Kristapa daily Bora

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

EJANSONS
Posts: 41
Joined: 23 Mar 2015, 10:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by EJANSONS »

labak pastasti kaa tiriji to salonu
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

howitzer wrote:Tieši gribēju minēt, ka prasās vēl kaut kas ar to salonu, jo tikai pārliekot ķebļus, dīvaini izskatās. Darbojies, gan būs labi. :cool:
pacietību! :]
EJANSONS wrote:labak pastasti kaa tiriji to salonu
atļaušos nocitēt GG. par ādas kopšanas procesu. es konkrēti izmantoju otiņu, fairy, daudz silta ūdens un mikrošķiedras lupatiņas.
Spoiler
Show
GG. wrote: Principā, jāsaprot, ka galvenais ienaidnieks šinī gadījumā ir netīrumi uz tauku bāzes. No rokām, visādiem salona tīrīšanas līdzekļiem utt. Ja paskatās uz jaunu ādu, viņa vienmēr ir tāda, kā pusmatēta, nevis spīdīga kā šeit. Tas ir tauks kas jādabūn nost. Jāaizmirst par visiem statoil 14 in 1, COCKPIT EXTERIOR POLISH SCRATCH REMOVER LEATHER CONDITIONER CLEANER. Lielākā daļa ādas līdzekļu ir CONDITIONER & CLEANER. Absurds, jo jācenšās panākt divas lietas - noņemt netīrumus nost un tad uzklāt virsū kondicionieri. A 2 in 1 sanāk viņus nedaudz pašķaidīt un iesmērēt atpakaļ. DDM.

Principā, labākie ieroči ir siltums (atver ādas poras un padara eļļas vieglāk notīramas), ūdens, spēcīgas ziepes, otas un mikrošķiedras lupatas. Tieši mikrošķiedras, nekas cits.

Es izmantoju apaļu otu, saru garumu var piegriezt pēc vajadzības, lai regulētu otas cietību, lai viņa ir stingra, nevis ļumīga. Kautkādu tādu. Jo vairāk sari jo labāk.

Image

Mikrošķiedras lupatas maukas ir dārgas. Izdevīgākā vieta ever ir pirkt viņas virtuves preču veikalā Gemoss. Piecpaka par 3 kapeikām Eur.

http://gemoss.lv/katalogs/majsaimniecib ... x32cm.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Pie šitik netīriem beņķiem es nekautrētos izmantot visstiprākās ziepes, also known as Fairy. Šim solim nevajag nekādus fancy shmancy līdzekļus. Ja ir sanācis mazgāt mājās traukus, būsi pamanījis, ka pēc fairy rokas paliek nenormāli sausas. Viņš noņem visus taukus. Bingo 8)

No sākuma izsūknē visas krokas un vīles ar putekļusūcēju (lai nav lieki jātraumē āda un jārīvē ar smiltīm, kas būs krokās). Ar 1000 slīppapīru apslīpē uzgali, lai nav asas kantes, kas saskrāpēs ādu.

Galvenais ir strādāt pa maziem fragmentiem, galvā iztēlojies līnijas, kubikus, pa kuriem tīrīsi. Pudelē ar pulverizatoru iepildi maksimāli siltu ūdeni un pievieno Fairy. Ar proporcijām var nākties paspēlēties, kamēr dabūn labas, biezas putas.

Paņem divus tīrus spaiņus, un divas mikrošķiedras lupatas. Vienā spainī iepildi maksimāli karstu ūdeni (tik karstu cik rokas var panest), otrā vēsāku, bet arī siltu ūdeni. Superkarstais spainis kalpos tikai lupatas uzkarsēšanai. Iemērc lupatu, lai viņa sakarst, izgriez sausu un liec virsū uz kubika kur darbosies, lai nedaudz uzsildītu ādu, lai viņa atmaigst un "atverās". Pēc mirklīša ņem otu, smidzini uzjaukto līdzekli otā, nevis uz krēsla. Tādejādi varēsi izvairīties no lieka nevajadzīga slapjuma, nokratot otu līdz vajadzigajai mitruma pakāpei. Nevajag lai žļurkst un viss ir slapjšs. Mērķis ir veidot nelielu mitrumu un biezas, bagātīgas putas. Un sāz apļveida kustībām visos virzienos putot to fragmentu. Tad ņem no otra spaiņa lupatu un neļaujot nožūt slauki nost putas. Skalo un slauki, skalo un slauki. Pēc vajadzības atkārto procesu.

Izklausās sarežģīti un tizli, bet kad piešaujās var baigi ātri visu iztīrīt.

Ādu nevar atstāt "pliku" bez eļļām, tāpat kā rokas paliek sausas un sasprēgā, tāpat vajag ādu "pabarot" un aizpildīt atvērtās poras. Lai āda būtu mīksta un nesprēgātu, un būtu aizsargāta no UV. Var paņemt šito kondicionieri, vai kādas citas firmas. Motip, arī ir neslikts kondicionieris, var nopirkt pat Depo. Uzspiež uz jaunas mikrošķiedras lupatiņas, iestrādā lupatiņā, un tad iestrādā ādā.

http://www.meguiars.lv/produkti/car-car ... h-leather/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nu kautkā tā.

Par visiem šiem tematiem var daudz ko pamācīties no šitā keksa.

[youtube]4Bd_IqK5ydU[/youtube]

Veiksmi darbos, un gaidu pirms/pēc foto 8)
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kristapa daily Bora

Post by Archuks »

howitzer wrote:Tieši gribēju minēt, ka prasās vēl kaut kas ar to salonu, jo tikai pārliekot ķebļus, dīvaini izskatās. Darbojies, gan būs labi. :cool:
Bēšie apšuvumi un viss būtu :cool: Šāda kombinācija, manuprāt, pat ir labāka nekā ar gaišajiem paklājiem u.t.t.
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Kristapa daily Bora

Post by UldisUldis »

Archuks wrote:
howitzer wrote:Tieši gribēju minēt, ka prasās vēl kaut kas ar to salonu, jo tikai pārliekot ķebļus, dīvaini izskatās. Darbojies, gan būs labi. :cool:
Bēšie apšuvumi un viss būtu :cool: Šāda kombinācija, manuprāt, pat ir labāka nekā ar gaišajiem paklājiem u.t.t.
gaiši mazie tepiķi uz melnā paklāja arī neizskatītos slikti
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Lai liktu bēšās apšivkas, vajag arī bēšos paneļa apakšdaļu plastmasus, lai būtu smuki noslēgta bēšā kontūra. Un tad jau vajag arī paklāju, viduskonsoli, utt :D (šeit gan nav bēšs paklājs, kuram tur vajadzētu būt)
Spoiler
Show
Image
Nav ko slēpt, plānoju apšivkām vidusdaļas no bēšas ādas, līdzīgi kā zemāk redzamajās bildēs :]
Image
Spoiler
Show
Image
Image
Te tas pats princips citos auto, ka mainoties salona apdares ādas krāsai, mainās tikai krēsli, apšivku vidusdaļas, roku balsts.
Image
Image
šis jau par 90% atbilst tam ko vēlos, klāt nāk bēšās jostas un bēšs roku balsts!
Image
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Kristapa daily Bora

Post by Juzix »

Pēc plāna vajadzētu būt :cool: Teorētiski es padomātu par gaišu paneļa apakšējo daļu
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Bēda, ka salona donors ir no UK un tam paklājs un visi priekšdaļas salona plastmasi, tajā skaitā paneļa plastmasi ir savādāki. Tad jāatrod kāds EU salona donors. varbūt ar laiku uzpeldēs ;)
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Spoiler
Show
Image
Ceturtdien bora paviesojās Baltic Customs Autodarbnīcā, kur pie 290 000km nobraukuma tika pie jaunām detaļām kā:
SKF zobsiksna + ruļļi
GRAF ūdenssūknis
vārpstu blīvslēgi
Contitech celiņsiksna
INA celiņsiksnas spriegotājmehānisms + rullis
8x INA hidrokompensatori
Motul 5W30 eļļa
Mahle eļļas filtrs
Mahle gaisa f.
Mahle degvielas f.
Mahle salona gaisa f.
G12 antifrīza.

Jautrākais, ka zobsiksna bija par vienu zobu nepareizi uzlikta. Pēc pareizas tās uzlikšanas pārregulēts arī aizdedzes moments un degvielas doza.
Pie reizes noskaidrots, ka
*ESP ( es savākšu pats) lampiņa deg panelī, jo ABS blokā ir iznīcis G201 sensors.
*salona apgaismojums dzīvo savu dzīvi dēļ durvju mikroslēdžiem
*pasažiera puses spogulim nestrādā apsilde (ok, to jau pats biju pie zemajāsm temperatūrām pamanījis)

Nezinu vai pieminēju vai nē, bet dažas dienas pēc ziemas riepu uzlikšanas pabiju Mriepās uz savirzi.
No tehniskajām lietām vēl sācis nedaudz slīdēt sajūgs. Ziemā protāms to tā neizjūt, jo ņehuj nesties un drīzāk izslīd riepas nevis sajūgs. Tāpēc ir doma ziemu izciest un pavasarī uzstādīt jaunu DMS + sajūga komplektu + kloķvārpstas blīvslēgu.

P.S. gaidu pavasari :roll: (bilde nav mana, bet būs stipri līdzīgi)
Image
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by Fretka »

885 LM diski? :aiwa:
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Tik daudz man pagaidām žēl diskiem tērēt, lai pirktu oriģinālos LM'us. :emo: Būs tie paši BBS LM Repļiki (kas jau tā bija grūti atrodami uz 5x100), kas gandrīz visās iepriekšējās bildēs jau bija uz boras, tikai pārkrāsoti, ar pulētiem plauktiem un ar skrūvītēm, kas rezultēsies ļoti līdzīgā izskatā kā augstāk parādītie diski.
Spoiler
Show
Image
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Pamazām mērķis, attiecībā uz ar ekstrām piepakotu boru, tiek piepildīts. Kārtējo reizi paldies Baltic Customs autodarbnīcai . Tad nu neliela atskaite par šajā dienā paveikto.
Pirms:
Image
Pēc:
Image
Pirms:
Image
Pēc:
Image
Procesā:
Image
Image

Braucot mājās zvana Mareks no Baltic Customs...
- Nu, olas silda?
- Nesilda. Vai nu drošinātāja vaina, vai apsildes elementu vaina.
- Bet tu drošinātāju vispar ieliki?
- *censored*, ģerevņa! :D

Rīt ielikšu drošinātāju apsildei, un cerams, priecāšos.
Kruīzs - montana! :thumbs:
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Ja tomēr ieliek 44. drošinātāju, tad jau tā elektrība aizskrien līdz sēdekļu apsildes elementiem un silda dibua! :]
P.S. Izņemot salonu, atradu ko tādu, kas salauza visas manas cerības, ka bora Vāczemē piederējusi mācītājam. :?
Spoiler
Show
Image
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Sapucēju diskus. R18x8,5J ET35 BBS LM replikas (psc, lol vetsit, ķīna succ, negliti, jo nawa oem, utt)
Image
Image
Image
Ja kādam interesē sakopšanas process, tad spoiler plss
Spoiler
Show
Pirms... neizskatās jau sūdīgi, bet krāsai daudz kasjaku bija.
Image
plus vienam diskam iepriekšējā saimnieka nodilušo bremžu uzliku dēļ iedegušas metāla skaidiņas
Image
bling bling
Image
stancēnieki ventīļī, lai vieglāk pārpulēt plauktus sezonas vidū.
Image
Image
procesā - plaukti noieti jau ar 1500 slapjo, disku centri saslīpēti
Image
iekšpusēm jauna krāsa
Image
un te uzrāva zajebu uz visu to pasākumu..
Image
bet nu saslīpēju pa jaunu, sagruntēju, atkal saslīpēju un pūtu krāsu. un zinat ko? :D arī krāsu uzcēla, bet laime nelaimē - tikai uz skrūvīšu plaknes.
Image
nu neko. ja krāsa negrib tur turēties, tad ejam krāsā iekšā ar larafēnu
Image
un sapulējam arī skrūvju plakni. uzreiz skats plauktam masīvāks un patīkamāks.
Image
Paldies Vāverim par pērn ieteikto pulēšanas pastu! Ir čotka! :]
Vēl jāuzsūta jaunas 205/40 R18 vasaras riepas un jāspridzina virsū. Stanceri. lūgums pēc padoma. kādas labāk pirkt - ar mīkstiem vai cietiem bortiem? Vieglāk strečosies ar mīkstiem, pareizi?
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by Fretka »

Kurai zemprofila riepai ir mīksts un kurai ir ciets borts? Vai arī es kaut ko nesaprotu
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Kristapa daily Bora

Post by GG. »

Skatos esi nepaklausīgo krāsu smagi taranējis.

Ja man jautātu vai man patīk zelta skrūves, es teiktu nē, bet šeit viss izskatās ļoti labi.

PS. ieēdušos bremžu putekļus ideāli ņem nost IronX
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Fretka wrote:Kurai zemprofila riepai ir mīksts un kurai ir ciets borts? Vai arī es kaut ko nesaprotu
man riepu tirdzniecības vietā piedāvāja ar mīksto bortu un cieto. Ja godīgi, atšķirību nevaru pateikt, jo neesmu abus šos izpildījumus blakus redzējis. bet daži teica, ka ar cieto bortu montējot riepu vieglāk sa3.14st
GG. wrote:Skatos esi nepaklausīgo krāsu smagi taranējis.

Ja man jautātu vai man patīk zelta skrūves, es teiktu nē, bet šeit viss izskatās ļoti labi.

PS. ieēdušos bremžu putekļus ideāli ņem nost IronX
bišķīt sodīju :D
Paldies, GG. jaunskungs!
tie bija kaut kas vairāk par bremžu putekļiem. tas bija rezultāts bremzēšanai ar nodilušām bremžu uzlikām - metāls pret metālu. karstās metāla skaidas iecepušās lakā, ka tikai 240tais vai rupjāks smilšpapīrs līdzēja. Bet esmu ar mieru izmēģināt tevis ieteikto līdzekli.
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
GG.
Posts: 15696
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Kristapa daily Bora

Post by GG. »

Jā, to arī biju domājis, man reiz bija auto, kam viss sāns bija ar tāds. Rūsains un pilnīgi raupjš taustot pēc mazgāšanas. Tas līdzeklis ir dārgs, bet viņš ir straight up maģija.
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

cerams, ka nebūs vajadzība izmantot, bet ja būs - zināšu kādu līdzekli izvēlēties! :cool:
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
User avatar
kristaps.sh
Posts: 494
Joined: 20 Dec 2012, 18:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Kristapa daily Bora

Post by kristaps.sh »

Sapucēti visi diski līdz galam. Iegādātas jaunas R18 205/40 riepas, samontētas (paldies Baltic Customs autodarbnīcai). Kā arī iegādāti 12mm flanči un garākas skrūves priekšai (paldies exe.lv jeb smash).
uzhostējost bildes, pamanīju, ka viss šķībi , bet gan jau domu saprast varēs.
Image
Image
Image
Image
Iegādāti arī priekšējie lukturi ar lēcu miglām.
Image

Gaidu, kad nokusīs baltais draņķis, un tad jau jāliek virsū stansite, vetsit!
Iepriekš:
VW Bora '01 TDI | Tēma šeit
BMW E30 '88 | Tēma šeit
VW Golf MK2 '88 TDI | Tēma šeit
VW Golf MK3 TDI '95
VW Passat B4 2.0 USDM '95
BMW E36 winterbeater '95
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Kristapa daily Bora

Post by -AF- »

Kaut arī pilnībā nesaprotu kas tev galvā darijās kad tu tricārā tds ieliki un pēc tam pārdevi, tomēr man patīk kā tu daries ap šo auto, viss ar gaumi, un prektiski, pielāgojot tādas lietas kā apsilde ikdienas auto u.t.t.
Diski man ar patīk, žēl ka replicas bat nu originālus atrast ir pagrūti un maksā €€€€
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
Locked