bet gaņau saies. Nesagāja...
Image

Vilnis noskrējis, atkal pietrūka klīrenss
Image

Un kamēr no ārpuses šādi, tikmēr no iekšpuses...:
Image

Tik ilgi notusējām pa ūdeni, ka gar durvju gumijām iemuka ūdens, piesmēlās salons, piesmēlās pastūzis zem krēsla :reeka: piesmēlās arī kompresoram gultnis, bet to es vēl nezinu šeit :D
Nu neko, pēc tam jau visiem bija tik jautri, ka varēja maukt "full send"

Image

Image

Te atkal pietrūka klīrenss. Bija lēnām, smuki jāiebrauc peļķē, bet pusceļā uzkāros uz vēdera :lol:

Image

Noslēgumā 333 bobiku parks, jau atkal. Izbraukājāmies, vienu dubļu apli izlaidām, jau pietika.
"Ja Tu domā šito braukt, tad es kāpju ārā".
Izdomāju, ka nobraukšu no lielā kalna vēlreiz.

Image

Image

Jau lejā, ā, pag, kas par...?

Image

Braucot lejā pa kalnu, pakaļējā truba atdalījās pavisam. :rofl:
No problem, uzsēju stabuli uz jumta

Image

Dzeivs.
Image

Mājupceļā no Rīgas pamodās nereāla gaudošana. Domāju, ka stūres sūknis, bet, izrādās, ka kompresora gultnim, kamēr ūdenī patusēja, izskalojās smēre.

Zaudējumi kopumā - kompresora gultnis, piemircis salons un nolūzis izpūtējs. Nereāli patika, tikai skaidrs, ka dubļos pie stūres man reizēm abas kreisās :rofl:

Image
Waterline.

Svētdienas vakarā, pašsaprotami, izcēlu visus paklājus un salonu izskalot un izžāvēt.
Image

Image

Šis pasākums piespieda mani izdarīt lietas, ko visu laiku it kā gribēju izdarīt, bet nevarēju saņemties. Nu neko, brīvprātīgi obligāti nu jau.
Citādi - šovakar pārskrūvēju kompresoru uz rezerves opciju, pie viena nomainīju arī "it kā" cauro A/C cauruli, bet izrādās, ka jaunais filtrs/sausinātājs no kaut kāda Nissana īsti neder - izvadi par mazu diametrā. Nu neko, domājams, pierunāšu. Ja nē, jāmeklē cits.

Tuvākājās dienās jāsamet atpakaļ salons, laikam būs izžuvis... :D
juriz
Posts: 314
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Andrams | Frontera B

Post by juriz »

Pa vasaru gan jau būtu izžuvis :D
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1211
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Andrams | Frontera B

Post by J.K.jr.bad. »

Tā pamazām street legal pārtop par trailer only versiju. :D
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
Post Reply