e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

-AF-
Posts: 4747
Joined: 17 Dec 2014, 23:39
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by -AF- »

jaunāku auto? E46 kur detaļas maksā 2x vairāk un virsbūvē ir 2x mazāk metāla :D ???
"Bišku traucē zīmes 30 pie skolām, jo kā jau visiem zināms,lēnām gar skolām brauc tikai pedofīli."
User avatar
Ch.
Posts: 10523
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by Ch. »

MissL wrote:
EJANSONS wrote:labs auto, neskatoties no markas un modeļa, gada, utt, vienmēr maksās dārgāk par tā modeļa vidējo cenu. tad jau tie kas pērk e46,39, utt pa 5k eur arī ir dumji, jo pilns ss ar tādiem pa 2.5k eur. kad vienreiz visi šitie kapeikpisēji sapratīs ka labas lietas maksā un nevar atrast sterilus,pilnus,nenojātus vai jebkādā citā ziņā labus auto pa kapeikām.
Nu, nu... es sevi par kapeikpiseeju nenosauktu... es vnk labaak mazliet pielieku un panjemu svaigaaku auto... ;) negribaas par kosmosu pirkt vecu lamatu, jo vecs auto ir vecs auto. 8)
Nav obligaati jaapsaukaajas, ja cilveeki neveertee Tavu veco zhurku tik augstu, cik Tu. ;)
MissL, pasaki lūdzu godīgi kā Tev pašai liekas - cik daudz Tu saproti no auto?

Es tā jautāju, jo argumentu "labāk kaut kas svaigāks" visbiežāk izmanto cilvēki, kas īpaši necērt. :aiwa:
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
MissL
Posts: 20469
Joined: 26 Sep 2010, 22:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by MissL »

Ch. wrote:
MissL wrote:
EJANSONS wrote:labs auto, neskatoties no markas un modeļa, gada, utt, vienmēr maksās dārgāk par tā modeļa vidējo cenu. tad jau tie kas pērk e46,39, utt pa 5k eur arī ir dumji, jo pilns ss ar tādiem pa 2.5k eur. kad vienreiz visi šitie kapeikpisēji sapratīs ka labas lietas maksā un nevar atrast sterilus,pilnus,nenojātus vai jebkādā citā ziņā labus auto pa kapeikām.
Nu, nu... es sevi par kapeikpiseeju nenosauktu... es vnk labaak mazliet pielieku un panjemu svaigaaku auto... ;) negribaas par kosmosu pirkt vecu lamatu, jo vecs auto ir vecs auto. 8)
Nav obligaati jaapsaukaajas, ja cilveeki neveertee Tavu veco zhurku tik augstu, cik Tu. ;)
MissL, pasaki lūdzu godīgi kā Tev pašai liekas - cik daudz Tu saproti no auto?

Es tā jautāju, jo argumentu "labāk kaut kas svaigāks" visbiežāk izmanto cilvēki, kas īpaši necērt. :aiwa:
Teikshu godiigi, ka uznaacis emo un galiigi vairs negribaas vecu auto probleemas. ;) var vienu vecu grabazhu sveetdienaam tureet, bet ikdienai saak prasiities kkas... jaunaaks un taa. ;)
Pie tam... nu tas ir e36... nu nav tas nekas ekskluziivs, lai maksaatu tik daargi... es par e36 vairaak kaa 1,5 k nemaksaatu pat tad, ja izdomaatu taadu nopirkt.

P.S. Manas zinaashanas lai Tevi nesatrauc... gribeet ikdienaa komfortu nenoziimee "necirst". ;)
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli :]
Ex VW Golf MK4 TDi ziemsitis nenormāli.
Image
///M57 uz programmas nenormāli :]
Image
TDR. LV
User avatar
kars
Posts: 3462
Joined: 10 Jan 2010, 00:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by kars »

'jauniem auto' atkal ir jauno auto problēmas :D
Кто разбирается тот разбирается...
Edmunds
Sliktdibenis
Posts: 7346
Joined: 08 Sep 2010, 11:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by Edmunds »

MissL wrote:
Ch. wrote:
MissL wrote:
EJANSONS wrote:labs auto, neskatoties no markas un modeļa, gada, utt, vienmēr maksās dārgāk par tā modeļa vidējo cenu. tad jau tie kas pērk e46,39, utt pa 5k eur arī ir dumji, jo pilns ss ar tādiem pa 2.5k eur. kad vienreiz visi šitie kapeikpisēji sapratīs ka labas lietas maksā un nevar atrast sterilus,pilnus,nenojātus vai jebkādā citā ziņā labus auto pa kapeikām.
Nu, nu... es sevi par kapeikpiseeju nenosauktu... es vnk labaak mazliet pielieku un panjemu svaigaaku auto... ;) negribaas par kosmosu pirkt vecu lamatu, jo vecs auto ir vecs auto. 8)
Nav obligaati jaapsaukaajas, ja cilveeki neveertee Tavu veco zhurku tik augstu, cik Tu. ;)
MissL, pasaki lūdzu godīgi kā Tev pašai liekas - cik daudz Tu saproti no auto?

Es tā jautāju, jo argumentu "labāk kaut kas svaigāks" visbiežāk izmanto cilvēki, kas īpaši necērt. :aiwa:
Teikshu godiigi, ka uznaacis emo un galiigi vairs negribaas vecu auto probleemas. ;) var vienu vecu grabazhu sveetdienaam tureet, bet ikdienai saak prasiities kkas... jaunaaks un taa. ;)
Pie tam... nu tas ir e36... nu nav tas nekas ekskluziivs, lai maksaatu tik daargi... es par e36 vairaak kaa 1,5 k nemaksaatu pat tad, ja izdomaatu taadu nopirkt.

P.S. Manas zinaashanas lai Tevi nesatrauc... gribeet ikdienaa komfortu nenoziimee "necirst". ;)
Paldies, mes sapratam. Tgd driksti pakluset. ;)
EJANSONS
Posts: 41
Joined: 23 Mar 2015, 10:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by EJANSONS »

tas mans iepriekšējais teksts nebija adresēts nevienam no tiem kas te komentē, bet par vispārēju situāciju musdienu tirgū.

runājot par cenu,tas ir tieši tāpat kaa es nekad nebutu gatavs par piemēram kautkādu sabūvētu hondu maksāt vairāk par 500, bet es nebāžos pardevējiem virsū ar saviem uzskatiem. tie kas ir konkrētā auto entuziasti vai vienkārši piekritēji arī saprot par ko ir cena..

pietiks spamot, ja degtu pardot, cena būtu zemāka, par cik nedeg, cena ir tāda kādu es vēlos
User avatar
GG.
Posts: 15716
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by GG. »

MissL wrote:negribaas par kosmosu pirkt vecu lamatu, jo vecs auto ir vecs auto. 8)
Cilvēki, kas skatīsies uz šo auto nav pilsonis vulgaris, kam nepieciešams transportlīdzeklis, uz viņu skatīsies cilvēki kas grib e36 328i. Nav taču iespējas nopirkt jaunu e36, ne tā?

Iesmirdēšu arī savus divus centus par cenu. 3-3,5k ir normāla cena mašīnai kuru nav jākrāso. Par labu, oriģinālu 328i kupeju bez rūsas, manuprāt adekvāta cena būtu 5k. Man sedans, personīgi, patīk labāk, bet tā nu ir iegājies ka kupejas ir dārgākas. :hvz:
User avatar
Ch.
Posts: 10523
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by Ch. »

GG. kā vienmēr precīzs :]
Sodit slidgultnus uz spiediena
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by howitzer »

GG. wrote:
MissL wrote:negribaas par kosmosu pirkt vecu lamatu, jo vecs auto ir vecs auto. 8)
Cilvēki, kas skatīsies uz šo auto nav pilsonis vulgaris, kam nepieciešams transportlīdzeklis, uz viņu skatīsies cilvēki kas grib e36 328i. Nav taču iespējas nopirkt jaunu e36, ne tā?

Iesmirdēšu arī savus divus centus par cenu. 3-3,5k ir normāla cena mašīnai kuru nav jākrāso. Par labu, oriģinālu 328i kupeju bez rūsas, manuprāt adekvāta cena būtu 5k. Man sedans, personīgi, patīk labāk, bet tā nu ir iegājies ka kupejas ir dārgākas. :hvz:
Būm hedšot!
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
Foxijs
Posts: 6820
Joined: 17 Mar 2007, 14:30
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: e36 slīpēšanai pret ko ikdienišķāku

Post by Foxijs »

Piedāvāju maiņu pret savu E34 + dodu savu nieri piemaksā :D :lovs: :lovs: :lovs:

nē nopietni, ja izdomā ka vari pārdot nedaudz lētāk un kredītā uz 5 gadiem dod ziņu
Post Reply