Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
pron
Posts: 1
Joined: 21 Oct 2015, 10:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by pron »

Sveicināti.
Kādas atsauksmes par konkrēto modeli ?
Ir / nav vērts?

https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... clkdb.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by Edmunds »

Vecs, bet braukt ar tādu ikdienā ir :cool:
Noteikti labāka izvēle priekš ikdienas auto par e46 :cool:
MMMax
Posts: 125
Joined: 25 Feb 2014, 20:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by MMMax »

Bija iepriekšējais auto s60 2.4D, automāts..
Ko var pateikt, labs darba zirgs.
Pats galvenais skaties stūres reiku, jo tā ļoti bieži ir bojāta un ir jāmaina. Tad vel skaties vai nekas negrab priekšā, jo atceros ka mainīju reizi 6 mēnešos bukses un nobraukums nebija tik liels,Latvijas ceļi..
Par motoru runājot, gāja ideāli, nomainīju visas siksnas, eļļas, un bēdu nezināju.
Pārejais jau standarts..
http://www.cnclatvia.lv/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by ray112 »

Pazinjam tads bija, tik manuala karba. Man jau patika, gaja ljoti labi, tik divmasnieks grabet saka, bet nu automatam ari ta problema atkrit. Ja netrakoja tad ari 5l/100km var dabut mierigi kruiza sezot. Minuss ir diezgan liela grieshanas radiuss, vietas kur b5 pasatu apgriezu bez problemam, to nedabuja rinki.
User avatar
ValtersZ
Posts: 24
Joined: 22 Apr 2015, 12:42
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by ValtersZ »

http://www.volvoklubs.lv/" onclick="window.open(this.href);return false; tev palīdzēs
Jaucu E46 automobiļus detaļās !
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by howitzer »

Tak nobanojat kāds to pajoli
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Volfsburgs
Posts: 8966
Joined: 16 Dec 2012, 23:34
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by Volfsburgs »

Forša un priekšā sēdošiem ērta mašīna. Mazs patēriņš un ik gadu dažās bukses jāuzmaina.

Mīnuss, ka aizmugurē maz vietas un priekšējās stoikas ļoti resnas, kas pasliktina redzamību šoferim (ja ir pīpētāj paka virsū, tad vispār :emo: )

:D
Image
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by ray112 »

Aizmugure toch vietas maz , tas nu taisniba.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by howitzer »

Bija šitāds Boeings ģimenē. Tourings gan. Ko par to auto var pateikt... Nuuu, priekšā sēdošajiem ļoti ērts. Krēsli kā lidenē, comfy un lielus gabalus ļoti patīkami braukt. Salonā nav pārāk skaļš, arī nekas īpaši negrab. Aizmugurē gan mazliet emo. It sevišķi tas apmāns, jo no ārpuses tas auto izskatās liels, bet aizmugurē sēdēt nav forši. Līdz veikalam vai Makdonaldam var pieciest, bet, ja gribas ar drauģeļiem ceļot pa Latgali, tad labāk pameklēt S80. Tas D5 ne sūda neiet. Ok, tūlīt te visādi 100zs fani bļaus, ka tas auto lido, bet uz to masu nehuja nekas tur nekustas. :aiwa: Neiet, taču arī netērē. Kaut kādus 5/6l ņammā. Tomātkārba ir šausmīga. Ar manuāli neesmu braucis. Tomāts arī šitiem ir pavāja vieta, mēdz izjukt. Izjuka gan mūsējam, gan 2 pazīstamu cilvēku auto. Apgriešanās rādiuss tam auto ir jebatj emo. Man liekas, ka priekšējie riteņi tam auto sagriežas par max 5 grādiem, jo, lai kaut kur apgrieztos, labāk manevru ieplānot laicīgi. :aiwa:
Auto ir galerts un atsaucība uz stūri ir ļoti vāja. Bundža pārāk nerūsē. Riktīgs mājsaimnieču auto, ar kuru aizšaut uz Depo pēc tūjām un kaķu smiltiņām. Elektronikas gremlinu maz, kā arī hadene izturīga. Īsāk sakot, foršs auto penzonāram, bet jauniešiem tas ir tas pats, kas vilkt džinsu jaku ar aitādas apkakli, kombinācijā ar jostas somiņu, kura sašūta no maziem ādas gabaliņiem. :aiwa: Principā, es teiktu, ka tas ir jaunais Ceškas/Burbuļa aizvietotājs. Kur vien skaties, pilna dirsa ar šiem auto.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Laapsta
Posts: 3241
Joined: 13 May 2013, 01:49
Location: Vienīgā pilsēta kas nav lauki - RĪGA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by Laapsta »

2.4d chipots iet loti ok, aizmuguree vietas tieshaam nav.. un diezgan paskalsh motors.. aa un automaats rij ap 9
DYXBY
no krustojuma vienmēr izbraucu pirmais
User avatar
Matiiss_T
Posts: 904
Joined: 24 Aug 2013, 14:17
Location: Rīga - Centrs
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by Matiiss_T »

2.4 d5 ir samērā kluss, it īpaši salīdzinot ar 2.5 dīzeli...un jauda tam ir pietiekama, cēliens labs, ja nav nofists.
Vietas aizmugurē tiešām nav, s80 ir vienīgais, kam aizmugurē ērta sēdēšana

Sent from telefons
GOT SMOKE? I don't
User avatar
Klobsters
Posts: 59
Joined: 20 Mar 2014, 14:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by Klobsters »

Man jau šķiet, ka daudz vieglāk būtu palīdzēt, ja pateiktu, ko no autiņa sagaidi. Cik cilvēkiem tur paredzēts ietilpt, cik uz bāņiem atvilkt, cik ilgi zem mašīnas gulēt. :D
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by howitzer »

Laapsta wrote: un automaats rij ap 9
Kā? :emo:
Tak D5 ir izslavēts ar to, ka neko neēd.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
VuskansDavis
Posts: 2362
Joined: 29 Apr 2014, 23:03
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by VuskansDavis »

pa pilsētu mīcoties varētu dabūt viņam 9. draugs jau 3 gadus brauc ar s60 2,4d manuāli un neizbraucot no pilsētas, kompis rāda 7l uz simta. ņemot vērā to, ka šiem volvo kompis rāda stipri mazāk nekā ir realitātē, tad daudz neatpaliek
:latvija:
User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by ray112 »

Vot par to ka neiet man ar likas dirshana, manualis ar otro iespiezot pedali vnk norauj sakeri uz sausa asfalta bez problemem. Nu ja tas saucas neieshana prieksh standarta auto, tad laikam teksta autors ikdiena ar ko 4litrigu brauc. Paterinsh atkarigs no ta ka brauc. Ja pedal to metal, tad tur ne tik 9 litri pilseta bus, bet gan jau vairak, ja mierigi uz 100km/h tad ap 5 nav problemu dabut.
#MR
Posts: 2021
Joined: 14 Jun 2004, 13:31
Location: Ventspils
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by #MR »

+1 augstākminētajam. ar manuāli iet labi
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by ganga »

ja tomāts plānā, tad pirmais, kas jāskatās ir, vai atpakaļgaitā iemetot nav jūtams sitiens, tieši kad pārslēdz no draiva uz atpakaļgaitu, ja tā, tad kārbu drīzumā varēs vest uz recro un pārlasīt.
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
sirmais
Posts: 232
Joined: 20 Oct 2004, 16:08
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Volvo S60 D5 Summum - atsauksmes?

Post by sirmais »

Ja nu izdomā ņemt jaunāku, tad man radiniece tirgo: https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars ... ehdgg.html
Honda Shuttle RA3 | 933
Post Reply