Pērku E46 330ci

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Locked
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pērku E46 330ci

Post by Archuks »

GG. wrote:
Ch. wrote:un var izbaudīt kā minecraft grafikas navigācija tevi ieved vienvirziena ceļā pretējā virzienā :] :D
:reeka:

Šitais. Nekad neesmu sapratis kāpēc visi tā dzenās pēc tā 16:9, jēga apaļa nulle. :susnaks:
Jo pilnāks, jo garāks (c)
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
User avatar
Martinss
Posts: 4874
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Martinss »

GG. wrote:
Ch. wrote:un var izbaudīt kā minecraft grafikas navigācija tevi ieved vienvirziena ceļā pretējā virzienā :] :D
:reeka:

Šitais. Nekad neesmu sapratis kāpēc visi tā dzenās pēc tā 16:9, jēga apaļa nulle. :susnaks:
Nav jāspaida BC poga, lai visus datus redzētu uz paneļa zem nobraukuma, jo visus BC datus rāda iekš 16:9? :think: Hz, citu pielietojumu tam ekrānam neesmu atradis. :shura:
User avatar
GG.
Posts: 15716
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by GG. »

Varbūt vienīgais, bet tāpat neko vitāli svarīgu tur nerāda. Āra temp uzliek instrumentu panelī un deģa lampiņa iedegās, kad vajag. Nu vienīgi garākos maršrutos noder range, lai zini kad pildīties uz bāņa. :hvz:
User avatar
UldisUldis
Posts: 4527
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by UldisUldis »

nu man vizuāli patīk, kā izskatās. es saprotu, ka jēgas nav nekādas, bet ar visu minecraft grafiku salons tomēr uzreiz šķiet modernāks :hvz:
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pērku E46 330ci

Post by Juzix »

UldisUldis wrote:
nu man vizuāli patīk, kā izskatās. es saprotu, ka jēgas nav nekādas, bet ar visu minecraft grafiku salons tomēr uzreiz šķiet modernāks :hvz:
Liels +1
Salons bez 16:9 izskatās baisi nabadzīgs
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by -AF- »

smith wrote:
-AF- wrote:Tad labāk ieteiktu labu aftermarketa 16:9 ar kādu jaunu android
Chomam ir. Dainavins pasvaigs, ar 5.1 androidu , izskatās vizuāli loti piestāv kopumā, un funkcijas kā norm android telefonam. Tik cena ap 500e
Esmu dzirdējis, ka ļoti slikta audio kvalitāte tiem aftermarket androidiem. Vari kko par to pateikt varbūt?
Tikai lētučiem vai vecajiem, jaunajiem un normāla līmeńa pārspłau visus HermańuKartonus kopā ńemtus ;)
Teikšu kā ir stock e46 stereo ir ateja
Harmankardon ir vecs noguris sūds, un par to naudu tu ieliksi daudz labāku jaunu stereo aparatūru ;)
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

Juzix wrote:
UldisUldis wrote:
nu man vizuāli patīk, kā izskatās. es saprotu, ka jēgas nav nekādas, bet ar visu minecraft grafiku salons tomēr uzreiz šķiet modernāks :hvz:
Liels +1
Salons bez 16:9 izskatās baisi nabadzīgs
Nesāc man te šito. :shura:
Pirkt/nepirkt auto dēļ tetra izšķirtspējas teļļuka ir dumjākais iemesls ever. :aiwa: Baisi nabadzīgi izskatās tie 236 krāsu toņi tajā 16:9. :D
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

-AF- wrote: Teikšu kā ir stock e46 stereo ir ateja
Harmankardon ir vecs noguris sūds, un par to naudu tu ieliksi daudz labāku jaunu stereo aparatūru ;)
+ milzīgs pluss šim. Un nē, nav obligāti jāliek 20 collu sabvūferi un jābūvē podiumi, utt. Pietiek oriģinālo skaļruņu vietās ielikt labus aftermarket, lai skanējums izmainītos pamatīgi. Bet nu ārtemats jau panesās.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Fretka »

Wtf, kas vainas Harman Kardon? Jūs esat klausījušies to stereo sistēmu automašīnā, kam tā nav līdz klinķim nojāta? Esmu klausījies arī Bose, BMW Hi-fi un kādas tik vēl ne sistēmas un tiešām neredzu vainu savā H/K. :hvz: Esmu arī labu laiku nodarbojies ar mūziku un vismaz neliela daļa muzikālās dzirdes man ir :D
Tiešām neuzskatu, ka tā sistēma ir tik peļama :think:
User avatar
Ch.
Posts: 10523
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by Ch. »

Fretka wrote:Wtf, kas vainas Harman Kardon? Jūs esat klausījušies to stereo sistēmu automašīnā, kam tā nav līdz klinķim nojāta? Esmu klausījies arī Bose, BMW Hi-fi un kādas tik vēl ne sistēmas un tiešām neredzu vainu savā H/K. :hvz: Esmu arī labu laiku nodarbojies ar mūziku un vismaz neliela daļa muzikālās dzirdes man ir :D
Tiešām neuzskatu, ka tā sistēma ir tik peļama :think:
HK ir okei kamēr nesāc iedomāties, ka tā ir mega sistēma ar ko pierībināt stajankas.
un parasti tie kas HK nodirš, paši dzīvo ar mūzikas sistēmu, kur baganā stāv mega milzīgs sabis kas bagažnieka kiškas grabina tieši tik skaļi lai nevarētu dzirdēt visus kropļojumus kas nāk no nejēgā pārgriezto xplod tumbiņu augšām. :shura:

Protams, HK nav nekas giga mega, bet tā imho ir normāla, adekvāta sistēma. Sevišķi ņemot vērā to cik mega liels sūds ir e46 standarta muzons. :shura:

:offtopic:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
nitrous_oxide
Posts: 265
Joined: 14 May 2016, 23:18
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by nitrous_oxide »

howitzer wrote:
-AF- wrote: Teikšu kā ir stock e46 stereo ir ateja
Harmankardon ir vecs noguris sūds, un par to naudu tu ieliksi daudz labāku jaunu stereo aparatūru ;)
+ milzīgs pluss šim. Un nē, nav obligāti jāliek 20 collu sabvūferi un jābūvē podiumi, utt. Pietiek oriģinālo skaļruņu vietās ielikt labus aftermarket, lai skanējums izmainītos pamatīgi. Bet nu ārtemats jau panesās.
Lai vai kā, bet skaņa E46 arī ar HK stockā sūkā.
E46 HK < VW Passat B6 stock audio
1970 Dodge Charger R/T
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by -AF- »

Nu b6 ir liels mīnuss, visi ārā dzird tavus roza pop trakus :D


, es nesaku ka HK kā tāds ir sūds, tas viennozīmīgi ir labāks par stock, tikai ja tāda nav mašīnā, speciāli instalēt iekšā ir lieki, jo visām tumbām vidēji ir 15 gadu, tās vairs neskan tik labi, tamdēł labāk par to summu ielikt labus aftermarket.
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Ch.
Posts: 10523
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by Ch. »

-AF- wrote:Nu b6 ir liels mīnuss, visi ārā dzird tavus roza pop trakus :D


, es nesaku ka HK kā tāds ir sūds, tas viennozīmīgi ir labāks par stock, tikai ja tāda nav mašīnā, speciāli instalēt iekšā ir lieki, jo visām tumbām vidēji ir 15 gadu, tās vairs neskan tik labi, tamdēł labāk par to summu ielikt labus aftermarket.
+1, speciali instalet HK ir DDM. :naac: Bet pērkot auto, ir patīkami ja mašīnā jau ir HK. :]
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
smash
Posts: 1391
Joined: 09 May 2010, 19:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by smash »

Tak S90 bagažniekā un viss kārtībā
Visa veida apdruka uz praktiski jebkura auduma virsmas kā arī Uzlīmes!
Un protams arī Izgatavoju Flančus visiem auto,visos izmēros,visās konfigurācijās. 5mm-110mm biezumā. /// PM vai 22oo2959 ///
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by Volfsburgs »

Man Hondai ir četras tumbas OE un tas ir rare. :reeka:
Image
#MR
Posts: 2021
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by #MR »

dzīvoklis bez tepiķa pie sienas arī izskatās dikti tukšs
User avatar
jaaniss
Audi 80
Posts: 2878
Joined: 11 Feb 2005, 14:22
Location: Jelgava
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pērku E46 330ci

Post by jaaniss »

Par MB tēmu
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... enonj.html" onclick="window.open(this.href);return false;
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by kars »

amg dīzelis :ohoho:
Кто разбирается тот разбирается...
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by -AF- »

Tas 3.0 tāds pisiens anusā, ksonstrukcija galvai un sprauslām ir psc, problēmu nav tikai pirmajiem 2saimniekiem, tālāk labāk akā iestumt
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
UldisUldis
Posts: 4527
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by UldisUldis »

Joprojām aktuāli, Lexus nepiedāvāt.
Locked