Pērku E46 330ci

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

User avatar
Kaspars
Posts: 3509
Joined: 07 Jan 2014, 23:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Kaspars »

kars wrote:
Kaspars wrote:Bet modernāks kā E36
Ar ko 46 ir pārāks par 36?
Neskaitot ekstras, salona apdari, ergonomiku, diazainu, utml.
Tīri no performance viedokļa :think:
Bundžas stingrība un alumīnija piekare, citu neko nevaru iedomāties :think:
Modernāks arī bija domāts kā vairāk ekstras, salona apdare u.t.t.
Par performance neko neminēju, lai gan M54B30 ir pārāks par E36 M52B28
Braucu ar MK5 GTI
User avatar
Kaspars
Posts: 3509
Joined: 07 Jan 2014, 23:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Kaspars »

Ch. wrote:
Kaspars wrote:Sterila E30 kupeja ar vismaz 2,5, OEM mtech2 u.t.t.
EDIT: Vairāki Volvo :emo:
Haha, kad atrodi sterilu 325i (rūpnīcas m20, nevis sa*istu ar "plīti") kupeju ar rūpnīcas Mt2 zem 6k padod ziņu :]

:offtopic:
Ņemu savus vārdus atpakaļ, tagad patiešām nav. Man šķiet, ka vēl pagājušogad varēja atrast.
Braucu ar MK5 GTI
User avatar
UldisUldis
Posts: 4532
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by UldisUldis »

kriss.r wrote:46 kuutinja ar 2.0 dizeliiti aizies fl protams , dragreisaa arii deerees ja uzcipos :coconet:
Nu nē, dīzeli vairs negribu, it īpaši 4cyl..
Par max pilnu fl 3.0d vēl varētu padomāt, bet tur atkal vecā dziesma ar sprauslām, spararatiem, turbīnām.
Nu labi 3.0 benzīnam arī ir divmasTnieks :D
User avatar
kars
Posts: 3464
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by kars »

Kaspars wrote: Par performance neko neminēju, lai gan M54B30 ir pārāks par E36 M52B28
Motorus neminēju, jo viegli swapojās, (~1,5k jautājums) tā pat arī 325mm e46 bremzes
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
UldisUldis
Posts: 4532
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by UldisUldis »

Negribu neko swapot un arī trases auto man nevajag, vajag šā gadu tūsktoša daily braucamo ar max daudz ekstrām un tādu dzinēju, kāds tur nācis jau no rūpnīcas.
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15201
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Black President »

Skaties kadu Kia ceed
ZX
User avatar
UldisUldis
Posts: 4532
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by UldisUldis »

Man jau ir V50, kia ceed būtu tieši tas pats.
User avatar
kars
Posts: 3464
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by kars »

UldisUldis wrote:..vajag šā gadu tūsktoša daily braucamo ar max daudz ekstrām un tādu dzinēju, kāds tur nācis jau no rūpnīcas.
e46 330 :x
varbūt MB :think:

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... bjigm.html
Īpašais piedāvājums
Кто разбирается тот разбирается...
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28627
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

Un, runājot par E90, tas auto ir vēl tupāks un tizlāks par E46. E36, E46, F30 (jā, F30, nē es nesajaucu ar E30, jā es tiešām tā teicu) ir prikoļna, bet E90 ir klerku un miskastes maisa jaciņu nēsātāju auto. Jā, kaut kādam pēc piena braucējam un Instagrama pavēlniekam E90 šķitīs ļoti "BMWish" un kaut kādas, pozitīvākas izjūtas par, teiksim, piekto golfu vai Audi A4 tajā auto ir, bet, ja gribas naskāk pavizināties, tad noteikti E46. Daļas lētākas, auto liekas asāks, foršāks. E36, protams, ir vēl zajibisāk, bet tie praktiski visi nopisti (lol, it kā E46 nebūtu) un vairāk sapuvuši, turklāt 328i E36 atrast tagad praktiski nav reāli.
Uzprasi Edmundam (lietotājs Nitrous Oxide), viņam reizi mēnesī uznāk mēnešreizes un viņš brēc par to, ka grib pārdot savu 330to kaupīti, ja notrāpīsi uz pareizo ciklu, tiksi pie laba auto.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28627
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

UldisUldis wrote:Man jau ir V50, kia ceed būtu tieši tas pats.
p.s. - es esmu braucis abos un pat E36 ir krietni pizdatāk, sorry. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
UldisUldis
Posts: 4532
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by UldisUldis »

howitzer wrote:Un, runājot par E90, tas auto ir vēl tupāks un tizlāks par E46. E36, E46, F30 (jā, F30, nē es nesajaucu ar E30, jā es tiešām tā teicu) ir prikoļna, bet E90 ir klerku un miskastes maisa jaciņu nēsātāju auto. Jā, kaut kādam pēc piena braucējam un Instagrama pavēlniekam E90 šķitīs ļoti "BMWish" un kaut kādas, pozitīvākas izjūtas par, teiksim, piekto golfu vai Audi A4 tajā auto ir, bet, ja gribas naskāk pavizināties, tad noteikti E46. Daļas lētākas, auto liekas asāks, foršāks. E36, protams, ir vēl zajibisāk, bet tie praktiski visi nopisti (lol, it kā E46 nebūtu) un vairāk sapuvuši, turklāt 328i E36 atrast tagad praktiski nav reāli.
Uzprasi Edmundam (lietotājs Nitrous Oxide), viņam reizi mēnesī uznāk mēnešreizes un viņš brēc par to, ka grib pārdot savu 330to kaupīti, ja notrāpīsi uz pareizo ciklu, tiksi pie laba auto.
Par Ens kupeju viskaut kas dzirdēts, pēdējais kaut kad spamā no viņa paša, ka rūsas dēļ tūlīt no bazāžnieka izkritīs gāzes balons :D Un kaut kā negribu pirkt auto ar gāzes plīti. Bet par attiecīgu cenu var domāt :think:
User avatar
Black President
Spam addicted
Posts: 15201
Joined: 11 Nov 2013, 13:11
Location: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Black President »

Lel leleeleleleeelll nu [censored] blyat , VETSIT TEV GAZE TA KA UZREIZ -500 EUR
ZX
User avatar
GG.
Posts: 15717
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by GG. »

A Tu taisies ar to auto braukt? Ja tā, tad pašam nāksies likt gāzes plīti, jo tas patēriņš nav adekvāts tā auto kalibram.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28627
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Pērku E46 330ci

Post by howitzer »

UldisUldis wrote:
howitzer wrote:Un, runājot par E90, tas auto ir vēl tupāks un tizlāks par E46. E36, E46, F30 (jā, F30, nē es nesajaucu ar E30, jā es tiešām tā teicu) ir prikoļna, bet E90 ir klerku un miskastes maisa jaciņu nēsātāju auto. Jā, kaut kādam pēc piena braucējam un Instagrama pavēlniekam E90 šķitīs ļoti "BMWish" un kaut kādas, pozitīvākas izjūtas par, teiksim, piekto golfu vai Audi A4 tajā auto ir, bet, ja gribas naskāk pavizināties, tad noteikti E46. Daļas lētākas, auto liekas asāks, foršāks. E36, protams, ir vēl zajibisāk, bet tie praktiski visi nopisti (lol, it kā E46 nebūtu) un vairāk sapuvuši, turklāt 328i E36 atrast tagad praktiski nav reāli.
Uzprasi Edmundam (lietotājs Nitrous Oxide), viņam reizi mēnesī uznāk mēnešreizes un viņš brēc par to, ka grib pārdot savu 330to kaupīti, ja notrāpīsi uz pareizo ciklu, tiksi pie laba auto.
Par Ens kupeju viskaut kas dzirdēts, pēdējais kaut kad spamā no viņa paša, ka rūsas dēļ tūlīt no bazāžnieka izkritīs gāzes balons :D Un kaut kā negribu pirkt auto ar gāzes plīti. Bet par attiecīgu cenu var domāt :think:
Nemīz, viss tur normāli. Spamā pilns ar lohiem.

Patēriņš nav baigi mazs, bet, ja piķis nav problēma, vai arī ikdienā nav jābrauc 500km, tad pie dirsas mazas ragaviņas un lejam `98to sporta Lukoilu. :]
Gan jau, ja nebrauc kā pusdaunis, tad kkādos 12 litros var iekļauties.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Melnais »

Nu, es izvēlējos lexus.
User avatar
UldisUldis
Posts: 4532
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by UldisUldis »

Melnais wrote:Nu, es izvēlējos lexus.
Bez šī jau nu nevarēja :D

Esmu sēdējis gan ISā, gan pats braucis ar NX300h no salona, nu man riebās. Tas NX it kā 60 pakas, it kā kruts, bet tik tizls, salons nesmuks, interfeiss pretīgs un ne sūda negāja uz priekšu. Ja man būtu jāpērk Lexus, tad tādu nekad nepirktu. Ne jaunu, ne vecu.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Melnais »

Nx300h :reeka: nav fwd? :urb: ne, nu kādus is, gs var skatīt..
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Melnais »

Nopērc atmo supru. :mhmmm:
User avatar
UldisUldis
Posts: 4532
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Pērku E46 330ci

Post by UldisUldis »

Melnais wrote:Nx300h :reeka: nav fwd? :urb: ne, nu kādus is, gs var skatīt..
Nezinu, bet vienīgais, kas man tajā auto patika, bija ventilējamie sēdekļi.
Arī ir braukts ar GS300 ar slaveno 2JZ, bet paldies, nē paldies.
Melnais wrote:Nopērc atmo supru. :mhmmm:
Cik zinu, tad Atmo nebrauc ar supru. Un kā būtu ar nē.
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Pērku E46 330ci

Post by Melnais »

Nu tad es nezinu. Cadillac cts? 3,6 v6 rwd.
Locked