Ford sierra kupeja

šeit varam mēģināt pirkt un pārdot savas personīgas lietas nekomerciālos nolūkos. Firmām publicēties aizliegts.

Moderators: Focus, Pauliic

Post Reply
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ford sierra kupeja

Post by ganga »

Sarosās, uz tirdziņu iet laba sierras kupeja, daudz tādas nav palikušas.

Auto pēdējos padsmit gadus piederējis kungam gados braukts tikai vasarā, pa ziemu turēts sausā garāžā. Pēdējos 15 gados auto nobraucis 15 000km. 1.8 pinto motors, ar gāzi, saregulēta aizdedze un karburators, pašmasa 1058 kg. Ir vizuāli defekti, nav sists, buktes no parkošanās. Uzstādīts hidrauliskais stūres pastiprinātājs, samainīta eļļa, zobsiksna, jaunas sveces, svečvadi, pāris blīvslēgi, rūsa ļoti minimāli. Līdzi došu svaigu vasaras riepu komplektu ar r13 diskiem. Protams ir kur pielikt roku, bet tā stalts un nenobraukts auto.

Skate līdz septembrim, nobraukums pašlaik 67 000, 1986 gads.
Cena 620 euro.

2617219 viens

Image
Image
Image
Image
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
sejejs
Posts: 920
Joined: 22 Oct 2004, 01:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ford sierra kupeja

Post by sejejs »

Opis maucis driftā ar drifta stūri un uzlīmēm priekšējā logā? :D
Autiņš iekārojams, smuks. :)
V8 Twin Turbo & VS-412
Image
User avatar
Alutinsh
Posts: 2689
Joined: 26 Sep 2013, 20:24
Location: Skrunda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ford sierra kupeja

Post by Alutinsh »

Gan jau mazdēls visu laiku pa sajūgu sitis krustojumos :shura:
"Kā teica mūsu Prezidents ... Laikam no sākuma jāierauj!"
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ford sierra kupeja

Post by ganga »

nene, auto pēdējo pusgadu stāv pie manis, ir, tā teikt, iztīrītas cukas un samainītas visas sakaltušās blīves :D
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
User avatar
ganga
Posts: 311
Joined: 21 Sep 2011, 19:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Ford sierra kupeja

Post by ganga »

pārdots
Man piedāvāja pārgulēt ar modeli, par to, ja vien es savā profilā reklamētu kaut kādu tīrīšanas līdzekli. Es protams uzreiz atteicos, jo es sevi nepārdotu un esmu stiprs, tikpat stiprs cik jaunais Ajax tīrīšanas līdzeklis, kurš tagad pieejams arī ar citronu aromātu.
Post Reply