Pērku E46 330ci

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

UldisUldis wrote:
Melnais wrote:Nopērc atmo supru. :mhmmm:
Cik zinu, tad Atmo nebrauc ar supru. Un kā būtu ar nē.
:reeka: Bļeeeeee :cool:

Melnais, ej dirst. Goda vārds. Lūdzu, lūdzu, ej dirst. Visa foruma vārdā es Tevi lūdzu. Patiešām. No sirds.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Melnais »

howitzer wrote:
UldisUldis wrote:
Melnais wrote:Nopērc atmo supru. :mhmmm:
Cik zinu, tad Atmo nebrauc ar supru. Un kā būtu ar nē.
:reeka: Bļeeeeee :cool:

Melnais, ej dirst. Goda vārds. Lūdzu, lūdzu, ej dirst. Visa foruma vārdā es Tevi lūdzu. Patiešām. No sirds.
Kāpēc? Tu te drīksti atkārtoties par bmw rulzību un es nedrīkstu?
Howitzer, ej dirst. Goda vārds. Lūdzu, lūdzu, ej dirst. Visa foruma vārdā es Tevi lūdzu. Patiešām. No sirds.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

Melnais wrote:
howitzer wrote:
UldisUldis wrote:
Melnais wrote:Nopērc atmo supru. :mhmmm:
Cik zinu, tad Atmo nebrauc ar supru. Un kā būtu ar nē.
:reeka: Bļeeeeee :cool:

Melnais, ej dirst. Goda vārds. Lūdzu, lūdzu, ej dirst. Visa foruma vārdā es Tevi lūdzu. Patiešām. No sirds.
Kāpēc? Tu te drīksti atkārtoties par bmw rulzību un es nedrīkstu?
Tieši tāpēc. Jo cilvēks neteica: "Kādu auto man izvēlēties par 5k eur?", vai arī "Kas labāks - Lexus vai BMW?", bet gan skaidri un gaiši norādīja, ka vēlas nopirkt konkrētu auto. Ko Tu lien visām pudelēm par korķi ar to savu hlamu, kuram sapuvušas durvis? Nopirki tādu? Malacis! Forši braucas? Nu, super! Ej, pavizinies. Juzik, tak nobano viņu, lūdzu.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Melnais »

howitzer wrote:
Melnais wrote:
howitzer wrote:
UldisUldis wrote:
Melnais wrote:Nopērc atmo supru. :mhmmm:
Cik zinu, tad Atmo nebrauc ar supru. Un kā būtu ar nē.
:reeka: Bļeeeeee :cool:

Melnais, ej dirst. Goda vārds. Lūdzu, lūdzu, ej dirst. Visa foruma vārdā es Tevi lūdzu. Patiešām. No sirds.
Kāpēc? Tu te drīksti atkārtoties par bmw rulzību un es nedrīkstu?
Tieši tāpēc. Jo cilvēks neteica: "Kādu auto man izvēlēties par 5k eur?", vai arī "Kas labāks - Lexus vai BMW?", bet gan skaidri un gaiši norādīja, ka vēlas nopirkt konkrētu auto. Ko Tu lien visām pudelēm par korķi ar to savu hlamu, kuram sapuvušas durvis? Nopirki tādu? Malacis! Forši braucas? Nu, super! Ej, pavizinies. Juzik, tak nobano viņu, lūdzu.
Tu esi lohs. :cry:
User avatar
MissL
Posts: 20469
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by MissL »

Melnais, Howis nav lohs... un ja kaads sheit ir lohs, tad man prieksh Tevis ir sliktas zinjas. :]
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Melnais »

Nu tad izdzēš mani no šejienes un nav problēmu :] varēsiet dirst par mašīnu, kuru neviens nepārdod.
User avatar
MissL
Posts: 20469
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by MissL »

Nu man personiigi ir aizdoma, ka tad, ja Tev 15 beernu teevs jautaatu kaadu mikroautobusu labaak pirkt, lai paarvadaatu savu famiiliju, Tu vinjam saaktu staastiit par 213-400 hp un IS 300 kravnesiibu. 8)
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
Ch.
Posts: 10521
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by Ch. »

haha, atrast labu un kautcik pilnu 330i manuāli vispār ir stragls.
dīzeļi ir pill dyrs un dēļ tiem arī liekas, ka e46 maksā 3k max. Tikko kā sāc meklēt kautko kas nav pēc traktora skanošs spaiņa krāsas universālis, saproti, ka jēdzīgu e46 zem 5k pa lielam nav. :D

Katrā ziņā iesaku pagaidīt. Gan toreiz, kad ar tādām pašām prasībām kā topika autoram, pirku savu 325i, gan toreiz kad fāterim paņēmām 330i (abi manuāļi, abi ar klimu, xenonu, kruīzu, paku, apsildāmām sportsitzēm, parkingiem utt), auto meklēšanas process aizņēma pusgadu. :D
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
Martinss
Posts: 4874
Joined: 04 May 2006, 11:29
Location: pieRīga
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Martinss »

UldisUldis wrote:
kriss.r wrote:46 kuutinja ar 2.0 dizeliiti aizies fl protams , dragreisaa arii deerees ja uzcipos :coconet:
Nu nē, dīzeli vairs negribu, it īpaši 4cyl..
Par max pilnu fl 3.0d vēl varētu padomāt, bet tur atkal vecā dziesma ar sprauslām, spararatiem, turbīnām.
Nu labi 3.0 benzīnam arī ir divmasTnieks :D
Par 4cyl dīzeli piekritīšu. BMW vispār sākās no 6cyl. :]
Ja auto kārtīgi apskata un izkrata, tad domāju, ka nav jābaidās arī no 3.0d. :roll:

M54 bija arī eļļas sūkņa problēmas, ja nemaldos.
http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=833891" onclick="window.open(this.href);return false;

edit: Un Melnais p*sās prom no šīs tēmas. :|
User avatar
Ch.
Posts: 10521
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by Ch. »

Ja ir iespēja nepirkt ar dīzeli, tad labāk nepirkt ar dīzeli. :shura:
Tas ir pavisam cits auto, kad tur nav kļekkļekkļek un var dot redlainā 8)
Es nemāku to paskaidrot un gan jau to racionāli var pamatot ar kautkādu reduktora/kārbas attiecību un jaudu konkrētos dzinēja apgriezienos, bet raksturs tam auto ir pavisam citādāks un ja kādreiz interesē pabraukt sportiski (nevis tupa nostartēt no luksofora, kur kkāds FL 330d pec čipa varētu iet apmēram līdzīgi m54) tad e46 gadījumā benzomanuālis ir daudz labāka izvēle
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
Archuks
BMW
Posts: 12868
Joined: 13 Sep 2004, 20:30
Location: Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pērku E46 330ci

Post by Archuks »

UldisUldis wrote:Meklēju E46 330ci, manuāli, bez gāzes, vienalga kādu virsbūvi, vēlams 2003.-2004. gada.
Paciņa, melnie griesti, 16:9, sportsitzes utt arī nenāktu par sliktu.
Varbūt kāds kaut kur slēpjas, jo sludinājumos nekā nav, izņemot zilo kupeju ar pārliktu stūri.

Foršu 2.5 arī labprāt apskatītos.

Varētu arī uz maiņu, pretī dotu 2007. gada Volvo V50 2.0d :think:
Pa 5k Vācijā kaut ko atrast ir praktiski nereāli. Kā jau Ch rakstīja, ir vienkārši jāmeklē, regulāri čeko ss.lv, auto24.ee un arī autoplius (var izlekt arī kas labs). ŠO Igaunijā izcēlu pa 4300 EUR. Aprīkojums pašvaks, bet cipars adekvāts.
EVO X SST / RACE CAR INCOMING
Image
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Melnais »

Kad es pirku savejo, tika apsvērts e46 330i, ss.lv bija 2 tādi l, viens ar lpg ots bez, abi sapuvuši un pa 2,5 pakām. Un kad ens nopirka savējo, visi te rēca par cenas augšanu utt, tagad atrodiet tādu. :mhmmm:
Martinss - nē 8)
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

Ch. wrote:haha, atrast labu un kautcik pilnu 330i manuāli vispār ir stragls.
dīzeļi ir pill dyrs un dēļ tiem arī liekas, ka e46 maksā 3k max. Tikko kā sāc meklēt kautko kas nav pēc traktora skanošs spaiņa krāsas universālis, saproti, ka jēdzīgu e46 zem 5k pa lielam nav. :D

Katrā ziņā iesaku pagaidīt. Gan toreiz, kad ar tādām pašām prasībām kā topika autoram, pirku savu 325i, gan toreiz kad fāterim paņēmām 330i (abi manuāļi, abi ar klimu, xenonu, kruīzu, paku, apsildāmām sportsitzēm, parkingiem utt), auto meklēšanas process aizņēma pusgadu. :D
Rēcīgs tas fakts ir, true. Pēc idejas, benzīna kapsētai (lauķi jau plēš matus no galvas ārā) vajadzētu maksāt kapeikas, jo visiem tak vajag kūti, spaiņa krāsu, melnu salonu, 800ņūtonmetrus un 4l patēriņu uz simta.

Un pievienojos viedoklim par dīzeļa nerulzību, mēģinot sportot - ir pārbaudīts. :shura: Ja gribas neķītru griezes momentu, izpist X5 pie krustojuma un salauztu pakaļējo tiltu, tad droši var pirkt dīzeli, ja gribas atsaucīgu gāzes pedāli un patīkamu apgriezienu līkni, kā arī šaujošu izpūtēju (because racecar :] :] :] ) un mazāk problēmu ar dzinēju, ņem vien benzosu. :]
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Fretka »

Atvainojos par offtopic, bet varbūt tas palīdzēs pievērst uzmanību. Juzik, tiešām nevēlies nobanot pamuļķi? Protams, daudzi teiks "tak nee eu ira baigi retsigi hue hue lexus joki tak hue hue", bet reāli zajebal visos topikos to mēslu lasīt. Tā kā Mārtiņam viss ir pie dirsas, tad tam nav jēgas prasīt

Pa tēmu - jāpiekrīt, ja izdodas atrast labu 3.0 benzīnu dīzelīša cenā, tad way to go
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

Fretka wrote:Atvainojos par offtopic, bet varbūt tas palīdzēs pievērst uzmanību. Juzik, tiešām nevēlies nobanot pamuļķi? Protams, daudzi teiks "tak nee eu ira baigi retsigi hue hue lexus joki tak hue hue", bet reāli zajebal visos topikos to mēslu lasīt
+++
ATLAJST MELNAJS!
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by -AF- »

Ch. wrote:Ja ir iespēja nepirkt ar dīzeli, tad labāk nepirkt ar dīzeli. :shura:
Tas ir pavisam cits auto, kad tur nav kļekkļekkļek un var dot redlainā 8)
Es nemāku to paskaidrot un gan jau to racionāli var pamatot ar kautkādu reduktora/kārbas attiecību un jaudu konkrētos dzinēja apgriezienos, bet raksturs tam auto ir pavisam citādāks un ja kādreiz interesē pabraukt sportiski (nevis tupa nostartēt no luksofora, kur kkāds FL 330d pec čipa varētu iet apmēram līdzīgi m54) tad e46 gadījumā benzomanuālis ir daudz labāka izvēle
Fl 204hp ar samēra traku čipu m54to piesmej un pat łoti konkrēti, vienīgi tad jāpasūta atlaižu karte dīzełservisā ;)

No manu skatu punkta, ja grib feinu brīvdienu auto tad labi nopakots 330ci
Ja +-ikdienas kupeju 330cd
Ja tīri svētdienai un pasportot tad nesapuvušu e36 un iekšā m54b30 un špricen mai cicen
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Pērku E46 330ci

Post by Juzix »

Melnais wrote:Nu tad izdzēš mani no šejienes un nav problēmu :] varēsiet dirst par mašīnu, kuru neviens nepārdod.
Ok
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

Juzix wrote:
Melnais wrote:Nu tad izdzēš mani no šejienes un nav problēmu :] varēsiet dirst par mašīnu, kuru neviens nepārdod.
Ok
Image
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
TAGIL
Posts: 84
Joined: 21 Jul 2011, 21:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by TAGIL »

Pēc dažām dienām būs pārdošanā,sterils 330i sedans manualis,feislifts,pilna Mpaka,16:9 un viss pārējais..cena 4500e
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15201
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Black President »

Sur tur vek japielabo pirms tirgot? :grudaks: :]
ZX
Locked