Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

laurisko nezini to spidometra trosīti baigi grūti pašam nomainīt, prost es te apsveru idejas ko darīt, lai nezaudētu laiku?

Kāds moš zin kur svētdienas dienā kādu detaļu dabūt :D? vai kādam ir kāds passats uz izjaukšanu?
User avatar
laurisko
Posts: 1087
Joined: 01 Oct 2007, 13:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by laurisko »

Nav traģiski nomainīt! :wink: Panelis diezgan jāpajauc!
trosi mēģini pa privātajiem ss.lv tirgoņiem pazvanīties paprasīt!
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
https://www.facebook.com/StikluMeistarslv
AUTOSTIKLI
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

Šodien izgāju TA, psc tiešām par izbrīnu (tahometrs neiet stikls ieplaisājis, pavarotņiks ieplaisājis, krēsls slikti kustās un vēl 100 mazas lietas NEVIENA DEFEKTA (kā jau vecai mašīnai simbola pēc nebīstama korozija :rofl: pakatijās nekur piesieties nevarēja un viss :D, bet nu riepas ar kurām atstāja ir PSC, slīd vienkārši aboldenna , es vispār nebiju braucis ziemā izbraucu uz ceļa un HONEY IM HOME :D :naac: , uz skanstenes sameta bishi :D, atpakaļ braucu pie luksafora ātrie 100metrus šļūca :D pie sarkanā šķērsām apstājās, es tālāk vienā luksaforā pa sarkano aizbraucu, jo jēga bremzēt ja tas neko nedod? :dusma:

Kāds zin TUMBĀM atvilkt vadus (uz priekšējām apakšā, grūti?, cik saprotu panelis jājauc nost un durvju opšivka (nu man jāmaina lai būtu vieta tumbām tur tagad bardačoks No.101 :reeka: bet who cares shiftojas labi slīd vēl labāk, ko vēl var vēlēties :drive:
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Foxijs »

tak ieliec kādu bildi no tā aparāta :reeka: citādi visiem atliek vizualizēt :aiwa:
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

Šodien akal izgāju tīrīt aizmirsu fočiku, rīt no rīta braucu ārpus rīgas taps sabildēts ;)

Šodien nesanāca tā arī pašam bruakt, aizveda mani, nav bendzīns jātērē kas ta man :D :naac: paspēšu vēl atslidināties :drive:

Anyway paņēmu fočiku līdz bildi uztaisīju

Ja nu kāds zin ar to ka mašīna nav kustināta visas tās durvju gumijas ir "čerez ž**** un ziemā piesalst durvis tā, ka jālauž ar 2 rokām vaļā, nav kautkāda smēre pūšamais vai somethen ideja, kā tās gumijas dabūt normālas...?
Attachments
passats
passats
motorider
Posts: 16
Joined: 15 Oct 2010, 21:28
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by motorider »

DUS noperkams specials silikons gumijam, maksa ap 1.5 ls :cool:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Juzix »

+1
Ir gan smērējami, gan pūšami flakoniņi. Pirms saliem un pirms auto mazgāšanas visu nosmērē un viss būss :cool:
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

Es jau vakar ar parastu pušķidro eļļu iesmērēju, jau daudz labāk palika :D, principā arī šitā der...,

Kā jau pirmais auto ir service manuāļi daX>..., izjaucu pakaļu un apstājos, ar gribēšanu iztīrīt bagāžnieka paklāju iestrēga viss, ārā viņu dabūt nevar :D :D, + vēl bagāžnieka durvīs neiebraucu, tur samorezi kas nekur neiet :shock: :shock: ir caurums obšivkā ir caurums metālā, bet tas nekur neved tukšums tur :hvz:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17021
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Juzix »

binladens wrote:Es jau vakar ar parastu pušķidro eļļu iesmērēju, jau daudz labāk palika :D, principā arī šitā der...,
Gudri tas nav, jo eļļa saēd parasto gumiju ;)
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

tas nav gudri, paldies ka pateici, bet iesākumam pāris dienās jau nesaēdīs, atmazgās ar fairy un ieziedīs ar to special figņu, rīt iepirkšu, ... 1 durvis sačiņītas 4 to go :D, restaurācija pilnā sparā, rīt uz mazgāšanu, ja dabūšu zināt kā izdabūt to paklāju :D
User avatar
karlis
Posts: 3455
Joined: 23 Apr 2009, 10:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by karlis »

tā jau tie auto top par nopisteņien.. bet nu vismaz pasātam raibākas mūža beigas :D
User avatar
dzhonsons
Posts: 176
Joined: 31 May 2009, 13:51
Location: Rīga<->Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by dzhonsons »

Ieziežot gumijas ar eļļu? :reeka:
Tik pat labi tavs e36 vai kas tev tur ir, kļūst par nopisteni mirklī, kad tu brauc slidināties - redz spīdzini motoru un pastāv iespēja ieslīdēt kkur.
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

da nē tur tā problēma ka auto 2 gadus or so stāvājis izbraucot labi ja reizi pāris mēnešos, un ap tām gumijām (tb uz viņām visur ir smiltis ūdeņi un vēl visādas substances, man prost vienīgais kas bija pa rokai bija eļļa, jo ručķas viņiem ir vienkārsi elle, plīst kā mušas, negribētos jau 3 dienā salauzt, zato nepiesalst vairs! :naac: tikuntā rīt ieskriešu statiķī iepirkšu to speciālo ziedi kautkur noberzīšu tās gumijas un apkārt tām (tagad no smiltīm brūns viss pēēēē....,

Kāpēc mūža beigas...???, es pieņemu ka tev ir lielāki bojājumi kā tikai nenozīmīga korozija .... šim auto mūžš tikai tagad sākas, tas auto jau bij norakstīts uz lūžniem es izglābu parakstoties uz viņu... un izrādās nav tik traki kā visi mālē :D
User avatar
dzhonsons
Posts: 176
Joined: 31 May 2009, 13:51
Location: Rīga<->Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by dzhonsons »

Btw, jautājums tev: vai pagriezienrādītāja un logutīrītāja ručkas der no mk2 golfa? Vismaz vizuāli vienādas, stūre arī tāda pati pēc skata. Muterīte 2reiz jau nolauzusi (nezinu kā viņai tas izdevies :lol: ) - jāgatavojas trešajai reizei :D
User avatar
Alien
Posts: 4130
Joined: 01 Aug 2005, 16:10
Location: Ķekava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by Alien »

dzhonsons wrote:Btw, jautājums tev: vai pagriezienrādītāja un logutīrītāja ručkas der no mk2 golfa? Vismaz vizuāli vienādas, stūre arī tāda pati pēc skata. Muterīte 2reiz jau nolauzusi (nezinu kā viņai tas izdevies :lol: ) - jāgatavojas trešajai reizei :D
B3 ir tādas paša ručkas kā MK2 no 88-91
AR_159 :drive:
binladens
Posts: 70
Joined: 04 Jun 2010, 09:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pirmais auto un "Kā pāŗvērst passat mk3 par auto"

Post by binladens »

man ar jāmaina, bet ne tāpēc ka nolauztas, jo nav nolauztas, bet tāpēc ka neklaķš un pavarotos neatlec, turpina pavarotņiks degt :naac: man ta po bet aizmugurē :dusma: paldies par to, ka pateicāt ka der no mk2, zināšu no kā vēl der.., man arī motors no mk2 (gandrīz )
Post Reply