Gustiņa e30 320i un w201 190e

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Man slinkums braukt uz kkādu moiku un dārzā ūdens šļauka uz ziemu noņemta :D

All red būs, ar pārlakotiem lukturiem nevis plēvi :) vai arī MHW :roll: Un lūpa būs IS, bet tas ar vēlāk uz pavasari :)

Zvani, lai paspēju sakopt un satīrīt :D
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
mk2_frukts
Posts: 311
Joined: 18 Dec 2012, 20:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by mk2_frukts »

e30, zems, dzeltenas lampas ļoti patīk šis kombinejums. :D
VW Bora variant IR editon
User avatar
Mikelis
Posts: 3138
Joined: 25 Sep 2008, 23:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Mikelis »

Šodien pie Alfas redzēju :)
Design salonu pats liki?
Kur materiālu atradi? :)
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM 8)
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Tad laikam man ir līdzinieks, vai arī domā vakar, jo šodien biju mājās, bet vakar biju pie Alfas :D

Protams, nepatīk un nedodu kādam citam skrūvēt savu auto :D

Sarunāju aizmugurējo dīvānu, ja vajag kādu gabalu varam kko sabīdīt :D jo man tik cik sēžamo daļu sportsitzei vajag sataisīt un vienu sānu :)
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Mikelis
Posts: 3138
Joined: 25 Sep 2008, 23:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Mikelis »

Hmm, man šķiet, ka šodien, kkad ap tumsiņu :roll: Vēl nočekoju, ka numurs šitāds un izpūtējs tāds pats :hvz:
Es biju abas dienas tur piebraucis ,tāpēc varu neatcerēties :lol:
Stāvēja pretīm RIMI, tuvu ratu būrim :D

Nē, nē - es biju domājis, vai no sākta gala bijis designs, vai pats ieliki :)
Jā, manējam arī mazliet diegi sāk dalīties pakaļiņai un muguriņai. Bet muguriņu ēbrejā pasūtīju mint condition, bet pakaļiņu nepasūtīju :D
Moš vajadzēs kautko ar tevi sarunāt :naac:
Klau un kas ar platajiem bleķiem? Liksi pats, vai vēlies man notirgot? :naac: :D
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM 8)
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Vakar, ap 17, blakus ratu būdai, pretī Rimī :naac:

Ieliku, bija komfortnieki, tad iemetu sitzes no pelēkā un tagad iemetu priekš pelēkā ņemto salonu, tā teikt ietestēt :D Un tāds design nāca tikai daytona violet, zalš design nāca lagūnām un zils kkādām zilajām krāsām :D

Kad dabūšu, tad došu zinu, kas palicis un kāds condition :D

Tie kas bildēs, tagad stāv uz Fetkas ieraksta :D aizvakar saķēru sev vēl vienu setu, kādu dienu jāsametina :D Un nē, paliks man, jo pats gribu zemu un resnu mašīnu :emo:
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Mikelis
Posts: 3138
Joined: 25 Sep 2008, 23:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Mikelis »

Klau, sametini man arī vienu komplektu :naac:
Tu jau pieredzējis :shura: Bet ja vajag, varu braukt talkā - parādā tāpat nepalikšu :D
Daytonām nāca violetiem, lagūnām zaļie, zilajiem zilie un sarkanie bija sarkanajiem, melnajiem un sudrabainajiem :)
Es varu paskatīties savā design edition kataloga tabulā un pateikt precīzi :shura:
Jā, es apsveru domu, ka moš R16, vai R17 platos bleķus vajag :karteris_zems: :D
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM 8)
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Man jau daudzi prasa, bet tagad man toč nav brīva laika lai ar to nodarbotos :D labi ka vismaz sev atrodu kādu pustundiņu ko paņemties ar viņiem :D

ā , par sarkanajiem biju aizmirsis tie toč nāca vairākiem :)

Ej nu atrodi r17 4x100 , vai arī e28 vajag?
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Mikelis
Posts: 3138
Joined: 25 Sep 2008, 23:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Mikelis »

Nu jā, tāpēc R16 arī izskatu :D
Bet R17 priekš e36 varētu uztaisīt, jo tam jau ir labi piemērotas arkas priekš 10j+

Klau, ja tev kkas no e30 touringa vajadzīgs, man tagad viens uz izjaukšanu ir :)
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM 8)
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Tur jau lielāku virpu vajag :)
Daudz ko vajag pelēkajam, bet pagaidām ir tik studenta līdzekļi :emo:
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
nuugjis
Posts: 526
Joined: 16 Jan 2012, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by nuugjis »

pm
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Vienvārdsakot sametināju vēlvienu komplektu ar diskiem un uzmetu 195/50 gumiju. Ir daudz labāk kā ar 45, tā kā 50 arī paliks. :naac: ;) Netīrs un tā, bet nu domu var saprast, krāsa ir vnk ar flakoniņu nopūsta, lai tas disks nav tik raibs pēc metināšanas. Gan jau izdomās kādu toni galu galā nokrāsot :cool: :rolleyes:

Image
Image
Image
Image
Image
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by howitzer »

Gatavojies uz vasaras pusi pieņemt vēl vienu pasūtījumu! :naac:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Fretka »

Nez cik piedāvājumus Gustiņš jau ir noraidījis :aiwa:
Smuki, ir īstās mizas un platums :cool:

Uzzvani man vēlāk vēlreiz!
User avatar
RENIO
Posts: 101
Joined: 06 Jun 2011, 08:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by RENIO »

šādi diski ir daudz labāk nekā ļitaki :cool: :yo:
User avatar
mk2_frukts
Posts: 311
Joined: 18 Dec 2012, 20:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by mk2_frukts »

RENIO wrote:šādi diski ir daudz labāk nekā ļitaki :cool: :yo:
Piekrītu. :cool: izskatās labi.
VW Bora variant IR editon
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Neliels apdeits ;)

Tātad no sākuma nomira pirmais m40b18, iepirku jaunu, iemetu, bet pie normālas dzīvības nevarēja dabūt. Apnika pisties un guvu motivāciju salikt baby M3, kas bija paredzēts pelēkajam, bet tā kā tur nāks kas par desmit vienībām lielāks abās koda daļās, likšu viņu melnajā. Motors tiek pa lielam viss pārlasīts, un aptīrīts.
Vēl jāsagaida blīvēs un daži citi sīkumi no Vācijas un tad +- viss būs ;)
Image
Jaunās šāles un gredzeni jau liktas lietā. Motoru kopā lieku pirmo reizi, tā kā ja viņš ies, es būšu lepns :DD
Image
Arī par vizuālo šim motoram tiek piedomāts un tiek krāsotas alumīnija daļas
Image
Tākā motors būs +- tīrs un smuks, jāsaved kārtībā arī motortelpa. Izjaucam visu priekšu, uzšaujam virtuālo fašku meistaram kas ''labojis'' šo stūri un domājam ko darīt. Tātad jāpārmetina televizors ar ~ pusi no lanžerona jo šis ir no vairāk daļām stiķēts un piemetināts atpakaļ šķībi :tuktuk: Sazinos ar Miķeli, viņš man nogriezīs un atvedīs to dzelzgabalu, par ko viņam liels paldies :yo: [šodien savācu un ir labi, pieliks roku un būs vēl labāk]
Image
Image
Tātad kas vēl ir izdarīts - Nopirktas riepas, atdoti uz strūklu bleķinieki, uztaisīts bomāru dīzeļa fartuks [taivānas fartukam izgriežam vēl vienu caurumu :DD ] Izvākts viss no motortelpas lai varētu ērti pārmetināt un pārkrāsot, uzlocītas jaunas spārnu apakšas un piemetinātas pie spārniem un gan jau vēl kkas
jāizdara - Jānokrāso fartuks,sliekšņi,aizmugurējais fartuks[drift hard or go home] jāsaliek līdz galam motors, jānokrāso bleķinieki, jāieceļ motors/jāiedarbina, IS lūpa, viss kas saistīts ar motortelpu, aizmugurē spārns jākrāso[ja pietiks laika,naudas,spēju tad ir plānā pārkrāsot visu mašīnu jo gandrīz katra detaļa ir ar defektu. Ne top zustand kvalitātē un par bargu naudu, bet tīri tā lai +- tā mašīnas izskatās vienāda] un gan jau vēl tūkstots sīkumi :D
Image
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
User avatar
Mikelis
Posts: 3138
Joined: 25 Sep 2008, 23:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Mikelis »

Kā punktiņš uz I būs vasaras fotoshoots ar vairākiem smukiem touringiem :cool: :)
Sarunāšu Rekordu, viņš noteikti gribēs :D
Ja vajag novadīt, sarīkot un jebko izdarīt ar pasākumu, vai kautko noreklamēt - PM 8)
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Fretka »

Man kaut vajadzēs to ceturto bleķinieku priekš Opeļa :rofl:
User avatar
Gustiņš
Posts: 1324
Joined: 20 Sep 2012, 20:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Gustiņa e30 320i un 318i

Post by Gustiņš »

Neatteikšos no Miķeļa piedāvājuma, ja man kāds piedāvās :D

Un Kārli Tu esi lašara :D būtu atradis kādu trubu[nav maz man sētā] un ieliekot centrā ar vieglu kustību būtu arī ceturtais :bakst: :shura:
Kautkā pie dirss, Tu uzvari par collu, vai jūdzi. Uzvara ir uzvara. / Dominiks Toreto /
Post Reply