Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

šodien beidzot pacēla uz padjomņika paskatīties kas apakšā jādara saraksts diezgan iespaidīģs :D

Sliekšņi zem sēdekļiem jāmaina. stūres pastūzis, stūŗes reikai napiļņiki galos, pakaļā bremzēm principā viss mehānisms+ vara trubiņās tad kautkur itkā vēlviens mazs caurums, tad vēl visādi loriņi, un tikai tad ķeršos pie salona :D :D :D :D, parēķinājām uz 200 velk- metināšana sliekšņiem 50 ls :?
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Android »

Mans subjektīvais viedoklis - nodod lūznī, drusku piekrāj un nopērc golf3 1,9 tdi vai 2,8 vr6 - atkarībā no tā ko gribi - ekonomiski pārvietoties vai "ātri" braukt.
Good morning? No such thing!
User avatar
dzhonsons
Posts: 176
Joined: 31 May 2009, 13:51
Location: Rīga<->Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by dzhonsons »

Nu nav tas b3 ne ar ko sliktāks par sūda mk3 golpu, nav. Ja nu vienīgi opis mēbeles vai lūžņus nav salonā vadājis.
Autor, kas ar tiem b4/5 beņķiem? Mainīt dēļ vizuālā vai kā? Augstuma (pareizāk būtu teikt sēžamvietas slīpuma :D) regulēšana jau vecāko gadu b3 bija.. Ja nu vienīgi kaut kādus elektriskos netaisies likt.
Smukus diskus, sapulēt un būs ok :cool: Vēl var ņemt vērā ieteikumu par ekstru salasīšanu - būs nodarbe un naudu kur likt :D

Bet nu tas 1.8 gan ņifiga neiet, uz gāzes vēljovairāk, tā ka moš tomēŗ nākotnē apdomājies par ko jaudīgāku. Mātei ir 88. gada (vecāks par mani :D) b3, 1.8 monošprice benzīns/gāze. Pāŗvietoties var, bet jādomā divreiz, DIVREIZ! pirms visādiem manevriem :lol:
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Android »

dzhonsons wrote:Nu nav tas b3 ne ar ko sliktāks par sūda mk3 golpu, nav. Ja nu vienīgi opis mēbeles vai lūžņus nav salonā vadājis.
Autor, kas ar tiem b4/5 beņķiem? Mainīt dēļ vizuālā vai kā? Augstuma (pareizāk būtu teikt sēžamvietas slīpuma :D) regulēšana jau vecāko gadu b3 bija.. Ja nu vienīgi kaut kādus elektriskos netaisies likt.
Smukus diskus, sapulēt un būs ok :cool: Vēl var ņemt vērā ieteikumu par ekstru salasīšanu - būs nodarbe un naudu kur likt :D

Bet nu tas 1.8 gan ņifiga neiet, uz gāzes vēljovairāk, tā ka moš tomēŗ nākotnē apdomājies par ko jaudīgāku. Mātei ir 88. gada (vecāks par mani :D) b3, 1.8 monošprice benzīns/gāze. Pāŗvietoties var, bet jādomā divreiz, DIVREIZ! pirms visādiem manevriem :lol:
Uzsvars bija vairāk uz dzinēju izvēli. 1,8 ir praktiski nejēdzīgs - iet ne labāk par 1,9tdi, ēd ne daudz mazāk par labu vr6 - resp. ne šis ne tas. Ja to 1,8 sapucē līdz ~130-140 zirgiem (principā nekas nereāls), tad tas ēdīs vairāk par vr6. Un to pašu standarta 1,9tdi var tīri labi samocīt uz 150-170 zirgiem, pat nejaucoties iekšā motorā.
Spriežot pēc tā, cik šajā lūznī jāiegulda nauda un darbs, kā arī pēc tā, cik maksā kaut vai tāds pats tikai labā stāvoklī, galīgi neredzu jēgu celt šito lūzni.
Turklāt - ja jāmetina sliekšņi, tad puslīdz noteikti tā nav vienīgā vieta, kur ruslans ir iegrauzies - resp. ne auto bet tolmets.
Ja dikti patīk kartupeļuvedamie, tad var sameklēt arī passatj ar pareizu motoru, normālā stāvoklī un ar labu papildaprīkojumu par salīdzinoši nelielām naudām.
Ā, un vēl - šitiem b3/b4 pasātiem by default pie stūres sēdpozīcija ir kā uz poda- stūre pārāk tālu uz priekšu vai pedāļi pārāk tālu uz atpakaļ - resp. pat ar labi regulējamu beņķi dabūt ērtu sēdpozīciju ir grūti. Vienīgais - var likt "spoooorta" stūri ar labu iznesumu.
No visa mana garā bla bla bla pamatdoma - nav vērts investēt naudu/laiku/darbu lūznī, ja par 10Ls dārgāk var nopirkt daudz sakarīgāku eksemplāru.
Good morning? No such thing!
User avatar
dzhonsons
Posts: 176
Joined: 31 May 2009, 13:51
Location: Rīga<->Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by dzhonsons »

Principā, nevaru nepiekrist. Bet, ja cilvēks vēlas, neko padarīt :) Būs vismaz prakse.
Par vietu pie stūres - taisnība. Parasti piebīdos diezgan tuvu un padaudz sagāžu, tad vēl ir ok. Bet parto nav runa šajā topikā :D
Katrā ziņā veiksmi autoram, labprāt redzētu rezultātu. Gan jau būs ok.
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

Piekrītu pēdējās atbildes autoram , prakse ta ir ok, ruslans tiešām nekur citur nav (ir protams mazi mazi mazi aplīši zem arkām un viss, bet parejais ir ok. Man stūres stāvoklis bija ok braucot, B4 sēdekļi domāju dēļ tā, ka augstumu var regulē "sēdvietai". Par to motorīi runājot, nu tā ir kā ir, bet nu kā teikt pabrauks, tad domās meklēs cilvēkus ja vajadzēs motoru swapot (ja kāds te ir darījis daudz varētu pateikt "juridisko daļu" kas tur pēctam jāiet, lai aizbraucot uz TA, paceļot kapotu ieraugot DOHC motoruv ai ko citu nepasūta :dusma: ), bet par iešanu... 200 km tik esmu nobraucis un tā arī īsti nesapratu , te iet te neiet :D :naac: citreiz uz apgonu ja pareizs štepselis verās tīri smuki, citreiz parādās "nothing happens" sindroms :D, kā jau teica jāapdomā divvreiz jo ir 1/2 iespējām NEpabeigt manevru :naac: , bet nu kas neriskē tas nedzer .... grāvi.. :drive: :reeka:
User avatar
Nixon
Posts: 2224
Joined: 25 Mar 2009, 02:38
Location: Valmiera, Mazsalaca
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Nixon »

Par praksi runājot... paskatamies uz Ūtutū E30! :mhm:
Image
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Android »

binladens wrote:Piekrītu pēdējās atbildes autoram , prakse ta ir ok, ruslans tiešām nekur citur nav (ir protams mazi mazi mazi aplīši zem arkām un viss, bet parejais ir ok. Man stūres stāvoklis bija ok braucot, B4 sēdekļi domāju dēļ tā, ka augstumu var regulē "sēdvietai". Par to motorīi runājot, nu tā ir kā ir, bet nu kā teikt pabrauks, tad domās meklēs cilvēkus ja vajadzēs motoru swapot (ja kāds te ir darījis daudz varētu pateikt "juridisko daļu" kas tur pēctam jāiet, lai aizbraucot uz TA, paceļot kapotu ieraugot DOHC motoruv ai ko citu nepasūta :dusma: ), bet par iešanu... 200 km tik esmu nobraucis un tā arī īsti nesapratu , te iet te neiet :D :naac: citreiz uz apgonu ja pareizs štepselis verās tīri smuki, citreiz parādās "nothing happens" sindroms :D, kā jau teica jāapdomā divvreiz jo ir 1/2 iespējām NEpabeigt manevru :naac: , bet nu kas neriskē tas nedzer .... grāvi.. :drive: :reeka:
Ja liec motoru no cita pasāta (tb šitādā pašā bundžā) tad csdd vispār neko - nekas nekur nav jāreģistrē. Jāreģistrē pārbūve 2 gadījumos:
1. Ja benzīnnieka vietā liec dīzeli
2. Ja liec tādu motoru, kurš šim pasātam standartā nav nācis - piemēram 4,2 V8 no audi :D
P.S. Vēlreiz silti iesaku apsvērt domu par šī lūžņa likvidēšanu un vietā paņemt ko sakarīgāku ;)
Good morning? No such thing!
juriz
Posts: 311
Joined: 27 Jul 2004, 20:30
Location: Asari
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by juriz »

binladens wrote:šodien beidzot pacēla uz padjomņika paskatīties kas apakšā jādara saraksts diezgan iespaidīģs :D

Sliekšņi zem sēdekļiem jāmaina. stūres pastūzis, stūŗes reikai napiļņiki galos, pakaļā bremzēm principā viss mehānisms+ vara trubiņās tad kautkur itkā vēlviens mazs caurums, tad vēl visādi loriņi, un tikai tad ķeršos pie salona :D :D :D :D, parēķinājām uz 200 velk- metināšana sliekšņiem 50 ls :?
A ko ta gribējās no veca lēta auto? Šitiem ir normāli, ka pa tik cik nopērc, līdz labam stāvoklim vēl tik pat jāieliek. Gadās jau veiksmes, bet nu kā saka - izņēmumu apstiprina likumus.
200Ls pat ir lēti, it sevišķi, ja to nedara pats, un tur jau darbs pieskaitīts.

Par motoru patreiz aizmirsti, ja tas iet, priecājies. Ja tur ķerās kādā brīdī, varbūt pietiek degvielas filtru pamainīt, gan mazo, ja tāds vispār ir, un oriģinālo.

Var jau būt, ka sveces jāmaina, t.i. pirmā brīdī tās vienkārši aizlej, ja pa strauju uzdod gāzi, un tās netiek galā ar savu pienākumu, t.i. nav normāla dzirkstele.
User avatar
harcho
BMW E36
Posts: 2001
Joined: 01 Nov 2005, 14:41
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by harcho »

Man sencim shitaada pasteete, un vienu gan gribu teikt, ja gribi remontos paarmaksaat kaadas 5as veertiibas tad droshi uz priekshu :naac:

Mans faaters piekopj kaartiigu faatera braukshanas stilu, kursh nav griezt pillu pulksteni pie katra krustojuma, bet taaaapat luuzt vinsh..

Zonde(es) vinjam tur chakareejaas, hadene bira kopaa, bremzes utt utt..

Bet nu kameer es biju jaunaaks, man ar likaas, ka passat ir must have satuuneet :D
Image
686 clothing. Deelji, sleepes, zaabaki, stiprinaajumi. Iespeejas iegaadaaties un
apkopt inventaaru par ljoti patiikamaam cenaam. PM or 26441043
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Android »

harcho wrote:Man sencim shitaada pasteete, un vienu gan gribu teikt, ja gribi remontos paarmaksaat kaadas 5as veertiibas tad droshi uz priekshu :naac:

Mans faaters piekopj kaartiigu faatera braukshanas stilu, kursh nav griezt pillu pulksteni pie katra krustojuma, bet taaaapat luuzt vinsh..

Zonde(es) vinjam tur chakareejaas, hadene bira kopaa, bremzes utt utt..

Bet nu kameer es biju jaunaaks, man ar likaas, ka passat ir must have satuuneet :D
Hmm, manam sencim ir tāds kasaac tikai 96. gada un dīzelis - tiek griezts uz nebēdu (kā nekā sencim šitas pirmais dīzelis, pirms tam 40 gadu pieredze ar benzīnniekiem) - taisīts tiek reizi gadā uz tehnisko - i tad pa ~150-200Ls sataisa visu, ieskaitot apkopi ;)
Reāli ja trāpās labs eksemplārs tad iet tiešām ilgi un cītīgi ;)
Good morning? No such thing!
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Android »

Idejai ;)
Image
Good morning? No such thing!
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

Nu šis eksemplārs nav sūdīgs, apakšā tie sliekšņi izrādās ir kautkur aiz pakaļējā sēdekļa starp sēdekļiem un bagāžnieku... , un arī tas pats radies tikai tāpēc, ka 3 gadus laukos stāvējis, braucot labi ja 1 reizi mēnesī un pēdējo pusgadu vai vairāk vispār nekustināts (atstāts nolemtībai)..., citur visur ir ok, es pat teiktu ka grab salīdzinoši maz (aizmugurējās durvis jāpievelk, bet pārējais ir ok, jo nācās braukt pa bedrainu gruntofku bija pat ļoti ok :) sačiņīs un būs ok, pirms 3 gadiem, jau tika liktas stiprākas atsperes, pioneer skaļruņi, maģis u.c lietas..., kā runājām ar džeku, pa 500 var nopirkt pasātu vizuāli labā stāvoklī, kur nav nekādas garantijas ka viņš tāds arī ir, tad vēl gāze jāliek, sertifikāts jādabon u.t.t., a te viss gatavs, pielabo nokrāso un ir ok..., kā teikt ja rokas ir no īstās vietas visu var sataisīt par konfekti...

Pašam gribās pamocīties un tad jau redzēs sitīs gaisā un viss..., šajaš brīvdienās pats braukšu sākšu ķimerēt paralēli meistaram, + pamācīšos jāmaina lampočkas ručkas durvīm un vēl visādi nieki...
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Melnais »

Nevēlies ielikt kādu bildi, lai tauta zin, par kādu verķi ir runa?
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

Bildes būs brīvdienās moš pirmdien kad tikšu līdz viņam ar fotoaparātu, atrodas otrā rīgas galā ;(
User avatar
Android
Admins
Posts: 6909
Joined: 14 Jun 2004, 11:08
Location: nenoteikta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Android »

binladens wrote:Bildes būs brīvdienās moš pirmdien kad tikšu līdz viņam ar fotoaparātu, atrodas otrā rīgas galā ;(
Labāk tiec līdz viņam ar tramvaju/trolejbusu/autobusu vai kaut vai ar riteni vai kājām. Ar fotoaparātu varētu sanākt lēni un neērti ;)
Good morning? No such thing!
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

Labas dienas topics turpinās..., vopšem jautri ar to passātu izgājās..., teicu snecim pērkam lietotu reiku un miers :dusma: nē meistars pierunāja labot...- salaboja par stingru pagriezt nevar :dusma: noņēma atdeva akal remontēt, tagad tjipa gatava, bet tikuntā 2 reiz cietāka kā vajadzētu (krustojumā ar vienu roku pagriezt nevar slīd roka pa stūri :dusma: , stūre taisni ir itkā būtu pagriezta par 90 grādiem sakarā ar reikas maiņu :rofl: , spedometrs kā nerādija tā nerādija :D, un temperatūra vēlaizvien ir 110 grādi pēc datčika laigan reāli ir normāla temperatūra 90 :D, kas par prikolu vēl nezinu. Bagāžnieka durvis aizvĒRĀS ar 100 reizi, tagad vairs neaizveras, rīt slēdzene jāmaina, bet who da f**** cares, mašīna iet un iet ļoti labi priekš sava vecuma :drive: atbraucām līzd sencim viss čotka, gāze neiet pirmdien uz gāzes apkopi un tehnisko (pa ceļam kkur spedometra trosīti jānomaina...., bet arī par to who cares zato pilns balons ar gāzi :D :D :D, sataisīs un varēs ~400km maukt bez izdevumiem + vēl pusbāka bendžas :D :drive: riepas ziemas viss čotka, tākā pirmdien vakarā iespējams ja būs pie mājas sabildēšu, un iešu ar meistaru lamāties :D ar tādu stūri dzīvot nevar :dusma:
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

dubult posts čo za n....
User avatar
laurisko
Posts: 1087
Joined: 01 Oct 2007, 13:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by laurisko »

VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
https://www.facebook.com/StikluMeistarslv
AUTOSTIKLI
User avatar
SmallDeree
Posts: 1412
Joined: 01 Mar 2009, 20:41
Location: Sigulda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by SmallDeree »

Jāāāā! Pasātus smuki vari uzcelt! :yo: Lai izdodas.
Post Reply