pārdod w124 coupe

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by nakurilijs »

burnauts wrote:
MissL wrote:Ziemas misenei neviens komplektaaciju un vizuaalo neskataas. ;)
Nevajag lietot taadu terminu attieciibaa uz normaalu auto, tad arii nebuus diskusiju.

Ziemas misene ir RWD auto par cenu liidz 500 eur, ar TA vismaz liidz pavasarim un braucosha.
Pajautāsu velreiz cik šeit ir to mağisko ziemas miseņu pa tādu cenu ar apskati un rwd? Te žurkas pa 1500e brauc skatīties kā ziemas misenes, kaut kā tās neiekļaujas šajā definīcijā...
Neviens nebrauc skatīties lūžņus par 1500€, vnk ierēc.
Būs grūti benzīnmersi ar kārbas un/vai sajūga defektu notirgot, jooooo tas nebūs pa lēto nekurā variantā. Tādu auto cilvēks labāk nopirks bez propāna un tiem 2 defektiem pa 2000€, lai viss ir čotkā.
Tādēļ arī tas auto joprojām ir tirgošanā un cenas izmaiņas neko nedos, nu ja nu vienīgi pa 499€.
Tā vienkārši ir.
:dj:
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

Kas jums ir pret to gāzi? Joprojām leğendas par sausajiem motoriem? Bail par ke-jetu? Tam kejetam ir 25+ gadu, tur problēmas sāksies ātrāk vai vēlāk neatkarīgi no gāzes esamības. Ja principā nepatīk gāze nav tak sarežğīti izņemt.
900e par ejošu mersi arī ir smieklīgi, kupejas nekad nav bijušas lētas un īsti nekādas alternatīvas arī viņam nav, e36 ir citā kategorijā un e34 kupejas ar kuru varētu salīdzināt vienkārši nav.
No manas puses cepiena nav, netaisos viņu par katru cenu pārdot, bet tākā ir iesākts cits auto kuru varbūt pabeigšu šogad tad mersin varētu piekerties tikai nākamgad un vienkārši negribas lai viņš gadu stāv bezdarbībā. Bet tādēļ jau man nav viņš jaatdod par lūžņu cenu.
User avatar
Fretka
Posts: 16435
Joined: 17 Jul 2009, 14:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by Fretka »

Nekas nav pret gāzi, vienkārši lielai daļai cilvēku (arī man tajā skaitā) gāze nepaceļ automašīnas vērtību.
Un nav veselīgi reaģēt uz katru postu un censties uzvarēt internetu. Protams, ka lielākā daļa komentāru ir eļļas pieliešana ugunij, lai jautrāka lasāmviela. Katrai automašīnai ir savs pircējs un, ja tu uzskati, ka tā cena ir adekvāta, tad tādu tu to arī atstāj un lai topiks stāv tur, kur stāvējis.
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

Nu es cenā nemaz gāzi neesmu rēķinājis, ja kādam viņa nepatīk varu izņemt, bet tas cenu nemainīs. Par gāzi diskusijas sāka citi, man tik pirmajā postā ir pieminēts ka ir gāze. Un man nav grüto padiskutēt, šeit vel ir sakarīgi komentāri uz kuriem atbildēt salīdzinot citus pārdošanas topikus. Plus topiks vismaz ir aktīvs :D
nakurilijs
Spam addicted
Posts: 5322
Joined: 03 Apr 2015, 13:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by nakurilijs »

Gāzi noņemot caurumu nekur nebūs?
:dj:
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

nakurilijs wrote:Gāzi noņemot caurumu nekur nebūs?
Nu būs viens carums bagāžniekā, bet jā, šis jau nav e36 ko var sametināt un nogrūzt kā mint, šis uzreiz janodod lūžņos :?
User avatar
kretīns
Posts: 1819
Joined: 26 Oct 2009, 23:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by kretīns »

Baigi dārgi
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: pārdod w124 coupe

Post by howitzer »

Melnais wrote:Nu tad beidz cepties, izmaini sludinājuma tekstu, lai man kā potenciālajam auto pircējam nav jau saknē jazin, ka pērku miskasti. Bet tāpatbtaja mašīna busbvel tik pat jāiegulda, lai novērstu visasa problēmas.
Tu neesi nekāds potenciālais pircējs, tikai pizģiš visos "pērk/pārdod auto" topikos savu "ja nu krievs nāks, sausmas tada cena" vienīgo patiesību. :aiwa:
Atvainojiet par ārtematu. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Melnais
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by Melnais »

So? :wtfck:
User avatar
Jūda
Spam addicted
Posts: 2525
Joined: 27 May 2009, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by Jūda »

godīgi sakot esmu šokēts, ka nav aizgājis. Uztaisi smukas perekupu bildes, samet sskā un gan jau kāds pāvels izdomās patēlot brigādi purčikā :cool:

Tie, kas dirš pa cenu ir gejiunvolksvāgenisti
burnauts
Posts: 50
Joined: 17 Feb 2015, 23:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: pārdod w124 coupe

Post by burnauts »

Pārdots, varam slēgt.
Locked