Pieczvaigžņu e34 528i

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Locked
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by smith »

MissL wrote:
smith wrote:Man night brekerrrss gaja 4 menesus karl ble. Nobraucu aptuveni 20k gada, rekinat pasi
Maniem lauzējiem jau ir kaut kādi 15 k km un deg... Varbūt jums ar vadiem kaut kas nav kārtībā. :hvz: ar maniem ex auto un nakts lauzējiem arī nebija problēmu.
Pec tam ieliku parastas kkadas statoila spuldZes un deg vel tagad. Pēc pusotra gada :hvz:
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

ray112 wrote: 11 Aug 2019, 13:07 Kruīza kontrole ir baigā štelle, es vairs negribu sev nevienu auto bez kruīza.
Ir ir, tagad arī laikam nevarētu bez viņas dzīvot :-D
User avatar
smith
Posts: 1901
Joined: 29 Oct 2015, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by smith »

Laipni ludzam 21 gs
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Nu tā, mazliet piekopts auto uz Cars & Coffee saietu Akropolē un ieķerti pāris kadri ar ne-telefonu.
Image
Image
Image
Image

Tagad ir pagājuši rovna 3 gadi kopš šim auto tika samainīti aizmugurējie atbalsti un pienāca laiks viņus atkal mainīt. Protams amatiera skrūvētāja kļūdas tika pielaistas, bet pēc 20 min gara telefona sarunas un padomiem no e34 spečuka otrā pusē samainīt atbalstu prasīja 5x mazāku laiku nekā, kas aizgāja uz pirmo.
Image
Image
Image
Image
Image

Kad sāku likt visu es tiecos pēc tā, kā man serviss bija pirms 3 gadiem visu salicis. Beigās tika konstatēts, ka šaiba augšpusē bija otrādi uzlikta un es saliku atpakaļ viņu tākā iepriekš bija. Pirmā bilde ir kā nav pareizi un otrā - pareizi.
Image
Image
K.JAY
Posts: 1255
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by K.JAY »

Tā augšas šaiba nav no atbalstas apakšas? Ja viņas apakšā nav štoks ar tulku izmuks salonā :D
:vells:
Hazard
Posts: 155
Joined: 29 Jan 2019, 22:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Hazard »

kasiks wrote: 28 Aug 2019, 18:16 Tā augšas šaiba nav no atbalstas apakšas? Ja viņas apakšā nav štoks ar tulku izmuks salonā :D
viss tur tagad salikts ka nākas.
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

kasiks wrote: 28 Aug 2019, 18:16 Tā augšas šaiba nav no atbalstas apakšas? Ja viņas apakšā nav štoks ar tulku izmuks salonā :D
Apakšā iet savādāka šaiba, bet nu ir tendence cilvēkiem likt to pašu šaibu no augšpuses arī apakšā. Man par laimi oriģinālās vēl bija dzīvas.
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Pa šo laiku auto aizmugurējā piekare tikusi mazliet atsvaidzināta: dzeltenais strongflex poly iekš tilta un pārējās bukses parastās gumijas, principā viss ko es uzskatīju par svarīgu tika samainīts. Diemžēl nav bilžu no procesa kur auto redzams bez tilta, bet nu būs jāizdzīvo. Protams ceļot nost to padarīšanu neiztikta bez papildus pārsteigumiem kā rezultātā aizmugure arī tika pie jaunām bremžu trubiņām un šļaukām, jauna FAG gultņa un labajā pusē arī tagad mitinas pilnīgi jauns aizsargbleķis. Tagad abās pusēs ir jauni bleķi :naac:
Ir jūtami labāka vadāmība un pakaļa vairs nestūrē kur tai vien patīk, autiņš turas stingri pie ceļa un atmetot sajūgu nav vairs vibrācija kura lika domāt, ka tulīt tilts noleks nost no auto.
Image
Image

Izravēts ksenons, jo lietus laikā sūdīga redzamība. Citiem tagad noteikti to redzot būs smaids sejā. :D
Image

Tad spontāni aiz garlaicības izdomāju uzmest Hazard vecās sasēdušās FK atsperes aizmugurē, likās blatns skats taču tas ir tikai prikola pēc. Uz nākamo sezonu visticamāk būs kaut kas cits, sāk mazliet prasīties pēc komforta un atrast vidusceļu starp nosēdināts līdz zemei un funkcionējoš auto ar kuru var reāli pabraukt.
Image
Image
Image

Maza bildīte ar Ritvara E34, tika izbraukts ar to aparātu arī, stūre rokās liekas ļoti patīkama taču auto pārsēdināts līdz neprātam. :susnaks: :susnaks:
Image

Tad vienu jauku dienu izdomāju, ka vajag pavēdināt mašīnu, mazliet atverot logu un beigās logs sagāžas un priekšu un principā iekrīt durvīs. Ar rokām uzmocīts augšā un nākamajā dienā noņemts apšuvums. Secināts tas, ka ceļot uz augšu logu viņš itkā pret kko atspiežas un pilnīgi durvīm metāls sāk uz āru spiesties līdz nosit sliedi no loga. Itkā kaut kur ķerties sāktu :hvz: dzīšu pie E34 spečuka, lai tas uzmet aci, jo saliekot visu atpakaļ kā bija viņš tikuntā lauž visu.
Image

Un tad atkal mana cietā sakabe pievīla, nolaužot pēdējo stiprinājumu bundulim. Kāds no iepriekšējiem īpašniekiem bija nahrenizejis rezonatorus un sķībi sametinājis visu izplūdi, tādejādi konstanti plēšot gumijas, kas tur visu izpūtēju. Bildē redzamais gateris nav uz ilgu laiku, taču ir iegādāta jauna izplūde kura drīzumā ies virsū. Būs mazliet klusāka un mašīna beidzot skanēs kā normāla mašīna. Mēģināšu uzfilmēt pirms un pēc video. Pēc tam arī visticamāk uz nākamo sezonu tiks uzmetināti jauni stiprinājumi gala bundulim, lai viss ir pa smuko.
Image
Image
Image

Pērkot vajadzīgo priekš HiFi swapa spontāni tiku pie pašaptumšojošā atpakaļskata spoguļa, vadiem visiem vajadzētu jau būt, bet nu ja nebūs tad tirgošu tālāk.
Image

Šeit ir durvju vadi priekš HiFi pīkstuļiem, taču es muļķis būdams neko nesaprotot no vadiem ļāvu čalim nokniebt pasažiera durvīm vadus. Domāju, ka tikai vadi priekš pīkstuļiem ir tie svarīgākie, bet nu beigās tiku izlamāts, ka tā bija liela kļūda, ka viņi tika graizīti :(
Image
Image
Hazard
Posts: 155
Joined: 29 Jan 2019, 22:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Hazard »

Kāda ziņa ļoti slikti? Ja nav nokniebti - plug and play. Ja atkniebi bus vnk jāvelk, jāpielodējas pašam. Te galvenais štekeri, tumbas un pastuzis. Rokas shemas un aida likt konstruktoru tālāk. Bet protams viegli kad nekas nav nokniebts. tik ieliki un saslēdz.
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Savilkts HiFi 95%, ir vēl pāris trūkstošas lietiņas un sīkumi, kas būs jāieķer, bet pa lielam galvenā pravotka ir ievilkta. Tagad arī jāiemācas pareizi caur magnetolu saregulēt visas joslas un frekvences savādāk midbeisus pirž ārā. Krowns zem paklāja arī vēl lipīgs un nekur nekāda rūsa vairs nelien ārā pagaidām. :susnaks: Protams kārtējo reizi liels paldies biedram Jankam par darbu, vadi vēl projām nav mana stiprā puse.
Image
Image
Image
Image

Vecā oriģinālā audio pravotka, diemžēl nesanāca uzbildēt HiFi vadus ārpus auto, bet nu vadu buntes tiešām ļoti atšķiras.
Image

Par laimi mans 525i ir bagātīgs vadu ziņā un bija patīkami uzzināt, ka man jau ir vadi elektro krēsliem. Tie izvlikti ārā virs paklāja ja nu kādreiz spontāni tikšu pie elektro sporta beņķiem. :hvz:
Image
Image

Tika arī savests kārtībā šofera logs, vaina bija tajā, ka par cik viņš man pēdējos gadus ir šķībi gājis ciet viņš bija mazliet salocijis sliedi pa kuru staigā un beigās dēļ lielā spiediena noplēsis nost sliedi no paša stikla. Par cik nekādas superlīmes pa rokai nebija tad vienkārši tika ielikts jauns stikls, satīrītas gumijas kā arī sapūsts kaut kāds lubrikants, lai tas stikls tur foršāk staigātu.
Izplūde arī uzlikta jaunā virsū, man pašam patīk protams. Ir video, bet nu debīlu komentāru dēļ, kas filmēšanas laikā tika izteikti es negribu likt un rādīt. :emo:
Un protams pirmais sniegs, ziemenes lisākas par lisu un jau pirmie kadri kur sāls auto apber ceļu - sezona slēgta un auto iesviests garāžā.
Image
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Lēnām sāk ūdeņi kustēties un detaļas pamazām tiek iepirktas. Pirmais no tādiem daļēji spontānajiem pirkumiem bija mazā Mtech 2 stūre no E30, ir protams jāpāršuj, bet nu tas tagad nav primārais. Pagaidām nomesta malā.
Image

Beidzot arī uzlikts trūkstošais izplūdes kronšteins, kas iet pie kārbas. Apmēram saprasts kā viņam jāizskatas, visticamāk sūtīšu jaunu kaut kad, jo šis tāds padzīvojis izskatās, bet nu pagaidām laikam jau funkciju pilda.
Image
Image
Image

Pilnība savilkti durvju pīkstuļu vadi priekš HiFi, uzsūtīti klipši un daži plastmasi un jauns ZHP kloķis, jo negribēju kaut kādu lēto variantu, kas pie sportiskākas braukšanas var rokā palikt :emo: . Idejas svārstas par to kā viņš izskatīsies, bet nu gan jau iepatiksies. Netā palasot saka, ka ļoti labi iet kopā ar jau esošo E60 šortšifteri. Audio kvalitāte iekš auto pašam tagad ļoti apmierina, labāk nevar gribēt.
Image

Ieliktas arī vasarā iegādātas pasažiera durvis priekšā, nav tās ideālākās, bet vismaz durvju apakšā nav kulaka lielumā caurumi.
Image

Un protams sen pētītais un ilgi gaidītais uzlabojums - Eibach Sportline atsperu komplekts. Pagaidām tiks sapārots ar Sachs amīšiem, laika gaitā varbūt kaut ko pamainīs ja būs sūdīgi, bet nu domāju, ka viss saies. Labāk par TA Technix būs. Arī pasūtītas jaunas 3mm gumijas priekš priekšējām atsperēm, pagaidām tik saņēmu apakšējās, bet drīzumā arī būs augšējās.
Image
Image
Image
Image

Un visbeidzot arī diski :naac: sapratu, ka nav jēgas censties izpatikt te kādam un vajadzēja šos diskus ņemt jau pagāšgad Rondeļu vietā. Rondeļi aizgāja savu ceļu pie cita E34 īpašnieka kurš ir ļoti apmierināts par pirkumu, vēlu veiksmi viņam un lai izpriecājas, taču man prasijās pēc "period correct" izskata un tātad tika iegādāti šie BBS RC replikas diski. Disku parametri - 8J ET20 un 9J ET20 - viss gandrīz pa OEM. Esmu pārliecināts, ka šie nebūs kārtējie diski ar kuriem tiks nobraukts tikai gads. :aleluja:
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by Fretka »

5STAR wrote: 21 Dec 2019, 13:11 Image
Image
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by -AF- »

Blin, viens no ahuennākajiem topiciem, viss čotka, un te hujakš, china RC
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

:hvz: :hvz: :hvz: :hvz: :hvz: :hvz:
Šī tēma jau tika izrunāta pāris lapas atpakaļ, bija jau paredzēts šitos paņemt gada sākumā, bet nu kaut kāda huja pēc, gribēdams citiem izpatikt paņēmu tos Rondell 0053. Pabraukāju, kaut kā pie sirds negāja viņi, katru dienu atskatoties uz viņiem nebija īsti tā sajūta, būtu 0058 tad varbūt vēl padomātu, bet nu to, ka pārdevu absolūti nenožēloju. Tomēr auto tiek būvēts priekš sevis nevis citiem, nav jau viņas tik greizas kā Japan Racing JR9 un kvalitāte arī nav tā sliktākā. Var maksāt 1000 eur par Style 21 vai Style 5 no E31 kuriem vēl roka jāpieliek, kas nozīmē vēl ekstra izdevumi, bet vai tas ir vajadzīgs? :hvz: Pats esmu ļoti apmierināts ar viņiem, domāju, ka neviens nezinātu, ka replikas ja nebūtu pateicis. :susnaks:

Šodien arī uzmestas atsperes ar amortizatoriem aizmugurē, priekša mazliet pagaidīs. Un protams uzmests disks virsū paskatīties kā izskatās. :yo:
Image
Image
Image
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by 5STAR »

Tad beidzot atnāca ilgi gaidītais ZHP kloķis no Kļaviņa, durvju pīkstuļu klipši man un Ritvaram un plastmasas priekš aizmugures kur stiprinājas gan tumbiņas gan HiFi pīkstuļi.
Image
Image
Image
Image
Image

Pēc vairāku mēnešu detaļu gaidīšanas arī beidzot tika salikti apšuvumi durvīm un aizmugurējais dīvāns. Diemžēl dēļ tā, ka Mtech 2 stūres centriņu vairs nevar iegādāties stūre tika nopārdota tālāk, ne lietotu ne jaunu nevarēja iegādāties nekur. :(
Image
Image

Iegādāti arī priekšējie amortizatori kā arī jauni ATE bremžu diski, kluči jau tika iepirkti no lietotāja Krabiz jau pagāšgad pāris mēnešus atpakaļ.
Image

Un tad jau sākās amatiera skrūvēšanās pasākumi. Pirmā pieredze kaut ko priekšā jaukt ārā un darīt pašam, bet nu vismaz gandrījums, ka beigās visu pats saliku un daudz maz saprotu, kas tur vispār ir darīts. Sākam uzreiz ar atsaišu fleksēšanu, ņehuj tur lieki pisināties :susnaks:
Image

Un tad atceroties Hazarda topiku ieraudzīju ļoti pazīstamu skatu. Tajā momentā pilnīgi nolaidās rokas ieraugot amortizatoru uzgriežņus. Bet nu mēģināju pats ar fleksi atdabūt vaļā un mazliet pabojāju statni, pēc tam pielaidu zinošāku klāt un viss pēc tam panesās.
Image
Image
Image
Image

Tad protams viss salikts redzamā vietā, dēļ vietas trūkuma nācās uzlikt visu uz auto, lai saprastu, kas ir kas, kādā stāvoklī viss ir utt. TA Technix atsperes aizceļoja pie cita cilvēka tāpat arī TA amīši. :susnaks:
Vietā nāk jaunās Eibach Sportline atsperes un Sachs amortizatori, protams vispirms pakonsultējos ar cilvēkiem apkārt un palasīju informāciju netā, lai pārliecinātos, ka zemais atbalsts derēs šiem amīšiem.
Image

Tālāk sekoja ziņa no Hazard, ka bremžu suporti esot sūdīgā stāvoklī. Nu neko, braucam uz garāžu un ņemam nost. Draugam darbā nebija ko darīt tākā pieteicās pārlasīt man viņus.
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Liekam visu kopā. Protams tika arī iegādātas 3mm gumijas ne tikai apakšā, bet arī augšpusē ar domu ieķert vēl papildus 6mm sēdinājumu.
Image
Image
Image
Image
Image

Un te jau kadri ar jauno setapu ja nu kāds plāno kaut ko līdzīgu priekš sava E34. Stancīte izslimota un auto atguvis funkcionalitāti. Pašreizējais sēdinājums ir gaumes lieta. :hvz:
Image
Image
User avatar
RitvarsJ
Posts: 91
Joined: 14 Nov 2010, 15:42
Location: Cēsis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by RitvarsJ »

Te viss noteik pareizajā virzienā! Auto saimniekam korekta pieeja uz auto!
Gaidu bildes ar jaunajiem diskiem uz auto!
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7738
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by arniks8 »

Augstums zbis, zemāk nevajag :cool:
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by GG. »

Es redzu e34, es spiežu LAIK :cool:
krabiz
Posts: 388
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by krabiz »

yes yes yooo :cool:
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pieczvaigžņu e34 528i

Post by howitzer »

Agoņ!
Sīkie tagad pērk E34, kaut kur dzirdēts stāsts... :shura:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Locked