Volfsburgs | Honda Civic Si EH3/EG3

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Volfsburgs »

Tikko aizdzinu Siviku uz apskati, pēc mēneša stāvēšanas. Pirms apskates priekšā kreisa pusē samainīju abus šarnīrus, jo viņi bija pilnībā beigti, kaut pirms 20k km uzlikti jauni. Apskatē arī pateica, ka tur arī gultnis ir beigts. Kas ar to riteni noticis. Iespējams dēļ Kandavas kartinga trases, jo tur līkumā, kurš izgāja āra uz ovāla pusapli, bija katru reizi spēcīgs sitiens. :D Pīpināmais man vispār neeksistē uz mašīnas. Nav ne slēdzi, ne pati taure.

Image
Image
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Volfsburgs »

Tā, pabiju izbraucienā kur izpūtu galvas blīvi Sivikam jau pirmajā treniņā. :D Pie vainas mana redze un piedirstā dzesēšanas sistēma. Nezinu kādēļ, bet man pilns radiators un izplešanas trauks ir ar dubļiem līdzīgu vielu. Tie dubļi radiatora korķim blīvējumu padarija neblīvu un braucot treniņu, visu šķidrumu slodzē saspieda izplešanās traukā, līdz ar to motorā šķidrums praktiski nebija. Stulbākais, ka braucot pēdējo līkumu, pamanīju, ka deg "apskaties dzinēju" lampiņa un tad arī pamanīju, ka temperatūra ir kosmosā. :D Iebraucu dalībniek partā, haubi vaļā un secinu, ka sistēmā rodas tāds spiediens, ka gumijas caurules uzpūšas 2x lielākas. :D Tad sāku domāt, saudzēt mašīnu lai aizbrauktu vel uz Ventspili vai pofig, janobrauc ir viens uz laiku, lai vismaz kaut kas ir tanī tabulā. Beigās čomam bija striķis līdzi, tad divas domas nebija, grāvjūdens motorā iekšā un uz startu. :D Pat divas reizes izbraucu, nobraucot no trases ar tvaikiem spiežoties āra no motortelpas. :drive: Viesu namā pat piedalījos dB dragā un aizbraucu uz Ventspili nākamā dienā. :D Domāju, šo sezonu vel mēģināšu nobraukt, jo ja mieŗīgi brauc, viss čill, tik pečka nepūš siltu. :reeka:

Image
Image
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Volfsburgs »

Vel apskate jāmēģina iziet ar šo dzinēju. :D
Image
User avatar
semigallss
Spam addicted
Posts: 6274
Joined: 12 Nov 2011, 00:22
Location: area 69
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by semigallss »

Dubļiem lidzīgā viela vairāk neatgadināja šķidru kaku? Tā parasti izskatas ka tosolā eļļu spiež. Golfam pec tada joka reizes 20 vismaz nācās skalot visu sistēmu pec tam kad radiatoram apmeram stundu tika ar spiedienu laists cauri udens.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
"Ne jau visi kas brauc ar BMW ir idioti, bet visiem idiotiem ir BMW"
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Volfsburgs »

Ne, tas nogulsnes, es zinu kā izskatās. Kaut ko esmu dzirdejis, ka tāds mēsls veidojas, kad ūdens ar antifrīzu tiek sajaukts. :D Nu liekot jauno dzinēju, likšu arī jaunu radiatoru, lai tiktu vaļā no tiem dubļiem.
Image
veeteks
Posts: 102
Joined: 07 Nov 2013, 01:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by veeteks »

Atkal jāskrūvē tas motārs :oops:
Image
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Volfsburgs »

Šis vairs netiks atdzīvināts. :D
Image
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Volfsburgs »

:kiss:
Image
Image
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Juzix »

Nu kas tas tāds ir?
Tagad varēs garāku zāli pļaut?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Volfsburgs »

Tas pats dzinējs, kam izbraucienā izpūtu blīvi. Tagad nomainiju blīvi un bišk pamainiju izskatu. Plusā topikā gandrīz divus gadus klusums bija. :naac:
Image
Image
Image
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by ray112 »

Tak teici ka to pašu vairs netaisities dzīvināt.
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Volfsburgs »

Sveiki biedri! Klusums šeit jau vairāk par diviem gadiem, tāpēc kkas jāiemet vienīgā forumā, kurm man topiks. Apdeitots netika, jo arī īsti nekas tāds netika darīts un pie PC (neskaitot darbā) ar tiek sēdēts 2x gadā.

Tad sākam..

Izpūtu gavas blivi "Izdedzes vīrs 2017". Ar tādu motoru izgāju arī TA un nobraucu līdz sezonas beigām, lejot visu laiku ūdeni dzes sistēma. :emo:
Tad nomainīju dzīves vietu un vajadzēja transportu ar ko tikt uz darbu, jo ar kājam bišk pa talu sanāktu. Tāpēc nācās vilkt āra Hondu no ziemas miega un izmantot līdz nopirkšu daily. Uzmontēju 195/45 R15 kkādas sakatušas ziemenes un braukāju.

Image

Protams lieks piķis daily iegādei neuzradās, tāpēc nobraucu pa sniegu divus mēnešus. :emo: Un jaa, galvas bilīve vel jo projam izpūsta bija. Antifrīzs vairāk par degvielu gāja un salona reti kad siltu pūta.

Tad pienāca pavasaris un jāliek atpakaļ ziemenes bija. Rotas pārdevu, jo viņas izdevīgi nebija sakopt. Par to summu kopā jau JR sanaktu. Uzliku Hondas orģinālos VTi diskus. Ļoti patika, dēļ tā, ka viņi gaiši, bet nepatika, ka ļoti šauri.

Image

Tad braukāju, lēju ūdeni un baudiju dzīvi.. :D Tad man zb palika tie VTi diski un izdomāju likt atpakaļ savus melnos diskus. Pirms to izdariju, nomainiju visus rumbas gultņus un uzliku garākas spilkas, lai varētu likt 8mm flanci melnajiem diskiem.

Image
Image

Tad pienāca ziema un ieziemoju viņu daudzstāveņu pagamā. :D

Image

un šeit atziemots (uzlādēts AKB), lai brauktu uz garāžu gatavot TA un mainīt galvas blīvi.

Image

Pa ziemu sūtiju visādus šikumus OE.

OE antēnas delete kits. (Tagad ir ar OE nerūsējošajām skrūvēm pieskrūvēts viņš)

Image
Image

Tā kā man nebija paspārni, pagriezienu ligzdas kontakti vnk sapuja un sadrupa. Tos ar OE jaunus ar visiem vadiem.

Image

Ak jā, pēc ziemas fake ass Skunk2 aumīnija uzgriežni vnk sadijas. :D

Image

Šeit es notriecu kaķi. Sākumā domāju, ka nekas traks un tik pagriziens salūzis, bet beigās bija salauzts luktura rāmis. :-|

Image

Vel man nepatika numurzīmes izmēri/formā aizugurē uz USDM vāku. Tāpēc pasūtiju belarusa numurzīmi.

Ata.
Image
Sveiki!
Image

Kaut kāds aļika atslega piekariņš sporta +10zs, jo SPOON.

Image

AKB stiprinājums. Šis man kādu laiku pisa prātu, jo ir patāks nekā OE un līdz ar to sitās pret uguns sienu. Pagāja laiks, līdz atklāju, ka tas rada tos sitienus uzsākot braucot.

Image

Tad samainiju kapota trosi, jo bija apvalks iepīsis un trose sprūda, pielīmēts lukturim nolauztais stiprinājums, visas parastās skrūves aizvietotas ar nerūsējoša tērauda.

Image

Tad ķēros klāt galvas blīves maiņai. Ar izpūstu galvas blīvi es nobraucu 5000km. Kādas 20x uzvāriju līdz galam. Pat nobraucu 20km uz 150km/h kad dzes dačiks ir līdz galam. :emo: Reāli domāju, ka galva ir psc. Sametusies un plaisās, bet nuu riskēju dot šo pašu slīpēt un tad riskēt likt virsū. Izrādās, ka pat galva bija ļoti minimāi sametusies. Bloki es ar slīp ripu un roku noslīpēju. :emo: Nopūtu metāla galvas blīvi ar papidus kkādu kapara blīvētāju. Nomainiju ūdenssūkni, zobsiksnu, termostatu, sadalenes blīvsēgu un vārsta vāka blīvi. Saliekot kopā, skaloju dzes sistēmu četras stundas. Sākumā ar ūdeni, tad ar ķīmijām un beigās ar destilētu ūdeni. Iekša ielēju premium antifrīzu G13, kas ķip VAG jaunajiem nāk. :naac: Vārstu vāku nokrāsoju dzeltenu, jo SPOON style.

Image
Image
Image
Image
Image

Magaver Motosprot galvas blīve!

Image
Image
Image

Tad iedevu skrošot bremzēm pakavus un iedevu līdzi arī AKB statīvu. Tā bija slikta ideja, jo viņš savērpās, bet nuu daudz maz izdevās iztaisnot. Tad arī viņu nokrāsoju reizē ar motora pārsega iekšpusi. Grīda arī bija mažliet jāsakopj. Tāpēc visu samazgāju, rūsu virspusējo noberzu un visu smuki sapūtu ar bitumu un vasku. Šortšifteri ar nopūtu dzeltenu.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Tā kā priekša uzlikām atlikums bija palicis 3mm, izdomāju nomainīt visus klučus un diskus. Šoreiz nekādus Speedmaz sūdus un Ferodo, bet visu no Ate. Bremžu diski šoreiz no kkāda Rovera ar Hondas dzinēju, kam ir 4x100un vairs nebūs jāpārurbj skrūvju caurmi no 4x114 uz 4x100, kā tas man bija iepriekš. Uzstādot sapratu, ka diski neder. Nepareiz iznesums. Beigās parunājot ar citiem Hondistiem, saprasts, ka vajadzīgas nefrēzēti Prelūdes pakavi. Un mani frēzētie pakavi no Preūes der tik uz 4x114 diskiem. Ok. Atradu citu bremžu svapu, paņemu sev pakavus un vecos diskus pārdevu ar bremzēm čomam.

Image

Ķeroties klāt aizugurē, sapratu, ka suportiem prasās remkompekts. Izjaucot suportus, sapratu, ka viņus vairs salikt nevarēs. :reeka:

Image

Ok, pasūtu jaunus suportus aizmugurē, rokas bremzes troses, visiem suportiem jaunas vadīkas, kuču turētājus un suportus nokrāsoju dzeltenā krāsa, jo SPOON style.

Image
Image
Image

Kad viss bija sagādāts, sakrāsots, liku kopā. Bet pie pirmā suporta viss apstajas, jo pakavam vītne izbeigusies bija, ko pirms krāsošanas nepamaniju.

Image

Ok, vītnes remkomplekts izručija un viss sagāja.

Image
Image
Image
Image

Tad uzliku aizmugurē stab stienim poliuretāna bukses. Priekša atradu max lētu (14e) augšejo pauktu un pasutiju. Iepriekš uzliku pa 40e un gadu tik gaja. Tas viņiem standarts, ja sēdināta misene. Pa lieam visu nomainiju skrūves uz poliuretānu, uzliku beidzot paspārnus priekšā.

Image

Tad nāca vasaras beigas. Biju samīzies, ka šovasar nemaz nesanāks pabraukāties, tāpēc braucu uz TA pēc melnā kvarāta. Apskatē gāja interesanti. Reāli tehniski viss ir zajebis, tik nepatika USDM gabarīti. Katru gadu esmu ar viņiem gajis TA un izgājis, šogad ne. Zvanija uz Rīgu, tie neļāva veikt atzīmi, ka līdz nākamam gadam man šis defekts jānovērš, tāpēc iemeta divus divniekus.

Image
Image

Ok, sīkums, vismaz TA un divnieki, ko salabot stundas laikā.

Tad izdomāju, ka beidzot vajag diskus, kad uz TA uzliku savas ex Rotas, kuras nu čomam ir. Mēģināju pierunāt, lai notirgo man rotas. Pat piesoliju 300e + esošos melnos diskus, bet džeks neparakstijās un labi vien arī. :D Tad skatijos ss.com katru stundu cerot, ka kkas uzpeldēs, bet huju. Bija vienu brīdi doma, pat ņemt šos, bet nu J9 un tas ir pa traku.

Image

Tad sāku atkal domāt par Japan Racing. Domāju, ņemt tādus pašus, kāds man jau ir viens, bet tik J8. Ok, pajautāju vairākas vietās un visur piegāde ap divām nedēļam, bet man zb gaidīt un man viņi īsti J8 nepatīk, dēļ mazāka plaukta. Tad ss.com uzpedēja šie.

Image

Paši diski man īsti nepatika + vienam Ventspilī tādi pulēti ir un vel LV ir Honda ar tādiem puētiem. Vel zelta vidus vispār likās wanna be Subārs. :D Tad gāja dienas un gruzijos, kad nav ko pirkt. Beigās izdomāju, ka jāņem tie paši JR no ss.com. Šo sezonu nobraukšu kā ir, pa ziemu pārkrāsošu GTR R35 pelēkā, bet beigās zvanot, petuhi nebija izņemuši sudinājumu un sen pāroti. Atkal gruzijos līdz foruma biedrs piedāvāja JR dabūt ar 4d.d piegādi. Tad google atrodot šo bildi, sāku domāt, ka tas zelts varētu iet klāt zilajam.

Image

Tad arī beigās pasūtiju R16 J8 ET20 ar zelta vidu. Riepas paņemu 195/45 R16 Kad viss bija pie manis, braucu montēt riepas un skrūvēt virsū.

Image
Image
Image

Uziekot diskus, Honda kļuva par džipu. :D Un vispār nekāds baudāms skats. Tā kā sev nosoijos vairs atsperes nezāģēt un koilas man nav, tad jābrauc ar tādu pašu.

Image
Image

Bet tad es salūzu. Aizmugurē norāvu 1 vijumu, priekša 2, bet vajadzēja 1.5, jo ir pa zemu..

Image
Image
Image
Image
Image

Aaa, vel sapakoju salonu, kā ir OE. Pārkrāsojot visu izplēsu āra.

Image
Image

Pagaidām šis projekts uzabojumus negūs, jo ir jauns "mazis" projekts Eliots&Enija. :D Tā kā nākamo vasaru vel doma nobraukt kāds viņs tagad ir.

Image
Image

Vienīgi ir doma uzstādīt jaunus spārnu, kas ir iegādāti un jaunu bagāznieka vāku, jo esošie ir ar rūsu.

Image

Vel pa ziemu ceru iegādāties kkādas koilas, lai varētu saregulēt. Nākotnē doma nosmilšot grīdu visu, pārmetināt sliekšņus, kuri jau iegādāti un pārkrāsot.

Image

ZBBBB, baigi gari un garlaicīgi, bet sorry. Fočet ar vairs nemāku un aizmirstu bieži. Šeit vel pāris bildes..

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by Volfsburgs on 29 Sep 2019, 01:49, edited 1 time in total.
Image
User avatar
UldisUldis
Posts: 4504
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by UldisUldis »

Izskatās pēc Inženieru ielas deviņstāvenēm.
Sveikts ar jauno paaudzi - šim projektam laikam vajadzēs vislielākos līdzekļus un pacietību :D
Zālespļāvējs arī zolīds :cool:
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by -AF- »

Nice! Saturīgi!
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
AtmoBenzin
Posts: 11910
Joined: 01 Nov 2012, 16:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by AtmoBenzin »

Bildes smukas, apraksts vietā. Izdarītie darbi godam. Jātiekas nākamajā izbroutsienā. :D
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Ch. »

Nice :]
Apsveicu arī ar jaunajiem projektiem! :D
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
Abit e30
Posts: 1113
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Abit e30 »

Ch. wrote: 29 Sep 2019, 21:20 Nice :]
Apsveicu arī ar jaunajiem projektiem! :D
pievienojos! :naac:
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by howitzer »

Lembergs squatā. xD
Apsveicu ar ģimenes pieaugumu, lai viss forši! :naac: Gonda kā vienmēr zajebis 4otka. :cool:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by Juzix »

Ar ģimenes pieaugumu!
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volfsburgs | Honda Civic Si EH3

Post by nakurilijs »

Apdeits :cool:
Vojīti jau noskatīji?
:dj:
Post Reply